Pievieno rakstu! Seko Draugiem Seko Facebook Seko Twitter
 
10
1067

Mareks tikko bija beidzis kārtējo reizi raudāt spilvenā, kopš viņa draudzene viņu pameta.. „Viss pietiek, es vairs neraudāšu” , viņš stalti uzslējās no gultas, noslaikot savas sārtās noraudātās acis, paņēma mobilo telefonu. „Nu, jau izmēģināji jauno aplikāciju, ko es Tev vakar ieteicu?”, Uģis bija uzrakstījis viņam sms. „Aplikāciju...?”, Mareks pie sevis nodomāja. „A, jā Tinnder”. Viņš pēkšņi atcerējās vakardienas sarunu ar Uģi pie alus kausa.

„Pietiks raudāt, Tev ātri jādabon kāda vecene ar kuru var pajārēties pa gultu”!!! „Tu domā nopisties?”, Mareks nesaprašanā pārjautāja. „Nu protams, idiņ, ka nopisties...drāzties, drātēties, jārēties, uzspēlēt urbšanas spēles, nu sauc kā gribi, bet domu saprati”. „Nu varētu jau”, Mareks piekrītoši smaidot sacīja. „Klau, es Tev tagad parādīšu vienu baigi labo aplikāciju saucas Tinder”, Uģis aizrautīgi sāka stāstīt un rādīt aplikācīju mobilaja telefonā. „Skaties, tas ir pavisam vienkārši. Patīk šī drauskule?” „Nepatīk, kaut kā žurku atgādina”, Mareks viebjoties atbildēja. „Ja, nepatīk, tad velc pa kreisi ar pirkstu, ja patīk tad pa labi, bet ja ļoti patīk, tā kā pulkstenis rāda uz pulkstens divpadsmitiem, tad spied uz zilās zvaignītes”, Uģis lepni stāstīja, kā īsts lietpratējs. „Un viss”. „Jā viss, ja gribi drāzt, tad pa labi, ja seja kā ar lāpstu dauzīta, tad pa kreisi un tad ja kādai iepatiksies Tu tāpat kā viņa Tev, arī viņa Tavu bildi uzslidinās pa labi kā ar slapju pirkstu pa...

„Labi lai iet”, Mareks ieinstalēja mobilajā Tinder aplikāciju. Atgūlies savā dīvānā viņš sāka neiespējamo misiju iegūt vienas nakts sakaru jeb kā Mareks mēdz teikt -pišļu. „Neglīta, negļīta, kuce, kuce, bļeģ kur ir kāda normāla vecene, Te tikai vecenes ar pelējumu uz sekeles, kas tā vien gaida, kad kāds atnāks un nolaizīs pūkaino pelējumu”, Mareks neapmierināti iesaucās. „O, šī drostaliņa labā, tikai 5km radiusā, šo gan es mīlētu, lolotu un pistu kā sidera kazu”. „Jā, jā, varbūt, šo visu nakti un vēl drusciņ no rīta, ar ķieģeli dauzīta, fubla”, Mareks tik aizrautīgi slidināja ar pirktu, kad pēkšņi viņš aprāvās, kad uzmetās logs, ka šī iespēja šodien ir iztērēta un jāgaida divpadspit stundas, lai varētu turpināt. „Bļeģ maukas jobanās, kas pa stulbumu, mani tak meitenes gaidas, kas grib tikt izvagotas”, Mareks dusmās iesvieda mobilo dīvānā.

Nākamajā dienā Mareks ar jaunu sparu atkal sāka darboties Tinder, bet joprojām viņam nebija neviens „Match” ne ar vienu meitenei. „Kuce bļeģ”, Mareks dusmās vārījās, kad ieraudzīja savu bijušo draudzeni Tinder. „Ak tad pisties šeit atnāci, ievākt pāraugušo gurķu ražu, piestampāt pilnu muti ar kabačiem un ātri aizskaitīt līdz simts!!!!”, Mareks tā bļāva skatoties telefonā, kad visu mobilo nospļaudīja. „Brīva, skaista, neprecēta un atvērta visam jaunam”, Viņš izlasīja viņas uzrakstīto tekstu zem bildes. „Vienīgais, kas Tev atvērts būs tavas kājas tik plati, ka špagats izskatītos pēc sīkuma”. Pēkšņi Mareks sadrūma un izplūda asarās. Nomezdams mobilo pret zemi izkliedzot vārdus: „Stulbās pežas”, viņš iekrita spilvenā un sāka raudāt. Nozvanīja mobilai, bija atnākusi ziņa mobilajā. Mareks piecēlās un jau cerēja, ka tā būs viņa bijusī draudzene, kurai dusmās Tinderī uzspieda „like”. „Daniela....Kas bļeģ tā vēl pa grezeli”. Mareks momentā pārstāja raudāt kā tāds mazs bērns.Viņš bija lauva...tēviņš kurš pamanījis gazele dzeram ūdeni pie upes un tagad viņu vajag ievilkt savos nagos. Šo uzsēdināšu uz sava mieta un un dziedāšu, lai dejo: „Danco lāci, danco lāci.....”

