Pievieno rakstu! Seko Draugiem Seko Facebook Seko Twitter
 
7
985

Beidzot bija pienākusi mana čoma Riharda 25. gadu jubileja. Tā kā šis skaitlis jau ir apaļš, tad mums ar pārējiem čomiem bija jāizdomā, kāda dāvana, kas būtu piemērota šai apaļajai jubilejai. Parasta rokās iespiesta viskija pudele, kas bieži tika jaunībā dāvināta un pēc tam tajā pašā vakarā izdzerta nederēja. Vajadzēja izdomāt, kaut ko grandiozu, kaut ko paliekošu atmiņā, lai Rihards atminoties varētu teikt: „Vot tā tik bija dāvana”. Dāvanu idejas bija visdažādākās sākot no lēciena ar izpletni, beidzot ar striptīzdejotājas klēpju deju, kas liktu raķetei izšauties kosmosā. Manuprāt, dāvanas nozīmīgumu pastiprināja, tas ka Riharda dzimšanas diena sakrita ar kādu citu svarīgu viņa dzīves posmu, proti, maģistra darba aizstāvēšanas dienu. Tāpēc dāvanai nevajadzēja būt dārgai, bet gan ar sentimentālu vērtību, kā, piemēram, pierunāt viņa seksīgo maģistra darba vadītāju, kuru viņš bieži iztēlojas brutāli drāžam uz viņas darba galda, lai viņs mutiski atrstradājot nosauct visu alfabētu no Ž līdz A.

Dienu pirms Riharda lielās dienas, tika nolemts aiziet uz bāru un izdzert pa vienam aliņam, bet viss izvertās kritiski tā, ka tika izdzerta jūra ar alu un Rihards attapās apķēris balto dievieti, izdvešot tajā terodaktila cienīgas skaņas, bet pārtraukumos noslaukot ar roku muti tik nicinoši murmināts: „Pidarasi, es tak teicu, ka nevajag dzert”. Rezultātā viņš neiemācījās maģistra darba prezentācijas, stress un dullums galvā. Pēz kārtējās sarunas ar balto dievieti Rihards noteica: „Nekas, izprintēšu prezentāciju un nolasīšu”.

Dāvanu mēs izlēmām pasniegt pirms maģistra darba aizstāvēšanas, kas bija perfekts brīdis. Pirms ieiešanas auditorijā, Rihards pamanīja, ka vakardienas ballīšu kreklam ir novemta roka: „Bļeģ, ko nu?” Viņš sāka nervozēt. „Nemīz vecais, uzloki vienkārši piedurknes uz augšu”, es mierināju. „Še, te būs nomierinošā tablete, kas satur balderjāņus, iepisīsi šo un būsi kā miera Mikus”. Rihards momentā norija tableti, uzlocīja kreklu un bija gatavs doties auditorijā. Arī mēs ar čomiem iegājām auditorijā un apsēdāmies pašā augšā pēdējā rindā.

Rihards izskatījās nomierinājies, sēdēja klusi ar savu izprintēto prezentācīju un ik pa laikam uzmetot aci uz savas skaistās darba vadītājas pusi, gaidīja savu kārtu. Bet viņš nezināja to, ko zinājām mēs. Šī pasniegtā nomierinošā tablete bija viņa dzimšanas dienas dāvana, bet tikai viens bet...tā nebija tas ko viņš domāja, tā bija viagra. Rihards izgāja auditorijas priekšā un sāka aizstāvēt savu darbu, cītīgi lasot savu prezentāciju.

Laikam pārmērīgā skatīšanās uz seksīgo darba vadītāju lika maģijai nostrādāt. Karogs mastā sāka celties. Varēja redzēt, ka viņš kļūst nervozāks kā tāda katoļu mauka grēksūdzē un sāk nedaudz stostīties. Rihards nesaprata, kas notiek, bet paskatoties uz mums un redzot kā cenšamies savaldīt smieklus lokoties, viņš visu saprata un no Rikarda lūpām skaidri varēja nolasīt „PIDARASI!!”

Viņš vairs mīņājoties nevarēja noslēpt savu uzcelto telti, kas tā izspiedās, tāpēc piesedza to ar izprintēto prezentāciju, bet tas liedza viņam lasīt un prezentēt savu darbu. Rihards izvilka no kabatas kabataslakatiņu, lai noslaucītu no pieres sviedrus. Bet labākais tikai sekoja. Viņš noslaukot sviedrus pēkšņi tā nošķaudījās, ka izprintētās lapas un kabatslakatiņš izkrita no rokas. Lapas nokrita uz zemes, bet kabatas lakatiņš uzkrita uz staltā mieta un tur palika. Karogs mastā bija uzvilkts!!! Atlika tikai papūs, lai lakatiņš plīvo, uzlikt roku uz sirds un sākt dziedāt himmnu. Sekoja neērts piecu sekunžu klusums. Skatieni no auditorijas urbās lakatiņa virzienās, cits students domāja, ka tūlīt būs maģisks triks vai arī visticamāk Rihards zemapziņā gribēja palaist raķeti kosmosā un iešaut lakatiņu tieši pasniedzējas sejā. Mēs ar čomiem sākām celties kājās un dziedāt: „Daudz baltu dieniņu....” „Sveiciens dzimšanas dienā, Rihard!!!”

