Pievieno rakstu! Seko Draugiem Seko Facebook Seko Twitter
 
5
24

Dažas anekdotes un dzejoļi vakaram.

Lai nākamajā gadā visas vēlmes piepildītos,
ņem visskaistāko aukliņu un iesien tajā mezgliņus:
mezgliņu par katru mīļu cilvēciņu,
mezgliņu par labām domām un apņemšanos,
mezgliņu par to, kas Tev visvairāk pietrūkst,
mezgliņu par... nu, to jau Tev zināt labāk.
Lai veiksmīgs Jaunais gads!!!

Foto: PA
Ja tu nevari izlemt ko darīt... Autors: The Stranger Anekdotes, jautrie dzejoļi.
1. Ja tu nevari izlemt ko darīt precēties vai pirkt mašīnu!!! Ja tu aprecies tev piedzimst bērni un tu būsi nelaimīgs, jo tev tie būs jāuklē dien dienā tas nu gan nau tas labākais!Bet, ja tu nopērc mašīnu tad tu vari tikt avārijā un, ja tu tiec avārijā, tad tu kļūsti par invalīdu vai uz vietas nomirsti! 1. Ja tu kļūsti invalīds! tad tevi aprūpēs vecas mūķenes. 2. Ja tu nomirsti, tad tev ir atkal divas iespējas 1. tevi kremē 2. tevi apglabā ja tevi kremē, tad no tevis tikai paliek putekļi ja tevi apglabā, tad tev ir vel divas iespējas 1. tevi apēd tārpi 2. vai tu izaudz par koku ja tevi apēd tārpi, tad tas nav nekas patīkams bet ja no tevis izaug koks, tad tev ir divas iespējas 1. tu sapūsti 2. vai no tevis uztaisīs papīru ja tu sapūst,i tad tas nau nekas patīkams, bet ja tevi uztaisa par papīru tad tev ir divas iespējas 1. vainu tu tiec sieviešu tualetē 2. vai arī vīriešu tualetē neviens ne otrs variants nav patīkams labāk tad ir aprecēties!!!
Kamēr meža vecim miegsMežā... Autors: The Stranger Anekdotes, jautrie dzejoļi.
2. Kamēr meža vecim miegs, Mežā valda seksa prieks! Eži pisās ļoti glīti, Āpsis varo rudmiesīti, Kamēr zaķis alnim bāž, Lācis vāverīti drāž. Citi nepisās nemaz, Meža cūkai ir par maz. Lapsai noiet neprasti, Viņa masturbē ar asti! Viss kā porno paskā, Tikai vilks rauj kulakā...
Salavecis nezdams maisuIk pa... Autors: The Stranger Anekdotes, jautrie dzejoļi.
3. Salavecis nezdams maisu, Ik pa brīdim nolaiž gaisu. Kad pie egles bērnu ducis, Vecim ieslīd biksēs klucis!
Kādā jaukā... Autors: The Stranger Anekdotes, jautrie dzejoļi.
4. Kādā jaukā koncertzālē, Pirmais baigi bungas vālē. Otrais pudelīti zīž, Trešais sexa vannā mīž. Ceturtais ar gudru ziņu dirsā stūķē pīrādziņu. Piektais paķer šķipeli, nocērt sestam pipeli. Septītais ar ziliem pautiem, karājas pie grāmatplauktiem, Astotais ar devīto, krūmos taisa desmito... ...desmitais ar pliku pauri, paziņo, ka koncerts cauri...
Tomātu sula ir... Autors: The Stranger Anekdotes, jautrie dzejoļi.
5. Tomātu sula ir vitamīni, Vitamīni ir spēks, Spēks ir nauda, Nauda ir sievietes, Sievietes ir AIDS, AIDS ir droša nāve. Morāle: Nedzeriet tomātu sulu.
Dod DieviņidatoramIlgu mūžu... Autors: The Stranger Anekdotes, jautrie dzejoļi.
6. Dod, Dieviņi, datoram Ilgu mūžu dzīvojamu, Liec, Laimiņa, parolīti, Hakeriem neminamu! Es ieliku pastkastei Savu vārdu parolē; Drīz par manām vēstulēm Visa zeme apspriedās. Kas man lika forumā Par hakeri ņirgāties? Tagad mans datoriņš Uz mūžiem nobeidzies... Lai aizmirsu, ko aizmirsu, Sav paroli neaizmirsu: Man parole sastāvēja No sešām zvaigznītēm. Es naudiņu netērēju Pretvīrusu programmai: Vai man grūti katru dienu Visus datus pārrakstīt? Ātri, viegli e-pastam Pielikums atvērās; Ilgi, grūti datoriņš No vīrusa ārstējās... Lai bij trekns, kas bij trekns, MS Outlooks, tas bij trekns: Vienā pašā programmā Pieci tārpi barojās. Vakar mūsu datoram Ugunsmūri noņēmām, Šorīt jau sistēmā Trojas zirgi ganījās!
Tuvojas pavasarisPutniņi... Autors: The Stranger Anekdotes, jautrie dzejoļi.
7. Tuvojas pavasaris. Putniņi darīs TO, Bites darīs TO, Tauriņi darīs TO, Tu arī gribas darīt TO, Bet atceries.......cilvēki nelido!
TOP TEN REASON WHY I HATE TO... Autors: The Stranger Anekdotes, jautrie dzejoļi.
8. TOP TEN REASON WHY I HATE TO GO BACK TO SCHOOL... 10. It starts so early 9. Hate the sound of bells 8. One word - GYM 7. Squeeky chalk on the blackboard 6. Teachers 5. Carrying heavy books 4. Grade cards in 9 weeks 3. No MTV in detention 2. Lunches by the same bad cook AND THE #1 REASON WHY I HATE TO GO BACK TO SCHOOL IS... *HOMEWORK*!!!!!!!
Mīli mani kā es teviBūsim... Autors: The Stranger Anekdotes, jautrie dzejoļi.
9. Mīli mani kā es tevi Būsim draugi mēs ar tewi Ja tu mani nemīlēsi, tad ar mani negulēsi!!! TAVA SEGA.
Naktīs nenāk miegsĒdiens... Autors: The Stranger Anekdotes, jautrie dzejoļi.
10. Naktīs nenāk miegs, Ēdiens kļuvis lieks, Sūdīgi ap dūšu, Laikam māte kļūšu! Mātes godā tikšu? Kur es bērnu likšu? Nevainība lūzt kā neļķe, Gultā paliek asins peļķe!
5
24

Citi šī autora raksti:

Lasi vēl labākos rakstus:

komentāri [1]

Niks: vai ienāc ar
Kārtot komentārus: populārākie | jaunākie | vecākie
Rādīt bildes
SAMSS avatars
Medaļa RecidīvistsMedaļa Duraks recidivistsMedaļa Zeltrocis
  SAMSS 09.08.17 22:14
 
2
0