Pievieno rakstu! Seko Draugiem Seko Facebook Seko Twitter
 
2
92
« 1  2  3  4  5 »

Iepriekšējais raksts - Skyway 33

Beidzot pārlidojumi un tupēšana lidostās ir garām, bet tas bija to vērts, jo ieraudziju to, ko tik ļoti gribējās redzēt savām acīm. Tas kas tika paradīts un nodemonstrēts SkyWay EkoTehnoParkā, ir milzīga darba augļi, pacietība, izdoma un profesionālisms augstākajā līmenī.

Ir ticis izdarīts tik daudz un dažādas lietas, ka pat nespēj saprast, pa kuru laiku. Arī es biju uz EkoFestu 2017 un piedāvāju nelielu atskatu un izstāstīšu visu interesantāko un neinteresantāko.

Pasākumā piedalijās 5000 cilvēku! no 60 dažādām pasaules valstīm. Ļoti daudz bija tieši eiropieši, kur arī ir lielākā aktivitāte, tādas valstis, kā Čehija, Ungārija, Slovākija, un daudzas citas.

Scaronis ir skats no... Autors: astraalis Skyway Ekofests 2017
1.

Šis ir skats no viesnīcas loga, kurā es pārnakšņoju. Numuriņš atradās 7. stāvā, bet uzsbraucu uz 21. stāvu, lai nofotogrāfētu skatu.

Viena nakts kopā ar... Autors: astraalis Skyway Ekofests 2017
2.

Viena nakts kopā ar brokastīm man izmaksāja 60 eiro. Numuriņi nav no labākajiem, bet pārnakšņot nebija problēmas. 

3 zvaigžņu viesnīca... Autors: astraalis Skyway Ekofests 2017
3.

3 zvaigžņu viesnīca "Belarus" atrodas pašā Minskas centrā. No lidostas līdz centram nokļuvu ar mikriņu un tad vadoties pēc google maps ar kājām nogāju kādus 3-4 kilometrus un atradu viesnīcu. 

Pats labākais fakts bija... Autors: astraalis Skyway Ekofests 2017
4.

Pats labākais fakts bija tāds, ka lidmašīnās lielākā daļa pasažieru brauca uz vienu un to pašu pasākumu - EKOFESTU! visa Minskas lidosta bija piepildīta ar EkoFesta apmeklētājiem. Ļoti daudz bija Ungāri un arābi, Čehi un ļoti daudz citas tautības. 

30/06 iereģistrējos ap 00:00 naktī un jau 01/07 no rīta ap 09:30 izreģistrējos, jo SW autobusu attiešanas vieta bija metro stacija "Pervomaiskaya", kas atradās apmēram 3-4 kilometru attālumā no viesnīcas. Tā kā laiks bija labs, tad izlēmu pastaigāties un 30 minūšu laikā jau biju vietā.

Kas mani ļoti izbrīnija ka... Autors: astraalis Skyway Ekofests 2017
5.

Kas mani ļoti izbrīnija, ka visur pilsētā ļoti liela tīrība. Nekas nekur nemētājas un pakārtne ir ļoti sakopta. Nezinu kā ir ārpus Minskas, bet pašā Minskā tīrība bija laba. 

Milzīgas un interesantas... Autors: astraalis Skyway Ekofests 2017
6.

Milzīgas un interesantas celtnes. Redzēju arī Baltkrievijas Republikas Pedagoģisko Universitāti, kas bija ļoti milzīga no vairākiem korpusiem un atsevišķām ēkām. Laikapstākļi bija lieliski un gaisa temperatūra apmēram + - 23 grādi. 

Scaronis ir Sporta nams no... Autors: astraalis Skyway Ekofests 2017
7.

Šis ir Sporta nams no tāluma.  Nedaudz pa labi arī bija viesnīca, kurā es nakšņoju.

 Autors: astraalis Skyway Ekofests 2017
8.
 Autors: astraalis Skyway Ekofests 2017
9.
SkyWay kompānija organizēja... Autors: astraalis Skyway Ekofests 2017
10.

