Pievieno rakstu! Seko Draugiem Seko Facebook Seko Twitter
spoki fosilijas ikona Fosilija
0
3

Stāvu TOP rindā, mani produkti smuki sakrauti uz slīdošās lentas. Pārdevējas virzienā aiz produktu atdalītāja stāv kādas citas meitenes produkti, kas lēni tuvojas savam pīkstināšanas liktenim, bet ne līdz galam pārdomāta lentas sašaurinājuma dizaina kļūdas vai vienkārši nejaušības rezultātā priekšā stāvošās meitenes Snicker veic Hudī cienīgu manevru un iebēg aiz sadalītāja pie maniem produktiem.

Es stāvu, skatos, domāju - Nu vispār ar ko es esmu sliktāka? Vai es neesmu pelnījusi Snikeru? Muļķības. Pārdevēja saskaita meitenes produktus, aizlaiž vienā no tām joslām,kas paredzētas produkta savākšanai un tad manējos otrā. Meitene paskatās uz maniem produktiem,pamana Snicker un skatās uz saviem - acīmredzami Snicker tur neredz. Īsti nezinu vel kā šī situācija risināsies ,bet principā man ir čeks un es varu parādīt,ka esmu samaksājusi un lai novāc savu neķītro skatienu no maniem našķiem.

Tā nu viņa skatās uz maniem produktiem,saviem produktiem,savā somā un atkal uz maniem produktiem. Ir tik faking lieliski no malas vērot kā acīmredzamās kustībās ieliekas cilvēka process.

Jūs nespējat iedomāties ka man nepatīk sms čati ar garlaicīgām personām. Vai tiešām kādu interesē tas,ko daru ik pēc 10minūtēm. Ir jauki,ka kāds cenšas uzturēt sarunu,bet ne jau jautājot "Ko dari,kā iet" ik pēc 15 minūtēm. Vai es esmu visgrūtāk koļījamā meitene? Droši vien, ka nē un tālāk šo jautājumu neapspriedīsim.

Manuprāt, video ir visai perfekta atbilde uz " kā iet?" Šķiet kaut kā smuki uz viena viļņa ar kādu no manām mīļākajām dziesmām:

https://www.youtube.com/watch?v=gyi3N-y-GM4

 Autors: Fosilija Acīmredzami neticamais
1.
 Autors: Fosilija Acīmredzami neticamais
2.
0
3

Lasi vēl labākos rakstus:

komentāri [0]

Niks: vai ienāc ar
Kārtot komentārus: populārākie | jaunākie | vecākie
Rādīt bildes