Pievieno rakstu! Seko Draugiem Seko Facebook Seko Twitter
 
13
151

Cik mēs visas sievietes ļoti gribētu sev gādīgu vīru, kas rūpējas par mums, kas nestrādā apkaunojošā darbā, tāds kurš nevelk baltas zeķes sandelēs. Kā tikt pie šāda vīrieša? Izskatīga, bagāta, asprātīga, mīloša un kā panākt lai viņš Tevi aprec? Seko šiem padomiem un jau pēc 1 mēneša Tu varēsi saukt sevi par līgavu!

Tālākais teksts nav jāuztver nopietni- Jūs esat brīdināti!

KrāsojiesnbspObligāti no... Autors: NaglaKabatā Kā tikt pie sapņu prinča?
1.

Krāsojies

 

Obligāti no mājas izej tā it kā dotos uz balli. Neviens negrib redzēt Tavu īsto seju. Uzacis, pieliekamās skropstas, vaigu sārtums (lai redz, ka kautrējies un esi dzīvīga) ja vari noteikti palielini lūpas jo šis ir tas kas vajadzīgs vīrietim- lielas sulīgas lūpas. (ļoti lielas) Acis vairāk izcel, lai pamana Tavu skatienu.

EleganceBeidz rīt Nekad... Autors: NaglaKabatā Kā tikt pie sapņu prinča?
2.

Elegance

Beidz rīt! Nekad vairs neko vairāk par burkānu un olīvām neēd. 1 burkāns sadalīts 3 gaļās pie katras daļas pieliec olīvu sadali pa trauciņiem. Nerīvē burkānu, jo ilgāk košļāsi, jo ātrāk tavs kuņģis izdalīs kuņģu sulu un sadalīs to trekno burkānu.    

Nesporto, jo vīrietis ieraugot muskuļus iedomājās par citu vīrieti, lūk kad varēs sākt redzēt tavas ribas, viņš tevi uzskatīs par seksīgu, vairāk kaulu-  vairāk seksapīla. 

IedegumsJo tumscaronāka tava... Autors: NaglaKabatā Kā tikt pie sapņu prinča?
3.

Iedegums

Jo tumšāka tava āda jo vairāk naudas tev ir, ne katra var atļauties iet uz solāriju katru dienu un ieziesties ar bronzeri, vīrietis to novērtēs un uzreiz pievērsīs tev uzmanīgu, un ja kāda saka, ka esi jau pa tumšu, neklausies viņai skauž tava lieliskā āda.   

Blondi matiVīriescaroniem... Autors: NaglaKabatā Kā tikt pie sapņu prinča?
4.

Blondi mati

Vīriešiem ļoti patīk blondi mati, viņi ar šo gaišo krāsu asociējās ar mīļumu un seksu, noteikti iesaku izbalināt visus matus līdz tie vairs neatgādina par tavu nabadzīgo toni uz galvas kas kādreiz bija. 

StilsScaronis ir tas laiks... Autors: NaglaKabatā Kā tikt pie sapņu prinča?
5.

Stils

Šis ir tas laiks kad beidzot nomainīt savu garderobi. Jo veiksmīgāks vīrietis jo veiksmīgāku viņš grib redzēt sievieti. Tātad tērpi pie dizainerēm, izmeklēti un ar ļoti izteiktiem aksesuāriem, vīrietis ir pārāk slinks lai meklētu pūlī sievieti, bet šādu Tevi nevar nepamanīt. 

Iemācies GatavotIespējam ka... Autors: NaglaKabatā Kā tikt pie sapņu prinča?
6.

Iemācies Gatavot

Iespējam, ka jau kaut ko māki pagatavot, bet ar to ir par maz. Tev ir jāmāk gatavot, sacepumi, pīles visa veida tortes un tartes, cepumi, krēmi, jeb kas ko tavs topošais vīrietis varētu mīlēt. Tu to vēl nezini tāpēc jāmācās pilnīgi viss.  Pēc kāzām visu laiku vajadzēs pavadīt virtuvē un tad vien varēsi pateikties, ka gāji kursos un naktīs sēdēji pie plīts lai iepriecinātu topošo vīru.