SkyWay kompānija organizēja transfērus no Minskas centra uz pasākuma norises vietu. Cilvēki bija ļoti daudz un vairāki desmiti autobusi nepāstājot braukāja šurpu turpu. Autobusa biļete bija iekļauta jau EkoTehnoParka biļetes cenā, kas bija 15$ pērkot laicīgi, bet 30$ pērkot jau uz vietas.

« 1  2  3  4  5 »
2
92

Citi šī autora raksti:

Lasi vēl labākos rakstus:

komentāri [54]

Niks: vai ienāc ar
Kārtot komentārus: populārākie | jaunākie | vecākie
Rādīt bildes
Lauris Ase avatars
Medaļa BērndārznieksMedaļa Spoks
  Lauris Ase 03.07.17 21:04
 
6
0

Vissmieklīgākais, ka galvenie afēristi pamanāš savus ,,akcionārus,, atbrīvot no naudas kā vien māk. Pat ieejas maksu neaizmirst noslaukt

Viņi varētu drīz ieviest, piemēram, ikmēneša ,,akcionāra abonentmaksu,, , ,,akciju uzturēšanas naudu,, utt.

 

Ir un paliek pasākums kurš lētticīgus cilvēkus atbrīvo no liekas naudas. Gluži kā milzīgais ķinas autobus, pa kura apakšu mašīnas varēs braukt cauri. Naudiņu savāca-kaut kādu s...u uzbūvēja, kurš nav lietojams un aizlaidāš ar palikušo naudu.

Pliiners avatars
Medaļa Dienas joksMedaļa NostradamsMedaļa Dienas joks
  Pliiners 03.07.17 14:45  
 
2
0
atbildot uz astraalis komentāru " Un es atceros, ka tāds muļķis kā Tu, te kaut ... "Es nesaprotu, par ko te tāda zīmēšanās? Ieraudzījāt kaut ko jaunu? Kā piramīdas galotne sev pieminekļus taisa un vienu stiklašķiedras vagonu (ražotu, visticamāk, Belkamunmašā) uzlikuši uz palešu ratiņiem? Nu, parādīja jums, ka kokus arī stāda, nu un kas? Kāpēc jaunie vagoni neiet pa sliedēm?

Karlis Anonims avatars
Medaļa Patīk komentārsMedaļa Dienas domaMedaļa Dienas doma
  Karlis Anonims 04.07.17 15:25
 
2
0

atbildot uz astraalis komentāru " Nespēju saprast to cilvēku tik tiešām t... " "Otrkārt viņi vēl nebrauc uz 150km/st"

..un..

12.05.2017 http://spoki.tvnet.lv/izgudrojumi/Skyway-28/841991

"UniBaiks jau parāda 150km/st. lielu ātrumu"

 

Tad es nesaprotu. Maijā brauca ar 150km/h, tagad vairs ne? Kas atgadījās?

astraalis avatars
Medaļa Admins iesakaMedaļa Sertificēts spoksMedaļa Admins iesaka
  astraalis 03.07.17 17:49  
 
2
0
Pliiner, Tu gan esi gudrs. Neapkauno sevi.

Pliiners avatars
Medaļa Dienas joksMedaļa NostradamsMedaļa Dienas joks
  Pliiners 03.07.17 19:18
 
2
0

atbildot uz astraalis komentāru " Pliiner, Tu gan esi gudrs. Neapkauno se... " Nu, nu? Nosauc 5 jaunas lietas, kuras tu nezināji vai nebiji redzējis, ar kurām tu tiki iepazīstināts Ekofesta laikā! Batonu spraušana ausīs neskaitās, tām jābūt reāli eksistējošām inovācijām. Savādāk es nesaprotu, kāda jēga bija vispār kaut kur sperties? 117 fotogrāfijas un NEKĀ jauna! Bet pirms tam - Ekofests, Šmekofests, tad jūs visi redzēsiet, Junickis to, Junickis šito! Nekā! Tukša kopa!

Karlis Anonims avatars
Medaļa Patīk komentārsMedaļa Dienas domaMedaļa Dienas doma
  Karlis Anonims 04.07.17 17:43
 
2
0

Un vēl viens mazs jautājums. Kas notika ar ieejas maksu? :/

"Autobusa biļete bija iekļauta jau EkoTehnoParka biļetes cenā, kas bija 15$ pērkot laicīgi, bet 30$ pērkot jau uz vietas."

bet kādreiz...

