Pievieno rakstu! Seko Draugiem Seko Facebook Seko Twitter
 
0
48

Sveiki, spoki!

Šis būs stāsts par patiesām jūtām.

Man bija 16 gadi, kad izdomāju, ka vēlos iepazīties ar kādu, bet es baidījos iepazīties reālajā dzīvē. Tā, nu, es lejupielādēju 3 dažādas iepazīšanās aplikācijas, lai būtu lielāka iespēja, ka tomēr iepazīšu cilvēku, kurš būs ieinteresēts manis iepazīšanā un es viņa. Protams, visur liku vecumu – 18, pat īsti nezinu, kāpēc.

Dzīvoju tad viena jo brālis... Autors: MilaSawle Stāsts
1.

Dzīvoju tad viena, jo brālis bija pārvācies uz kādu laiku.

Sākumā tiešām cītīgi skatījos profilus, kuriem spiežu patīk, jo tomēr nemeklēju nenopietnu cilvēku, bet pēc kāda laika bija pilnīgi vienalga, kam lieku patīk, kam – nē. Vienu profilu sviedu pa labi, otru pa kreisi un tā kamēr nebeidzās iespēja sviest pa labi.

Gāja dienas cik nu centos... Autors: MilaSawle Stāsts
2.

Gāja dienas, cik, nu, centos iepazīties, visi kaut kādi ne tādi, kādu gribētos. Man iepazīšanās saits piedāvāja nosūtīt 100 vienādas vēstules 100 dažādiem vīriešiem. Padomāju, kāpēc gan nē? Nosūtīju 100 vīriešiem vēstuli ar tekstu “Čau. Kā iet?” Oriģināli, ne?    Tā nu mēģināju atrast kopīgu valodu ar vīriešiem, kas man atbildēja. Bija diezgan primitīvas atbildes, bet viena man ļoti iepatikās. Tagad vairs neatceros, kas tur bija rakstīts, bet vīrietis ļoti piesaistīja. Vairs nevienam neatbildēju, izņemot Mārcim. Tā sauc šo vīrieti.

Sarakstījāmies pāris dienas... Autors: MilaSawle Stāsts
3.

Sarakstījāmies pāris dienas un tikai tad man pieleca tas, ka jāapskata viņa profils. Domāts – darīts. Un mani samulsināja tikai viena lieta - viņa vecums. Mārcim bija 33 gadi. Jau gribēju mest mieru, kad viņš piedāvāja tikties. Es samulsusi piekritu, galīgi aizmirstot par viņa vecumu. Pateica, ka pēc 3 stundām būs klāt.

Sāku taisīties, laiks paskrēja nemanot un zvans no viņa. Mārcis ir klāt. Ejot ārā, drusciņ sabijos un pāris reizes gandrīz pārdomāju iet tikties. Izeju, redzu, sveša mašīna, neesot pārliecināta, ka tas ir Mārcis, zvanu un redzu, ka paceļ viņš. Aicināju izkāpt no mašīnas, ja nu tomēr maniaks? No sarunas sapratām, ka abi smēķējam, uzsmēķējām un man pazuda mulsums. Mārcis aicināja aizbraukt līdz Daugmalei. Es piekritu. Bija Aprīlis vai Maijs.

Pa ceļam runājām pastāstījām... Autors: MilaSawle Stāsts
4.

Pa ceļam runājām, pastāstījām viens otram par sevi īsumā to, ko nepastāstījām sarakstē. No manas puses bija arī meli, jo tomēr nespēju pateikt, ka man ir 16 gadi. Mārcis man ļoti iepatikās. Bijām tikuši līdz Daugmalei, izkāpām no mašīnas un gājām uz Daugavas krastu pasēdēt. Man palika drusciņ auksti, bet nevēlējos nekur iet, Mārcis mani samīļoja un es sapratu, ka arī es viņam esmu iepatikusies. Bija jau diezgan vēls un bija jādomā, ko darīsim tālāk. Viņš piedāvāja aizbraukt uz Jūrmalu, pakavēt laiku, jo mani neviens mājās negaidīja – nebija, kam, viņam tāpat. Protams piekritu.

Tikām līdz Jūrmalai... Autors: MilaSawle Stāsts
5.

