Pievieno rakstu! Seko Draugiem Seko Facebook Seko Twitter
 
0
14

Sveiki, gribēju padalīties ar grāmatu, kas man lika mainīties un rast atbildes uz daudzajiem jautājumiem, kas mani ir mocijuši daudzus dzīves gadus!

Šīs brīnumainās grāmatas nosaukums ir "ZILIE PUTNI". Sī grāmata ir par reinkarnācijas, metafizikas, karmas dziedniecības un ikdienas realitāšu skaidrojums - tas viss pavisam neparastā mīlasstāstā!

"ZILOS PUTNUS" var lasīt miljoniem reižu un grāmatā akcentētie citāti vienmēr sniegs jaunas atklāsmes, izjūtas, kuras iespējams pirmajā grāmatas izlasīšanas reizē nav pamanītas, izprastas...Grāmatas izdevējs Dr.Dāgs Pauels ir uzsvēris, ka "ZILIE PUTNI" tiek dēvēta par pamatizglītības grāmatu dzīves mistērijā.

Labākais ir tas, ka grāmata satur ļoti daudzas labas atziņas ar kuru palīdzību tu spēj rast atbildes uz daudziem jautājumiem kā arī tas var būt labs iedvesmas avots! Šeit būs dažas, manas mīļākās, Deivida V. Freižera grāmatas atziņas:


"... - Tas nav nekas slikts - pateikt kādam , ka tu viņu mīli un ka tev ir labi kopā ar viņu. Mēs to jūtam bieži, taču nepasakām. Allaž atliekam uz vēlāku laiku. Dažkārt šis "vēlāk" nepienāk nekad. Ja kādu mīlam, tas jāpasaka. tas taču nemaz nav tik grūti, vai ne?"

"... es mācījos mīlēt cilvēkus. Tas ir pats svarīgākais... mīlestība. Kad tev kāds nodara sāpes, kad tevi salaiž, vienīgā iespēja, kas atliek, ir viņu iemīlēt... turpināt to darīt, mēģināt atkal un atkal. Līdz galu galā tu atzīsi, ka dzīvi nodzīvot ir viegli."

"...Redzi, ja tu kādu nogalini, tad citā dzīvē tu pats tiksi nogalināts. Ja tu citam nodari sāpes, tad arī tevi kāds sāpinās. Tas ir tik vienkārši. Taču pat kļūdoties iespējams izvairīties no ciešanām par to, ko esam nodarījuši citiem, - izvairīties un mācīties, kamēr vēl dzīvojam uz šis zemes, laikā saprast, kas mūsu rīcībā nav bijis pareizs. Un, ja mēs tās vai līdzīgas kļūdas nekad vairs neatkārtosim, tad mums nenāksies ciest - jo tas, ko būsim apguvuši, izmainīs visu dzīvi. Pats svarīgākais ir mācīties no katrs sava soļa.
Un, kad izzināts viss, kas jāzina par mīlestību, tad vairs nav jāatgriežas... ja vien tu pats to nevēlies. Kad esi apguvis mīlestības mācību, tev ir brīva izvēle - vai nu turpināt mācīties citur, ārpus šīs zemes, vai arī atgriezties, lai palīdzētu apgūt mīlestības mācību tiem, kurus tu mīli. Reizēm dvēseles ir tik pilnas ar mīlu, ka atgriežas atkal un atkal, lai palīdzētu un visā dalītos, un būtu kopā ar tiem, kurus patiesi mīl."

"...- Redzi, miesa jau gandrīz vienmēr sadzīst. VISLIELĀKO ĻAUNUMU NODARA VĀRDI UN RĪCĪBA."

"...Ir tikai viens vienīgs veids, kā cilvēki grēko, dzīvodami uz šīs zemes, - viņi APZINĀS, KA RĪKOJAS NEPAREIZI, bet tomēr viņi tā dara. Tas arī viss. Šodien tu to esi sapratis. Tu redzēji, kur esi kļūdījies. Pirms tam tavas kļūdas nebija grēcīgas, jo tu tās vienkārši neapzinājies. Tikai tad, kad jau proti atšķirt labo no ļaunā un tomēr rīkojies nepareizi, - tikai tad tas ir grēks. Taču arī nezināšana neattaisno pieļautās kļūdas. JA TU TAGAD NO KĻUDĀM NEMĀCISIES, VĒLĀK TĀS TEV BŪS JĀLABO!"

