Pievieno rakstu! Seko Draugiem Seko Facebook Seko Twitter
 
0
57

Drīz Valentīna diena, tad 8. marts - svetki, kuros daudzi dzied un runā par mīlestību un jūtām. Laiks mazam konkursiņam, tiem kuriem patīk dzejot un sacerēt dziesmu tekstus.

Konkursa uzdevums:

Izvēlies, kādu no zemāk pievienotajiem instrumentālajiem skaņdarbiem. Uzraksti tam vismaz 4 dažādus pantus garu liriku( tas nozīmē, 4x atkārtot piedziedājumu nederēs). Maksimālā apjoma nav. Izdomāto liriku, kā vēstules tekstu, pierediģētu tekstu video vai foto - jebkādā, viegli saprotamā veidā nosūti uz e-pastu konkurss2016@inbox.lv līdz 14. februāra 23.59. Neaizmirsti pievienot arī savu niku spokos, lai zinu autoru un kuram no skaņdarbiem lirika paredzēta.

Balvas:

1. 10000 cepumi + 10000 krutuma punkti + medaļa "Viktors"

2. 6000 cepumi + 6000 krutuma punkti

3. 3000 cepumi + 3000 krutuma punkti

Mans favorīts - 3000 cepumi

Tiem, kas arī vēlētos iedot favorītdarbam kādu cepumu balvu, pieteikties pie manis, rakstot vēstuli uz manu profilu līdz 12. februāra 23.59 par to, ka ir šāda vēlme un kādu summu ir gatavi dāvināt.

Pēc iesūtīšanas termiņa beigām, 1-2 dienu laikā darbi tiks publicēti un uzvarētājs tiks noskaidrots, balsojot par favorītdarbu komentāros.

Veiksmi rakstīt, ar nepacietību gaidu jūsu lirikas!

 Autors: Dark Magician Mīlas liriku (dziesmu vārdu) konkurss "Let me love you 2018"

Pievienotie video

1.
2.
3.
4.
5.
6.
7.
0
57

Citi šī autora raksti:

Lasi vēl labākos rakstus:

komentāri [48]

Niks: vai ienāc ar
Kārtot komentārus: populārākie | jaunākie | vecākie
Rādīt bildes
obezjānis avatars
Medaļa Sertificēts spoksMedaļa SpoksMedaļa Sviestmaize
  obezjānis 07.02.18 10:54
 
4
0

atbildot uz Vilnis Salzemnieks komentāru " Fu, fu, fu, tiš prom. Neiesaistīšos kašķīga ... "

Fu, fu, fu, tiš[komats] prom. Neiesaistīšos kašķīga cilvēka[komats] kuram vienīgā autoritāte ir personīgie tarakāni galvā[komats] provokācijās . Bet šis konkurss ir bezgaumīgs, morāli neētisks (liekvārdība, "ētisks" nozīmē atbilstošs morāles normām) un primitīvs.

cakiits avatars
Medaļa Darts VeidersMedaļa TeamworkMedaļa Gods kalpot Latvijai!
  cakiits 07.02.18 12:33
 
4
0

OO, NOTEIKTI JAPIEDALAS

obezjānis avatars
Medaļa Sertificēts spoksMedaļa SpoksMedaļa Sviestmaize
  obezjānis 08.02.18 14:47
 
4
0

atbildot uz Vilnis Salzemnieks komentāru " Diemžēl mani neinteresē jūsu demagoģijas atr... "

Pirms "kam" jāliek komats.

"Makaroni" nav jāliek pēdiņās, jo tas ir parasts frazeoloģisms. Parasts kā pirksts. Liekas, būs arī pārprasta šī vārdu savienojuma nozīme.

"Lai jums veicas" ir izsaukuma teikums, un tā beigās jāliek izsaukuma zīme.