Tikām līdz Jūrmalai, pastaigājāmies un bija jau pulkstens 1:00. Mārcis joka pēc pajautāja, vest mani mājās vai vest pie viņa. Nezinu, kas man bija uznācis, bet izdomāju, ka gribu pie viņa un tikai tad es uzzināju, ka viņš dzīvo netālu no Rūjienas. Nu, nekas, jau piekritu. Pa ceļam runājām par nenozīmīgām lietām, vietām, kur esam pabijuši un vēl citiem sīkumiem.

Bijām tikuscaroni līdz viņa... Autors: MilaSawle Stāsts
6.

Bijām tikuši līdz viņa mājām. Mārcis kā džentlmenis piedāvāja, kur gulēt. Ar viņu vienā gultā vai viesistabā atsevišķi. Un atkal, nezinu, kas uznāca, izvēlējos ar viņu kopā. Iegāju dušā un gājām gulēt.

No rīta viņscaron mani... Autors: MilaSawle Stāsts
7.

No rīta viņš mani pamodināja ar aicinājumu uz brokastīm. Paēdām un viņš mani aizveda uz mājām. Protams, atkal runājāmies un jau jutāmies brīvi.

Kad iegāju dzīvoklī sapratu... Autors: MilaSawle Stāsts
8.

Kad iegāju dzīvoklī, sapratu, ka nevēlos vairs melot un pateicu, ka man ir 16 gadi. Viņš, izrādās, visu šo laiku zināja, ka man ir 16 gadi, tikai gaidīja momentu, kad pati to viņam pateikšu.

Tas bija mans lūzuma punkts un es sapratu, ka tuvie neatbalstīs šāda veida attiecības. Pastāstīju par saviem pārdzīvojumiem Mārcim. Uz ko viņš auksti atbildēja: “Tā ir Tava dzīve un  Tev lemt, kas Tev ir svarīgs”. Man bija 16 gadi, man bija vējš galvā un es izdomāju, ka nespēšu paskaidrot tuvajiem par savām “attiecībām”. Pateicu viņam ardievas un pazudu no viņa dzīves.

Uz kādu laiku...

0
48

Citi šī autora raksti:

Lasi vēl labākos rakstus:

komentāri [9]

Niks: vai ienāc ar
Kārtot komentārus: populārākie | jaunākie | vecākie
Rādīt bildes
197403 avatars
Medaļa ZeltrocisMedaļa Patīk komentārsMedaļa Spoks
  197403 22.01.18 07:13
 
3
0

  

meža brālis avatars
Medaļa Aģents 0/7Medaļa Aģents 0/7Medaļa Aģents 0/7
  meža brālis 22.01.18 06:44
 
1
0

    

SAMSS avatars
Medaļa Zoles 3000 spelesMedaļa Zoles 3000 spelesMedaļa Duraka 3000 speles
  SAMSS 22.01.18 07:27
 
1
0

  

cakiits avatars
Medaļa Darts VeidersMedaļa TeamworkMedaļa Gods kalpot Latvijai!
  cakiits 22.01.18 07:46  
 
1
0
Turpinajums?

Anonīms
Medūza 22.01.18 07:51  
 
1
0
Iespējams sagadīšanās, bet tas Mārcis izklausās ļooti pazīstams. Vai viņa uzvārds gadījumā nesākas ar burtu B?
MilaSawle avatars
Medaļa Veiksmes lādeMedaļa Veiksmes lādeMedaļa Burvju klana biedrs
  MilaSawle 22.01.18 08:03
 
0
0

atbildot uz cakiits komentāru " Turpinajums? "

Būs drīz.

MilaSawle avatars
Medaļa Veiksmes lādeMedaļa Veiksmes lādeMedaļa Burvju klana biedrs
  MilaSawle 22.01.18 08:03
 
0
0

atbildot uz Medūza komentāru " Iespējams sagadīšanās, bet tas Mārcis i... "

Nē.

Blūberijs avatars
Medaļa SensācijaMedaļa BestsellersMedaļa Ziņnesis
  Blūberijs 22.01.18 10:38  
 
0
0
atbildot uz MilaSawle komentāru "Turpinajums? Būs drīz. "

Cik drīz?

MilaSawle avatars
Medaļa Veiksmes lādeMedaļa Veiksmes lādeMedaļa Burvju klana biedrs
  MilaSawle 22.01.18 11:33
 
0
0

atbildot uz Blūberijs komentāru "Cik drīz? "

jau ir