Pievieno rakstu! Seko Draugiem Seko Facebook Seko Twitter
 
1
178

Sveiciens šajā burvīgajā neparasti ikdienišķā, kā arī pelēcīgi zilā dienā. Ja es jums pajautātu par ko jūs domājat pirms aizmiegat, ko jūs atbildētu? Atbildi nav obligāti sniegt, jo es neko tādu nejautātu. Taču par savām domām izstāstīšu. Kādu dienu, jeb drīzāk nakti noguļoties gulēt, es sāku domāt, cik tad mēs esam neaizsargāti kad guļam? Ilgi par šo domājot, es sapratu, ka esmu pat ļoti neaizsargāts, it īpaši ņemot vērā, ka guļu uz vēdera ar pakaļu augšā. Nedod Dievs pa logu ieleks kāds dupsētājs, paslīdēs uz banānu mizas, un krišanas skaņa mani nepamodinās? Ko tad es iesākšu? Tik šausmīgas lietas man sāka pavedināt uz domu, ka varētu noderēt kāds šampanieša korķis, kā arī čuguna panna zem spilvena. Bet ja nu tik pašsaprotama dupsēšana nav vienīgais drauds manam trauslam un neaizsargātam ķermenim, kā arī manai mājai? Varbūt pat manam mājdzīvniekam? Un pats svarīgākais - kā no tā aizsargāties? Par šo es arī centīšos parunāt šajā rakstā. (lūgums ievērot, ka tik banālas lietas, kā tavas mājas apzagšana un tevis izdupsēšana netiks pieminētas, pietam, viena no tām jau bija pieminēta)

Pirmais kas man ienāca prātā... Autors: Bezjēdzīgais Kādēļ gulēt ir ļoti bīstami un neveselīgi?!
1.

Pirmais, kas man ienāca prātā ir apokalipse, ja nu es to nogulēšu? Padomājat, jūs atnākat pēc ļoti sarežģītas darba dienas, ledusskapis tukš, jums uz visu pofig, jūs no noguruma ar visu jaku nokrītat gultā un aizmiegat. Parasti tādās reizēs cilvēku ir visgrūtāk pamodināt. Tagad padomājat, ka notiek visvairāk iespējamais apokalipses veids – varžu invāzija. Liela varžu armija sāk lekt uz jūsu pilsētas pusi un tā nospiedīs visu, kas ir viņām uz ceļa. Protams, tava māja ir kaut kur pilsētai pa vidu un kāds tevi pamodinās, ja ? Nepareizi, kam tu vispār esi vajadzīgs? Pa pilsētu skraidās panika, policisti centīsies atšaudīt pēc iespējas vairāk vardes, ugunsdzēsēji dedzinās mājas, lai apstādinātu vardes, bērni raudās, sievietes pusplikas skries prom no mājām, lai glābtos … bet tu? Tu vienkārši dēļ stipra noguruma gulēsi. Pēc kāda laika, kad lielāka pilsētas daļa būs nobradāta un vardes tiks līdz tavai mājai, dzīvoklim, kojām vai suņu būdai. Sāksies zemes trīce, tava dzīvojamā vieta sāks plaisāt un tad vardes tiks līdz tevīm, viņas leks uz tevis un laizīs! Ir iespējams, ka tu pat iekritīsi kādā plaisā! Brīdī kad tu pamodīsies jau būs pārāk vēls, lai kaut ko darītu! Bet kā lai no tā aizsargājas? Īstenība no apokalipses izglābties ir ļoti viegli, vienkārši vajag nopirkt anti-apokalipses mašīnu topšopā par 29,99! Bet nu šāds variants ir retums vai ne?

Tagad parunāsim par vairāk... Autors: Bezjēdzīgais Kādēļ gulēt ir ļoti bīstami un neveselīgi?!
2.

