Pievieno rakstu! Seko Draugiem Seko Facebook Seko Twitter
spoki fosilijas ikona Fosilija
1
108

Pēdējais raksts par narkomāniem, kurus satieku. Kāpēc pēdējais, jo vairs nav tikušas iespējas viņus satikt. Tomēr, pastāstīšu sīkāk rakstā.

Daudzi domā, ka no viņiem jābaidās un nav jāiet klāt. Tomēr man no viņiem nav bail. Es saprotu, kā ar viņiem sarunāties. Nevēlos arī konfliktus. Tajā laikā, kad mācījos skolā – mums mācīja, kā sarunāties ar šādiem cilvēkiem, kuriem dzīvē nav veicies.

Tātad sāksim par to, kuri man dzīvo kaimiņos. Jauni puiši, kuri nesen tur ievākušies. Sākumā jau neko nezināju par viņiem. Ejot mājās no veikala, es ieraudzīju viņus pie viņu mājas loga. Viņi pa logu rāpās iekšā. Piegāju klāt, apjautājos kas noticis vai nevajag palīdzību. Tad izdzirdēju, ka viens no viņiem runā, lai atnesot mantu. Domāju, kas par mantu – varbūt, lai attaisītu logu, ja viņi netiek iekšā. Varbūt atslēgas aizmirsuši – pazaudējuši. Tomēr, beigās dzirdēju, kas tā par mantu. Tās nosaukums bija amfetamīns. Apjautājos, kas tas par amfetamīnu. Protams, kā jau kaimiņi viņi man pastāstīja. Viņi svinot svētkus un vēlas šo mantu. Apjautājos, vai tiešām tas ir vajadzīgs un vai nevar dzīvot bez šī visa. Atbilde skanēja, ka nevēlas un jau sen lieto. Nevēlējos konfliktu un drīz aizgāju prom. Tomēr, mani interesēja šis viss. Neizskatījās pēc viņiem, ka viņi ir narkomāni. Tomēr, viņi man visu pastāstīja, ka viņi lieto apmēram pusgadu. Kā, kurš – cits ilgāk, cik mazāk. Apjautājos, kā viņiem ar veselību. Atbilde sekoja, ka veselība diezgan slikta. Tomēr, viņi šo visu nevar atmest. Uz slimnīcu arī nevēlas braukt. Viņi jau tur ir bijuši un neviens nespēja palīdzēt. Tur viņiem esot devuši metadonu. Īsti, es nezinu kas tas ir. Tomēr, viņi man pastāstīja, kas tas ir. Tās ir zāles, no kurām rodas atkarība. Arī, kā narkotikas, to izraksta ārsti pēc slimnīcas. Tomēr, īsti arī nesapratu ko ar tām zālēm dara. Tagad, es zinu kas man dzīvo kaimiņos – tomēr drīz viņus mājas saimnieks vienkārši izmeta no mājas – par skandāliem, netīrību un izsistajiem logiem. Aizgāju prom, tomēr cerams satikšu viņus vēl kādreiz un apjautāšos vai ir šo lietu atmetuši. Dzīvot bez narkotikām manuprāt ir vieglāk, jo nav atkarības.

 Autors: Fosilija Satiku uz ielas narkomānu! 3
1
108

Lasi vēl labākos rakstus:

komentāri [2]

Niks: vai ienāc ar
Kārtot komentārus: populārākie | jaunākie | vecākie
Rādīt bildes
Fosilija
Spoku fosilijas ikonaFosilija 17.07.17 13:07
 
2
0

Drīzāk virsrakstā vajadzēja uzrakstīt- Kā tikt noslepkavotai, izvarotai vai apzagtai - runāt ar narkomāniem.

SAMSS avatars
Medaļa Vilkaču klana biedrsMedaļa NostradamsMedaļa Brīvlaiks
  SAMSS 17.07.17 18:50
 
0
0