Pievieno rakstu! Seko Draugiem Seko Facebook Seko Twitter
 
24
3988

Šoreiz bez lieliem jokiem. Visi stāsti ir patiesi, no manas pieredzes. Tā kā studēju Ventspilī, sākumā nācās pierast ne tikai pie jaunās pilsētas kā tādas, bet arī pie čigāniem, kuru šeit ir krietni padaudz. Lai arī sākumā šķita, ka viņi ir visur un vienmēr, vēlāk jau izdevās pierast. Tomēr šo gadu laikā man ir gadījušies šādi tādi interesanti atgadījumi ar čigāneļiem. Virsrakstam gan pilnīgi atbilst tikai pirmie divi un pēdējais, pats svaigākais gadījums, pārējie divi nedaudz savādāki.

P.S. Tikai nepadomājiet, ka visi čigāni ir tādi. Protams, tādu īpatņu ir ļoti daudz, bet pats pazīstu vairākus, kuri ir ļoti sakarīgi cilvēki un kuriem ir vienkārši kauns par savu tautiešu izdarībām. :)

Citi ''vārties pa grīdu'' raksti un ne tikai :)

http://www.spoki.lv/joki/Ka-ar-ciganiem-uz-Rigu-braucu/249747

http://www.spoki.lv/aktuali/Sakumskolas-erotika-/303310

http://www.spoki.lv/aktuali/Sakumskolas-erotika-2-/305842

http://www.spoki.lv/aktuali/Sakumskolas-erotika-3/362563

http://www.spoki.lv/aktuali/Ka-mes-dzivojam-am/237282

http://www.spoki.lv/joki/Ka-iepatikties-pretejam-dzimumam/308268

http://www.spoki.lv/foto-izlases/Ka-pareizi-fotografeties-DD/287697

http://www.spoki.lv/foto-izlases/Krievelu-kojas/312009

http://www.spoki.lv/joki/Kada-jauniesa-skolas-stasts/228695/1/2

http://www.spoki.lv/joki/Musu-studiju-perles-D/245635

http://www.spoki.lv/joki/Minka-Mika-izjokota-D/396892

ja interesē uzdot kādu jautājumu par čigāniem vai citu tematiku, dari to! Izjautā mani kā nākas, brāl! :D

http://ask.fm/Murziks13

Pirmais gadījums notika... Autors: ainiss13 Kā es čigānus čakarēju...
1.

Pirmais gadījums notika pirms vairākiem gadiem, kad vēl biju pirmajā kursā un vēl nebiju iebraucis tos čigānu prikolus. Tikko izgāju no veikala, čigānelis jau laikam bija nopētījis, ka diezgan pilns maisiņš, tātad arī nauda ir. Uzreiz klāt, sāka žēlīgi stāstīt, ka viņam steidzami uz Kuldīgu vajag tikt, jo brālis ticis slimnīcā, bet esot nozagts maks ar visu autobusa biļeti. Interesanti, kas tad viņam to maku nozaga, ja Ventspilī zog tikai čigāni, un arī tie nekad viens otram nezog. Lai arī parasti viņi ir diezgan piekāpīgi un ilgi neuzmācas, redzēju, ka šitais ir piesūcies kā dēle, un ka tāpat vien no viņa neatkratīsies. Tā kā ārā bija diezgan sniegots, bet silts vakars un kojās tovakar tāpat nebija ko darīt, nolēmu paprikolēties ar čalīti. Pagriežos uz otru pusi un saku „Ejam!”. Šitas prasa, uz kurieni? Es atbildu „Uz policiju tavu problēmu risināt.” Sākumā šitas tā vēl neko, īpaši nenoraustījās, tikai sāka stāstīt, ka man jau nevajagot viņa dēļ iet uz policiju, lai tikai dodot naudu biļetei, ka viņš pats aizies un nopirks jaunu. Es saku, ka naudu jau man nevajadzēs maksāt, vienkārši policijā vajadzēs pateikt, cikos apmēram viņš pircis nozagto biļeti, tur apskatīsies dienesta kameras ierakstus no autoostas (šito gan es labi izdomāju, vai ne? :D) un ja viss sakritīs, izrakstīs kvīti, lai autoostā iedod jaunu biļeti vietā. Lai arī pastāvēja liels risks pašam palikt par nelielu muļķi, ja viņš patiešām vilktos man līdzi visu ceļu līdz policijai, jo tuvāk nāca policijas iecirknis, jo čalītis kļuva tramīgāks, kaut ko jau sāka buldurēt, ka uz Kuldīgu paspēs aizbraukt arī rīt, lai es vienkārši iedodu naudu biļetei, bet es pat neklausījos. Netālu no policijas notika tas, ko es tik ļoti gaidīju, čalītis kaut ko dusmīgi nopurpēja un atmetis ar roku aizgāja uz citu pusi. Iesaku arī jums pamēģināt. Lai arī diezgan laikietilpīgs process, gandarījums par to šokēto seju, ka viņš tiks vests uz policiju, ir to vērts. Turklāt ne katru dienu izdodas tā kārtīgi apčakarēt pašus apčakarēšanas meistarus.

