Pievieno rakstu! Seko Draugiem Seko Facebook Seko Twitter
 
0
13

Bija pienākusi darba dienas skaistākā daļa, - Elita atvēra daudzdzīvokļu ēkas durvis. Tomēr prieku ātri nomāca steidzama vajadzība. Viņa ieskrēja liftā. Skatiens vērās lifta stūrī - varbūt šeit to izdarīt, viņa iztēlojās sevi, novelkam bikses un atbrīvokot taisno zarnu. Elita centās novirzīt domas, tomēr briesmīgais aizcietējums par sevi neļāvās aizmirst. Brīdī, kad lifts apstājās, spēcīgi novibrējot, viņa gandrīz apķēzījās.

Beidzot atvērās lifta durvis un viņa rakņājās pa somiņu, izmisīgi meklējot atslēgas. Durvis atvērās un Elita metās tualetē, bet, kad bija apsēdusies, likās, ka tas monstrs ir iesprūdis. Sākumā no attiecīgā cauruma iznāca tikai gāzes, kas, siltas un smirdīgas, pildīja mazo telpu. Elita jau gaidīga atvieglojumu, bet nekā, cietais klucis nevēlējās pamest silto tūpli. Kamēr viņa gaidīja brīnumu notiekam, prātā ienāca kāds interesants jautājums. Nez, vai tās gāzes, kas iznāca ceļā uz mājām, iekrāsojušas balto apakšveļu. Elita to rūpīgi aplūkoja, īsti nevarēja saprast, balta vai dzeltena, pie vainas vājais apgaismojums, šī jautājuma noskaidrošana būs jāatliek uz vēlāku laiku.

"Dzeltenbrūnais" līdz pusei iznāca, Elita jau lika lielas cerības uz tūlītēju atvieglojumu, bet ātri vien kļuva skaidrs, ka process ir lemts ieilgšanai. Viņa spieda, cik jaudas, šķita, ka pakaļa tūlīt plīsīs, bet klucis pavirzījās tikai par milimetriem, viņa saprata, ka tas aizņems vesalu mūžību. Elitai sāka trūkt gaisa, slodze bija pārāk liela, ja tas drīz nebeisies, viņa raudās. "Nē, to vairs nevar ciest!" Elita apņēmības pilna pie sevis klusu nokliedzās. Viņa noplēsa papīra gabalu no nabadzīgā ruļļa un norāva to daļu, kas bija pametusi tūpli. Sniedzoties pēc jauna papīra gabala, pamanīja kailo rulli. Neatlika nekas cits kā bāzt kailu roku tumšajā alā un vilkt dzeltenbrūno objektu laukā. Iebāzusi pirkstiņus, Elita nespēja noticēt, cik patiesībā tur ir vietas, no ārpuses skatot, mazs,maigs, krokots caurumiņš, bet, kad iekļūst iekšienē...cietais saturs evakuējās un, skaļa plunkšķa pavadīts, piezemējās ūdenī. Elita atviegloti uzelpoja, viņa sajutās kā īsta uzvarētāja, pat vissliktākais aizcietējums nespēja viņu uzveikt.

 Autors: sudraba_sirds Elitas uzvara
0
13

Citi šī autora raksti:

Lasi vēl labākos rakstus:

komentāri [3]

Niks: vai ienāc ar
Kārtot komentārus: populārākie | jaunākie | vecākie
Rādīt bildes
Anonīms
Anonīms 10.02.18 19:55  
 
0
0

Patika

Anonīms
Anonīms 10.02.18 19:59
 
0
0

Ko es tiko izlasīju   

Blūberijs avatars
Medaļa SensācijaMedaļa BestsellersMedaļa Ziņnesis
  Blūberijs 10.02.18 20:24
 
0
0

Necenties būt kā MobyDick, ja tu neesi viņš, tev visticamāk nesanāks.