Pievieno rakstu! Seko Draugiem Seko Facebook Seko Twitter
 
11
1418

Marģers ar smaidu soļoja pa Lienes ielu uz sabiedriskā transporta pieturu. Kaklā pret tur pakārto svilpi sitās tikko izcīnītā medaļa un rokās iežmiegts bija diploms par izcīnītu pirmo vietu šahā RTU atklātajā čempionātā. Svilpi Marģers nēsāja līdz katram gadījumam, lai briesmu brīžos varētu uzsvilpt pēc palīdzības. Pēc fantastiski izcīnītās uzvaras Marģers kopā ar saviem šaha kluba biedriem izrāva šampaniešu pudeli, tāpēc ejot viens solis bija uz priekšu, bet otrs uz sāniem.

Viņš ar savu pāļa skatienu pamanīja leternu gaismā atspīdētu stāvam kādu sievieti iespīlētā apģērbā, lēni pīpējot cigareti. „Zvēru pie šaha karaļa, šo es ar savu laidni gribētu izsmeķēt”!! Ar šampanieša burbuļiem galvā, viņš satvēra cieši plaukstā svilpi un uzsvilpa viņai. Sieviete paskatījās uz Marģeru. „Nāci nu šurp”, viņš smaidot māja viņai. Sieviete izpīpēja cigareti un lēnām nāca viņa virzienā. Pienākot tuvāk Marģers pamanīja slaida auguma čigānieti ar zilumu zem acs. Viņam biksēs uzslējās vēl viens pakaramais uz kā varētu pakart iegūto medāli „Mani sauc Marģers, skat kas man”, viņš priecīgs lielījās ar savu diplomu un medaļu. „Mani sauc Vanda. Apsveicu puisīt, tad jau tev vajadzētu nosvinēt ar kaut ko īpašu”, viņa sakot izvilka vēlvienu cigareti un to aizsmēķēja. „Vajadzētu kopā mums nosvinēt”, viņš cerīgi izspļāva. „Puisīt, par 10 eiro paņemšu mutē, 15 eiro klasika un dirsā nedodu parāk liela šmuce pēc kuras nevar normāli nosēdēt.” „Ko?!!!”, Marģers apmulsa. „Puisīt, es esmu mauka!!”, viņa lepni paziņoja ievilkdama kārtējo dūmu. „Tad ko, gribēsi”? Marģers nometa diplomu zemē un ātri ķērās pie maka skaitīt kapeikas. Divu minūšu dīdīšanās pa kabatām, kamēr Marģers visu saskaitīja. „Tā, man ir 5,63 eiro un etalons ar trīs neizlietotiem braucieniem, kas man par šo sanāk”, viņš iztiepis roku deva maukai. Mauka paņēma visu un teica: „Un dod man vēl to bleķi, kas tev ap kaklu”. Viņš īsu brīdi vilcinājās, bet tad iedeva medaļu. „Nāc šurp puisīt!!”. Marģers piegāja tuvāk un čigānu mauka iedeva kārtīgu slapjo buču. „Atnāc vēl, kad nauda būs un nomazgā muti, es pat nevaru saskaitīt cik daudziem šodien mutē ņēmu”. Mauka aizgāja, bet Marģers palika stāvam un svētlaimē smaidam.

Nākamās dienas vakarā Lienes ielā piestāja vecs audi 100. Tas bija Marģers, kas bija piebraucis ar tēva automašīnu kopā ar diviem čomiem no šaha klubiņa. Viņš bija sasprindzis, rokas nedaudz trīcēja, tapēc viņš stingri bija iečķeries stūrē. „Marģi, re ku viena nāk, tā ir tā mauka no vakardienas?”, Reinis ieminējās. „Jā tā ir tā kuce”. Vanda lēnām attipināja pie loga un Marģers atvēra logu. „Ak puisīt esi atgriezies un vēl ar draugiem, naud....”, viņa nepaspēja pateikt līdz galam, kad Marģers izkliedza: „Pisies iekšā kuce!!”. Viņa iekāpa mašīnā un Marģers viņai parādīja pilnu aploksni ar naudu, ko bija krājis, lai nākamgad aizbrauktu uz Eiropas čempionātu šahā. „Te ir 250 eiro, mums Tevi vajadzēs uz četrām stundām”, viņš nikni noteica. „Kāda runa, par šo tu varēsi mani ari pa brūno ceļu pasmērēt”, Vanda paķēra aploksni un aizbāza aiz biksēm. „Pagaidi vēl nebrauc man vajag kaut ko izdarīt”, viņa noteica un izvilkdama no somiņas karoti, šķiltavas šļirci un pulverīti. „Vajag iešļircēt heroīnu, savādāk es jūs trīs vēl neizturēšu”. Kad viss bija pabeigts, Vanda atlaida galvu un ļāvās kaifam.