Mareks sarakstījās ar Danielu visu dienu un viņam likās, ka viņi būtu jau pazīstami ilgi laiku. Viņš zināja, ka jābeidz blēņoties un jāaicina ciemos pie sevis. „Vai negribētu šovakar pie manis paskatīties, kādu jauku filmu”, Mareks uzrakstīja un ar piemiegtām acīm gaidīja viņas atbildi. „Man ir labāka ideja, varbūt vēlies pie manis paskatīties filmu šovakar un es varētu pasaukt vēl savu draudzeni”. Mareks aiz sajūsmas iekliedzās pa visu dzīvokli: „Būs pišļa, man būs pišļa”!!! „Aizveries Tu infantīli, es skatos Ugunsgrēku”, vecais kaimiņš aiz sienas brēca.

Mareks vakarā ar vīna pudeli ieradās pie Danielas. „Vov, Tu bildēs neizskatījies tik liela”, Mareks skatoties uz augšu noteica. „Jā daudzi man to ir teikuši”, viņa pasmīkņāja. „Daudzi?...Tad jau šī žirafe drāžas kā tāds trusis riesta laikā”, Mareks cerīgi nodomāja. Malkojot vīnu, uzturot sirsnīgas sarunas un ik pa laikam iemetot aci filmā Marekam Daniela ar vien vairāk iepatikās. „Varbūt vēlies, lai es Tev pasniedzu kādu jauku masāžu un arī mana draudzene drīz būs klāt”, viņa kārdinoši sacīja. „Tur ir guļamistaba, ģērbies nost un apgulies, es drīz nākšu”. Mareks ieejot guļamistabā drēbes kā traks rāva nost no sevis un izmētāja pa visu istabu.

Viņš gulēja gultā uz vēdera un trīcēja kā mazs bērns gaidot Ziemassvētku vecīti. Atvērās durvis un Daniela ienāca, Mareks iespiedis seju spilvena nevarēja sagaidīt maģisko pišļu žirafes stilā. „Nu vai Mareks šogad labi uzvedās?”, viņa vaicāja. „Labāk nevar būt”, viņš satraukti atbildēja. „Tad man būs priekš Tevis liela dāvana”, viņa uzleja eļļiņu viņam uz muguras un sāka masēt. Pēc kāda laika viņa iedeva viņam rokās sprunguli sakot: „Iekodies tajā”. „Jāiekožas? Kāpēc?”, Mareks neizpratnē vaicāja. „Tas, lai vieglāk paciest sāpes”. „Kādas vēl sāpes?”, Mareks nedaudz satraucās. „Kad es savu lielo bivšteku stutēšu tavā mazajā kurmja aliņā, tad sāpēs”, viņa šo nu jau pateica rupjā vīriešu balsī. Mareks saprata, ka viņa vairs nebija Daniela, bet gan Daniels. Viņš gribēja ātri uzrauties no gultas, bet lielā Daniela uzsēdās viņam virsū un viņš vairs nespēja pretoties. Atvērās durvis. Sāka skanēt dziemsas, kāds bija uzlicis dziesmu Marvin Gaye - Lets get it on . Mareks knapi pagrieza galvu atpakaļ un tur stāvēja bārdains mužiks ģērbies sarkanā kleitā: „Sveiks, esmu Danielas draudzene Liene”. Mareka acis iepletās un viņs sāka sparoties un kliegt: „Lūdzu, izbeidziet, es tik Tinderī gribēju atrast pišļu!!!”. „Trinderis, šminderis, nemīz vecais, pišļa būs jebkurā gadījumā”, Liene sakot nogrieza gasmais romantiskākā noskaņā.

=>Lielo kapu erotika

10
1067

Citi šī autora raksti:

Lasi vēl labākos rakstus:

komentāri [30]

Niks: vai ienāc ar
Kārtot komentārus: populārākie | jaunākie | vecākie
Rādīt bildes
Altenzo avatars
Medaļa Gada RAKSTS 2017Medaļa Gada SPOKS 2016Medaļa Gada RAKSTS 2017
  Altenzo 16.12.16 00:26
 
64
4

Vai šis stāsts ir no personiskās pieredzes?  

elv1js avatars
Medaļa Gada spoks 2014Medaļa Pozitīvs tēlsMedaļa Čaka ola
  elv1js 16.12.16 12:41
 
32
0

Stāsta morāle: Esi uzmanīgs ar vēlmēm, ja gribi "pišļu", tad arī dabūsi "pišļu"    

Crop avatars
Medaļa Bronzas ninjaMedaļa Joda olaMedaļa Sudraba ninja
  Crop 16.12.16 08:10
 
25
0

Tādas beigas negaidīju, bet kā parasti pārsteidzi mani

Colonel Meow avatars
Medaļa Garīgais līderisMedaļa Gods kalpot Latvijai!Medaļa Garīgais līderis
  Colonel Meow 16.12.16 11:53
 
22
0

esiet uzmanīgi, puiši!