CieņaKad esi jau... Autors: NaglaKabatā Kā tikt pie sapņu prinča?
7.

Cieņa

Kad esi jau ievilinājusi kādu vīrieti savos tīklos ar maniem burvīgajiem izskata padomiem nu vari viņam pajautāt '' Vēlies ar mani pavadīt burvīgu nakti kopā? Es darīšu visu ko vēlies!'' Nekas vairāk viņiem neinteresēs neuztraucies, tas, ka vīrieši grib ar kādu parunāties ir muļķības, viņi grib, bet ne ar Tevi! Tam ir mātes domātas un draugi. 

 Pēc lieliskā akta parādi vīrietim, ka Tu viņu cieni un uzskati par pašu labāko uz pasaules, jau pēc pirmās kopā pavadītās nakts pagatavo viņam brokastis. Kamēr viņš guļ izmazgā  viņa drēbes un izgludini, lai redz kāda Tu esi saimniece! Kad vīrietis pamostas pienes viņam brokastis gultā pateicībā par to, ka viņš Tevi ir apglaimojis un atļāvis viņam pieskarties, pasakies viņam un saki, ka viņš ir labākais.   

Stāsti visiem cik viņscaron... Autors: NaglaKabatā Kā tikt pie sapņu prinča?
8.

Stāsti visiem cik viņš ir labs, lai viņš justos novērtēts, pilnīgi viesiem un viņam arī dzirdot, liec sociālos tīklos dažādus tekstus kas slavina iespējams tavu topošo vīru, liec kopējas bildes lai viņš jūtās lepns un priecīgs.

Pēc mēneša  būsi sasniegusi savu mērķi! Lai veicās!

Lūdzu! 

 

 

  

13
151

Citi šī autora raksti:

Lasi vēl labākos rakstus:

komentāri [6]

Niks: vai ienāc ar
Kārtot komentārus: populārākie | jaunākie | vecākie
Rādīt bildes
NaglaKabatā avatars
Medaļa FavorītsMedaļa Dienas domaMedaļa Facebook čoms
  NaglaKabatā 12.04.16 12:31
 
11
0

atbildot uz Lošara komentāru " Tas ir zem jebkuras sievietes cieņas. P... " Tas ir domāts, kā maziņš humoriņš šai dienai. Visu noteikti navag uztvert nopietni, grumbas parādīsies.   

JaanisJonis avatars
Medaļa Sertificēts spoksMedaļa Dienas domaMedaļa Dienas doma
  JaanisJonis 12.04.16 10:54
 
7
0

Jā, lūdzu tagad uzraksti apkainojošo darbu sarakstu, maita- es gribu zināt, kur man neiet strādāt!

janis ozols2 avatars
Medaļa SviestmaizeMedaļa Sponsora favorītsMedaļa Spoks
  janis ozols2 12.04.16 10:49
 
3
0

    

NaglaKabatā avatars
Medaļa FavorītsMedaļa Dienas domaMedaļa Facebook čoms
  NaglaKabatā 12.04.16 10:55
 
3
0

atbildot uz JaanisJonis komentāru " Jā, lūdzu tagad uzraksti apkainojošo da... " Defilēt bikini citiem vīriešiem.   

Fosilija
Spoku fosilijas ikonaFosilija 12.04.16 15:41
 
2
1

Vīrietim patīk, ka sieviete dara visu ko viņš tai liek. 

NaglaKabatā avatars
Medaļa FavorītsMedaļa Dienas domaMedaļa Facebook čoms
  NaglaKabatā 12.04.16 19:04
 
0
0

A man vienu bildi izdzēsa! Kāpēc??