  

obezjānis avatars
Medaļa Sertificēts spoksMedaļa SpoksMedaļa Sviestmaize
  obezjānis 07.02.18 10:48
 
4
0

atbildot uz Vilnis Salzemnieks komentāru "Ja kādam grib ko pārmest ir jāsāk no pamatiem. ... "

Ja kādam grib ko pārmest[komats] ir jāsāk no pamatiem. Ar personisko personīgo rīcību un piemēriem. 1. Ar vārdu ''JŪS'' neapzīmē tikai daudzskaitli. 2. Man nav galīgi saprotami un pieņemami jūsu nepamatotie pārmetumi par ekskrementu izdalīšanu. 3. Man ir galīgi vienalga[komats] kur un kā jūs pelnaāt savu naudu 4. Lasīts ir[komats] bet ne[atstarpes nav]kas nav saprasts[komats] par to liecina arī latviešu valodas  pareizrakstības kļūdas. Lirika jeb dzeja ir literatūras veids, vārds un jēdziens[komats] kuram nav daudzskaitļa, attiecīgi nav daudzskaitļa locījumu. Sekojiet saviem tekstiem. Par bezgaumību un morāli ētisko normu pārkāpšanu[komats] protams[komats] jūs cietumā neviens neliks[komats] bet tas ir ļoti nepievilcīgi. Un dzīvē mēs mācaāmies cits no cita. Bet pēdējais[komats] kurš jums kaut ko mācīs[komats] būs tas[komats] kurš jums aizspiedīs plakstus. Lai jums veicāas[komats] un nevajag uz visu reaģēt ar slimīgu nervozitāti.

kartupelis ar mugurkaulu  avatars
Medaļa Jaunavas vainagsMedaļa Praida olaMedaļa Praida ola
  kartupelis ar mugurkaulu 03.02.18 17:05  
 
4
0
atbildot uz pyrathe komentāru " Prognožu konkurss arī būs? Uzvarēs ras... "

Gribētu ar Rasiku šomēnes aiziet uz festivālu "Erots"!!!

Dark Magician avatars
Medaļa ViktorsMedaļa Gada SPOKS 2017Medaļa Favorīts
  Dark Magician 04.02.18 17:26
 
3
0

atbildot uz Vilnis Salzemnieks komentāru " Vispār melot nav labi, Vienīgais ko no tur r... "

Sevis rakstīto laikam nepalasījāt. Savus izteicienus komentāros.

http://www.tezaurs.lv/#/sv/lirika

Un, savukārt, no angļu valodas tulkojot vārdu lyrics, veidojās  - dziesmu teksts/vārdi. Jums par godu, lai jūs, un visi, kuri nesaprot veiksu labojumus virsrakstā. Lai arī interesanti, ka esat vienīgais, kurš nepiekrīt tam, ka lirika un dziemsu vardi ir viens un tas pats, turklāt, dziesmu vardi bieži vien ir jūsu pieminētā dzeja.

Lielais Slinkums avatars
Medaļa TrumpeMedaļa 1/13 kūciņasMedaļa Jāņuguns
  Lielais Slinkums 03.02.18 18:15
 
3
0

Konkūrs ir pārāk smaks. lai tādā piedalītos. Un uzvaras laurus jau tāpat plūks kāds no ādmiņiem.  

Vilnis Salzemnieks avatars
Medaļa Sertificēts spoksMedaļa BetmensMedaļa Patīk komentārs
  Vilnis Salzemnieks 04.02.18 17:57
 
3
0

atbildot uz Dark Magician komentāru " Sevis rakstīto laikam nepalasījāt. Savus izte... "

Fu, fu, fu, tiš prom. Neiesaistīšos kašķīga cilvēka kuram vienīgā autoritāte ir personīgie tarakāni galvā provokācijās . Bet šis konkurs ir bezgaumīgs, morāli neētisks un primitīvs.

