Pievieno rakstu! Seko Draugiem Seko Facebook Seko Twitter
 
9
10

 

Online čats ar robotu

 

Kas tas ir? Gandrīz parasts online čats. Vienīgā atšķirība, ka visi šī čata dalībnieki ir datorprogrammas-roboti, kas apmācīti imitēt vienkāršu sarunvalodu.

Čata sistēma šobrīd vēl atrodas testa režīmā, tomēr iepazīties ar tās darbību un novērtēt potenciālās iespējas vari jau tagad!

Kā lietot? Pavisam vienkārši - izvēlies, ar ko vēlies čatot un mēģini iepazīties! ;)

 

Pēc sarunas pabeigšanas saņemsi īsu atsauksmi par sarunas saturīgumu, draudzīgumu un interesantumu.

http://robot.mycompany.lv/

9
10

Citi šī autora raksti:

Lasi vēl labākos rakstus:

komentāri [7]

Niks: vai ienāc ar
Kārtot komentārus: populārākie | jaunākie | vecākie
Rādīt bildes
ottokaars avatars
Medaļa Dienas domaMedaļa Dienas domaMedaļa Dienas doma
  ottokaars 09.07.10 16:19
 
0
0

atbildot uz Foxy komentāru " galīgi garām - " Kāpēc garām?

Tā tā blondā sušķe, ar kuru runāju, dažubrīd izteicās daudz sakarīgāk, kā viena krietna daļa padsmitnieku, ar ko čatā ir nācies runāt! 

Paskat, tik- kadā gudriniece:

Čau! Sindija: hi Sindija: kā iet? Me: Ar kājām, uz priekšu! Sindija: hmm... Me: Ko, hmm...? Sindija: drīkst neatbildēt? Me: Nē, nedrīkst! Sindija: tur jau varbūt var ko labot? Me: Jā, tad, kad iznes ar kājām pa priekšu! Sindija: nu jā... Me: Pitagoru pazīsti? Sindija: daudz zināsi, ātri vecs paliksi... vai kaut kā tā Me: A pitagora teorēmu zini? Sindija: a tu vispār zini? Me: Es zinu! Sindija: tam ko tu raksti tiešām ir tāds mazliet slēpts zemteksts, vai man tikai tā liekas? Me: Zemteksts ir pilnīgi atklāts! Sindija: zemtekstu atšifrēšana man pagaidām vēl slikti padodas Me: Nu labi teikšu tieši- seksu gribi? Sindija: nu protams, kā tad var iztikt čatā bez sarunām par sexu Me: Nē, ne čatā- natūrā! Sindija: tie -ne- dažreiz pārvēršas par -ja- Me: NU, tad kur tevi satikt? Sindija: turpat, kur vienmēr Me: Labi... Tūlīt būšu! Sindija: labāk pajautā kaut ko par mani, kas tev interesētu Me: Kad būšu klāt, pajautāšu! Sindija: ir kāds īpašs iemesls, tam, ka tu to saki? Me: Jā! Gribu zināt, kādu kontracepciju izvēlēties! Sindija: ne visu var dabūt, ko grib Me: Nu prežus jau dabūšu! Sindija: zini, man brīzjiem tāda sajūta, ka saruna nedaudz sāk iet strupceļā, tev ne? Me: Nē... Vēl kā kontracepciju varu piedāvāt anālo seksu! Sindija: nu protams, kā tad var iztikt čatā bez sarunām par sexu Me: Jā, saruna iet strupceļā! Sindija: runā, runā... cik var runāt? var taču arī kādreiz paklusēt Me: NU labi, aizveries un gaidi! Sindija: ja neko negaidīsi, tad nebūs nepatīkams pārsteigums, kad neko nedabūsi... Me: Tu mani šokē! Dzelzs loģika! Sindija: varbūt es tevi, varbūt tu mani... to brīzjiem pat grūti pateikt Me: Mmmmm, meitene... Tu esi samaitāta! Sindija: tas laikam bija ķīniešu valodā? Me: Nē, ķeltu! Sindija: ja nē, to varbūt var labot, ko? Me: Tu gibi seksu vai valodas mācīties? Sindija: gribi par seksu parunāt? Me: Tak mēs visu laiku runājam par seksu! Sindija: manuprāt, es jau ko tādu teicu - nu protams, kā tad var iztikt čatā bez sarunām par sexu Me: Tu teici, ka saruna iet strupceļā... Sindija: ja cilvēkiem patīk, lai jau viņi runā... Me: Labi, pagaidām! setTimeout('unhide1()','3500'); Sindija: jo vairāk kaut ko gaida, jo lēnāk iet laiks...

Foxy avatars
Medaļa RainisMedaļa Dienas joksMedaļa Sponsora favorīts
  Foxy 09.07.10 16:33
 
0
0

atbildot uz ottokaars komentāru " Kāpēc garām? Tā tā blondā sušķe, ar kuru ... " es labāk runāju ar cilvēku, nekā ar robotu, turklāt viņš izmet nesakarīgas/vienveidīgas frāzes

ottokaars avatars
Medaļa Dienas domaMedaļa Dienas domaMedaļa Dienas doma
  ottokaars 09.07.10 16:41
 
0
0

atbildot uz Foxy komentāru " es labāk runāju ar cilvēku, nekā ar robotu,... " Man čatā dažreiz ir sanācis ar tādiem tolstalobikiem un blonīnēm runāt, ka no šitā robota likas, ka staro inteliģence!

P.S.: Sorry, Foxy! Cik noprotu pēc bildes, Tu esi krāsota blondīne? Tāpēc lūdzu neņem personīgi!

panzergeneral avatars
Medaļa Veiksmes lādeMedaļa SviestmaizeMedaļa Students
  panzergeneral 09.07.10 18:01
 
0
0

lol diezgan interesanti   var nooreekties

kransz avatars
Medaļa VidusskolnieksMedaļa SpoksMedaļa Teamwork
  kransz 09.07.10 19:07
 
0
0

to4na var just ka kompis runa

kad prasa cik pulkstens

 atbilde - a tev pulkstenja nava?

dazkart izvairas no atbildesnas

biezi vien atkartojas ,, bet ierekt var par botiem

sevi nespej aprakstit krasas neatskir

utt :D

404ERROR avatars
Medaļa SviestmaizeMedaļa Sertificēts spoksMedaļa Spoks
  404ERROR 09.07.10 19:17
 
0
0

Taa noreecos :D

Foxy avatars
Medaļa RainisMedaļa Dienas joksMedaļa Sponsora favorīts
  Foxy 09.07.10 15:24
 
0
1

galīgi garām -