"... IEROBEŽOJUMI, KURIEM MĒS PAKĻAUJAM SEVI, VAR BŪT ĀRKĀRTĪGI SĀPĪGI..."

"... ES NEVARU PALĪDZĒT, JA TU PATI TO NELŪDZ. Tādēļ, lūdzu, nekad nekavējies to darīt! Tikai nelūdz pārāk bieži un nekad neprasi par daudz! Bet, ja lūdz, tad centies ne par ko citu nedomāt un saklausīt atbildi. Tu to nojautīsi."

"...Ikvienam no mums – katram vīrietim, sievietei un bērnam – ir tiesības nodzīvot savu dzīvi pēc paša ieskatiem. Tie var būt gan aprēķina pilni, gan nežēlīgi, gan pārlieku vienkāršoti, taču tā tas ir vienīgi tāpēc, ka cilvēku dvēseles vēl nav pietiekami daudz pieredzējušas zemes dzīvē."

"...Grūtākais ir panākt, lai cilvēki atsaucas mīlestībai. Mūs vienmēr pārņem aizdomas, ja kāds izturas laipni vai par mums rūpējas. Tomēr galu galā, mēs iemācamies noticēt."

"... - Protams. Un tu jau esi dzīvojusi neskaitāmas reizes, tikai neatceries. Paraugies apkārt - viss taču dzīvo atkal un atkal. Paskaties uz ābolu! Tas izaug ābelē, nokrīt zemē, sapūst, bet sēklas iesakņojas un dzīvo vēlreiz tādā pašā ābolā. Viss mirst un piedzimst no jauna.
Bet mēs, Eimij, - mēs esam kaut kas vairāk nekā ābols, vairāk nekā dzīvnieks vai augs, jo mēs ne tikai ēdam un augam. Mūsu dzīve saistās ar citu dzīvēm un visu to, ko mēs darām citiem un ko citi dara mums. Kad mēs šajā pasaulē mirstam - nu tā, kā nomira tavs vectētiņš, - mēs paši vai arī mūsu dvēseles dodas citur, lai dzīvotu dzīvi no jauna, izvērtējot, kas bijis nepareizs, kas - pareizs. Kļūdas būs atkal. Un atliek vienīgi cerēt, ka nākamreiz mēs centīsimies tās vairs neatkārtot."

"... - Taču atceries... dažādi cilvēki vienu un to pašu lietu redz dažādi. Parasti tas, ko nesaprotam, mūs atbaida."

"...Tikai mīlestība rada mīlestību."

"...Cilvēki saceļas pret veco, un rodas konflikts. Tikai ar paraugu cilvēkus par kaut ko var pārliecināt. Ja Tu tici mīlestībai, tad mīli, un cilvēki to sapratīs. Un mīlestībā Tev ir jāmīl visi un ikviens. Ja ir kaut viens cilvēks, kuru Tu nespēj mīlēt, ja ir kaut viens radījums, kura labklājība Tevi atstāj vienaldzīgu, tad Tu vēl neizproti mīlestību. Ja Tu vēlies dzīvot mierā, tad dzīvo tā, un ļaudis to sapratīs..."

... Jo nav iespējams panākt mieru ar dumpjiem, protestiem, grautiņiem un slepkavībām. Esi pats kā pārliecinošs piemērs, rādi to, ka Tu tici. Reizēm tas var būt sāpīgi, nereti uzskatu aizstāvēšana var Tevi izaicināt, dažkārt Tu jutīsies izdedzis un vēl citkārt - vieglāk šķitīs atteikties no visa. Bet, ja Tu patiesi kaut kam ticēsi, tad paliec pie sava par katru cenu. Tikai atceries - neko nevar uzspiest ar varu un cerēt, ka citi sāks tam ticēt. Kaut ko iemācīties var tikai tā skolā - risinot uzdevumus un izmantojot praksē jau apgūtās teorijas. Ja Tu pats kaut kam netici, tad nemēģini tēlot ticību, jo cilvēki redzēs Tev cauri.

Tici mīlestībai un mieram, tici rūpēm un dāsnumam, tici Dievam, lai ikviens, paskatoties uz Tevi, zinātu, ka viss pastāv un ir sasniedzams!

Ceru, ka šis raksts uzlaboja jūsu dienu un piepildīja to pilnu ar pāris "Zilo putnu" grāmatas atziņām! Ja ir vēlme varat grāmata arī izlasīt elektroniski uzspiežot uz linka.

