Pievieno rakstu! Seko Draugiem Seko Facebook Seko Twitter
 
5
17

Jā. Dzīve ir tiešām savāda. Kāda viņa patīk kāda nē. Kādam viņa izdodas kāda diemzēl ne. Es pat varētu teikt ka katrs cilvēks ir savādāks bet stāsts nav par to. Stasts ir par to dzīvi....kas kādam nav veikusies.

. Jūs ejat pa ielu redzat bomzīti un jūs viņu laikam iegrūžat vai apsmejat? Ja? Bet tā drīt ne tikai nedrīkst bet arī nevajag. Tiem cilvēkiem kam dzīve nav izdevusies tos ir jāžēlo. Man arī ir žēl bērnus kas nomirst agrā vecumā. Cilvēkus kas ir onkoloģija. Viņiem visiem ir sāpējis kā visiem mums dzīvē. Bet TAGAD viņiem turpina sāpēt tikai citur. Sirdī. Jo neviens nav ar viņiem. Un viņi cīnās ar dzīvi cik vien var.....neesat skopi, labdarībā metiet naudiņu lai tie izveselotos.. Dzīve. Dzīve ir tiešām savāda. Kāda dod citiem sāpes un bēdas kas ir daudziem jāpārcieš. Draudzība ir tuva cilvēka saikne kas ir veidojies ar gadiem lielāka lielāka varbūt dažiem mazāka. Tev katrs var pateikt tu esi mans labākais draugs bet īstā saiknīte veidojas ilgāk. Draudzība. Tiešām tāda dīvaina lieta, ne? Vienmēr mēgina kāda sirdis iemīlēt vai pat salauzt. Draudzība vienkārši ir jābūt mīlestībai un cieņai pret otru cilvēku. Padomā pirms ko saki tam cilvēkam kam tu esi mīļš. Tu vari pamest vienu un runāt ar to pašu, bet varbūt pēc kāda atklāsies ka tas tuvais cilvēks bija otrs? Jā es domāju ka tā arī notiks ar vienu manu draudzeni bet nu varbūt viņai par to vienalga viņa tic tikai savam cilvēkam.DRAUDZĪBA. Draudzība tiešām ir dīvaina lieta,ne? Tā vienmēr mēgina citus sirdis sisties ātrāk, tā var iemānīt kādu lielā ceļā. Tā var samelot un nodot.DRAUDZĪBA var beigties ar

Nodevību

Meliem

Varbūt vardarbību

Utt.Īsta draudzība varbūt var būt tāda ka tu izaudz un pēc tam tu esi kopā ar to cilvēku līdz kapa galam. Bet var beigties arī ar to ka tas cilvēks pret kuru tu tik loti nedomāji bija tas kas tev varēja dot visu un kas bija tavs ĪSTS draugs. Un ja tāds ir manu draug, ej un atvainojies. Bet ja vinš būs stipri apvainojies. Varbūt bija vērts atvērt acis agrāk?

AR CIEŅU

JŪSU AGUTIŅŠ🌺

 Autors: Agutiņš Dzīve. Un draudzība.
1.
Skaistas bildes Autors: Agutiņš Dzīve. Un draudzība.
2. Skaistas bildes.
 bildes Autors: Agutiņš Dzīve. Un draudzība.
3. 🍰 bildes
Smukas bildes Autors: Agutiņš Dzīve. Un draudzība.
4. Smukas bildes.
5
17

Citi šī autora raksti:

Lasi vēl labākos rakstus:

komentāri [1]

Niks: vai ienāc ar
Kārtot komentārus: populārākie | jaunākie | vecākie
Rādīt bildes
Lilly2005 avatars
Medaļa Sertificēts spoksMedaļa ŽurnālistsMedaļa Patīk raksts
  Lilly2005 30.12.17 16:02  
 
2
0
Aizkustinoš raksts un ja patesiba