Pievieno rakstu! Seko Draugiem Seko Facebook Seko Twitter
 
0
12

Vasara iet uz beigām

Skatoties uz jauno puisi redzu, ka viņš nemaz neizskatās pārsteigts par tādu uzvedību, drīzāk vēlas beidzot apsēsties. Viņš izskatās pēc bagātnieku izlutināta puisēna, jo tāds skatiens un abģērbs un pārliecība par sevi. Fizikas skolotājs uzsāk runu."Mīļie skolēni jūsu klesē no šodienas sāks mācīties jauns skolēns tā kā jūsu klases audzinātāja ir apslimusi man būs tas gods jūs iepazīstināt ar jauno skolēnu.''Tātad lūdzu, tu varētu par sevi mazliet pastāstīt, lai tava jaunā klase tevi var labāk iepazīt."Skolotājs aicinoši ar rokas žestu, kas vairāk izskatās pēc locītavas krampjiem, norāda uz jaunieti.''Mans vārds ir Stefans, patīk nodarboties ar sportu,īpaši futbolu un šajā skolā iestājos jo ar vecākiem nesen pārvācāmies uz šo pilsētu dzīvot.'' Puisis ar smaidu sejā apveltī visu klasi un laikam jau uzminējis ko skolotājs teiks ieņem brīvo vietu pirmajā solā. Viņš nemaz neizklausījās tik izlepis kad runāja un izskats arī viņam nemaz nau tik slikts, bet nu ko es te muldu viņš ir smukākais puisis kāds ir bijis manā redzes lokā un, ja viņš būtu brīvs es varētu pat ar viņu kaut ko pamēģināt. Viņš pat varētu teikt, ka ir mans ideāls, garš ar tumši brūniem matiem un zaļām acīm, muskuļots un ģērbšanās stils ir viņam atbilstošs. No pārdomām mani realitē atsauc Leksa kura laikam saprot par ko es domāju. ''Līne tev jau ir citi plāni neizmirsti, man šis puisis arī patīk.'' Leksa nočukst un pagriežas atpakaļ taisni. Es tikai nobolu acis, jo Leksai jau patīk visi. Pat mans brālis un pat puiši kuri oficiāli ir paziņojuši, ka ir geji. Bet es vienmēr ļauju viņai pirmajai tā teikt iemēģināt puisi. Bet parasti viss beidzas ar to, ka viņai puisis apnīk. Bet tāda jau tā Leksa ir viņai ir vajadzīgs puisis, kas viņu iedvesmo.

Stunda beidzas un mēs dodamies uz nākošo stundu, kas ir sports. Ejot uz garderobi redzu, ka Stefans laikam nezina kur iet tāpēc nolemju viņam izpalīdzēt, bet pirms manis to jau paspēj Ella. Tā sasodītā padauza, kura jau tā ir pārgulējusi ar pusi skolas un dažiem skolotājiem, un vēl grib savākt arī šo eksemplāru. Bet tā kā Leksa izlēma šo puisi savākt sev es nemaz nepūlēšos strīdēties ar Ellu, jo katru dienu jau to daru, beidzot man arī vajag atvilkt elpu no drāmas. Viņai mugurā ir īsi šortiņi, kas drīzāk atgādina stringus, kas tā apspīlē viņas niecīgo pēcpusi un sporta krūšturis, kas izceļ viņas krūtis, kas nezināmu iemeslu dēļ ir piebriedušas tik lielas par vienu vasaru. Kaut gan man ir aizdomas, ka tur ir iesaistīts viņas tēva plastiskais ķirurgs. Bet, lai jau meitēnam arī tiek kāds prieciņš, visi jau nevar būt ar dabas apveltītu daili. Es paeju šiem abiem garām uz garderobi un paņemu sporta somu un dodos uz zāli. Redzu, ka Stefans uzmet man ašu skatienu, bet tūlīt atgriežas atpakaļ pie Ellas krūtīm ko laikam Ella arī vēlējās. Nu, tad arī lai savāc savu princi, man tāds nav vajadzīgs. Pēc sporta mums ir angļu valoda, tā norit raiti. Un tad jau seko mans ilgi gaid;itais brīdis pusdienu starbrīdis kur es beidzot uzzināšu ar kādu puisi man jātiekas.

Mēs ar draudzenēm izejam ārā, jo parasti mēsēdam uz soliņa. Bet šoreiz tā laikam nebūs, jo Leksa mani norauj nostāk un saka to ko es jau nojautu iepriekš.

 Autors: santanika Es vēlos tevi visu... #4
0
12

Citi šī autora raksti:

Lasi vēl labākos rakstus:

komentāri [1]

Niks: vai ienāc ar
Kārtot komentārus: populārākie | jaunākie | vecākie
Rādīt bildes
SAMSS avatars
Medaļa AutoklikerisMedaļa AspazijaMedaļa Zoles recidivists
  SAMSS 11.08.17 21:08
 
0
0