0
14

Lasi vēl labākos rakstus:

komentāri [16]

Niks: vai ienāc ar
Kārtot komentārus: populārākie | jaunākie | vecākie
Rādīt bildes
krustnesi avatars
Medaļa NostradamsMedaļa Dienas joksMedaļa Dienas doma
  krustnesi 25.10.17 23:23
 
2
0

atbildot uz FirstWill komentāru "Ok, es saprotu ļoti labi tevi, bet tāpat neatbi... " Dieva griba notikti nav tā, ka cilvēks ir viens un bez draugiem. Viņš pats teicis: "Nav labi cilvēkam būt vienam." Droši vien esi dzirdējis bībeles vietu, kur teiks: "Ko cilvēks sēj, to viņš arī pļauj." Citim vārdiem sakot - uz ko Tu ej, to Tu arī bigās iegūsi. Esmu laimīgi precējies un man ir divi bērni, daudz draugu, laba karjera utt.. Tā kā būt par patiesu kristieti nenozīmē, būt par nūģi. Es pat tiktu vairāk - nūģi ir tie, kuri tēlo, ka ir kristieši, jo viņi visās dzīves jomās tēlo un neko nevar sasniegt. Un par tām draudzenēm - nav tik nereāli atrast nesabojātu cilvēku, vienk. zelts uz ielas nemētājas, vēl vairāk sūdīgās vietās, kurās apgrozies. Es pazīstu personīgi divas meitenes, kuras teikušas, ka bija nevainīgas pirms kāzām un abas bija ideālas pēc izskata. Vienk. ja esi sabiedrībā, kurā nav stilīgi būt labam, tad kāpēc domā, ka kāda atklās, ka ipriekš nav bijušas attiecības? Vēl vairāk - viņas pašas no tādas sabiedrības izvairās. Un es viņas saprotu, jo es tādai neieteiktu precēt Tevi, ja nejustu, ka esi cilvēks, kuram vispār var uzticēties. Pašlaik es to nejūtu, tāpēc negribētu, ka Tu sabojā labu un godīgu meiteni..

Fosilija
Spoku fosilijas ikonaFosilija 13.10.17 22:17
 
1
0

atbildot uz krustnesi komentāru " Visu laiku pirktākā un populārākā grāma... "

Tev netraucē tas, ka "Nikodēms saka Viņam: "Kā cilvēks var piedzimt, vecs būdams? Vai tad viņš var atgriezties savas mātes miesās un atkal piedzimt?" Jēzus atbildēja: "Patiesi, patiesi Es tev saku: ja kāds neatdzimst ūdenī un Garā, netikt tam Dieva valstībā!" Nozīmē to, ka praktiski visi kas nav kristīti,  no taviem draugiem, paziņām, utt, pēc bībeles skatījuma nonāk ellē, neskatoties, cik labus darbus ir darījuši? Vai tas nav aprobežoti no Bībeliskā Dieva puses? Esmu lasījis, bet ja pieņem to kā taisnību, tad sanāk, ka būtu kā kādam trakajam jāiet visiem sludināt: "Debesu valstību" lai tie "izglābtos". Vai tiešām Dievs varētu būt tik aprobežots, ka cilvēkus novērtētu nevis pēc labestības un darbiem, bet pēc tā, kurš ir atgriezies no grēkiem, bet kurš nē?     Tāpēc man zuda ticība bībelei, ka tā ir pilnīgi nevainojama. Bet lai jau Dievs izvērtē, kā ir patiesībā.

krustnesi avatars
Medaļa NostradamsMedaļa Dienas joksMedaļa Dienas doma
  krustnesi 13.10.17 16:03
 
1
0

Visu laiku pirktākā un populārākā grāmata ir Bībele.. tāpēc, ka izmaina dzīvi. Paskatījos, ka "ZILIE PUTNI" pat nav pie 10 pirktākajām.