Marģers piestāja pie RTU Burtnieku ielas kojām. Reinis steidzīgi izkāpa pirmais ārā, lai atvērtu maukai durvis, jo cerēja, ka tas dos kaut kādus bonusa punktus. Visi gāja garām koju komandantam un Marģers Vandu pierakstīja kā viesi un ieminējās: „Mana mamma vienkārši grib redzēt kā mēs te dzīvojam”. Vanda apdolbījusies streipuļoja trijotnei līdzi līdz istabiņai. Iegājusi istabiņā viņai pavērās skats. „Visas sienas bija nolīmētas ar datorspēļu un šaha figūru plakātiem. „Nūģi, bļe”, viņa izspļāva. „Nu davai, kurš pirmais, grib, lai paņemu mutē viņa ādas cigāru?”. Marģers pienāca viņai tuvāk un sacīja: „Pagaidām neviens, mums vienkārsi pietrūka viens cilvēks, lai uzspēlētu pa komandām mēmo šovu”. „Ņihuja sebe”, viņa apstulbusi apsēdās gultā.

Vanda bija komandā ar Reini un Marģers ar Kasparu. Kamēr Kaspars Marģeram rādīja vārdu, tikmēr Reinis ik pa laikam apgrābstīja Vandu, kad tā narkotiku iespaidā iemiga. „Vanda, tava kārta”. Reinis viņu paraustīja. Vanda piecēlās un izvilka lapiņu. „Hloroplasts”, viņa nolasīja no lapiņas. „Bļeģ kas tas ir”, viņa knapi murmināja. Vanda sāka Reinim rādīt parādot ar pirkstu, ka viens vārds. Pēkšņi Vandai sākās lēkme no narkotiku pārdozēšanas un viņa nokrita uz grīdas raustoties kā tāda tikko izvilkta karpa no dīķa un putām nākot pa muti. Reinis uzreiz pieleca kājās un minēja aizrautīgi: „Zivs!!! Putu balle!!! Šmekaina mute!! putukrējums”. Vanda pārstāja raustīties un viņa beigta gulēja uz grīdas. Marģers nometās uz ceļiem, lai pārbaudītu viņai elpošanu: „Bļeģ, viņai ir šahs un mats, tā kuce atšāva asti”, viņš satraukti atbildēja. Reinis skrēja pēc mobilā bļaudams un spieda pa pogām: „Būs sūdi, jāsauc ātrie!!” „Paga, vēl nesauc, es vispirms gribu pačamdīt viņas pupus”, Marģers pātrauca. Kaspars un Reinis piegāja tuvāk un vēroja Marģeru darbībā. „Nu vecīt, stāsti kā ir, cik labi?”. „Ziniet tā ir svētlaime, tas ir tāpat kā ar bandinieku ieiet dāmā”, Marģers atbildēja. „112 glābšanas dienests, kā varu Jums palīdzēt”. „Es vēlāk Jums pārzvanīšu.”, Reinis pateica un nolika klausuli.

=> Atrastais prezervatīvu iepirkumu saraksts

=> Pokers uz izģērbšanos 1. aprīlī

=>>

 Autors: MobyDick Lienes ielas mau*a
11
1418

Citi šī autora raksti:

Lasi vēl labākos rakstus:

komentāri [60]

Niks: vai ienāc ar
Kārtot komentārus: populārākie | jaunākie | vecākie
Rādīt bildes
vienkarši Ivo avatars
Medaļa Dienas domaMedaļa Dienas joksMedaļa Dienas doma
  vienkarši Ivo 06.04.17 11:39
 
58
0

Nu mēs ar čaļiem vienreiz 90to sākumā uz kojām mauku izsaucām, pēc sludinājuma avīzē, kurā bija rakstīts "sieva uz stundu". Nu i samaksājām lai šī iztabiņu uzkopj , pretojās jau gan, bet neko uzkopa

MastaRaggaLatina avatars
Medaļa Vilkaču klana biedrsMedaļa Vampīru klana biedrsMedaļa Vilkaču klana biedrs
  MastaRaggaLatina 06.04.17 02:16  
 
38
0
Melns,bet labs. Šim vajag otro daļu stabili. Ar tavu izdomu,part2 vsp jabut darkness.😂

Sanguru avatars
Medaļa SpoksMedaļa Vilkaču klana biedrsMedaļa Trumpe
  Sanguru 06.04.17 09:24
 
28
0

Stāsts interesants. Bet šis izcils " Reinis steidzīgi izkāpa pirmais ārā, lai atvērtu maukai durvis, jo cerēja, ka tas dos kaut kādus bonusa punktus."