IksPee avatars
Medaļa JubilārsMedaļa Dienas joksMedaļa Vampīru klana biedrs
  IksPee 16.12.16 08:20  
 
17
1
That language... /sigh

Viens Zeks avatars
Medaļa Dienas domaMedaļa Admins iesakaMedaļa Dienas doma
  Viens Zeks 16.12.16 10:03
 
15
0

Nesapratu, kā beidzās? Pišļa bija?

marekitto86 avatars
Medaļa Dienas domaMedaļa JubilārsMedaļa Dienas doma
  marekitto86 16.12.16 08:43
 
13
0

Kas tev pret Marekiem? viens taksists tak tev arī bija mans vārdabrālis?  

Kolch avatars
Medaļa Patīk rakstsMedaļa ZubrilaMedaļa Moderatora favorīts
  Kolch 16.12.16 09:26  
 
13
1
Slikti, ļoti slikti. Sliktāk paliek ar katru rakstu...

Fosilija
Spoku fosilijas ikonaFosilija 16.12.16 23:05  
 
11
0
100gadus atpakaļ īreju dzīvoklīti un atradu skapjaugšā kaudzīti ar ļoti savādiem preses izdevumiem- avīzes ar reāli perversiem un neķītriem stāstiņiem, perversām anekdotēm un trakām ilustrācijām. Mobydikam vajag uztaisīt savu mājaslapu un tur publicēt visus savus garadarbus, domāju, ka skatījumi būtu teicamā skaitā
The Diāna avatars
Medaļa GremlinsMedaļa ViktorsMedaļa Zoles 3000 speles
  The Diāna 16.12.16 03:31
 
15
4

Ka vienmēr lieliski!

Tavi stāsti ir vienkārši apbrīnojami. 

Gmonster avatars
Medaļa SviestmaizeMedaļa Darts VeidersMedaļa Bronza
  Gmonster 16.12.16 08:27  
 
9
0
Nabadziņš

YOSLOWAG avatars
Medaļa Gada Spoks 2010Medaļa TestētājsMedaļa Deputāts
  YOSLOWAG 17.12.16 18:44
 
6
0

Un kā Tu pavadiji piektdienas vakaru!

midgetfucker666 avatars
Medaļa BērndārznieksMedaļa SpoksMedaļa Trumpe
  midgetfucker666 22.12.16 21:23
 
5
0

Kā var kko tādu izdomāt? Dienu uzlaboji paldies!!!

Pēcnācējs avatars
Medaļa RecidīvistsMedaļa SviestmaizeMedaļa Man patīk Facebook 7000
  Pēcnācējs 16.12.16 14:48  
 
5
0
atbildot uz elv1js komentāru " Stāsta morāle: Esi uzmanīgs ar vēlmēm, ... "Esi uzmanīgs ar vēlmēm, tās nēdz piepildīties.

PNPAPN@speles avatars
Medaļa Dienas joksMedaļa Dienas domaMedaļa Dienas joks
  PNPAPN@speles 16.12.16 22:01
 
2
0

Jauna pieredze ir jauna pieredze,pat ja drusku negaidita...   vajadzeja vikipedija paintereseties ,kas tas ir un kadi riski...

givemehope avatars
Medaļa ŽurnālistsMedaļa DarbaholiķisSpēja Mana Latvija!
  givemehope 16.12.16 21:52
 
2
0

Auč, man vēders sāp no smiekliem.   

AreYouFuckingKiddingMe avatars
Medaļa Dienas domaMedaļa Moderatora favorītsMedaļa Admins iesaka
  AreYouFuckingKiddingMe 16.12.16 19:25
 
4
2

Kā vienmēr izcils!   

sasasa avatars
Medaļa TrumpeMedaļa SpoksMedaļa Jubilārs
  sasasa 16.12.16 11:15
 
6
4

nereāli labs

KissFM avatars
Medaļa SviestmaizeMedaļa Man patīk Facebook 7000Medaļa Sertificēts spoks
  KissFM 16.12.16 18:05
 
3
2

Šitais bija tik labs!

Dorians avatars
Medaļa Admins iesakaMedaļa Redaktors iesakaMedaļa Deputāts
  Dorians 15.01.17 17:36
 
0
0