Otrais pieminēscaronanas... Autors: ainiss13 Kā es čigānus čakarēju...
2.

Otrais pieminēšanas vērts atgadījums notika pirms kādiem diviem gadiem vasarā. Bija ļoti karsta diena un čigāneļi spietoja ap cilvēkiem kā bites diņģēdami kapeikas. Viens riktīgi smirdīgs trāpījās arī man. Šoreiz viņa stāstiņš bija sekojošs – patiesībā viņš esot ļoti pārticīgs un normāls čigānelis, kas neklaiņo pa ielām, bet divas nedēļas atpakaļ viņam nomirusi krustmāte, tāpēc viņš sācis dzert alu un pa divām nedēļām nodzēris visu savu bagātību. Apsolīja, ka labosies, lai es tikai nopērku lēto aliņu (bija tur Cento kaut kādi pa 18 saņiem vai līdzīgi ar akciju). Nu 18 saņu man nebija žēl un patiešām biju noskaņots ieiet veikalā un nopirkt to aliņu, lai arī pusceļā līdz veikalam viņa stāstījumā jau bija nomiris krusttēvs, nevis krustmāte. Par spīti feilīgajam stāstiņam nolēmu, ka todien būšu labs, lai jau cilvēks veldzējas, kā nekā čigāns pēc dabas jau ir klaidonis, tur viņi ar sevi neko nevar padarīt, bet no karstuma viņi tik un tā nav pasargāti. Ieejam veikalā, skatos, kur tad ir tas alus, nekur tādu neredzu. Ja jau nav, šitais uzreiz pie „augstākiem” kokteiļu plauktiem, kaut kādu Margaritu rokā un lai es viņam pērku. Tajā brīdī gan man viņš tā riktīgi izbesīja un darīt labu vairs negribējās. Vienkārši pagriezos un ātri izgāju cauri kasei, šitais skriešus pakaļ ar savu Margaritu rokā un izmisīgu pēdējo saucienu „Nu nopērc, brāl!” arī izskrēja cauri kasei. Kā cauri kasei izgāja, uzreiz apsardze aiz kastiļām un aizveda uz savu kabūzi. Domāju, ka ar konfektēm tur čaļi necienāja un tam čigānam vēl ilgi Margarita negaršos. Pēc tā gadījuma bieži viņu esmu saticis uz ielas. Sākumā bija bail, ka nesadomā atriebties, jo ar čigāniem joki mazi, bet tad sapratu, ka viņš no manis baidās vairāk :D

Scaronis stāsts laikam man... Autors: ainiss13 Kā es čigānus čakarēju...
3.

Šis stāsts laikam man visvairāk uz nerviem nospēlēja. Vakarā eju ar dažiem čaļiem no kojām uz mikriņu, lai brauktu uz futbola treniņu. Pieturā redzam stāv sīks čigāns, tāds ap 7-8 gadiem, izskatās, ka raud. Prasām viņam, kas par lietu. Džekiņš sāk stāstīt, ka skolā viņam klasesbiedri atņēmuši naudu biļetei un nevar aizbraukt uz mājām. Vienam no mums palika sīkā žēl un samaksāja tos 50 santīmus, lai jau mazais brauc mājās, kā nekā vairāk nekā 5 km iet kājām ziemā tādam plāni apģērbtam sīkulim tā ir kā ir. Šitas nepabraucis 1 km, paņem izkāpj laukā. Jau tobrīd tas čalis, kas maksāja, izskatījās diezgan dusmīgs. Vakarā apmēram pēc 2 stundām braucam atpakaļ, ko tu neteiksi, sīkalis jau atkal sēž mikriņā un brauc uz otru galu. Izrādās, ka ļoti patīk vizināties sabiedriskajā transportā par svešu naudu. Nebūtu arī nekāds brīnums, ka braucienus lietderīgi izmantoja pagrābstoties pa cilvēku kabatām, jo mikriņā viss ir tik saspiests, ka tu pat nepamanīsi kā bez maka paliec. Nezinu, kas tieši notika vēlāk, arī tas čalis, kas maksāja sīkajam par biļeti nezin kāpēc negrib neko stāstīt, bet viņš bija ar mieru čāpot pa sniegu līdz kojām kārtīgu kilometru, lai tikai varētu izkāpt vienā pieturā ar sīko. Patiesība ir tur ārā :D