Skyway 24

"Varu Tevi uzaicināt personīgi un EkoFestu, kas norisināsies 1. Jūlijā šogad, ... Izmaksas tikai būs ceļā, jo ieeja Festivālā ir bezmaksas."

Pliiners avatars
Medaļa Dienas joksMedaļa NostradamsMedaļa Dienas joks
  Pliiners 04.07.17 10:42
 
2
0

atbildot uz astraalis komentāru " Nespēju saprast to cilvēku tik tiešām t... " Jā, jā, mēs, tavuprāt, esam stulbeņi, jo uzskatam, ka sliežu transports, kuram elektrība tiek pievadīta caur tērauda riteņiem, ir 100 gadus veca pagātne, nevis nākotne. Blā, blā, blā! 

Ekofests izgāzās! Netika parādīta neviena inovācija. Tāpēc akcionāru pilnsapulcē tika nolemts, ka investori turpmāk būs dārznieki. Plus zivju zupa par brīvu. Kaifs! Kolektīvā saimniecība un bezmaksas ēdināšana!

Karlis Anonims avatars
Medaļa Patīk komentārsMedaļa Dienas domaMedaļa Dienas doma
  Karlis Anonims 06.07.17 15:20
 
1
0

atbildot uz astraalis komentāru " Rekur Jums lielajiem runātājiem ir dzīv... " Nedaudz iebrauci auzās ar to, ko īstenībā nopirka Geely. Ideja par šādu auto ir bijusi ļoti sen; intelektuālais īpašums (visa auto inženierija kā tāda) ar Geely  gigantiskajiem resursiem būtu salīdzinoši viegli replicējams; tas, ko viņiem patiesi vajadzēja, bija 

1) Cilvēki, kas tur strādā. 11 gadu laikā Terrafugia bija savākuši industrijas speciālistus un apmācījuši šajā specifiskajā sfērā; kompāniju dibināja Masačūsetsas tehnoloģiju institūta absolventi, kurus nav viegli tāpat vien pierunāt sākt strādāt Ķīnas tehnoloģiju gigantam;

2) Atļaujas darboties - viens no Terrafugia lielajiem trumpjiem ir tas, ka viņi ieguva atļauju vispār testēt šādu auto ASV no federālās aviācijas administrācijas, kas Ķīnas kompānijai būtu ļoti grūti izdarāms Amerikā;

3) Klientus - Terrafugia par 10 000$ pārdod rezervācijas produkta iegādes iespējai.

Mūsdienās idejas maksā gaužām maz. Daudz maksā patenti (tas, protams, Geely arī ir milzīgs guvums, bet ne neaizstājams), inženieri, atļaujas, kvalificēts darbaspēks.

Karlis Anonims avatars
Medaļa Patīk komentārsMedaļa Dienas domaMedaļa Dienas doma
  Karlis Anonims 05.07.17 15:04
 
1
0

atbildot uz astraalis komentāru "Tādā sakarā, ka te viens vai 2 cilvēki troļļo z... " Tas tā vai tā neatbild uz maniem jautājumiem.

Speciāli Tev uztaisīju spoki.lv kontu, lai redzētu, ka tas esmu es, kas raksta "anonimskarlis" komentārus, nevis kaut kāds Pliiners, maks vai vēl kas cits.

Protams, ja nevēlies atbildēt uz jautājumiem, tā ir Tava darīšana - vienkārši vēlējos noskaidrot no Tevis kā vairāk vai mazāk insider cilvēka - 

* kā tas nākas, ka pēkšņi parādījās festivāla biļešu cenas (pārāk liela cilvēku interese? Zinu, ka reizēm uz pāris grupu koncertiem, uz kuriem gribu aiziet un kuri ir par brīvu, sanāk tik daudz cilvēku, ka būtu priecīgs, ja būtu ieejas maksa. Labāk samaksāju 3-5 eur nekā stumdos ar vēl pārsimts citiem mazā telpā)

* kas notika ar Unibaiku un tā ātrumu (ja jau brauca uz 150km/h, bet vairs nebrauc)? Kaut kāda tehniska ķibele?