Africa avatars
Medaļa SpoksMedaļa BakalaursMedaļa Dienas doma
  Africa 13.10.17 13:56
 
1
0

Lielisks stāsts. Paldies

Fosilija
Spoku fosilijas ikonaFosilija 25.10.17 22:27  
 
0
0
atbildot uz krustnesi komentāru " Ok, es pārspīlēju, lai parādītu Tev to, ka ne... "Ok, es saprotu ļoti labi tevi, bet tāpat neatbildēts jautājums- ir gandrīz unreal atrast draudzeni, draugus, utt., ja tu esi ticīgs Tu teici, ka pameti motoristus, bet kas notika tālāk? Dzīvi sakārtoji, attiecības ar pretējo dzimumu izveidoji? Vai arī sāki domāt kā sektanti, ka atmeti tam ar roku un joprojām gaidi, kad Dievs dos iespēju no zila gaisa un pašam neko darīt nevajadzēs tā labad? Neprasu, lai tevi provocēt, bet lai saprastu, vai tev ir pieredze un plāns, vai arī esi izvēlējies vientuļu ceļu, jo "Tāda ir Dieva griba".
krustnesi avatars
Medaļa NostradamsMedaļa Dienas joksMedaļa Dienas doma
  krustnesi 25.10.17 19:16
 
0
0

atbildot uz FirstWill komentāru ""Dievam jau pa lielam vienalga, jo Tu jau būsi ... " Ok, es pārspīlēju, lai parādītu Tev to, ka ne jau Dievam vajag kaut ko, bet mums pašiem. Tas ir tā kā bērns skietu uz kraujas malu un mamma kliegtu, lai tas apstājas, bet bērns domātu, ka mammai to laikam ļoti vajag, ja jau tā kliedz. Tas ir tas, ko vēlējos pateikt. Patiesībā - Dievam tas interesē tik ļoti, ka viņš savu dēlu sūtīja nāvē, lai izglābtu Tevi.. un tieši tāpēc, ka tik liela samaksa bija, tad neviens netiks debesīs neatzinis šo samaksu - Jēzu. Ar "labiem darbiņiem" neviens tur netiks. Tavs fokuss ir pievērsts šeit - zemes dzīvei, tāpēc arī tu runā par kaut kādu fizisko utt.. protams, ka ir forši, ja ticīgs cilvēks arī nepalaižās, bet tomēr, svarīgākais jau ir tas, ka esi glābts, pēc tam vari domāt, kāds tad uz tā grimstošā kuģa iskatīsies. Iedomājies, ka kuģis grimst un viens vēl cilā stangas un pa laikam skrien pie spoguļa, lai tik būtu labā formā. Es agrāk mēģināju to visu apvienot, bet ar laiku sapratu, ka mana domāšana mainās tā, ka man sāk riebties tās lietas, ar kurām lielās pasaulē.. Piemēram, es ieraudzīju to, ka moto klubi ir galīgi garām (maigi izsakoties). Es sapratu, ka labāk braukāju vispār viens un esmu priecīgs, nevis dzīvoju pēc kaut kādiem dumjiem likumiem un lietām, pēc kurām viņi izmēra, kurš ir foršs un kurš galīgs muļkis.. Tā lūk, pēc tam tā bija ar vēl pāris lietām. Un tad es runāju ar tādu kā Tu, kurš man mēģinātu pateikt, ka par kristieti jau varētu būt, bet gribētu būt tāds stilīgs motociklists (piemēram). Uz ko es varētu teikt - vari jau būt, bet man to nevajag, es esmu laimīgs tāpat. Saproti manu domu? Varbūt tagad Tu mani saproti par motoklubiem, bet tad tāpat vari iedomāties, ka ir ar meitenēm, mašīnām utt..

Fosilija
Spoku fosilijas ikonaFosilija 25.10.17 01:47  
 
0
0
atbildot uz krustnesi komentāru " Tu uzrakstīji apmēram tā - es gribu jaudīgu m... "P.s. un negribu lielīties ar mantu, jo viss kas man dots, ir Dieva svētība, par ko esmu pateicīgs. Bet ir lietas, kur man gribās justies komfortabli- smuks apģērbs, auto, kas ir uzticams, un simpātiska meitene. Ar lielīšanos ir tā, ka pārējiem jau patiesībā dziļi vienalga, kas man ir, jo ne es viņiem ko no tā došu, ne viņi man dos kādu bonusu. Drīzāk izraisīšu skaudību, nenovīdību, vai arī mazvērtības kompleksu viņos ar luksus dzīvesveidu. Bet jo vairāk naudas, jo vairāk iespēju, ja vien prātīgi ar to rīkojas. Tikai, lai to nopelnītu, nereti tas tomēr paliek par pašmērķi, kur mācies un mācies visu laiku ko jaunu, lai neatpaliktu.
Fosilija
Spoku fosilijas ikonaFosilija 25.10.17 01:39  
 