Par sekojoscarono gadījumu... Autors: ainiss13 Kā es čigānus čakarēju...
4.

Par sekojošo gadījumu man pastāstīja draugs, pašam tieši šādi nav gadījies. Varbūt dialogs nebija vārds vārdā šāds, bet lielos vilcienos:”Brāl, iedod 30 santīmus? Autobusa biļetei pietrūkst. – Nu labi, 30 santīmus es tev iedošu! – Brāl, nepaskopojies, noapaļo līdz 50. Nu kāda tev tur liela atšķirība 20 santīmi. Ventspils ir maza, parādā nepalikšu. – Labi, ņem savus 20 santīmus, būs tev tagad 50, bet tagad gan atšujies, man nav laika. – Brāl, davaj sarunājam tā. Es tev dodu savus 50 santīmus, bet tu man latu. Tu zaudēsi tikai 50 santīmus. :)

Brīdī kad jau biju nodomājis... Autors: ainiss13 Kā es čigānus čakarēju...
5.

Brīdī, kad jau biju nodomājis, ka čigāni man iet ar līkumu, pirms dažām nedēļām notiek šis. Šoreiz gan nekāda sakara ar Ventspils čigāniem, bet gan ar viņu ļoti labajiem ''sadarbības partneriem'' Rīgā. Un sadarbības partneri nepārnestā nozīmē. Vienreiz autobusā trāpījos sēdēt blakus čigānam, kurš veda mainīt un tirgot preci uz Rīgu ar turienes čigāniem. Man vēl piedāvāja dažus pārus džinsu pirkt. Vispār jau tie bija sieviešu džinsi, bet kāda gan tam atšķirība, vai ne? Ok, turpinam par Rīgas cigānu. Noteikti ne viens vien autoostā ir saskrējies ar vienu tādu čalīti, kurš pārdod tad zelta ķēdītes, tad dārgas smaržas un pēdējā laikā bieži par to norāvis pa seju. Tāpēc arī pārsteidza, kad šis kārtējo reizi pienāca klāt un piedāvāja dārgas ''BOSS'' smaržas. Sākumā saku, ka man nav līdzi necik naudas, bet viņš saka, ka neko, cena pāri 60ls, viņš pārdošot pa 5ls, ja man vairāk neesot. Es kā jau atklausījies par viņa jokiem ar ūdeni pudelītē, paprasu, lai atver kastīti un iedod pasmaržot. Šito pirmo reizi redzēju tik smaidīgu, laikam jau juta, ka beidzot nedabūs tāfelē. Pasmaržoju, čista labas smaržas, cik jau nu es saprotu no labām smaržām. Nodomāju, nu figsņim, pat ja tās ir kkādas neBOSS, pa 5ls lai ir, tāpat nesliktas. Izvilku tos 5ls dodu, lai savāc, šis uzreiz saka - ''iedod pudelīti, es tev kastītē ielikšu''. Es saku, ka man naffig nevajag to kastīti, lai patur. Šis uzreiz kko satraucās, ka es viņam neuzticoties un ka neuzticīgiem cilvēkiem čigāni tādas labas lietas nedara, lai atdodot smaržas. Atdevu arī, jo naudu šis neparko vairs negribēja ņemt, ja es neļaušu ielikt pudelīti kastītē. Tā arī izšķīrāmies. Tajā brīdī apmēram nojautu, kpc tik svarīga bija tā smaržu ielikšana kastītē, nemanāmi nomainot pret kārtējo ūdens devu, bet neko neteicu. Katrā ziņā, ņemiet vērā, ka arī Rīgas čigāni savās viltībās taisa apgreidus.

