Pievieno rakstu! Seko Draugiem Seko Facebook Seko Twitter
 
0
1

Sveiki.

Pirms jūs šo stāstu sākat lasīt vēlos teikt, ka šī nav patiesība, bet kaut kas ir no dzīves.

Šis stāsts vēl nav pabeigts, un iespējams netiks pabeigts. Pagaidām šim stāstam ir tikai 4 nodaļas, katra nodaļa tiks sadalīta 2 vai 3 part.

Protams, lūdzams nebaidieties izteikt savas domas par stāstu, un lūdzams man neuzbrukt par to ka kaut kas nav pareizi, jo stāsts ticis rakstīts nakts laikā. Un protams, ja ir kādi jautājumi, tad komentāros rakstat, man būs liels prieks atbildēt uz jūsu jautājumiem, un padiskutēt par stāstu.

Pudele jau bija tukscarona... Autors: LittleFurry1898 Ercenģelis - Nodaļa: 1 Part: 2
1.

Pudele jau bija tukša, un mēs lēnām gājām uz manām mājām, kad bijām nokļuvuši manās mājās jau bija vēls vakars ap kādiem 8 vakarā, māte jau izdzirdēja ka es aizveru ciet durvis un jau nāca prasīt ko tik vēlu es esmu mājās, bet pamanījusi ciemiņu viņa neko neteica, tikai aizgāja uz virtuvi, es sapratu ka man jāaiziet pie viņas, bet es sākumā nolēmu tikt galā ar Jāni, es viņu uzvedu augšā uz manu istabu un teicu, lai viņš atpūšas. Es aizvēru ciet durvis un nogāju lejā uz virtuvi, māte bija noraizējusies un dusmīga, viņa sacīja:'' Kapēc tu necēli telefonu kad es tev zvanīju?! Un kāpēc atkal tas Bambiķeļu dēls ir šeit? Kāpēc tu esi piedzēries?'' Es viņai atbildēju:''Bet tu man nezvanīji...'' taustīdams savas kabatas pēc telefona, es atklāju ka esmu to nozaudējis,'' Telefons laikam izkrita jūrmalā kāpās..'' es nemaz negrasījos atbildēt par to ka es iedzēru, bet es pastāstīju viņai par Jāni, kas ar viņu noticis, protams nesakot ko viņa tēvs ir izdarījis, un pateicu ka viņš paliks pie mums pāris dienas. Tad māte pamanīja manu sagriezto roku un sacīja paņemot aptieciņu no atvilknes:''Kas tad tev apskādēja roku? Nāc šurp tulīt notīrīsim un aptīsim to.'' Es jau biju aizmirsis par to ka mana roka bija asinīs, asinis jau bija sakaltušas, un tagad atceroties tā sāka mežonīgi sūrstēt un sāpēt. Es ātri piegāju pie izlietnes un sāku to mazgāt, pamanot ka tur ir stikla gabali no tās glāzītes, kas saplīsa manā rokā. '' Mammu vari lūdzu aiznest Jānim kādu krūzīti tējas? Es pats tikšu galā ar savu roku,'' es sacīju. Viņa sataisīja tēju un aiznesa to Jānim, kas atradās manā istabā. ''Sasodīts.. Es viņu nogalināšu.. Es nogalināšu to sasodīto pedofīlu. Es viņam sirdi izraušu no ribām.. Es viņam noraušu viņa pautus un iebāzīšu viņam tos rīklē..'' es klusām teicu velkot no savas rokas kārtējo stikla gabalu.

Šī nebija pirmā reize, kad Jānis paliek pie manis, sākumā tā bija vienkārsi draudzība, bet tagad es viņam esmu vairāk kā lielais brālis pie kā viņš var nākt jebkurā laikā un uzticēties man.

Veselu pusstundu es centos sataisīt savu roku, un kad beidzot biju pabeidzis nolēmu nedaudz uzpīpāt, jo roka sasodīti sāpēja, bet es nolēmu uziet apraudzīt Jāni. Es aizgāju uz savu istabu un klusi atvēru durvis, domādams ka viņš guļ, bet patiesībā viņš negulēja, viņš sēdēja un skatījās pa logu un klausījās manu mūziku, viņam patika mūzika ko es reizēm mēdzu ierakstīt. Es viņam reiz iedevu disku līdz uz mājām, lai viņš klausās, bet viņa tēvs saplēsa disku un izsvieda to pa ārā.

Viņš pamanīja ka es esmu ienācis istabā, un pagriezās pret mani. Istabā nebija aiztaisīti aizskari, un ārā spīdēja pilnmēness, un viņš izskatījās tik nevainīgs un trausls.