Karlis Anonims avatars
Medaļa Patīk komentārsMedaļa Dienas domaMedaļa Dienas doma
  Karlis Anonims 06.07.17 16:24
 
1
0

atbildot uz astraalis komentāru " SkyWay ir visi vajadzīgie patenti, darbinieku... " Bet kā tad neteici!

"Otrkārt viņi vēl nebrauc uz 150km/st. ja Tu neapjēdz to, ko nozīmē testēšana un sertifikācija, tad lien atpakaļ no kurienes izlīdi, jo Tev nav ne mazākās sajēgas par cenām un procesiem, kādos notiek ātruma testēšanas."

Un kādā sakarā Tu sāki runāt par Anatoliju Junitski un piramīdām? Kad tas tika no manas puses pieminēts?

Karlis Anonims avatars
Medaļa Patīk komentārsMedaļa Dienas domaMedaļa Dienas doma
  Karlis Anonims 06.07.17 15:03
 
1
0

atbildot uz astraalis komentāru " Vecīt, Tu tā kā bērns uzvedies. Man pat pretī... " Bet kāpēc stulbībām?

Sakars ar ātrumu liels - teici, ka Unibaiks uzrādot 150 km/h ātrumu, un tad teici, ka ar tādu ātrumu tomēr nebraucot.. atvaino, ja aizvainoju, bet tiešām interesēja, kas noticis. Varēji taču mierīgi pateikt, ka tas bija drošības apsvērumu dēļ un viņš īstenībā brauc ar 150km/h.

Nu, un par biļetēm tad vienkārši sanāk, ka organizatoriem pietrūka 75 000$, skaidrs. 

Es taču nevaru visu zināt, vai tas mani padara par stulbeni, ka pajautāju? Līdz šim man šķita, ka esi atvērts jautājumiem par SkyWay.

 

 

Lauris Ase avatars
Medaļa BērndārznieksMedaļa Spoks
  Lauris Ase 03.07.17 22:20
 
1
0

atbildot uz astraalis komentāru " Ha ha ha sasmīdināji. Jā, tas Ķīnas s... " Man prieks, ka sasmīdināju-smiekli uzlabo veselību..

To ka tūliņ tūliņ būvēs tur un vēl viskautkur, var dzirdēt jau kādu pusotru gadu

 

Man ienāca prātā- jāuztaisa man arī Ekofests super Eko transportam un jāpakāš naudiņa:

Super dabīgs un Eko transports. Ekanomisks, dabai simprocentīgi dabīgs! Atrisinās visas sastrēgumu un pārvietošanās prblēmas, jo var pārvietoties otrajā, trešajā un pat devītajā stāvā! Tehnaloģija, kas atīstījusies jau gadu simtiem no pašiem viduslaikiem-Slota!!!!!!!!!

Eko festa sākums, un pirmo vadītāju apmācība-2018 gada 30.aprīlī(Valpurģu naktī)!!!! Pieteikumus, iepriekšējās rezervācijas un akcionāru maksājumus sāku pieņemt jau no šodienas. Izmanto, kamēr līdz 1 oktobrim tikai 250USD!!!! Pēc tam būs dārgāk, jo akciju cena kāps-visa pasaule stāvēs rindā un varbūt pat nepietiks visiem!!!!!!

Pliiners avatars
Medaļa Dienas joksMedaļa NostradamsMedaļa Dienas joks
  Pliiners 03.07.17 11:01  
 
2
1
Pārsteidzoši daudz muļķu, bet tieši pateicoties viņiem Zeme griežas!

astraalis avatars
Medaļa Admins iesakaMedaļa Sertificēts spoksMedaļa Admins iesaka
  astraalis 08.07.17 00:03
 
0
0

atbildot uz Anonīms komentāru " Uz cik tad kustās  stiklšķiedras kastes?... " Tu uz kaut ko esi apvainojies? Tev kaut kāda personīga sāpe laikam pret SkyWay, vai arī pazaudēji naudu piramīdā?

Tu eko vairāk nespēj, kā tikai muldēt randomā un piesieties katrai lietai. Tu neko neesi ar faktiem pierādijis, tikai muldēšanas līmenī. Zini kāda atšķirība ir start troļļiem un SW? 

