Pievieno rakstu! Seko Draugiem Seko Facebook Seko Twitter
 
0
287

Kas ir jūtas? Kāpēc man viņas ir? Vai vieglāk būtu nejust? Itkā jau tikai bioloģiski procesi paurī, bet vai tiešām? Vai tur nav kaut kas vairāk, kaut kas saistīts ar dvēseli?

Pirmā emocionālā saskarsme... Autors: Panzer Jūtas! Ceļojums starp tumsu un gaismu.
1.

Pirmā emocionālā saskarsme man ar meiteni bija 23 gadu vecumā, viss bija tik skaisti un jauki. Pavadījām daudz laika kopā, smējāmies par otra jokiem, stāstījām dzīves pārdzīvojumus. Diemžēl nekas vairāk par draudzību nesanāca. Ilgi pārdzīvoju, jo līdz pateicu par savām jūtām, tiku atgrūsts, kā viņa teica: ‘’Tas mūsu abu labā! Es nevaru just to ko tu vēlies!’’ Vairs nesatikāmies, tikai pa retam sarakstījāmies, ar laiku sadzija mana sāpe, meklēju jaunas iespējas.

Daudz iemācījos bet vai... Autors: Panzer Jūtas! Ceļojums starp tumsu un gaismu.
2.

Daudz iemācījos, bet vai pietiekami? Nē! Atkal iekritu citas meitenes gūstā, darīju to ko uzskatīju par pareizu, un cerēju arī uz kādām simpātījām uz manu pusi. Šoreiz beidzās traģiskāk. Biju sagrauts, jo atraidījums nav tas pats smukākais. Draugi mani izglāba, uzklausīja un palīdzēja. Ilgi pēc tam nedomāju par kaut kāda veida attiecībām, pat drauga līmenī nē, jo baidījos atkal iekrist.

 Lai gan daudzi saka mēģini... Autors: Panzer Jūtas! Ceļojums starp tumsu un gaismu.
3.

. Lai gan daudzi saka mēģini vēlreiz un vēlreiz līdz izdosies. Tomēr, ar katru reizi no tevis tiek izplēsts gabaliņš paša, vairāk neapzināti, līdz beigās tu saproti, ka kaut kas nav vairs. Tu sāc izvairīties, noslēgties sevī. Tevi iekļauj tumsa, kas tevi lēnām  saēd, bet, tomēr, kaut kas dziļi iekšā saka: ‘’Nepadodies! Cīnies līdz galam!’’

Atradu atkal ceļu uz gaismu... Autors: Panzer Jūtas! Ceļojums starp tumsu un gaismu.
4.

Atradu atkal ceļu uz gaismu, sāku darīt tas, kas mani nomierina – sporta zāle! Cilāt stieņus un sajust fiziskas sāpes, patīkamas sāpes. Tās liek izzust emocionālajām sāpēm. Esmu uz kājām atkal! Meiteņu vidū izturos nosvērti un draudzīgi, tomēr, bieži izvairos no ilgstošiem acu skatieniem, jo kā saka caur acīm var redzēt cilvēka dvēsesli, nu kaut kādu bullshitu karoč var redzēt. Izvairos atkal sākt kaut ko sajust, no negribu atkal ļaut tumsai sevi sagrābt! Esmu atradis gaismu pats sevī, un netaisos to vairs kādam sniegt, tad tur jābūt kaut kam tiešām īpašam. Tikai laiks rādīs! Peace!

0
287

Citi šī autora raksti:

Lasi vēl labākos rakstus:

komentāri [9]

Niks: vai ienāc ar
Kārtot komentārus: populārākie | jaunākie | vecākie
Rādīt bildes
Mahitoo avatars
Medaļa Admins iesakaMedaļa Redaktors iesakaMedaļa Dienas doma
  Mahitoo 12.09.16 22:09
 
10
0

Esi optimistisks - tu neesi vienīgais, kas ar aizsietām acīm meklē to īsto un vienīgo uz lauka, kur salikti grābekļi, tā kā, gan jau tava spunde atradīs to īsto un vienīgo pudeli  

dundundun1 avatars
Medaļa BergmanisMedaļa SākumskolnieksMedaļa Dienas joks
  dundundun1 12.09.16 22:10
 
7
0

ugh, tas viņas teksts, tā kā no lugas, es neticu priņču baltos zirgos gaidīšanai, nedz arī princešu, ņem matildi, aizpildi viņas brīvo laiku ar savu sirdi    

IgnisDei avatars
Medaļa Dienas domaMedaļa Burvju klana biedrsMedaļa Frostijs
  IgnisDei 17.05.17 20:59
 
2
0

Sāc mīlēt sevi sākumā un tad domā par otro pusīti. Un kad veido attiecības, paskaties uz lietām no racionālās puses, vai tev tas cilvēks der. Tas ir grūti jūtu uzplūsmā, bet ir izdarāms. Un gan jau ir kāda, kura tevi mīlētu no visas sirds, bet varbūt tu viņu nemaz neredzi. 

Galvenais nepaliec par sieviešu nīdēju, jo tas traucēs tev veidot attiecības ar meiteni, kura tev būs īstā.

Panzer avatars
Medaļa Zelta ninjaMedaļa PolittehnologsMedaļa Cacans
  Panzer 12.09.16 22:22
 
1
0

atbildot uz dundundun1 komentāru " ugh, tas viņas teksts, tā kā no lugas, ... "   

Whitelady avatars
Medaļa Burvju klana biedrsMedaļa Mazā, spoki Tevi mīl!Medaļa Trumpe
  Whitelady 13.09.16 02:37
 
1
0

Lai veicas....!

Lilitinja avatars
Medaļa Testu veidotājsMedaļa Dienas domaMedaļa Stringi
  Lilitinja 15.09.16 23:30  
 
1
0
Tik līdzīgas jūtas kā man bija! Tomēr ar laiku viss būs!

HaystackHalo avatars
Medaļa Dienas joksMedaļa Dienas domaMedaļa Dienas joks
  HaystackHalo 29.09.16 23:38
 
0
0

Ar šādām metaforām jāiet baznīcā sprediķot. Paraudi un ej dzīvē      Galvenais ir kustībā, kad sāc stagnēt, tad viss liekas sliktāk.

Tadeušs Zvēriņš avatars
Medaļa Dienas joksMedaļa Dienas joksMedaļa Dienas doma
  Tadeušs Zvēriņš 17.05.17 21:19
 
0
0

Nav svarīgi, vai meitene Tevi mīl, svarīgi - vai Tu mīli sevi un to meiteni. Ja mīlestība ir patiesa, tā nepāries, un nebūs bail no atraidījuma. Ir vīrieši, kuri mīl visu mūžu vienu sievieti un ir uzticīgi, pat ja nav attiecību un atbildes jūtu. Mīlestība dod spēku ikdienas darbiem, hobijiem, sportam, mākslai u.c. lietām. 

exkluzīvais avatars
Medaļa Gada SPOKS 2017Medaļa UberautorsMedaļa Gada RAKSTS 2017
  exkluzīvais 17.05.17 21:36
 
0
0

Veiksmi!