0
0
atbildot uz krustnesi komentāru "atbildot uz krustnesi komentāru " Nu, ja pirma... ""Dievam jau pa lielam vienalga, jo Tu jau būsi tas, kas nonāks vai nu debesīs vai ellē". Neticu, ka viņam ir gluži vienalga, bet tas ir Dieva ziņā. Vienalga- tas ir empātijas trūkums. Ok, lai doma būtu skaidrāka- Bieži vien ticīgie uzskata, ka var neko nedarīt, ne fiziski trenēties, nedz izglītoties- Dievs visu iedos. Skriešana pēc mantas un bagātības arī ir mūsdienu nemitīgā izglītošanās un smadzeņu noslogošana ar to, kā paspēt apgūt informāciju, lai neatpaliktu. Atpaliksi- nebūs ne darba, ne meitenes, ne auto. Pēc laika, jā- nevajag krāpt viņu un dzīvot saticīgi vajag, bet tas bieži vien ir nereāli. Nu ja tev ir izdevies atrast kādu smuku meiteni, kura ir ar tevi visu dzīvi un sākumā bez pirmslaulību seksa, es tevi apbrīnoju, jo tas ir retums, un izredzes ir praktiski tuvas nullei. Ja tev ir izdevies atrast darbu, vai startēt uzņēmumu, kur nav visu laiku jādomā kā piebāzt vēl vairāk smadzenes sr info, lai neatpalikt- arī apsveicu. Ja esi atradis balancu starp fiz.aktivitātēm, un vēl joprojåm nav azarts piedalīties sacensībās svētdienās vai treniņos, nekā būt vārgam miesās, un iet uz baznīcu- arī apsveicu. Tad padalies ar info, kā tev tas izdevās. To būtu forši dzirdēt.Paldies.
krustnesi avatars
Medaļa NostradamsMedaļa Dienas joksMedaļa Dienas doma
  krustnesi 25.10.17 00:48
 
0
0

atbildot uz FirstWill komentāru "Par pēd. jautajumu- es gan gribu gan negribu. E... " Tu uzrakstīji apmēram tā - es gribu jaudīgu mašīnu ar lielu motoru, bet gribu ļoti mazu patēriņu. Visām lietām ir divas puses - īstā un neīstā. Piemēram, man nsen viens cilvēks teica: "Es jau esmu visur izmeklējies mieru, esmu pat skrējis uz mažu, lai tikai būtu prom no visiem." Uz ko es atbildēju: "Miers nav tad, kad esi palicis viens - tad iestājas vientulība. Miers ir tad, kad esi iztabā, kur ir pilns ar cilvēkiem un tāpat vari būt mierīgs." Saprati domu? Tas, ko Tu vēlies no Dieva, lielā daļā ir pasaules "miers", "prieks", "laime".. bet tie nekad nesniegs Teev piepildījumu. Bigās Tu vari būt kā tas playboy izvirtulis, kurš katru nakti vālējās līdz pat savai nāvei, bet Tev nekad nepietiks, Tu nekad nsasniegni piepildījuma sajūtu. Tāpat ar naudu un visu pārējo. Bībelē teikts: ”Kas mīl naudu, tam nekad nepietiek naudas, un kam ir prieks par bagātību, tam nekad nepietiek ar ienākumiem.”  Laime nav tajā, cik Tev ir attiecības, nauda, draugi, bet gan tajā, ka tā lieta ir īsta - tāda kā sākotnēji bija paredzēts. Tā kā ir jāizaug līdz tam, ka saproti, ka vēlies īstu seksu, kas dod piepildījumu un nečakarē dzīvi, mantu, ar kuru pietiek, bagātību?! kad esi sapratis, ka ar lietām lielās tikai pēdējie dauņi, tad arī tā vairs nav vajadzīga. Katrā ziņā, Tev jāsaprot, ka nevis Dievs ir kaut kāds nelaimīgais, kurš negrib Tev kaut ko dot, bet gan Tu esi apmuļķots skrienot pakaļ neīstām lietām, kuras reklamē pretējs spēks. Dievam jau pa lielam vienalga, jo Tu jau būsi tas, kas nonāks vai nu debesīs vai ellē. Tā nav kaut kāda nasta, pēc kāda laika, kad saproti to, kādas sekas ir visām lietām, tad pats sāc gribēt īstas lietas.