Dark Magician avatars
Medaļa ViktorsMedaļa Gada SPOKS 2017Medaļa Favorīts
  Dark Magician 03.02.18 19:45
 
2
0

atbildot uz rasiks komentāru "  konkurss2016@inbox.lv ??? "

Jā, 2016. Šo epastu lietoju sevis taisītiem konkursiem jau 3. gadu. Kāpēc būtu katru gadu jātaisa jaunu epastu?

obezjānis avatars
Medaļa Sertificēts spoksMedaļa SpoksMedaļa Sviestmaize
  obezjānis 08.02.18 17:08
 
2
0

atbildot uz Dark Magician komentāru " Ieteikums no manis - Vilnim var nemēģināt nek... "

Ak, tā. Man savukārt šī ir patīkama atslodze pauzītēs starp darba lietām. Tikai nedaudz neērti no Tevis, ka piedrazoju šī raksta komentārus.

obezjānis avatars
Medaļa Sertificēts spoksMedaļa SpoksMedaļa Sviestmaize
  obezjānis 08.02.18 11:18
 
2
0

atbildot uz Vilnis Salzemnieks komentāru "Vārdus “ētika” un “morāle” bieži neatšķir vienu... "

Jāatzīst, ka citētais luteriskās baznīcas sponsorētā Jozefa Imberga raksts par ētikas un morāles robežšķirtnēm ir gana argumentēts un citātā demonstrētie argumentācijas paņēmieni ir gana visaptveroši, lai vispārinot tos varētu attiecināt pat uz barības vada un tūpļa kanāla vienojošā un atšķirīgā analīzi. Kā no konsituācijas noprotams, šis citāts ticis izmantots, lai pamatotu vārdu "morāli (morāls)" un "ētisks" nozīmes diferencēšanu vārdu savienojumā "šis konkurss ir morāli neētisks". Trūkstot pamatojumam, kā minētie argumenti attiecas uz konkrēto vārdu savienojumu, tēze, ka vārdi "morāls" un "ētisks" lietoti ar būtiski atšķirīgām nozīmēm, tomēr netiek pierādīta. Vēl jo vairāk, šo tēzi apgāž vārdu savienojuma sintaktiskā konstrukcija. Gramatiski šie vārdi ir saistīti ar pakārtojuma attieksmi - vārdu savienojumā "konkurss ir morāli neētisks" vārds "morāli" ir veida apstāklis, kas paskaidro īpašības vārdu "neētisks", raksturojot nosauktās darbības (būt neētiskam) kvalitāti. Tātad arī šo vārdu nozīmes konkrētajā konstrukcijā ir saistītas, bet pakārtojuma attieksme nosaka, ka šāda konstrukcija nevar ietvert pretējas nozīmes, pretstatot individuālas un vispārīgas cilvēka rīcības normas. Tādējādi secināms, ka abi vārdi lietoti līdzīgās vai vienādās nozīmēs, taču šādā funkcijā lietots palīgvārds domu neprecizē, tam trūkst motivācijas, un līdz ar to vārds "morāli" raksturojams kā liekvārdība. Lai raksturotu vārdu "morāls" un "ētisks" nozīmju atšķirības un nerastos pārpratumi starp teksta autoru un adresātu, nepieciešams mainīt vārdu savienojuma "šis konkurss ir morāli neētisks" konstrukciju, lietojot vārdus "morāls" un "ētisks" sakārtojuma, nevis pakārtojuma attieksmē, kā arī, lai izslēgtu pārpratumu iespējamību, ieteicams precīzāk aprakstīt jēdzienus, kam pastāv pārāk tuva nozīmju līdzība. Piemēram, "šis konkurss ir kā amorāls no tā iniciatora malēniešu tūpļa prizmas, tā neētisks plašākā kristīgi pārpasaulīgā civilizācijas progresa spektrā".

