Pievieno rakstu! Seko Draugiem Seko Facebook Seko Twitter
 
0
38

Tiešsaites tirgotājs Amazon šogad savus patērētājus iepazīstina ar jaunu pakalpojumu, kur katrs ekskluzīvais Amazon patērētājs var izmantot Amazon veikalu. Tehnoloģija balstas uz Amazon konta aktivizēšanu ieejot veikalā, kad esi somā salicis visu ko tev vajadzēja, tad, izejot no veikala, no tava Amazon konta tiek noņemts preču vērtības ekvivalents naudas izteiksmē. Tie kuri esot pamēģinājuši šo jaunistrādāto tehnoloģiju teicas, ka iepirkšanās tik tiešām esot visai vienkārša - aizej uz veikalu, sakrāmē no veikala plauktiem visu sev vajadzīgo somā un ej prom, kas ļauj izvairīties no rindām pie kasēm un kredītkartes izmantošanas, vienīgais kas tev esot vajadzīgs ir veidtālrunis ar nepieciešamo aplikāciju. Amazon esot savus veikalus testējusi pagājšgad, ļaujot viekalos iepirkties vien saviem darbiniekiem, bet šogad Amazon bezpārdevēju veikalus varot izmantot jebkurš ekskluzīvā Amazon konta īpašnieks.

Tehnoloģija, kura nodrošina šādu iepirkšanos:
+ produktu plaukti ar sensoriem
+ griestos iebūvētas augstas izšķirtspējas kameras
+ mākslīgā intelekta darbināti algoritmi

Neskatoties uz sarežģīto tehnoloģisko nodrošinājumu, esot jau pāris gadījumu, kur bezpārdevēju veikala izmantotāji lielas ar to, ka viņiem ir sanācis no veikala iznest preces par tām nesamaksājot. Tomēr apzināta sistēmas ļaunprātīga izmantošana visdrīzāk rezultēsies ar to, ka pircējs, kurš apzināti izmanto tehnoloģiju nepilnības, netiks ielasts iepirkties.

lasi, vertē, komentē

 Autors: Strāvonis Veikali bez pārdevējiem
1.
 Autors: Strāvonis Veikali bez pārdevējiem
2.

Pievienotie video

0
38

Citi šī autora raksti:

Lasi vēl labākos rakstus:

komentāri [4]

Niks: vai ienāc ar
Kārtot komentārus: populārākie | jaunākie | vecākie
Rādīt bildes
Violet avatars
Medaļa Man patīk Facebook 7000Medaļa RecidīvistsMedaļa Sertificēts spoks
  Violet 04.02.18 12:41
 
2
0

Un esi sveicinats bezdarbs!  

Undīne Skrastiņa avatars
Medaļa ŽurnālistsMedaļa LiterātsSpēja Mana Latvija!
  Undīne Skrastiņa 16.04.18 19:48
 
2
0

Man interesē- kāpēc pamazām viss tiek robotizēts? Cilvēkiem vairs nebūs darba, un tad tas veicinās pamatīgu aptaukošanos. 

Čeirāne avatars
Medaļa ŽurnālistsMedaļa OligarhsMedaļa Admins iesaka
  Čeirāne 05.02.18 00:42
 
0
0

Kaut kas man šajā idejā nepatīk... Pirmkārt, tiks veicināts bezdarbs, otrkārt, ļoti bezpersoniski. Šāda tehnoloģija varētu tikt pietaupīta, piemēram, svētku dienām (Ziemassvētki, utt.) un tad ieguvēji būtu gan pircēji, gan veikala darbinieki.

Strāvonis avatars
Medaļa SEOMedaļa Autoru autorsMedaļa SEO
  Strāvonis 16.04.18 20:55
 
0
0

atbildot uz Undīne Skrastiņa komentāru " Man interesē- kāpēc pamazām viss tiek r... "

nav tik traki, cilvēkam no sākuma ir jāiemācas novērtēt saskarsme, bet ja ir kkas kā šķērslis - steiga, izsalkums vai mantrausība, tad tādas tehnoloģijas vien palīdz saprast, ka nedrīkst izmantot sev līdzīgus, lai viņus ekspltētu. Labāk lai eksplotē datorsus, robotus vai cita veida tehniku.