Fosilija
Spoku fosilijas ikonaFosilija 14.10.17 13:40  
 
0
0
atbildot uz krustnesi komentāru " Nu, ja pirmais jautājums ir - vai cilvēks non... "Par pēd. jautajumu- es gan gribu gan negribu. Es gribu seksu, mantas, bagātību un arī reizi pa reizei piedzerties kompānijā utt, un dzīvot baudot dzīvi kā normāls cilvēks. Bet es gribu arī Dieva atbalstu, un izturēties pret citiem tā, kā gribetu lai izturas pret mani, nemelot, būt godīgs, nekrāpt nākotnes sievu utt. Gribu arī svetdienās dažkārt darit ko citu, nekā iet klausīties sprediķi, piem. braukt ceļojumā, piedalīties sacensībās utt. Gal 5.19 Saka, ka lielu dalu nemaz nevar darīt. Aizliegums dzīvot pilnvērtīgu dzivi...
krustnesi avatars
Medaļa NostradamsMedaļa Dienas joksMedaļa Dienas doma
  krustnesi 14.10.17 00:39
 
0
0

atbildot uz FirstWill komentāru " Jautājums ir viens par ticību- vai cilvēks va... " Cilvēks ilgi nevar noturēties, ja ir viens pats. Turklāt, kāpēc tādas mocības? Ar pareiziem cilvēkiem kopā ir reāli interesanti. Tā nav kaut kāda vecu cilvēku padarīšana. Tie, kas mēģina ticību padarīt par vecu cilvēku padarīšanu, ir jefiņi. Pa īstam dzīvi baudīt var tikai tāds, kas zina kā tā strādā.

krustnesi avatars
Medaļa NostradamsMedaļa Dienas joksMedaļa Dienas doma
  krustnesi 14.10.17 00:36
 
0
0

atbildot uz FirstWill komentāru " Jautājums ir viens par ticību- vai cilvēks va... " Nu, ja pirmais jautājums ir - vai cilvēks nonāk ellē, ja viņš dara labus darbus, bet tikai nav nokristījies.

Nezinu, kur viņš nonāk, bet Dieva acīs diez vai tie ir labi darbi, jo ja cilvēks nepazīst Dievu kā draugs, nezina Dieva domas, tad var gadīties, ka liela daļa darbi nemaz Dievam nepatīk. Kāpēc? Nu, tas ir tāpat it kā Tu man uztaisītu tādu kafiju, kāda Tev garšo. Bet es jautātu, kāpēc Tu man tādu uztaisīsi? Bez tam, es vispār kafiju nedzeru un vispār, man gribās ēst, nevis dzert. Redzi, ja es Tev to nebūtu pateicis, tad Tu domātu, ka esi baigi noderīgs čalis, kas daudz laba dara. Tapat ar citām lietām - labdarība utt.. Kurš no mums zina, vai kāda konkre'ta labdarība vispār ir laba, vai nauda aizies pareizās rokās, vai varbūt šiem cilvēkiem vispār nevajag naudu, bet kādu, kas ar tiem parunā?! Mēs tik daudz lietas neredzam un paši nezinam, ka domāt par to, ka esam labi cilvēki, ir diezgan lieki. Tu vari būt čalis, kurš rūpējas par ģimeni sagādājot tai nepieciešamo naudu un visi radi teiks, ka tas gan ir labs cilvēks, tāds jau ellē nekad nenonāktu, bet neviens nezina, ka nauda iegūta no netīriem darījumiem, kur kādai citai ģimenei tā ir tieši atņemta un par nodokļiem vispār nerunāsim. Tā varētu uzskaitīt ilgi.. fakts kā tāds, ka cilvēks bez ražotāja pamācības pareizi salikt televiroru nevar, tāpat arī dzīvot dzīvi bez radītāja pamācības - bībeles. Tur arī aprakstīts, kas strādā un kas nestrādā. Un ja nu kāds teiktu, ka viņš jau pēc tā iet un viss strādā, tad es jautātu, kāpēc tad negribi iepazīt pašu veidotāju, ja reiz atzīsti Viņa darbu?

