Pievieno rakstu! Seko Draugiem Seko Facebook Seko Twitter
 
0
60

...

Ik pa laikam sarakstījāmies, tikāmies. Tas bija kā romāns. It kā ir, it kā nav... Bet jutu, ka velk pie viņa, jutu, ka viņam esmu vajadzīga, bet viņš pēc rakstura nav uzbāzīgs, 2 reizes neprasīs, neliks neko darīt, ja uzreiz nepiekritīšu...

Es ik pa laikam tad pazudu, tad parādījos... īsāk sakot, mocīju viņu, tikai es to neapzinājos. Viņš mani gaidīja.

Ilgi.

Biju jau gandrīz aizmirsusi... Autors: MilaSawle Stāsts 2
1.

Biju jau gandrīz aizmirsusi par viņu, jau biju attiecībās ar savu vienaudzi un es izdomāju viņam piezvanīt, jo biju sastrīdējusies ar savu puisi par uzticību, kontroli un attieksmi vienam pret otru. Bijām kopā 2 gadus, reāli dzīvojām kopā, bet viņš man katras 5 minūtes rakstīja/zvanīja un prasīja: “ar ko es esmu?”, “ko es daru?”, “kāpēc es neatbildu?”, neskatoties uz to, ka mācos tehnikumā un pēc tehnikuma vienmēr braucu uz mājām gatavot ēst un ja arī gāju kaut kur ar draudzeni, viņš man zvanīja caur videočatu, lai būtu pārliecināts par to, kur, ar ko un cikos es esmu. Un bez manis viņš nekur negribēja iet un mani arī nekur nelaida bez viņa. Visu brīvo laiku pavadījām kopā, kas ļoti nogurdināja. Parunājām, vienīgais, ko viņš man varēja pateikt, bija: “Klausi savai sirdij”. Man bija jāizvēlas, vai es vēlos turpināt attiecības ar šo puisi vai atbrīvoties no tā un uzelpot brīvi un pabūt ar sevi viena.

Tad kad parunāju ar viņu es... Autors: MilaSawle Stāsts 2
2.

Tad kad parunāju ar viņu, es cerēju uz to, ka uzturēšu ar viņu kontaktu, jo Mārcis bija tas cilvēks, kurš neuzbāžas ar savu viedokli un nemāca, ko un kā ir jādara.

Pāris dienas nezināju, kur likties, jo jutu, ka tieši Mārcis ir man vajadzīgs, vismaz kaut tik, lai var vienkārši parunāt, jo vienkārši parunāt varēju tikai ar draudzeni, bet tāpat nebija tādas iespējas, jo mani terorizēja puisis un ja es neatbildēju, viņš zvanīja viņai...

Kādu vakaru neilgi pēc... Autors: MilaSawle Stāsts 2
3.

Kādu vakaru, neilgi pēc sarunas ar Mārci, Izdomāju aiziet uz aptieku, nopirku balderjāņus, iedzēru diezgan daudz tabletītes, apsēdos uz gultas un uzaicināju puisi uz sarunu. Pateicu visas savas domas, vēlmes un pateicu, ka vēlos šķirties. Viņš aizbrauca. Nākošajā dienā viņš savāca savas mantas un aizbrauca uz visiem laikiem.

Pagāja 3 mēneši. Uzrakstīju Mārcim, ka vēlos tikties. Pagāja 3 stundas un viņš bija klāt. Parunājām, es izkratīju savu sirdi. Viņš mani aizveda uz restorānu un tur mēs jauki pavadījām laiku. Aizveda mani mājās un mēs atkal sākām kontaktēties. Runājām, ko esam pārdzīvojuši pa 3 gadiem...

Sākām tikties Jau veidojam... Autors: MilaSawle Stāsts 2
4.

Sākām tikties. Jau veidojam attiecības, draugi zin par manām attiecībām, brālis zin, bet vecmāmiņa nezin... vajag izdomāt, kā viņai to paskaidrošu. Jo viņai netieši esmu prasījusi par tādas situācijas varbūtību un viņa ir kategoriski pret tāda veida attiecībām.