Tagad parunāsim par vairāk iespējamu variantu. Ārā, aiz jūsu mitekļa strādā Tadžikistānas celtnieki, kas ar saviem skaļiem rīkiem jums traucē. Jūs nolēmāt paklausīties savu mīļāko Šnapija dziesmu, taču aizmigāt ar savām ūber krutajām Rimi desmit centu austiņām ausīs. Izrādās, ka celtnieki ir saderējuši uz alus pudeli, kurš varēs sadauzīt tavas dzīvojamās vietas sienu. Pēkšņi bams! Un tavā istabā parādās liels caurums. Protams, ka tu to nevarētu apstādināt, pat, ja tu nebūtu gulējis, taču sadauzītā siena nav tas bīstamākais. Dēļ tavām austiņām tu turpini saldi gulēt ar savu īkšķi mutē. Tagad tavā istabā pūtīs vējš un tu vari saaukstēties! Tā ir visbīstamākā problēma. Kā lai glābtos no šīs nebēdas? Es iesaku ārā pa logu izkarināt zīmīti, kurā ir rakstīts – Netraucēt. Strādnieki būs saprotoši un pārstās strādāt, jo tas taču ir patiešām svarīgs iemesls. Tie, kas saka, ka tas nenostrādās nemaz nav mēģinājuši. Gadījumam, ja tas nepalīdz, kas ir liels retums, iesaku kādā plastmasa pudelītē sagatavot Coldrex, lai būtu ar ko ārstēties. Iesaku to turēt pudelē, jo krūze var apgāzties un zāles izliet.

Tagad par reāli... Autors: Bezjēdzīgais Kādēļ gulēt ir ļoti bīstami un neveselīgi?!
3.

Tagad par reāli eksistējošu draudu, kuru pats guļot esmu piedzīvojis. Protams, no šī varianta es baidos visvairāk. Šis variants ir visasiņainākais, sāpīgākais un bīstamākais apkārtējiem un tev. Zināt tos gadījumus, kad istabā ir nereāli karsts? Visi pasaules logi un ventilatori nevarētu izvēdināt tavu istabu, tādēļ tu izmanto gadiem pārbaudītu un simtprocentīgu metodi. Tu pabāz kājas ārā no segas. Tagad tu uzreiz jūti kā vēsākais gaiss maigi skalo tavas vairākas dienas nemazgātas kājas. Tagad tu jūti, iespējams, lielāko kaifu savā dzīvē un esi daudz priecīgāks, nekā tas brīdis, kad tev piedzima bērni. Diemžēl, mēs zinām, ka viss labais kādreiz beidzas. Nu tu jau esi aizmidzis, taču ir kaut kas, kas tev notraucēs. Pēkšņi tavā istabā ienāk kāds bīstams sērijveida slepkava, tas pienāk pie tevis ļoti, ļoti tuvu, nu jau viņš izvelk savu šausmīgi aso ieroci. Ja tu nebūtu gulējis, tu redzētu viņa asinskāro skatienu baisi spīdošās acīs. Nu jau viņš ir gatavs, un ar nagiem ieķeras tev kājās! No sāpēm tu iekliedzies un nolamājies :”Kas par Nah*j?!”, pietam, no negaidītām sāpēm aši norausti kāju uz augšu vai malā. Jā, jūs pareizi sapratāt … tas bija kaķa uzbrukums! Tu aiz sāpēm iespiedies gultas stūrī un sāc pētīt savus skrāpējumus. Tikai tad tu apjēdz, ka tikko ar savu kāju aizlidināji savu mājdzīvnieku. Tev paveiksies, ja viņš paspēja atlekt vai viņu vienkārši atmeta. Sliktākos gadījumos tas atlido pret sienu vai gružkastē, dažreiz pat logā. Taisnību sakot izlidot pa logu ir diezgan godīga atriebība, par tik sāpīgu uzbrukšanu tavam saimniekam, taču tu takš nemetīsi savu kaķi pa logu speciāli? Vai arī tomēr? Jebkurā gadījumā - Kā gan izglābt sevi no šī varianta? Es ieteiktu ieslēgt mājdzīvnieku kaut kur tā, lai tas nevarētu tikt ārā. Vislabākais variants ir krāsns virtuvē, pietam, dzirdēju, ka efekts būs labāks, ja krāsni nedaudz ieslēgt un pasildīt dzīvnieku ^_^

Parunāsim par mistisku... Autors: Bezjēdzīgais Kādēļ gulēt ir ļoti bīstami un neveselīgi?!
4.