Fosilija
Spoku fosilijas ikonaFosilija 14.10.17 00:01
 
0
0

atbildot uz krustnesi komentāru "atbildot uz krustnesi komentāru " Visu laiku pi... " Jautājums ir viens par ticību- vai cilvēks var mainīties uz labo pusi, ja ir viens, itkā saka, ka tic, bet neiet uz baznīcu praktiski nekad? Domāju, ka var psiholoģiski,  bet ticība dod mieru, un atbalstu, un bieži vien lūgšanas arī ir tas, kas palīdz atrast dzīvei cerību. Man visvairāk nepatīk, ka cilvēki domā, ka varēs mainīties dēļ kaut kādām lietām vai priekšmetiem, kas būs viņiem blakus- piemēram, latviešu senās zīmes, veiksmes amuleti utt,, ka būtībā nostata to augstāk par Dievu, tādā veidā būtībā pasakot, ka Dievs ir ok, bet man labāk patīk ticēt kaut kādiem pielūgsmes objektiem. Arī, kur iet tālāk un sāk ticēt ezotērikai utml. Neņemos apgalvot, ka garu pasaule neeksistē. Bet tajā tiešām nevajag līst, nekādas privilēģijas vai pārākumu nedabū tie cilvēki, bet gan sabojā savu dzīvi. Sapratu arī, ka ezotērikā ir tā, ka par katru lietu tu maksā savu cenu. Un vienīgais veids, kā šo cenu tu vari nemaksāt- tas ir tiešām ticēt Dievam, nevis priekšmetiem, gariem utt, piedalīties Dievkalpojumos, un galvenais arī mainīt savu dzīvi uz labo pusi, "Mīlot savu tuvāko kā sevi pašu". Tas gan nenozīmē, ka pilnīgi visu vajag pilnīgi atmest un ienīst visus cilvēkus tikai tāpēc ka viņi nav ticīgi- jo tas jau ir sektantisms. Domāju, ka domu labi saproti. Bet pirmais jautājums pagaidām palicis neatrisināts

krustnesi avatars
Medaļa NostradamsMedaļa Dienas joksMedaļa Dienas doma
  krustnesi 13.10.17 23:25
 
0
0

atbildot uz FirstWill komentāru "Tev netraucē tas, ka "Nikodēms saka Viņam: "Kā ... " Tev ir pilnīga taisnība.. jāsāk ar to! Un tas ir pareizi, ka izvērtē visu. Es daru tāpat. Tas, ko pēc kāda laika saproti ir tas, ka liela daļa ticīgo ir "pamuļķi", bet piedod viņiem un baudi to, ko esi sapratis. Ja runājam par kristībām un Nikodēmu, tad Tā (apskaisdrība), kuru dod Dievs, nav nekādā sakarā ar parasto kristību, kuru prakstizē dievnamos. Grēcinieks pie krusta, kurš karājās blakām Jēzum, izglābās tikai tajā brīdī. Viņš netika nedz kristīts, nedz kādus labus darbus paspēja izdarīt. Cilvēks tiek glābts tikai caur ticību. Atliek tikai noticēt tam, ka Radītājs Tevi patiešām mīl un ka viņš visu to ir darījis tikai tāpēc, lai mūs izglābtu, un tajā brīdī Tu jau esi glābts. Tas ir tā, it kā viņš teiktu, es eju tajā virzienā un aicinu Tevi līdzi. Ja izvēlies iet līdzi, tad tas arī viss.. izbaudi ceļojumu.

Man ilgi likās, ka Dievs ir tirāns, kurš tikai visu aizliedz un par visu dusmojās, bet tad Viņš mani atrada, lai neteiktu, ka es būtu Viņu atradis, jo tā nebūtu taisnība..

Ja ir vēl kāda vieta vai jautājums, tad labprāt mēģināšu atbildēt.

krustnesi avatars
Medaļa NostradamsMedaļa Dienas joksMedaļa Dienas doma
  krustnesi 13.10.17 18:00
 
0
0

atbildot uz c1lv5ks komentāru "Es nekur neteicu, ka šī grāmata ir pirktākā, be... " Forši, ka cilvēki kaut ko lasa garīgās lietās..   Padalies ar mani, es padalīšos ar Tevi!

c1lv5ks avatars
Medaļa Sertificēts spoksMedaļa SpoksMedaļa Sviestmaize
  c1lv5ks 13.10.17 17:10  
 
0
0
atbildot uz krustnesi komentāru " Visu laiku pirktākā un populārākā grāma... "Es nekur neteicu, ka šī grāmata ir pirktākā, bet popilara viņa patiešām bija,savos gados, sāksim arī ar to, ka grāmata nav no jaunākajām.