Dark Magician avatars
Medaļa ViktorsMedaļa Gada SPOKS 2017Medaļa Favorīts
  Dark Magician 08.02.18 17:04
 
2
0

atbildot uz obezjānis komentāru " Pirms "kam" jāliek komats. "Makaroni" nav jā... "

Ieteikums no manis - Vilnim var nemēģināt neko skaidrot vai diskutēt. Šim cilvēkam eksistē tikai viena patiesība - viņējā.

aumy avatars
Medaļa Gada RAKSTS 2016Medaļa NostradamsMedaļa Ziņnesis
  aumy 06.02.18 00:28
 
2
0

  

Dark Magician avatars
Medaļa ViktorsMedaļa Gada SPOKS 2017Medaļa Favorīts
  Dark Magician 04.02.18 15:54
 
2
0

atbildot uz Vilnis Salzemnieks komentāru " Bet praktiski jāiemācās latviešu valodas par... "

Es atvainojos, bet tu esi pēdējais, kurš var mācīt par ētiku. Ir smieklīgi, ka par ētiku māca cilvēks, kurš komentāros un vēstulēs citus sūta pakakāt, čīkst par to cik visi ir slikti, par to, ka neviens neraksta par noteiktu tematu (lai arī pilns nets par to). Turpinot par šo - vismaz, man skolas beigšana jau ir labu laiku aiz muguras, un par ētiku un autortiesībām ir lasīts pietiekami. Es no šī konkursa naudu nepelnu. Ja es gribētu taisīt konkursu, kurā es nopelnu naudu no tā, ka kāds piedalās - es pats uztaisītu tos pāris audio gabalus.

Vilnis Salzemnieks avatars
Medaļa Sertificēts spoksMedaļa BetmensMedaļa Patīk komentārs
  Vilnis Salzemnieks 07.02.18 20:43
 
1
0

atbildot uz obezjānis komentāru " Fu, fu, fu, tiš[komats] prom. Neiesaistīšos k... "

Vārdus “ētika” un “morāle” bieži neatšķir vienu no otra. Kāda ir atšķirība starp abiem un kas – kopīgs? Bieži tos var lietot pārmaiņus, kas nozīmē to, ka, lietojot vienu vārdu, to var tikpat labi aizvietot ar otru. Taču citā līmenī starp šiem vārdiem varam rast diezgan izteiktu atšķirību. “Ētika” bieži nozīmē principus, kas nosaka mūsu rīcības veidu, kā arī pamatmācību par šiem principiem, kamēr šo principu individuāls izmantojums tiek saukts par “morāli“. Tieši šeit mēs arī saskaramies ar īstajām grūtībām abu terminu izšķiršanā. Ja ētisku rīcību kādā dzīves sfērā var nosaukt par “morālu rīcību”, tad, loģiski, pretēja rīcība būtu jāsauc par “amorālu”, taču vārdu “amorāls” mūsdienās bieži attiecina uz noteiktu sliktu dzīvesveidu, piemēram, seksuālajā jomā. Runājot par dzīvesveidu, kas nesasniedz labu ētisku standartu, mēs drīzāk varētu teikt “neētisks”. Tāpēc turpmāk, saskaroties ar šādiem gadījumiem, mēs dosim priekšroku vārdam “neētisks”, lai tādējādi izvairītos no pārpratumiem.Daudzi dod priekšroku ieskatam, ka šādus jautājumus var izlemt atbilstoši laika garam un “vispārējam civilizācijas progresam” vai arī, atsaucoties uz kādiem filozofijas novirzieniem vai tamlīdzīgām lietām. Jautāti, kādi spēki tad slēpjas aiz šāda “progresa”, šie ļaudis bieži nespēj atbildēt. Tas ir tā pat kā ar barības vadu un tūpļa kanālu, kaut arī abi pieder pie gremošanas sistēmas un tiem ir līdzīga struktūra tie tomēr veic atšķirīgus uzdevumus. Un lūgums nebāzties ar savu malēniešu dialektu svešos tekstos tēlot viszini. Un šķiet ka jums jābeidz lietāt tās vielas kuru iespaidā jums gribas pilnīgi nevietā saspraust četros (4) teikumos 12 komatus. Un tīri principiāli. Nelieniet svešos tekstos, var dabūt pa degunu.