Parunāsim par mistisku gadījumu. Kad mēs guļam, mēs visdrīzāk nepamodīsimies no tā, ja mēs tiksim maigi pārvietoti, maigi aiztikti vai arī maigi žņaugti. Tas nozīmē tikai vienu, mūs var nozagt mazie, melnie cilvēciņi. Nē, es nerunāju par pundurnēģeriem, runa iet par citplanētiešiem! Vai nekad neesat aizdomājušies, ka tikāt nozagti un nolikti vietā kamēr gulējāt? Tas ir ideālākais laiks, kad šie radījumi varētu aizņemties kādu nieri vai izārstēt jūs no hemoroīdiem. Vai nekad neesat pamanījuši, ka jūs pamodaties un jums sāpēja galva, it īpaši pēc dzeršanas? Domājat, ka tas dēļ alkoholiskiem dzērieniem? Nē! Tas viss dēļ tā, ka citplanētieši ir rakņājušies jūsu smadzenēs, pietam, pilnīgi iespējams, ka jums vairs nav daļas no smadzenēm, bet gan tur stāv kāda reālistiska hologramma! Nekad nav gadījies, ka pēc gulēšanas kāda ķermeņa daļa, kura pirms tam sāpēja, vairs nesāp? Vai arī varbūt esat slimojis, bet pēc gulēšanas kļuva labāk vai jūs izārstējāties? Kā jūs domājat, kādēļ tas tā ir? Atbilde ir tikai viena, tas vārds sākas ar c un beidzas ar i, pa vidu ir itplanētieš. Tad jūs pajautāsiet, kas gan ir slikts tajā, ka jūs pa nakti ārstē? Atbilde vienkārša, kaut kas jums tiek dots dots, bet kaut kas no jums paņemts. Taisnību sakot, pats nebūtu iedomājies par šādu variantu, ja vienā naktī nepamostos un nepamanītu kādu ļoti lielu, apaļu caurumu grieztos, pa kuru mani centās izsūkt citplanētieši. Pateicoties manam lielam svaram, kā arī tam, ka es sevi piesēju gultai, viņiem nesanāca mani nozagt, viņi tikai atstāja man vēstuli ar atvainošanos un hesīša kuponiem.

Pavisam cits patiescaronām... Autors: Bezjēdzīgais Kādēļ gulēt ir ļoti bīstami un neveselīgi?!
5.

Pavisam cits, patiešām iespējams variants ir tevis izmantošana. Varbūt jūs uzreiz padomāsiet, ka kāds jūs izģērbs un nobildēs, kamēr jūs guļat, lai pēc tam šantažētu. Taču es domāju ko citu. Ļoti iespējams ir variants, ka kāds cilvēks varētu ielauzties pie jums mājās un paņemt ķīlniekos jūsu kaķi, suni, pingvīnu vai tīģeri. Kad piecelsieties, redzēsiet kā kāds ar stroķi draud nogalināt jūsu mājdzīvnieku, ja neizpildīsiet viņa ģeniālās prasības. Nu jau viņš jums draud, lai jūs atdodat visu savu naudasmaka saturu un noslēptos pieaugušo žurnālus, nu jau viņš liek apzagt banku napoleona tērpā, nu jau jūs sēžat cietumā par to, ka centāties izglābt savu mājdzīvnieku … Traģisks, taču iespējams variants. Diemžēl no uzlaušanas nekādas 100% aizsardzības nav, tādēļ vienkārši iesaku neiegādāties mājdzīvnieku, lai tādu variantu nenotiek.

Bet kas ja kāds draugs... Autors: Bezjēdzīgais Kādēļ gulēt ir ļoti bīstami un neveselīgi?!
6.

Bet kas ja kāds draugs pamēģina tevi izjokot? Ja nu kāds, kamēr tu guli piebūvē tavai mājai kosmosa kuģus un aizsūta tevi uz Marsu? Vēlāk, brīdī kad beidzot pamodies, tu ieraugi nobijušās marsiešu sejas, kuri ar kaut kādu koka puļķīti baksta tevi nāsī un vēl vairāk pārbīstas, uzzinot, ka tu pamodies. Ja nu viņi no tevis nobīsies tik stipri, ka pataisīs tevi par Marsa karali? Un pats svarīgākais, kas ja Mars izrādīsies nevis planēta, bet gan šokolādes batoniņš un tu, īstenībā tiki aizsūtīt nevis uz Marsu, bet gan samazināts un iemests Marsā? Ja nu tevi kāds apēdīs? Ir vērts apdomāt šo variantu. No šāda gadījuma jūs varētu pasargāt labs suns. Bet es ieteiktu vienkārši nemeklēt draugus, tad arī nebūs kāds, kas izjokos.

Ir iespējams arī variants ka... Autors: Bezjēdzīgais Kādēļ gulēt ir ļoti bīstami un neveselīgi?!
7.

