Pievieno rakstu! Seko Draugiem Seko Facebook Seko Twitter
spoki fosilijas ikona Fosilija
2
52

Šeit ir otrā daļa rakstam par to, kā es satiku narkomānus.

Daudzi varbūt domās, kā es viņus satieku? Tas nav nemaz tik grūti. Pārsvarā man par to pastāsta kāds un es šo informāciju pārbaudu. Gandrīz vienmēr tā ir bijusi taisnība.

Narkomāni – Vecrīgas centrā.

Atceros, kā es apmēram gadu atpakaļ aizbraucu uz Vecrīgu. Doma bija svinēt svētkus, bet izrādījās tas, ka divi puiši no tās kompānijas lieto narkotikas. Tieši tajā laikā, kad es atbraucu viena kluba apsargs izlika ārā divus narkomānus. Apsargs man arī šo pastāstīja - viņš zināja to, ka man šis viss interesē. Stāsts sākās par to, ka divi puiši kopā ar meiteni atnākuši uz klubu. Protams, ka viņi piedzērās – nu neticu, ka no vienas glāzītes var piedzerties. Tad, kad viens no puišiem gājis uz tualeti, velkot nost bikses viens no citiem kluba apmeklētājiem ieraudzījis, ka viņam no bikšu kabatas izkrīt maisiņš ar baltu pulverīti. Vīrietis domāja, kā šo pastāstīt puisim, lai viņš nesāktu taisīt skandālu. Protams, ka viņš neko nepateica un aizgāja prom. Pēc tam, viņš šo visu pastāstīja apsargam. Pēc šī ziņojuma tika pārbaudītas abu puišu kabatas. Kur katram tika atrastas pa vienai paciņai balta pulverīša. Apsargs prasījis, kas tas esot, bet vīrieši nespējuši atbildēt. Viņi nav bijuši tādā stadijā, lai atbildētu uz šiem jautājumiem. Apsargs nolēmis nesaukt policijas darbiniekus, lai tie veiktu vēl vienu kratīšanu. Viņš vienkārši pateicis puišiem, lai iet projām. Viņi to nav darījuši, tāpēc apsargs pielietojis spēku un vienkārši ‘’izmetis’’ viņus laukā.

Narkomāni manā pilsētā – Balvi.

Mēs varbūt visi esam iedomājušies, ka mūsu pilsētā kurā dzīvojam narkomānu nav. Kāda ir īstenība? Manuprāt, ka vismaz pa vienam narkomānam ir gandrīz katrā pilsētā. Stāsts par manas pilsētas narkomāniem – čigāniem. Visi protams zinām, kādi ir čigāni – zagļi un meļi. Izrādās, ka arī viņi lieto narkotikas. Šeit pati ar viņiem sarunājos un viņi man piedāvāja nopirkt amfetamīnu, marihuānu un extazy. Čigāni stāstījuši, ka amfetamīns maksā 20 eiro, marihuāna 12 eiro, bet extazy tikai trīs eiro par vienu tableti. Sākuši stāstīt arī to, kā šo visu jālieto, kas es nevaru internetā paskatīties? Tā arī pajautāju. Viņi atbildējuši, nu mēs Tev izstāstīsim, kas un kā. Es atteicos, bet viņi sāka pielīst. Pēc tam, kad es gāju jau projām čigāni nozaga manu mobilo telefonu, kuru biju nesen iegādājusies. Protams, ka neatdeva un vienkārši pazuda uzreiz no mana redzesloka. Visi šie čigāni ar kuriem runāju, bija sēdējuši cietumā – arī par narkotikām.

Narkomāni nāk pie manis un piedāvā pirkt visādas lietas.

Atceros laiku, kad pie manis piegāja pāris cilvēku un paprasīja to, vai nevēlos kaut ko nopirkt. Es pajautāju, kāda cena? Nu, viss pa lēto! Es uzreiz nodomāju, ka noteikti šis viss ir zagts un neko nepirkšu. Viņi teica, ka naudu vajag ēdienam, bet beigās izrādījās narkotikām. Visas šīs lietas tiešām bija zagtas. Protams, ka es uzreiz gāju prom, jo negribētu problēmas. Tā arī viņi uzreiz nākošajam, kas bija priekšā prasīja to vai negrib kaut ko nopirkt.