Fosilija
Spoku fosilijas ikonaFosilija 06.04.17 07:52  
 
21
0

Vai autors ir savulaik pieredzējis moralpain.bad.lv ar tā stāstiem? Pirms gadiem 10 bija tāds saits. Pavelk uz tādu žanru, tikai autora izpildījumā - cenzētu, tīņu auditorijai piemērotu.

1000000 NT avatars
Medaļa Dienas domaMedaļa SviestmaizeMedaļa Dienas doma
  1000000 NT 06.04.17 12:24
 
18
0

es Lienes ielā pērku padomju tehnikai gabalus, ar to tehniku lielāks čakars, kā ar Vandu

Fosilija
Spoku fosilijas ikonaFosilija 06.04.17 07:19
 
15
0

  Ir pircēji ,būs prece.

rasiks avatars
Medaļa Moderatora favorītsMedaļa Draugu draugsMedaļa Bergmanis
  rasiks 06.04.17 13:25
 
14
0

Šos, izņēmuma kārtā, uzskatu par spoku klasiku. Uztveru pilnīgi normāli. 

obezjānis avatars
Medaļa Sertificēts spoksMedaļa SpoksMedaļa Sviestmaize
  obezjānis 19.09.17 17:39
 
14
0

Nometis klausuli gultā, Reinis arī nometās uz ceļiem, lai pirmais pagūtu ielīst zem jaunkundzes blūzītes. "Bāc, vēl lielāki nekā mammai!" viņš jau manāmi elsodams izdvesa. "Klau, kā jums liekas, ja es viņai pieskartos... nu... pie bikšu priekšas?" bikli un tūdaļ nosarkdams ierunājās Marģeris. "Kas, tu debīls? Pavācies vispār malā ar savām perversijām!" Reinis uzkliedza un aizgrūda Marģeri tā, ka viņš aizšļūca pa grīdu līdz pat istabas durvīm. Tai brīdī trijotnes uzmanību pievērsa operatīvā transporta sirēnu tuvošanās kojām. Kaspars pirmais attapās, ka zvans uz 112 netika pārtraukts, telefona ekrāns joprojām spīdēja un sarunas sekundes gāja uz priekšu. Momentā viņš saprata, ka telefona atrašanās vieta ir izsekota un operatīvās grupas adrese ir istabiņa, kurā viņš šobrīd atradās. Divās sekundēs viņš aptvēra situācijas nopietnību un viņa smadzenes jau automātiski izkalkulēja vismaz sešus iespējamos rīcības scenārijus un pie katra no tiem vismaz trīs nākamos gājienus uz priekšu. Un kā īsts spēlmais viņš paspēja noblefot, lai neizrādītu savu īsto plānu. Kamēr abi padebilie draugi jau bija sākuši Rembo cienīgu boksa turnīru svara kategorijā līdz 50 kg, vienlaicīgi noturot politiskās debates par to, vai tik tā nav policija, kas kaut kādā CSI Lasvegasa cienīgā izmeklēšanā bija jau atklājusi noziegumu, kas īsti nemaz nav noziegums, Kaspars rīkojās! Caur piedurkni viņš pārtrauca telefona sarunu, bet tā vietā, lai slēptos no policijas un telefonu izslēgtu, viņš bija nolēmis uzgriest zvana skaļumu uz maksimumu, lai atvieglotu policijas darbu, kad tā atzvanīs. To nemanāmi izdarījis, viņš izmantoja iespēju tikpat nemanāmi paklupināt tuvāko no kautiņā iesaistītajiem draugiem un apmierināts nosmīnēja, kad, kā paredzēts, pirmajam kritušajam otrs uzkrita virsū, un nu jau abi vārtījās pa zemi. Kaspars zināja, ka kuru katru brīdi gaidāms atzvans no 112, tāpēc kavēties nedrīkstēja. Lai kā arī viņam gribējās vēl vairāk sakūdīt draugus, viņš veikli izslīdēja no istabas, bez skaņas atslēdza ārdurvis, atvēra tās, no otras puses aizvēra un aizslēdza. Kaspars bija pārtinis filmu atpakaļ un sapratis, ka perversībās piedalījies nebija, kopš zvana uz 112 nebija arī pateicis ne vārda, kā arī viņa vārds istabā nebija izskanējis. Viņa pirkstu nospiedumu uz līķa nebija, iesākto Hektoru viņš paņēma līdzi, lai istabā paliktu vien abu draugu "cēsinieki", bet par pārējām atstātajām „pēdām” istabā un mašīnā viņš neuztraucās, jo abās šajās vietās pēdējās dienās bija jau uzturējies. Arī alibi vakaram bija nodrošināts jau iepriekš, ņemot vērā, ka vakaru bija plānots pavadīt apšaubāmā kompānijā un nodarbēs. „Nabaga naivais Marģeris,” viņš nodomāja, bet it nemaz nenožēloja, ka draudzība ar abiem nūģiem būs beigusies. „Jā, un nabaga Lienes ielas mau*a.”