24
3988

Citi šī autora raksti:

Lasi vēl labākos rakstus:

komentāri [312]

Niks: vai ienāc ar
Kārtot komentārus: populārākie | jaunākie | vecākie
Rādīt bildes
KRABMAN avatars
Medaļa RainisMedaļa Sertificēts spoksMedaļa Sviestmaize
  KRABMAN 13.12.10 02:29
 
707
4

vienreiz biju aculiecinieks gadijumam, par ko vareeja iereekt. kr4 notika jelgavaa, nu divi chigani cilvekiem smarzhas tirgot izdomajushi, viena tantinja pat nopirka pudeliiti, tad nu iet virietis tads liels masivs ar ratiem un mazu meiteniti pie rokas, tad nu chigani shim, e bral tev smarzhinjas nevajag? virietis: nu radi kas pa smarzham! panjemis pudeliiti roma tam saka ka esot labas hugo boss, un baigi dargaas bet tas dos pa leeto. vecis panjem n reali atplesh stikla pudelitei kaklinju, hvz ka to var izdariit, pasmarzho un iemauc chiganam pa seju, un saka, tu suka man udeni megini iesmereet? shis uz zemes, papucis stav, otrs chigans tam uzshauj, papucis tam ar kaju pa zhokli, skats psc. kr4 riktigi atdauzija abus divus, aina ka no dzekija chana filmam, panjem ratus un iet talak, chigani knapi knapi celjas augsha un klibo prom. Un pats labakais man patika kad meitene blakus prasa, tet tev vis kartiba? tev tek asinis , ( roka visa asinjaina ) un tevs saka, neuztrauciem meitinj taas nav manas asintinjas, taas ir slikto onkulju.

maksimus avatars
Medaļa RecidīvistsMedaļa RecidīvistsMedaļa Recidīvists
  maksimus 13.12.10 11:48
 
538
5

man arī bija gadījums. braucu autiņā kkādā pusceļā iekāpj čigāns nu ap gadiem 25-30 piedzēries. nu labi sēžu klausos austiņās mūziku jūtu izrauj arā no auss un uzreiz saka 'tu nedusmojies ka es tā daru bet tew newajag vēlvienu telefonu,tavas austiņas viņam arī derēs.' es loģiski saku ka nevajag nu vot tā vārds pa vārdam un sākām viens otram purnā solīt,es īstenībā jau no paša sākuma būtu iedevis,bet bija bailes ka šoferis var izmest ārā no autobusa kad vēl līdz galamērķim jāiet kādi 40-50 km. bet pacietiba bija galā un uzšāvu reizes 4 vai 5 loģiski autobusā visas bābas sāka kliegt un autobuss apstājās domāju ka man tulīt jākāpj ārā,bet nē šoferis šo paņemis un mest ārā,bet šitais turās pie soliem un apzvēr ka vairs tā nedarīs. šoferis apžēlojas. pa ceļam atkal man saka ka Rīgā man būs pizģ*** nu ko es brālim uzzvanu lai mani sagaida.iebraucam Rīgas autenē čigānu jau sagaida 3 čigāni  tādā pašā kondīcijā, bet man brālis arī mani sagaida :D Nu vot biki pavicojāmies un nezin no kurienes ierodas pašvaldības policija, šos sašņorēja un aizveda bet mums ar sarkazmu pajautāja 'nu ko rakstīsim paskaidrojumu?' Mēs ar brāli atteicāmies no tā prieka un aizgājām prom. Lūk tāds izvērtās mans ceļojums uz Rīgu. 

spoku dienas joks

YOSLOWAG avatars
Medaļa Gada Spoks 2010Medaļa TestētājsMedaļa Kardiologs
  YOSLOWAG 13.12.10 00:26
 
428
3

Rīgas Centrālajā stacijā, un tirgus rajonā, ar čigāniem arī jautri mēdz gadīties. Reiz eju pa centru, un mani uzrunā čigāns - kko velies pirkt, vai pārdot?, es saku ka nē. viņš saka , pag davai kko tev tak ir telefons ( a man 2 viens manejais normalais, a otrs tikai del vācu sim kartes, jo numurus gribas redzet) nu tad 5min  prašņāja, un tad es atcerejos, ka man ta truba nerubi :D iesmērēju vienam tādam savu nokia 6233  pa 40ls, kgan zinu ka pazvanit nevar IMEI bloķēts etc. laikam dzekins pēcāk iesmērēja to kādam no jums, bet tā bija pima reize, kad izdēvās appist čigānu :D

Placebo avatars
Medaļa BestsellersMedaļa DeputātsMedaļa Draugu draugs
  Placebo 13.12.10 22:47
 
249
2

Mīnusus šim rakstam ir salikuši čigāni.

