Pievieno rakstu! Seko Draugiem Seko Facebook Seko Twitter
 
1
64

Sveiki.... Pirms sāku šo stāstu vēlos pateikt, ka gramatika man ir briesmīga, tākā lielāko daļu no savas dzīves es dzīvoju Vācijā, bet pašlaik jau kā trīs gadus pārvācos atpakaļ un LV, tāpēc pie gramatikas nepiekasieties. Visi vārdi tikka mainīti, stāsts ir par reālu notikumu...

Mani sauc Meija, man ir 17 gadi. Mēnesi atpakaļ visa mana pasaule sabruka... Mana labākā draudzene uztaisīja pašnāvību... Es neatceros, kad pēdējo reizi būtu gulējusi vairāk par trīs stundām...ziniet, ja kāds no jums ir redzējis seriālu 13 reasons why.. tad šis stāsts būs kaut, kas līdzīgs... Jau mēnesi es sevi moku ar jautājumu ''Kāpēc viņa tā izdarīja, kāpēc es viņai nepalīdzēju....''. Nu un es padomāju, ka es gribu uzrakstīt stāstu par viņas īso dzīvi....ne dēļ kāda vai priekš kāda, bet gan dēļ sevis. Dēļ viņas.

Mēs ar viņu bijām pazīstamas jau kopš man bija 7 gadiņi. Viņa nomira 17 gadu vecumā. Es dzīvoju Vācijā un tobrīt, kad man palika 7 gadi es pārvācos uz Latviju. Iepazināmies mēs skolā. Viņa bija draudzīga, bet iespiesta sevī. Uz viņu mājās daudz reiz bļāva tēvs, bet māte vispār viņu ar viņas tēvu pameta. Izdomāsim viņai vārdu, lai man būtu vieglāk rakstīt.. Labi viņu sauks Karīna. Viņa daudzreiz man stāstīja, ka viņa gribētu, lai viņu sauc Karīna. Pēc trīs gadiem kopā pavadītā laika es atkal aizbraucu uz Vāciju. Mums bija abām 10 gadi tobrīt. Tad, kad man palika 14 gadi es atkal atgriezos Latvijā, es viņai piezvanīju, pastāstīju jaunumus un kopš tā brīža mēs kļuvām kā māsas. Stāstijām viens otrai savus lielākos noslēpumus...vienkārši bijām neizšķiramas..bijām ir tas galvenais vārds. Es zinu ļoti daudz lietas no viņas dzīves un notikumus, kuri arī iespaidoja viņu veikt pašnāvību. Kā es to zinu? Viņa man atstāja vēstuli.... tas ir pēdējais, kas man ir palicis no viņas... vēstule.

Labi, tad nu es sākšu šo stāstu... Karīnas stāstu..

Man ir grūti viņu nakstīt neraudot, tāpēc, ja vispār kāds ieinteresējas šajā murgā... gaidi nākamo daļu... viņa noteikti būs.

1
64

Lasi vēl labākos rakstus:

komentāri [6]

Niks: vai ienāc ar
Kārtot komentārus: populārākie | jaunākie | vecākie
Rādīt bildes
Sharpen Armands avatars
Medaļa Admins iesakaMedaļa Dienas domaMedaļa Patīk komentārs
  Sharpen Armands 14.02.18 22:50
 
2
0

No offence, bet neticu es tev, diemžēl. Ja tā ir taisnība, protams, atvaino, jūtu līdzi gan tev, gan radiniekiem, bet cilvēki mūsdienās ir pietiekami slimi, lai tādas situācijas arī izdomātu, lai uzsisitu ''hype'', un pēdējā laikā tas notiek pārāk bieži, grūti kādam nepazīstamam cilvēkam vairs ir ticēt.

MeijaMelina avatars
Medaļa SviestmaizeMedaļa SpoksMedaļa Sudrabs
  MeijaMelina 14.02.18 22:58
 
2
0

atbildot uz Sharpen Armands komentāru " No offence, bet neticu es tev, diemžēl.... "

Nē, nu es nebrīnos, ja kāds netic, jo tomēr cilvēki musdīenās tiešām ko tik neizdomā... bet es jau teicu, ka šo rakstu tikai priekš sevis, nevis kāda cita dēļ tākā... man nekāds ''hype'' nav vajadzīgs un es uzskatu, ka cilvēki, kuri izdomā tādas situācijas dēļ ''hype'' ir vienkārši slimi ar galvu..

Anonīms
Norch 14.02.18 23:51  
 
1
0
Lai cik laba draudzene (vai māsa) Tu viņai būtu, ja viņa par šādu soli izšķīrās... Tu nevarēji tur ko mainīt. Tagad noteikti Tu saskati dažādas pazīmes, atceries viņas teikto un domā ka varēji ko mainīt. Nevarēji. Iepriekšējos apstākļos nevarēja secināt to, ko secini šobrīd. Viņa vienmēr būs Tavā sirdī. Ir svarīgi apzināties, ka pat tad, ja viss ir pavisam slikti, jebkurš no mums uz savu dzīvi var palūkoties no malas. Un mainīt to. Tu esi labs cilvēks, pēc tā, kā Tu formulē domas tas pamanāms. Ir normāli, ka grūti atgūties. Vēlu Tev spēku un izturību. Laiks palīdz.
aumy avatars
Medaļa Gada RAKSTS 2016Medaļa NostradamsMedaļa Ziņnesis
  aumy 14.02.18 22:09
 
0
0

skumji... 

Fosilija
Spoku fosilijas ikonaFosilija 16.03.18 09:42
 
0
0

Turpini šo skumjo stāstu.

Man žēl par tavu draudzeni.

Anonīms
Anonīms 14.02.18 22:31  
 
0
1
Man ir zel tevis, pati saku raudat iedomajoties ka butu ja es butu tava vieta.... raksti vel, ja nav parak smagi.....