SkyWay visu parāda vizuāli, arī šo to dokumentāli un izskaidro, toties savus solījumus izpilda. Gribi vai negribi, bet būs arī visi 150km/st., par to vari neuztraukties, bet ko tas mainīs? tādi kā Tu, aizmirsīs sevis teikto, bet nākamais kam pieķersies, būs ātrgaitas UniBus, un tad atkal būs ātruma problēmas. 

Runājot par dārdzību - neuztraucies, jo SW jau ir uzbūvējuši to "mega dārgo" sliedi un ļoti labi zina, cik tas izmaksāja, bet Tev nav ne mazākās sajēgas par to, ko Tu runā, un es Tevi jau sen ar faktiem noliku pie vietas, iedodot materiālu cenas, valsti, kompāniju un pat preces kodus.

astraalis avatars
Medaļa Admins iesakaMedaļa Sertificēts spoksMedaļa Admins iesaka
  astraalis 07.07.17 18:23  
 
0
0
atbildot uz Karlis Anonims komentāru " "150km/st. bija kaut kur izvilkta neīsta info... "Biju ielicis, bet es paņēmu no neīstā Skype čata, kurš nebija oficiāls. Visas pārējās ziņas ir no oficiālajiem kanāliem.

astraalis avatars
Medaļa Admins iesakaMedaļa Sertificēts spoksMedaļa Admins iesaka
  astraalis 03.07.17 12:21
 
0
0

atbildot uz Pliiners komentāru " Pārsteidzoši daudz muļķu, bet tieši pat... " Un es atceros, ka tāds muļķis kā Tu, te kaut ko vadzināja par to, ka nekāds EkoFests nemaz nenotiks un tas ir tikai kārtējais aizsegs naudas shēmai. Tagad mēs redzam visi, kurš te ir muļķis un kurš ne. Es nemaz nerunāšu par pārējiem izteikumiem...

astraalis avatars
Medaļa Admins iesakaMedaļa Sertificēts spoksMedaļa Admins iesaka
  astraalis 04.07.17 21:36  
 
0
0
Nabaga Pliiners, izskatās, ka EkoFests galīgi viņu iedragājis. Saņēmi pa sāpīgo vietu? Plìiner, kur tad Maks un anonims Karlis? Te ož pēc kaut kāda bērnudārza. Nabagi, jūtu līdzi, nevajadzēja likt tās bildes.

Pliiners avatars
Medaļa Dienas joksMedaļa NostradamsMedaļa Dienas joks
  Pliiners 04.07.17 19:41
 
0
0

atbildot uz Draugs komentāru " atbildot uz Pliiners komentāru " Ja Dobenberg... " 1. Tātad, tu, redz, atskaites nesniegsi, bet man pie@isies par to ko es māku vai nemāku.

2. Vai tad viņš nesaņem dividendes no katra piesaistītā akcionāra? Nu netēlo muļķi!

3. Un šī ir tā mūsu darīšana sūtīt tādus Dobenbergus ar visām SW akcijām dillēs!  

astraalis avatars
Medaļa Admins iesakaMedaļa Sertificēts spoksMedaļa Admins iesaka
  astraalis 04.07.17 18:31  
 
0
0
Tur uzdarbojas viens un tas pats šizofrēniķis reka brauca, bet vairs nebrauc. Runa iet par UniBusu.

Pliiners avatars
Medaļa Dienas joksMedaļa NostradamsMedaļa Dienas joks
  Pliiners 04.07.17 18:29
 
0
0

atbildot uz Draugs komentāru " Klau tu profesor vispār arī kautko citu dzīvē... " Ja Dobenbergs taisītu arī normālus rakstus, ne nu nodirstu, ne kā. Bet Dobenbergs māk tikai čugunu liet un nepārbaudītus faktus pārpublicēt, cenšoties uz citu vientiešu rēķina arī piepelnīties. 

Varbūt pastāsti, Draugs, ar ko tad pats lietderīgu dzīvē nodarbojies, brīvajā laikā no anonīmas Dobenberga aizstāvēšanas?

« 1  2  3 »