Pievieno rakstu! Seko Draugiem Seko Facebook Seko Twitter
 
5
555

''Man gribētos teikt, ka šis stāsts ir izdomāts, bet nē. Patiesībā tas notika šovakar.
Man ir diastāze. Būtībā tas nozīmē to, ka grūtniecības rezultātā mani vēdera muskuļi attālinājās viens no otra gluži kā Mozus pāršķēla jūru divās daļās. Tas nav forši un mans vēders izspiežas ārā kā tāds konuss, tāpēc cenšos sevi savest kārtībā un fizioterapeits ieteica izmēģināt jogu.

Hahaha, jap. Tātad. Uzvilku kājās savas jogas bikses (jo priekš kādas, kura nekad nav nodarbojusies ar jogu, man to ir diezgan daudz). Sameklēju tādas stingrākas, kuras nav apvēlušās ar auduma kunkulīšiem no gulšņāšanas. Zem tām atstāju ierastās mammīgās bumbierenes. Man nav laika stringiem.
Kad iegājām jogas telpā, viss bija tumšs un gaisma nāca vien no svecēm. Uzreiz iedomājos ''bļāviens, šī taču ir īsta joga nevis tas 1, 2, 3 stiepjamies bullšits, šeit es nonākšu pie apgaismības!''.

Visi viens ar otru runā, trenere (jogas spečuks, lokanā Yoda, pofig) ar visiem runā, bet es sēžu paslēpusies stūrī un lūdzu Dievu, lai mani neviens neieraudzītu. Visi sāk vilkt nost zeķes un man nākas saķert galvu, jo mani kāju pirksti ir spalvaini. Es noskuvu tikai mazliet virs potītes, gadījumā, ja bikses pašļūk uz augšu.
Tā nu es tur skatos uz visām tām slaidajām beibēm piegulošajās jogas biksēs perfektajos augumos, kamēr mana pakaļa izskatās pēc gaisu izlaiduša balona. Visas novelk zeķes un man atkal jāskatās uz perfektu pedikīru un glīti lakotiem nagiem, kamēr pati sēžu stūrī ar savām spalvainajām hobita pēdām un cenšos nerunāt par savu privāto dzīvi ar svešiniekiem.

Beidzot kādā brīdī jogas pasniedzēja tomēr saka ''Ak, vai! Mums šovakar ir jauns dalībnieks. Prieks iepazīties, ...'' Es apstulbu kā briedis starmešu gaismā un izspiedu, ka man arī prieks iepazīties. Kāda muļķe. Esmu sociālais idiots. Viņa gribēja uzzināt manu vārdu. Protams, to arī pateicu. Viņa man pajautāja vēl dažus jautājumus līdz es sāku runāt par sabojātajiem vēdera muskuļiem. Jogas dieviete izvalbīja acis, pateica ''Laipni lūdzu!'' un ar savu slaido ķermeni aizslīdēja prom kā slinkijs.

Sākām izpildīt dažādas pozas, piemēram, stiepāmies šurpu turpu kā suņi. Man izkrakšķēja mugura un es sajutos tā it kā tagad spētu izdarīt visu. Vēl pāris reizes pastiepāmies un es sāku just kā zarnās sāk notikt darbības.
Pēdējās pāris nedēļas ciešu no čūlu kolīta un mani pirdieni smird pēc puvušu olu un kaķu čuru krustojuma. Kaut kur starp delfīna pozu un trīskājaino suni divas no smirdīgajām olām izlauzās ārā un es nopirdos. Es nobezdējos jogas nodarbībā! Esmu staigājoša klišeja. Mani ānusa muskuļi mani pievīla.
Pirdieni bija klusi, pateicos Dievam par to. Tad mēs mainījām pozu un galva atradās netālu no starpenes. ĀRPRĀC! Smaka iesitās man nāsīs kā belziens pa seju ar labo āķi.
''Vai man doties prom? Vai pamest valsti? Tas tiešām tikko notika? AR MANI?'' Ne tikai es izskatos pēc sliņķa, bet tagad vēl arī smirdu!

Savācos. Man vienalga. Visi bezd. Ko es tur varu padarīt? Atliek tikai turpināt izpildīt visādas ērmīgas pozas. Fitnes, saturies!
Turpinājām ar pozu, kurā ķermenis ir izstiepies uz priekšu, bet kājas ir vardei līdzīgā pozā. Apkārt staigāja pasniedzēja un visus pastūma mazliet uz leju un pieregulēja. ''Lieliski,'' es nodomāju, ''tūlīt man atkal izkrakšķēs mugura.''
Cieši sasprindzinu ānusu, lai būtu droša, ka neviena sapuvusi ola no tā vairs neizbēg. Viņa pienāca man klāt... pieregulēja muguru un... PUUUUURK! no mana dibena izšāvās skaļš trompetes rūciens. Es sastingu. Ak, Dievs. AK, DIEVS. Jēzu, glāb mani! Es sapņoju. Noteikti. Šis ir murgs. Mana seja kļuva sarkana un acīs sariesās asaras no apkaunojuma.

Es fiksi piecēlos un centos sarullēt savu jogas matraci, taču satraukumā to nespēju, tāpēc vienkārši pasitu to padusē tāpat kā savus apavus un zeķes, lai steigtos prom. Verot ciet durvis, vēl reizi uzmetu skatienu visiem vai no smakas nav iestājusies koma. Jogas guru pagriezās pret mani, salika rokas kopā un sacīja ''Namaste''. Es ātri aizvēru durvis un tagad sēžu maķītī, ēdu friškas un no smiekliem raudu.

Piedod, fizioterapeit. Es vairs nekad neiešu uz jogu. Diastāze nemaz nav tik briesmīga.''

