Pievieno rakstu! Seko Draugiem Seko Facebook Seko Twitter
 
0
43

Kad uzzināju par šīs filmas veidošanu, uzreiz nolēmu noskatīties pirmo daļu - Blade Runner. Pirmā daļa man pārsteidzoši ļoti iepatikās, ka nevarēju sagaidīt jauno Blade Runner 2049.

Tā nu man beidzot bija iespēja to noskatīties ceturtdien, kinoblogeru seansā, un es biju pārsteigts, ka šī filmā pārspēja manas cerības, un bija vēl labāka kā biju gaidījis. Šajā rakstā padalīšos ar savām domām par filmu. Atsauksme nesatur spoilerus.

Filmas galvenais varonis ir... Autors: wurry Pa Asmeni Skrejošais 2049 (filmas atsauksme)
1.

Filmas galvenais varonis ir "Pa Asmeni Skrejošais" K, kuru atveido Raiens Goslings. Ļoti patika, ka šim varonim bija īpatnības no Harisona Forda tēla - Rika Dekarda kā arī, ka filmas režisors deva šim tēlam daudz vairāk raksturu un emociju. Tajā paša laikā šis varonis filmā ir ļoti noslēpts un kluss, kas vēl vairāk izraisīja interesi, kad šis tēls mēģina citiem neuzskrītoši izrādīt savas emocijas. Goslings, manuprāt, tika perfekti izvēlēts šai lomai, ņemot vērā, viņa izcilo aktierspēli filmā "Drive".

Harisons Fords arī atgriežas... Autors: wurry Pa Asmeni Skrejošais 2049 (filmas atsauksme)
2.

Harisons Fords arī atgriežas filmā, Rika Dekarda lomā. Sākumā, kad noskatījos treileri man likās, ka viņš filmā būs par ilgu un, ka filmā fokusēsies vienādi gan uz K tēlu, gan uz Dekarda tēlu. Bet filmā viņš varbūt nebija tik ilgi kā treileris lika domāt, un filmas galvenais fokuss bija K tēls, taču teiktu, ka Dekarda ilgums filmā un viņa tēla nozīme bija perfekti attēlota, un uzskatu ka tas pat bija labāk ka viņš filmā bija mazāk nekā Goslinga tēls. 

Runājot par filmas... Autors: wurry Pa Asmeni Skrejošais 2049 (filmas atsauksme)
3.

Runājot par filmas vizuālajiem efektiem - tie ir vienkārši satriecoši. Skatoties SCAPE zālē uz 3D, likās ka uz 2 stundām un 40 minūtēm esmu pazudis no realitātes un nonācis šajā tehnoloģiskajā nākotnē. Filmas režisors Denis Villeneuve, izdarīja fantastisku darbu pie šīs filmas. Skatītāju vēl vairāk atmosfērā ievelk lēnie kadri, pie kuriem režisors piestrādājis līdz pēdējam sīkumam.

Ļoti patika ka filma... Autors: wurry Pa Asmeni Skrejošais 2049 (filmas atsauksme)
4.

Ļoti patika, ka filma neveltīja sevi tikai trulām kauju ainām. Filma lielākoties koncentrējās uz dialogiem un uz atmosfēru, bet kad kādā kauju aina sākās, tā likās perfekti novietota filmas stāstam ejot - spriedzes pilna, ka pat acis nespēju pamirkšķināt, jo negribēju palaist garām nevienu kadru.

Scaronī filma ir... Autors: wurry Pa Asmeni Skrejošais 2049 (filmas atsauksme)
5.

Šī filma ir neaizmirstama kino pieredze. Ieteiktu labāk šo filmu skatīties kino, nevis mājās, jo šai filma ir jāpievērš liela uzmanība, lai tiktu stāstam līdzi un perfekti to izbaudītu. Pagaidām man šī ir gada labākā filma, un noteikti iesaku jebkuram kino mīlniekam šo filmu noskatīties.

0
43

Citi šī autora raksti:

Lasi vēl labākos rakstus:

komentāri [4]

Niks: vai ienāc ar
Kārtot komentārus: populārākie | jaunākie | vecākie
Rādīt bildes
Crop avatars
Medaļa Bronzas ninjaMedaļa Joda olaMedaļa Sudraba ninja
  Crop 06.10.17 18:14  
 
3
0
Ha man 20.00 seanss šodien

azulum avatars
Medaļa Dienas domaMedaļa Dienas joksMedaļa Žurnālists
  azulum 07.10.17 18:51
 
1
0

baigi intriģējoša atsauksme   Tagad speciāli iešu 3D skatīties kino, neskatīšos i-netā

kartupelis ar mugurkaulu  avatars
Medaļa JāņugunsMedaļa Senču olaMedaļa Melnais caurums
  kartupelis ar mugurkaulu 06.10.17 19:34  
 
0
0
Rutgers Hojers no pirmā "Asmens skrējēja",tagad ir baisi novecojis!!!

azulum avatars
Medaļa Dienas domaMedaļa Dienas joksMedaļa Žurnālists
  azulum 07.10.17 18:49
 
0
0

atbildot uz kartupelis ar mugurkaulu komentāru " Rutgers Hojers no pirmā "Asmens skrējēj... " vecums ir baiss    a zināji, ka visi kādreiz paliek veci, arī Tu kādreiz