=>Atrastais prezervatīvu iepirkuma saraksts

7
985

Citi šī autora raksti:

Lasi vēl labākos rakstus:

komentāri [18]

Niks: vai ienāc ar
Kārtot komentārus: populārākie | jaunākie | vecākie
Rādīt bildes
Pēcnācējs avatars
Medaļa RecidīvistsMedaļa Dienas joksMedaļa Recidīvists
  Pēcnācējs 16.02.17 01:32  
 
34
0
Pa maz rupību vecais zirgābol un tēlaino epitetu ar trūkst...halturšķiks-šoreiz

mazais muks avatars
Medaļa 1/13 kūciņasMedaļa Sertificēts spoksMedaļa Vampīru klana biedrs
  mazais muks 16.02.17 17:29
 
25
0

Kautka truli  Un bez nobeiguma  Kas beigas - sveiceji dabuja pa bieti - meitenes saka spiiegt - pasniedzeja nokaunejas un aizveda Rihardu uz damu istabu ?  Ei tad rakst turpinajumu

Fosilija
Spoku fosilijas ikonaFosilija 16.02.17 12:33  
 
23
0
Kad būs stāstu krājuma pirmizdevums taustāmā formā?
Fosilija
Spoku fosilijas ikonaFosilija 16.02.17 01:13
 
18
0

Cerēju uz kaut kādu grandiozu noslēgumu...

Sulfāts avatars
Medaļa Dienas domaMedaļa Dienas domaMedaļa Dienas doma
  Sulfāts 18.02.17 01:47
 
11
0

"visā šajā jūklī Rihards tā apjuka, ka kontrole par karogkātu tika pilnīgi un galēji zaudēta. karogs ar zvērīgu spēku  iespiedās bikšu audumā, atskanēja plīstošu diegu skaņa un ... Rihards kulminēja tieši lakatiņā..."

  "vot tas tik bija šļāciens, noelsās skaistā darba vadītāja ! "

Tēvocis Sems avatars
Medaļa PolittehnologsMedaļa Garīgais līderisMedaļa Superautors
  Tēvocis Sems 16.02.17 15:44  
 
9
0
👍 labs

foggs avatars
Medaļa Dienas joksMedaļa FraktālisMedaļa Bergmanis
  foggs 16.02.17 09:10  
 
8
0
Tas bija kabatas lukturītis!

exkluzīvais avatars
Medaļa Gada SPOKS 2017Medaļa UberautorsMedaļa Gada RAKSTS 2017
  exkluzīvais 16.02.17 01:46
 
8
0

  

Juris1604 avatars
Medaļa Misija izpildītaMedaļa NastijsMedaļa Dienas doma
  Juris1604 16.02.17 20:59
 
5
0

Vajadzētu turpinājumu.    , jo ne ar ko sakarīgu nebeidzas.

SAMSS avatars
Medaļa Zoles 3000 spelesMedaļa Vampīru klana biedrsMedaļa Zoles 3000 speles
  SAMSS 16.02.17 18:27
 
5
0

labsss  

Demarkus avatars
Medaļa NostradamsMedaļa BotsMedaļa Sociālists
  Demarkus 16.02.17 11:30
 
5
0

  

AreYouFuckingKiddingMe avatars
Medaļa Dienas domaMedaļa Moderatora favorītsMedaļa Admins iesaka
  AreYouFuckingKiddingMe 16.02.17 01:02
 
4
0

Rihards kaut dēļ šī nekad neaizmirsīs savu 25.gadu jubileju   

Viņš noslaukot sviedrus pēkšņi tā nošķaudījās, ka izprintētās lapas un kabatslakatiņš izkrita no rokas. Lapas nokrita uz zemes, bet kabatas lakatiņš uzkrita uz staltā mieta un tur palika. Karogs mastā bija uzvilkts!!!

Ir labs!   

Prof James Moriarty avatars
Medaļa SpoksMedaļa Spoki flameMedaļa Recidīvists
  Prof James Moriarty 17.02.17 10:22
 
3
0

Un kā tas beidzās?   

krimplis avatars
Medaļa PandaMedaļa SensācijaMedaļa Sensācija
  krimplis 16.02.17 20:46
 
3
0

  

Fliks avatars
Medaļa Sertificēts spoksMedaļa SviestmaizeMedaļa 1/13 kūciņas
  Fliks 16.02.17 20:24
 
2
0

labs)

Edvardix Kurtovish avatars
Medaļa Spoks
  Edvardix Kurtovish 16.02.17 20:37
 
1
0

      

leons kimmelis avatars
Medaļa Vilkaču klana biedrsMedaļa Dienas domaMedaļa Vampīru klana biedrs
  leons kimmelis 30.08.17 19:25
 
1
1

VaI tiešām nevari iztikt bez lamu vārdiem,nelabi paliek,ka jauns cilvēks nemāk pieklājīgi izteikties,jeb Tu domā ka šādā veidā esi baigi krutais. 

sweexlol avatars
Medaļa NostradamsMedaļa RainisMedaļa Dienas joks
  sweexlol 16.02.17 23:31
 
0
0