Es piegāju pie loga un attaisīju to, istabā ienāca patīkamais vasaras nakts dzestrais gaiss,

Es nosēdos uz palodzes un vēroju Jāni. Mēs skatījāmies viens otram acīs un nerunājām vienkārši vērojām viens otru. Es paskatījos uz pulksteni un jau bija 3 naktī, es nolēmu ka noderētu pagulēt, un pievēru logu un aiztaisīju aizskarus. ''Jāni.. Tev noderētu izgulēties..'' es sacīju, kamēr viņš cēlās augšā, ''..tu vari droši gulēt manā gultā, man ir jāaiziet izdarīt viena lieta.'' Es iededzināju sveci, lai nebūtu tik tumšs. Es zināju ko es darīšu, bet es negribēju teikt mazajam Jānītim, jo tas salauztu viņa sirdi. Starp mums abiem nebija nekādu noslēpumu. ''Es drīz būšu atpakaļ,'' es sacīju paņemdams savu ādas jaku un paņemdams pāris banknotes no skapīša, un savus cimdus, kuri bija speciāli uzšūti, lai man būtu ērti un pat vajadzības gadījumā varētu salauzt kādam idiotam degunu. Ja pareizi atceros, tad es ar Jānīti iepazinos pirms pāris gadiem, kad lielie puikas apcēla viņu un es vienkārši piegāju pie viņiem un laipni pateicu, lai viņi izbeidz, protams kā visi huligāni viņi neklausijās un man nācās viņiem salauzt pāris kaulus, kopš tā laika neviens viņu skolā neaiztiek.

Izgājis ārā es atkal atcerējos par to ka man vajag uzsmēķēt, un es atkal piešķīlu škiltavas un aizdedzināju cigareti. Izpīpēdams cigareti es jau biju nolēmis kur doties. Sākumā jāapciemo sens draugs un jāpaskaidro viņam situācija ar Jānīti, varbūt viņš varēs palīdzēt. Es ejot uz Partinsona ielu vēroju apkārtni, un kārtējo reizi redzu korompētos policistus, kas atkal sit kādu nevainīgu pusaudzi, protams es nevēlos tikt iesaistīts, tāpēc es nogriežos tuvākajā šķērsielā. Beidzot pēc ilgas iešanas es nokļūstu partinsona ielā, un jau aiz stūra dzirdu pāris cilvēku rūkoņu, tā nav policija, bet gan nokaitināti noziedzinieki, kas nolēmuši apciemot manu draugu. Es dodos tuvāk, un redzu trīs lielas miesasbūves vīriešus, divi no tiem tur manu draugu un trešais viņu sit un kaut ko prasa par pēdējo pasūtījumu. Es vēroju viņus, un pēkšņi viens no tiem kas turēja manu ''draugu'' ir izvilcis ieroci, es nolēmu iet iepazīties ar šiem jaunajiem cilvēkiem.

 

0
1

Citi šī autora raksti:

Lasi vēl labākos rakstus:

komentāri [3]

Niks: vai ienāc ar
Kārtot komentārus: populārākie | jaunākie | vecākie
Rādīt bildes
9K116 avatars
Medaļa NostradamsMedaļa Dienas domaMedaļa Rainis
  9K116 14.09.17 15:11
 
0
0

Hmm. Nu labi, mātei varbūt arī neradās jautājumi par to, kāpēc pats Maikls ir piedzēries - viņš kā nekā ir pilngadīgs (kaut gan manuprāt, vēl skolnieka statusā tas nebūtu pamatojums izvairīties no vismaz neliela rājiena), bet par Jāni? Viņš taču tipa ir jaunāks - tātad nav vēl pilngadīgs, un viņa piedzirdīšana jau ir bezmaz vai krimināls ofenss.

Tālāk... ja viņi divatā izlaka veselu visīti, tad abiem vajadzētu būt pamatīgā vafelē.

Diez vai ar vienu veselu roku var viegli un ērti apkopt un pārsiet otru, smuki sagrieztu roku. Palīdzība tomēr šādā brīdī lieti noder.

Beigās čuvaks iet virsū džekiem, kuriem ir šaujamais? Nu labi, to droši vien izskaidro izdzertā alkohola apjoms

Eju meklēt turpinājumu, redzēju, ka jau ir.

LittleFurry1898 avatars
Medaļa Dienas domaMedaļa Dienas domaMedaļa Spēlmanis
  LittleFurry1898 14.09.17 16:02
 
0
0

atbildot uz 9K116 komentāru " Hmm. Nu labi, mātei varbūt arī neradās ... " Grūti visu izskaidot, bet par rokas pārsiešanu teiksim ka ja Betmens nokrītot no 3 stāva nesalauž kājas, tad jau pārsiet roku arī nav neiespējami. 

Nekur jau nebija teikts, ka bija viegli pārsiet roku, un varbūt tā nebija pirmā reize, pavisam ne pēdējā.

Alkahols, parasti jau iziet kādas 2 vai 4 stundu laikā, un tākā stāsts sākās no rīta, un pēc stāsta sanāk ka ir 8 vakarā, kad atgriežas, tad +/- rēķinot 3 stundas dzer, tad līdz mājās pārnākšanai, nav tāds reibums, ka nevarētu pārsiet roku.. Un pieņemsim ka Jānītim tie paši cipari strādā, un varbūt ka Jānītis neizdzēra tik daudz cik maikls. 

Protams, ka nepilngadīgo piedzirdīšana ir nelikumīga lieta, bet stāstā es pieņemu to ka tur policija ir korumpēta, un īsti neskrien visiem pakaļ kas pārkāpj likumus.

sunshinee avatars
Medaļa PingvīnsMedaļa LiterātsMedaļa Betmens
  sunshinee 23.09.17 13:41  
 
0
0
Vienīgais, kas man dūrās acīs, bija komatu neesamība un pārāk garie teikumi, it īpaši tie, kuros vēl iepīta tiešā runa.