 Autors: Fosilija Satiku uz ielas narkomānu! 2
2
52

Lasi vēl labākos rakstus:

komentāri [11]

Niks: vai ienāc ar
Kārtot komentārus: populārākie | jaunākie | vecākie
Rādīt bildes
arbuzsLV avatars
Medaļa Redaktors iesakaMedaļa Dienas joksMedaļa Riesta laiks
  arbuzsLV 15.07.17 13:15  
 
2
0
atbildot uz klarba komentāru " "Mēs jau zinām, ka ir čigani - meļi un ... "Stereotipi nerodas bez iemesla.

arbuzsLV avatars
Medaļa Redaktors iesakaMedaļa Dienas joksMedaļa Riesta laiks
  arbuzsLV 21.07.17 18:12  
 
1
0
atbildot uz klarba komentāru "Bet var taču iztikt bez stereotipiem. Varbūt še... "Tad viņam tas nav aizvainojoši, jo es minēju, ka vienmēr ir izņēmumi.

Fosilija
Spoku fosilijas ikonaFosilija 15.07.17 13:32  
 
1
0
atbildot uz arbuzsLV komentāru "Stereotipi nerodas bez iemesla. "Bet, vai tiešām ir visi par tādiem jāpadara? Gluži kā - visi latvieši ir skauģi. Nē, tā nav.
Fosilija
Spoku fosilijas ikonaFosilija 14.07.17 13:48  
 
2
1
"Mēs jau zinām, ka ir čigani - meļi un zagļi" kā tu vari tā teikt? Visi nav vienā maisā metami.
SAMSS avatars
Medaļa Vilkaču klana biedrsMedaļa NostradamsMedaļa Brīvlaiks
  SAMSS 14.07.17 07:13
 
1
0

  

arbuzsLV avatars
Medaļa Redaktors iesakaMedaļa Dienas joksMedaļa Riesta laiks
  arbuzsLV 22.07.17 09:35  
 
0
0
atbildot uz klarba komentāru "Es nerunāju par komentāriem, bet gan par tavu r... "Ne mans raksts.

Fosilija
Spoku fosilijas ikonaFosilija 21.07.17 23:10  
 
0
0
atbildot uz arbuzsLV komentāru "Divus manus komentārus atpakaļ-otrais teikums. ... "Es nerunāju par komentāriem, bet gan par tavu rakstu un faktu, ka pateici to.
arbuzsLV avatars
Medaļa Redaktors iesakaMedaļa Dienas joksMedaļa Riesta laiks
  arbuzsLV 21.07.17 23:05  
 
0
0
atbildot uz klarba komentāru "atbildot uz klarba komentāru "Bet var taču izti... "Divus manus komentārus atpakaļ-otrais teikums.

Fosilija
Spoku fosilijas ikonaFosilija 21.07.17 18:36  
 
0
0
atbildot uz arbuzsLV komentāru "Tad viņam tas nav aizvainojoši, jo es minēju, k... "Pirms tam tu neminēji izņēmumus.
Fosilija
Spoku fosilijas ikonaFosilija 21.07.17 00:23  
 
0
0
atbildot uz arbuzsLV komentāru "Ir gan. Tie kas nav tie ir izņēmumi un izņēmumi... "Bet var taču iztikt bez stereotipiem. Varbūt šeit ir kāds kārtīgs čigānu tautas cilvēks, kuram šķiet aizvainojoši tavs teiktais.
arbuzsLV avatars
Medaļa Redaktors iesakaMedaļa Dienas joksMedaļa Riesta laiks
  arbuzsLV 21.07.17 00:07  
 
0
0
atbildot uz klarba komentāru "Bet, vai tiešām ir visi par tādiem jāpadara? Gl... "Ir gan. Tie kas nav tie ir izņēmumi un izņēmumi būs vienmēr. Nesaku ka čigāns nevar būt cilvēks, es tikai saku ka nav gadījies man sastapt izņēmumu, kas pierāda manis teikto par stereotipiem iepriekšējā komentārā.