Dark Magician avatars
Medaļa ViktorsMedaļa Gada SPOKS 2017Medaļa Favorīts
  Dark Magician 04.02.18 16:58
 
1
0

atbildot uz Vilnis Salzemnieks komentāru "Ja kādam grib ko pārmest ir jāsāk no pamatiem. ... "

Pirms pārmetiet man, palasiet ko pats rakstiet - http://spoki.tvnet.lv/hokejs/Latvijas-zurnalistiem-nosplauties-uz/838794. Tas, protams, nav vienīgais, kur esat izcēlies, ar ļoti skaistu un "pieklājīgu" valodu, bet domāju, nav vērts meklēt vairāk. Kā saka, manā acī redzat skabargu, savā baļķi neredzat. Un ar liriku neapzīmē tikai dzeju. Ar liriku var apzīmēt arī mūzikas žanru, tēlotājmākslas veidu un dziesmu vārdus - kā tas ir izdarīts šajā gadījumā.

Un par slimo nervozitāti - pirmais, kurš uzsāka veikt dīvainus pārmetumus nebiju es. Tā kā, nez vai man piemīt "slima nervozitāte"

Vilnis Salzemnieks avatars
Medaļa Sertificēts spoksMedaļa BetmensMedaļa Patīk komentārs
  Vilnis Salzemnieks 04.02.18 16:25
 
1
0

atbildot uz Dark Magician komentāru " Es atvainojos, bet tu esi pēdējais, kurš var ... "

Ja kādam grib ko pārmest ir jāsāk no pamatiem. Ar personisko rīcību un piemēriem. 1. Ar vārdu ''JŪS'' neapzīmē tikai daudzskaitli. 2. Man nav galīgi saprotami un pieņemami jūsu nepamatotie pārmetumi par eksrementu izdalīšanu. 3. Man ir galīgi vienalga kur un kā jūs pelnat savu naudu 4. Lasīts ir bet ne kas nav saprasts par to liecina arī latviešu valodas  pareizrakstības kļūdas. Lirika jeb dzeja ir literatūras veids, vārds un jēdziens kuram nav daudzskaitļa, attiecīgi nav locījumu. Sekojiet saviem tekstiem. Par bezgaumību un morāli ētisko normu pārkāpšanu protams jūs cietumā neviens neliks bet tas ir ļoti nepievilcīgi. Un dzīvē mēs mācamies cits no cita. Bet pēdējais kurš jums kaut ko mācīs būs tas kurš jums aizspiedīs plakstus. Lai jums veicās un nevajag uz visu reaģēt ar slimīgu nervozitāti.

rasiks avatars
Medaļa ZeltrocisMedaļa PirmavotsMedaļa Kukijs
  rasiks 04.02.18 16:00
 
1
0

atbildot uz Dark Magician komentāru " Izdomāto liriku, kā vēstules tekstu, pierediģ... "

Varbūt var taisīt kolektīvu darbu. Piem, es uzrakstu tekstu, bet kāds cits to iedzied un balva uz pusēm. 

Vilnis Salzemnieks avatars
Medaļa Sertificēts spoksMedaļa BetmensMedaļa Patīk komentārs
  Vilnis Salzemnieks 04.02.18 17:12
 
1
0

atbildot uz Dark Magician komentāru " Pirms pārmetiet man, palasiet ko pats rakstie... "

Vispār melot nav labi, Vienīgais ko no tur rakstītā var saprast ir tas ka pēc dabas esat visai kašķīgs cilvēks. Tur nu es jums ne ko nevarēšu līdzēt. Laikam jūsu latviešu valodas skolotāja jums arī nav bijusi autoritāte. https://letonika.lv/literatura/Section.aspx?f=1&id=2189831

Vilnis Salzemnieks avatars
Medaļa Sertificēts spoksMedaļa BetmensMedaļa Patīk komentārs
  Vilnis Salzemnieks 07.02.18 17:05
 
1
0

atbildot uz obezjānis komentāru " Fu, fu, fu, tiš[komats] prom. Neiesaistīšos k... "

  

« 1  2  3 »