Sullivan avatars
Medaļa RecidīvistsMedaļa VidusskolnieksMedaļa Spoks
  Sullivan 13.12.10 00:32
 
193
0

Tas 4. vienkārši augstākā čigānu matemātika. Es tā rēcu :D:D:D 

+++++++++ Vēl šādus gribu atgadījumus lasīt :D

Fosilija
Spoku fosilijas ikonaFosilija 13.12.10 06:42
 
172
2

man gadījās, ka prasīja naudu, jo nomirusi vecmāte, tjipa uz ventspili jātiek... kkā pasūtiju trīs mājas tālāk, un pēc dažām dienām ejot garām ieraudzīju to čali un prasu:" tiki uz savas vecmātes bērēm?", tas man saka ka vecmāte viņam  vēl dzīva un baigā veselība ;DDD 

Chalis avatars
Medaļa RecidīvistsMedaļa Dienas joksMedaļa Recidīvists
  Chalis 13.12.10 01:09
 
148
0

ā, un vēlviens gadījums. pirms gadiem septiņiem, kad vēl dzīvoju iepriekšējā dzīves vietā, stāvēja mums pagalmā ranila loksnes. Vienu dienu viens čigāns garāmejot prasa manam tētim: "saimniek, pārdod man kādu loksni", tētis šim saka, ka pašam vajag un ka tūlīt likšot uz jumta, čigāns saprotošām suņa acīm pamāja ar galvu un aizgāja. Uzminiet, kas tieši pēc trīs dienām pazuda no pagalma? ;)

Dazzl avatars
Medaļa DeputātsMedaļa MūzaMedaļa Bots
  Dazzl 13.12.10 02:16
 
104
3

Eu, ko man darīt, ja čigāns prasa: семкас ир??? :D

Wyll avatars
Medaļa SpoksMedaļa VidusskolnieksMedaļa Redaktors iesaka
  Wyll 13.12.10 00:14
 
95
2

Tiešām labs, ar lielu interesi izlasīju:)

uzzy avatars
Medaļa Spoks
  uzzy 13.12.10 02:28
 
85
0

atbildot uz niks  komentāru " nu man kad prasiija lai iedodu 10 ... " Nu šis variants iet cauri ar visiem( gan čigāniem, gan vienkārši klaidoņiem). Ja šis prasa "iedod man maizītei" vai kaut kā tamlīdzīgi, tad, ja pašam ir laiks piedāvāju, davaj ejam uz veikalu. Nopirkšu i maizi, i desu. nav tak žēl, ja tiešām nav ko ēst. Bet ne reizi nav vilcies neviens līdzi! Nu vo, tad, lai pats nopelna, ja prot melot!

ainiss13 avatars
Medaļa UberdraugsMedaļa ĢenerālisMedaļa Dienas joks
  ainiss13 13.12.10 01:21
 
74
0

atbildot uz donorvo komentāru " Rīgas Centrālajā stacijā, un tirgu... " Don, tici man, Rīgas čigānus salīdzināt ar Ventspils čigāniem ir tas pats, kas salīdzināt metro žurku ar kāmīti. Pie mums šitie dialogi apmēram ir sekojoši:

- Nevajag smaržas, telefonu...

- Esmu students jau tā nav necik naudas.

- Labi, čalīt, skaidrs. Visu labu! :)

Skranda avatars
Medaļa ŽurnālistsMedaļa Sertificēts spoksMedaļa Laimīgu Jauno gadu
  Skranda 13.12.10 05:14
 
69
1

Brīnums!!!

Pusi muza ventspili nodzīvoju un ne vienu reizi nav cigani piesējušies :D

Za to Slokā.... uhhh :D

Fosilija
Spoku fosilijas ikonaFosilija 13.12.10 06:48
 
57
1

ciest čigānus nevaru .. man ar piesējās viens vienreiz .. bet ar riktīgu čigānu klasiku .. pārdod "zelta" ķēdīti kas brutāli var redzēt ka ir krāsota =D

saper avatars
Medaļa ŽurnālistsMedaļa Sponsora favorītsMedaļa Students
  saper 13.12.10 15:40
 
87
31

man arī bija viens gadījums

vasarā nolēmu  doties uz smārdi ...

tā nu sēdējām ar draugiem stacijā gaidijām vilcienu...

sēžot runājos vairāk ar draudzeni un pamanīju ,ka draugi tikmēr runā ar kkādu čali...