Lestets avatars
Medaļa Gada SPOKS 2017Medaļa GremlinsMedaļa Gada SPOKS 2017
  Lestets 06.04.17 07:33
 
12
0

Smieklīgi, bet skumji - nesanāca izlīdzēt mau*ai, nosprāga par ātru   

kartupelis ar mugurkaulu  avatars
Medaļa RainisMedaļa RainisMedaļa Joda ola
  kartupelis ar mugurkaulu 19.09.17 14:56  
 
11
1
Nez kādā gribēšanas pakāpē ir jābūt,lai riskētu paseksot ar ieleni!!!Reti kura Latvijas ielene nodzīvo līdz 40 gadiem,jo 80% viņas ir inficētas ar HIV!!!Un nesmukas arī viņas ir!!!

puisislegingos avatars
Medaļa TrumpeMedaļa Spoks
  puisislegingos 06.04.17 12:21  
 
9
0
Moby pavasaris galvā
marlboro avatars
Medaļa DoktorantsMedaļa Reāls pacansMedaļa Spēlmanis
  marlboro 06.04.17 15:22
 
8
0

''50 shades darker''  

Vilnis Salzemnieks avatars
Medaļa Sertificēts spoksMedaļa BetmensMedaļa Zoles 3000 speles
  Vilnis Salzemnieks 06.04.17 14:02
 
8
0

Jāsaka ļoti reālistiski pat. Neesi Viljama Barouza iespaidā?  Ir nosacīta līdzība ar Naked Lunch. Protams nežēlīgi, bet patiesi. Varētu teikt ka briesmīgi bet melnā humora piesitiens notušē realitātes skarbumu. Ja noslībētu valodas vulgārismus būtu dzīvāk un saistošāk.

gelandewagen avatars
Medaļa Darts VeidersMedaļa Admins iesakaMedaļa Kārumnieks
  gelandewagen 06.04.17 10:58
 
8
0

ādas cigārs aiz vaiga

es gar zemi un plauša sāp.

LedusTēja avatars
Medaļa LācītisMedaļa Sponsora favorītsMedaļa Namejs
  LedusTēja 30.11.17 15:10  
 
7
0
Tev bļe grāmata jasaraksta ar tādiem stāstiem. Ar lienes ielu nav bijusi darīšana tik cik tikai braukts garām. :-D

kakasy avatars
Medaļa Zoles 3000 spelesMedaļa AspazijaMedaļa Komiķis
  kakasy 06.04.17 13:20
 
6
0

atbildot uz rasiks komentāru " Paldies, nemšu vērā! "

Mani ļoti interesētu, kādas sajūtas un pārdomas rodas Tev kā inteliģentam senjoram, turklāt ar pieredzi rakstīšanā, lasot šāda tipa rakstu darbus?

Alex Vikingo avatars
Medaļa Admins iesakaMedaļa Sponsora favorītsMedaļa Burvju klana biedrs
  Alex Vikingo 06.04.17 18:03
 
6
0

katrs stāsts ar vien labāks!

jobansmotors avatars
Medaļa Dienas joksMedaļa Dienas domaMedaļa Recidīvists
  jobansmotors 06.04.17 01:40  
 
10
5
Izdoma izcila

rasiks avatars
Medaļa Moderatora favorītsMedaļa Draugu draugsMedaļa Bergmanis
  rasiks 06.04.17 11:24
 
6
1

Pielabo sīkās kļūdiņas!

Brutnieku ielas kojām > Burtnieku ielas kojām

Magaidām neviens > Pagaidām neviens

 

Crop avatars
Medaļa Bronzas ninjaMedaļa Joda olaMedaļa Sudraba ninja
  Crop 06.04.17 09:25
 
4
0

Damn

« 1  2  3 »