Izmantotie avoti:
http://true story
5
555

Citi šī autora raksti:

Lasi vēl labākos rakstus:

komentāri [19]

Niks: vai ienāc ar
Kārtot komentārus: populārākie | jaunākie | vecākie
Rādīt bildes
Syder avatars
Medaļa Nedēļas redaktorsMedaļa Gada RAKSTS 2017Medaļa Nedēļas redaktors
  Syder 23.08.17 00:24
 
25
0

Akd, labākais ko šonedēļ esmu izlasījis  

Te es Kaķis avatars
Medaļa Admins iesakaMedaļa MaskaMedaļa Testu veidotājs
  Te es Kaķis 23.08.17 00:53
 
20
0

Ak kungs!!!! Pārzviedzos kā beigta      

Ļoti atvaonojos, ja tevi aizvanoju, bet es vnk nespēju      

Crop avatars
Medaļa Bronzas ninjaMedaļa Joda olaMedaļa Sudraba ninja
  Crop 23.08.17 16:56
 
6
0

Omfg.. epic fail

Witamiins avatars
Medaļa Spoki flameMedaļa Veiksmes lādeMedaļa Sertificēts spoks
  Witamiins 23.08.17 10:58
 
6
0

Labākais ko šorīt esmu lasijusi

Fosilija
Spoku fosilijas ikonaFosilija 23.08.17 00:43
 
6
0

  

Fosilija
Spoku fosilijas ikonaFosilija 24.08.17 05:40  
 
4
0
atbildot uz Anonīms komentāru " Pirms nedēļām 3, šiss raksts bija popul... "Links vai arī didnt happen. Nevajag di*** un vienlaicīgi peldēt, jo tas ir praktiski neiespējami! 😁
Kamergrauzis avatars
Medaļa Dienas domaMedaļa Dienas joksMedaļa Dienas doma
  Kamergrauzis 23.08.17 06:06
 
4
0

  

kaķūns avatars
Medaļa Gada Spoks 2015Medaļa Gada SPOKS 2016Medaļa Gada SPOKS 2017
  kaķūns 23.08.17 01:24
 
4
0

atbildot uz Vietējais spoks komentāru "Kas ir Ak? " Jau pavisam drīz Autoru Kari atgriežas Spokos! Piesakies! Papildināts!

ezkins avatars
Medaļa Neraudi, Susuriņ!Medaļa Admins iesakaMedaļa Admins iesaka
  ezkins 23.08.17 00:17
 
5
1

atbildot uz kaķūns komentāru " Kategorija ''joki''. Laikam nebija visai smie... " Nu jaa, kam negadaas  

zārkvedējs avatars
Medaļa TrumpeMedaļa SpoksMedaļa Sākumskolnieks
  zārkvedējs 23.08.17 12:07  
 
3
0
Ha ha! Nosmejs! Vel lidzigu rakstu ludzu!

kaķūns avatars
Medaļa Gada Spoks 2015Medaļa Gada SPOKS 2016Medaļa Gada SPOKS 2017
  kaķūns 23.08.17 01:30
 
3
0

atbildot uz Vietējais spoks komentāru "Lai Tu zinātu - Man pret tevi nekas nav. Tu man... " Piedāvājums ir spēkā, ja gribi pacīkstēties. Kaut vai sporta pēc. Laika vēl daudz.

kaķūns avatars
Medaļa Gada Spoks 2015Medaļa Gada SPOKS 2016Medaļa Gada SPOKS 2017
  kaķūns 23.08.17 00:16
 
4
1

atbildot uz ezkins komentāru " Un ko Tu ar sho veeleejies pateikt? ... " Kategorija ''joki''. Laikam nebija visai smieklīgi, ja jāuzdod tāds jautājums.   

kaķūns avatars
Medaļa Gada Spoks 2015Medaļa Gada SPOKS 2016Medaļa Gada SPOKS 2017
  kaķūns 23.08.17 01:21
 
2
0

atbildot uz Vietējais spoks komentāru " 5 reizes pārbaudiju autoru. Jēli un stu... "   un es vēl gribēju tev piedāvāt AK piedalīties. 

abatons avatars
Medaļa NostradamsMedaļa TrumpeMedaļa Dienas joks
  abatons 23.08.17 00:13
 
4
2

  

Fosilija
Spoku fosilijas ikonaFosilija 23.08.17 01:27  
 
1
0
atbildot uz kaķūns komentāru " Jau pavisam drīz Autoru Kari atgriežas Spokos... "Lai Tu zinātu - Man pret tevi nekas nav. Tu manās acī esi viens no labākajiem spokiem. Es vienkārši negribu, lai tu domā, ka tu man nepatīc kā spoks.
Fosilija
Spoku fosilijas ikonaFosilija 23.08.17 01:22  
 
1
0
atbildot uz kaķūns komentāru "   un es vēl gribēju tev piedāvāt AK pied... "Kas ir Ak?
diedelnieks123 avatars
Medaļa Dienas domaMedaļa Dienas joksMedaļa Admins iesaka
  diedelnieks123 15.06.18 19:41
 
0
0

    

Fosilija
Spoku fosilijas ikonaFosilija 24.08.17 05:38  
 
1
1
Nelasīju rakstu, pārāk garš! Bet no bildes sapratu, ka viņai kāds iešāva ar sarkano peintbolbumbiņu starp kājām 😁😁😁
ezkins avatars
Medaļa Neraudi, Susuriņ!Medaļa Admins iesakaMedaļa Admins iesaka
  ezkins 23.08.17 00:13
 
1
4

Un ko Tu ar sho veeleejies pateikt?