 

gadi 30 ne vairāk...

 

iekāpām vilcienā apsēdāmies....tas čalis arī klāt un arī mums piebiedrojās...vilciens sāka kustēties...

mēs prasam nju kur ta brauksi?

 

viņš atbild nju  man jābrauc bija uz otru pusi ,bet nju nekas kāpšu ārā tur kur jūs...

neko sarunājām ,ka var atnākt arī uz mūsu kopējo ballīti ārā pie mājas..

ja vien uzsauks alu  

 

nju neko..piekrita..

izkāpām no vilciena šis visu laiku mūs ar draudzeni apķēris gāja līdzi....

 

un visu laiku izteica komplimentus....piem. skaistās pepijas vai arī baigā kautrule

 

sākumā pacietāmto  pēc tam jau sāka apnikt :D

 

viņš visu laiku pieprasīja skūpstus :D

 

'draugi tikai piesolīja ,ka dabūs dabūs un tik sūca no viņa laukā naudu :d

 

nju labi praktiski alu un kokčikus :D

 

pēc tam tie pilnām rokām atnāca pie mums...

 

es prasu kur dabūjāt.?

[viņiem nauda nebija tik daudz ..cik tur bija alkohola]

 

viņi saka,ka šamējais nepaz\istamais ,kas ar mums brauca izmaksāja ;D

 

un tad pa duŗvīm ienāca viņš galīgi pālī bļaudams "pepijas gribu bu4injas"

 

un tā bija visu vakaru ,ka mums dzinās pakaļ a tie tik sūca alu

 

pēc kādām '3 h viņš bija galīgi nost,apēda mūsu neizcepto jēlo šašliku no buņdžas [kas bija vienīgais,kas bija,ko ēst] un aizpisa mājās :D

 

tiesa gan uz alko...viņš paļubē iztērēja vismaz 100 ls

SusIiks avatars
Medaļa Dienas joksMedaļa Veiksmes lādeMedaļa Dienas joks
  SusIiks 13.12.10 17:05
 
55
0

Man klasē mācās čigāns :O Tik viņš neko nozagt nevar jo ja kas pazūd uzminiet nu kas dabu pa pieri?

Chalis avatars
Medaļa RecidīvistsMedaļa Dienas joksMedaļa Recidīvists
  Chalis 13.12.10 01:04
 
54
1

atbildot uz donorvo komentāru " Rīgas Centrālajā stacijā, un tirgu... "  

Nezinu kā tagad, agrāk AO pieturās staigāja čiganella un zalaķistās cepočkas tirgoja. Es šim prasu - kur dabūji? viš sak, ka nopircis esot, es  uzreiz šim:"klau, a tev mobīlo nevajag? sms, gprs, mp3, fotokamera.."  un nobildēju šo, protams, mēs abi sapratām kādam nolūkam tiek bildēts, tādēļ šis rāva koferi dziļi ierāvies jakā, ar visām cepočkām padusē :D

kreatiiivs avatars
Medaļa Spoki flameMedaļa RecidīvistsMedaļa Teamwork
  kreatiiivs 13.12.10 17:30
 
44
0

Man draugam rados bija metinātājs, a kad netālu gāja čigāni, šie paņēma 20 snant. uzkarsēja un pameta šiem pie kājām :D

Pirozhok avatars
Medaļa PiparkūkaMedaļa RainisMedaļa Dienas joks
  Pirozhok 13.12.10 00:14
 
50
9

Man pāgājušo gadu zirgu nozaga! Ventspilī nav manīts? Ar vafeles izskata plankumu uz muguras un Latvijas nummuriem?

KorAva avatars
Medaļa ŽurnālistsMedaļa Veiksmes lādeMedaļa Fledermausis
  KorAva 13.12.10 01:12
 
40
1

Pēdējais labs. Riktīgs biznesmenis  

Marsyl avatars
Medaļa ŽurnālistsMedaļa BestsellersMedaļa Dienas joks
  Marsyl 15.12.10 18:19
 
37
0

Man vienreiz paprasīja 20 santīmus, izvilku maku, panjemu 20 sant. un iedevu, prasīja vēl, teicu, ka nedošu, Tas teica, ka redzējis man makā ka man daudz, teicu, labi iedod tos 20, iedošu latu, paņēmu 20 sant. un aizgāju prom.

« 1  2  3  4  5 »