Mārcis mani neuzskata par mazu meiteni, viņš respektē manas vēlmes, es arī respektēju viņa vēlmes. Mūsu attiecībās valda uzticība, respekts un mīlestība.

Esmu iepazinusies ar viņa ģimeni. Tas arī ir viens no rādītājiem, ka neesmu mantiņa, kuru izmetīs. Vismaz man tā liekas.

0
60

Citi šī autora raksti:

Lasi vēl labākos rakstus:

komentāri [8]

Niks: vai ienāc ar
Kārtot komentārus: populārākie | jaunākie | vecākie
Rādīt bildes
eldur avatars
Medaļa RecidīvistsMedaļa BotsMedaļa Recidīvists
  eldur 22.01.18 08:28
 
1
0

Lasu un nevaru saprast - kas kādam (šajā gadījumā vecmāmiņai) šajās attiecībās var likties tik nepareizs? Vecumu starpība? Vai kas cits?

cakiits avatars
Medaļa Darts VeidersMedaļa TeamworkMedaļa Gods kalpot Latvijai!
  cakiits 22.01.18 09:13  
 
1
0
Gaidu nakamo

MilaSawle avatars
Medaļa Veiksmes lādeMedaļa Veiksmes lādeMedaļa Burvju klana biedrs
  MilaSawle 22.01.18 10:30  
 
1
0
atbildot uz eldur komentāru " Lasu un nevaru saprast - kas kādam (šaj... "

Vecuma starpība
Vinnīts avatars
Medaļa Admins iesakaMedaļa Rotaļu draudziņšMedaļa Admins iesaka
  Vinnīts 22.01.18 12:56
 
1
0

Kā tad tur sanāk, vairāk neuzbāžas lieki ar pārmērīgu kontroli un ziņkāri? Tad jau būs sapratis savas kļūdas un ok, tādi, kuriem vajag katru mīļu brītiņu uzmanību ir galigi garām.

Lilitinja avatars
Medaļa Testu veidotājsMedaļa Dienas domaMedaļa Stringi
  Lilitinja 22.01.18 18:35  
 
1
0
Man ir draugs, kurš ir 3 gadus jaunāks par mani, manam vectēvam nepatīk, ja man ir jaunāks vīrietis nevis vecāks. Bet es viņam teicu, ka es ar viņu dzīvoju nevis viņš ar viņu būs jādzīvo. Nu neko, es iepazīstināju draugu ar vectēvu un tagad mans vectēvs viņu sauc par mazdēlu, jo saprata, ka vecumam nav nozīmes, ja cilvēks ir gudrs, saprotošs. Vecumam nav nozīmes, galvenais, ko jūtat jūs abi.

Anonīms
Anonīms 25.01.18 19:14  
 
1
0
Nākamo daļu!!!
eldur avatars
Medaļa RecidīvistsMedaļa BotsMedaļa Recidīvists
  eldur 22.01.18 17:24
 
0
0

atbildot uz MilaSawle komentāru "Vecuma starpība "

vienkārši nemini cik gadu, aizved, iepazīstini, ja viņš pats to grib. man pašai ir vīrs, vecāks par mani 16 gadus. Galu galā, kā teica mans tēvs - pašai vien ar viņu būs jādzīvo.

Tā ka apgaismo savus līdzcilvēkus, ka ne jau viņi lemj Tavu likteni un nosaka Tavas jūtas.

leons kimmelis avatars
Medaļa Patīk komentārsMedaļa Dienas domaMedaļa Vampīru klana biedrs
  leons kimmelis 22.03.18 17:24
 
0
0

Dzīvei nav receptes,nav pavārgrāmatas,katram tā, jāizdzīvo pašam,var uzklausīt padomus,bet lemumu pieņem pati,ja rodas šaubas, izrunā ar partneri lai cik grūti dažreiz tas arī nebūtu.