Ir iespējams arī variants, ka jūs paši būsiet vainīgi pie tā, ka miegā tiekat apdraudēts. Atcerieties gadījumus, kad jūs tīrat zobus pirms gulēt iešanas? Kas ja vienā no tādām reizēm jūs vienkārši aizmirsīsiet aiztaisīt ciet ūdeni un liksieties gulēt? Pacentieties ieraudzīt savā galvā situāciju, kad jūs guļat, bet jūsu istaba lēnām piepildās ar ūdeni! Nu jau uzpeld visi jūsu tumšie noslēpumi, pa istabu sāk pēldēties jūsu mīļākais rotaļu BMW, jūsu noslēptā gumijas lelle vai arī kāds īsts līķis, kas slēpās zem jūsu gultas? Vēlāk ūdens līmenis paceļas un sasniedz jūsu roku, kas liek jums pataisīt savu gultu divas reizes siltāku un slapjāku, nekā tā bija. Kad jūs beidzot pamodīsieties un centīsities šokā kaut ko labot, tad visdrīzāk paslīdēsiet pret peldošu bruņurupuci, kurš jau ir kļuvis par jūsu istabas jauno faunas daļu. Paslīdot jūs nokrītat un noslīkstat pats savā istabā. Tomēr trakākais vēl tikai priekšā, jo kādam būs jāsamaksā rēķinu par jūsu ūdeni. Tas radinieks, kuram izkritīs tas gods, visdrīzāk apmētās jūsu kapu ar puvušiem tomātiem līdz pat viņa nāvei. Ir pat iespēja, ka viņā mazdēli turpinās apmaksāt jūsu ūdens rēķinu, kā rezultātā jūs sabojāsiet dzīvi veselām paaudzēm dēļ sava neizslēgtā krāna. Lai no tā izbēgtu, iesaku jums divreiz pārbaudīt krānu, kā arī samest lupatas pie durvīm, lai jums ir nedaudz vairāk laika. Protams, apdomājiet apdrošināšanas iespējas.

Pēdējais variants ndash kas... Autors: Bezjēdzīgais Kādēļ gulēt ir ļoti bīstami un neveselīgi?!
8.

Pēdējais variants – kas ja nu esi mēnessērdzīgs? Nekad neesi iedomājies, ka pa nakti guli un slaktē cilvēkus? Vai pamostoties, nekad neesi iedomājies – Hmm, diez no kurienes man uz sienas parādījās šī vairākus milijonus dārgā glezna? Taču nogalināt kādu vai apzagt nav tas sliktākais variants. Klīst baumas par cilvēkiem, kas pa nakti pieceļas, uzvelk uzvalku, un no rīta jau pamostas sēžot Saeimas krēslā, kā jauns deputāts. Daudzi saka, ka lielākā Saeimas daļā tā arī kļuva par deputātiem, tādēļ arī nezin, ko darīt savā amatā. Klīst arī baumas, ka pie tādiem gadījumiem rokas ir pielicis neviens cits kā pats Aivars Lembergs. Esat uzmanīgi un izvairieties no Ventspils. Lai izglābtos no šāda varianta, es iesaku paņemt kādu ieroci kabatā. Tādā gadījumā jūs nevarēsiet tikt caur apsargiem vai arī pamodīsieties, ejot cauri metāla detektoram.

Protams eksistē arī daudzi... Autors: Bezjēdzīgais Kādēļ gulēt ir ļoti bīstami un neveselīgi?!
9.

Protams, eksistē arī daudzi citi varianti, taču es pieminēju visiespējamākos. Cerams, ka tagad pajautāsiet sev – Vai tiešām ir vērts gulēt? Un ja es guļu, varbūt padomāt par aizsarglīdzekļiem? Pēdējais ieteikums no mans puses būtu nevilkt ķiveri, kad ejat gulēt, jo tā nav ērti. Paldies, par uzmanību!

1
178

Citi šī autora raksti:

Lasi vēl labākos rakstus:

komentāri [5]

Niks: vai ienāc ar
Kārtot komentārus: populārākie | jaunākie | vecākie
Rādīt bildes
Drakonvīrs avatars
Medaļa RainisMedaļa MobiļņiksMedaļa Zeltrocis
  Drakonvīrs 11.01.18 08:18  
 
3
0

Fantāzijas lidojums ģeniāls  +

Deony avatars
Medaļa Admins iesakaMedaļa Dienas domaMedaļa Žurnālists
  Deony 10.01.18 21:04
 
1
0

Patika tava valoda   

 

KerCiet avatars
Medaļa PandaMedaļa Sponsora favorītsMedaļa Namejs
  KerCiet 11.01.18 10:12  
 
0
0

  

Charged avatars
Medaļa Dienas joksMedaļa TribīneMedaļa Nedēļas hīts #2
  Charged 05.02.18 16:05
 
0
0

  

SAMSS avatars
Medaļa RainisMedaļa Duraka 3000 spelesMedaļa Recidīvists
  SAMSS 10.01.18 21:18
 
0
1