Pievieno rakstu! Seko Draugiem Seko Facebook Seko Twitter
 
0
27

Sveiki! 4.daļa ir klāt! Jauku lasīšana!

Bēdz! 5. daļa

Murgs...

...Cik sen es neesmu ēdusi. Ēdiens bija tieši laikā. Kas tas bija par puisi? Kāpēc viņš neatbild, kad es viņam jautāju? Kāpēc viņš mani šeit tur? Viņš ir tik aizdomīgs. Man nav spēka vairs domāt par to. Nožāvājos. Mazliet pagulēšu, varbūt atgriezīsies. Apguļos un tūlīt pat iekrītu dziļā miegā.

...Tumsa. Es skrienu. Tie seko man. Es cenšos cik vien ātri skriet prom no viņiem. Es baidos pakrist. Ja pakritīšu, nepiecelšos. Es sāku nogurst. Tie ir aizvien tuvāk man. Koku zari ķeras manos izspūrušajos matos. Viss ķermenis ir saskrāpēts un dažviet no saskrāpētajām vietām tek asins lāsītes. Es nevaru padoties. Man jāturpina skriet. Tumšs. Es krītu. Es nespēju apstāties. Kāds kliedz: „Mosties, mosties, mosties...” Bet es nespēju. Es krītu melnā tumsā, kurai nav gala.

...Uztrausos sēdus. Tas bija tikai murgs. Troksnis un vēl daudz citi mazi trokšņi. Tur kāds ir. Viņš ir atgriezies. Man jāzina, vai tiešam, tas ir viņš. „Kas tur ir?” iesaucas mana aizsmakusī balss. Klusums. Nemazākas skaņas. Kāds piecēļas no krēsla. Kaut kas noburkšķ. Dzirdu lēnus soļus. Viņš nāk...

0
27

Citi šī autora raksti:

Lasi vēl labākos rakstus:

komentāri [2]

Niks: vai ienāc ar
Kārtot komentārus: populārākie | jaunākie | vecākie
Rādīt bildes
exkluzīvais avatars
Medaļa Gada SPOKS 2017Medaļa UberautorsMedaļa Gada RAKSTS 2017
  exkluzīvais 18.03.17 15:07
 
1
0

  +

adītājs avatars
Medaļa Sponsora favorītsMedaļa RecidīvistsMedaļa Žurnālists
  adītājs 18.03.17 15:36  
 
1
0
Weird.. bet interesanti...