Pievieno rakstu! Seko Draugiem Seko Facebook Seko Twitter
 
27
72
« 1  2  3 »

Izlasiet rakstu, interesantas lietas, KPMG (pasaules TOP kompānijas audits), AAE valdības vizīte EkotehnoParkā un daudz kas cts.

Dārgie spoku lasītāji! Esmu dzirdējis dažādus viedokļus par maniem rakstiem, arī to, ka es it kā te meklējot muļķus savam lohotronam, jeb piramīdai. Pateikšu vienu, ka tā nav taisnība, jo nenorādu reģistrācijas linkus vai pat slēpti neaicinu nevienu nekur investēt, jo teikšu, kā ir. Šī ir ļoti augsta riska investīcija, venčura investīcija. Tādēļ arī ir tik liela procentu atdeve, jo katrā augsta riska projektā ir arī iespējama augsta peļņa. Neievelku nevienu pret paša gribu un tas nav jādara.

Es esmu investors un parādu visiem tiem, kuri netic šai tehnoloģijai, ka tā pastāv, tā ir radīta un tiek pilnveidota. Te nenotiek krāpšana, bet gan jaunas, modernas, ātras, efektīvas un drošas tehnoloģijas radīšana, kuras attīstību es arī Jums rādu vienkārši iedvesmas vadīts. Ja Tu spēj pierādīt pretējo, tad dari to, bet nevajag bez iemesla izteikt nekompetentus izteikumus un vis būs labi.

Tuvojas tā diena, kad visi investori un vienkārši interesenti varēs ieraudzīt to, par ko tiek runāts un rādīts internetā. Izdarīts ir tiešām daudz un ļoti interesants darbs. Noteikti, ka paziņos arī kādus ļoti svarīgus jaunumus, kurus visi gaida.

Katram cilvēkam un interesentam ir iespēja visu pavērot klātienē. Ieraudzīt tiešām modernu un super stilīgu transportu, kas nenoliedzami tiks plaši izmantots tuvākajā nākotnē. Ieceļošanai Baltkrievijā nav vajadzīga vīza, ja ieceļošana notiek caur Minskas Starptautisko lidostu (5 dienas.) Var arī braukt ar auto vai organizētu autobusu, kas arī kopā neizmaksās dārgi. Domāju, ka katram, kuram ir interese un nav svarīgi, vai tas ir ienaidnieks, vai arī atbalstītājs - ir vērts aizbraukt un ieraudzīt to, ko nekur citur neredzēsi, un redzēt būs tiešām ļoti daudz ko. Izmaksas varētu būt tikai kādi 50 eiro, bet pretī iegūstot lielisku pieredzi un īsu ceļojumu uz skaisto Minsku. Ekofesta laikā būs iespējams ieraudzīt visus izgatavotos transportus darbībā: Unitraks, unikārs, unibus, unibaiks, divsliežu unibus (28 vietīgs), 1 tonnas celtspējas 2 droni, kravas trases iekraušanas/izkraušanas mehānisms un tā darbība, kā arī iespēja izvizināties ar transporta veidiem, kā arī daudzi citi pārsteigumi.

Jebkuram, kam interesē brauciens, sazināties ar mani un apspriedīsim iespējas ierasties. Es pats ieradīšos caur lidostu, bet neatteikšos no kompānijas Ekofestā.

EcoFest bez robežāmDārgie... Autors: astraalis Skyway 52
1.

EcoFest bez robežām

Dārgie draugi, mēs atgādinām, ka 2017. gada 9. janvārī stājās spēkā Baltkrievijas Republikas Prezidenta dekrēts Nr. 8 "Par bezvīzu ieceļošanas un izceļošanas procedūras ieviešanu ārvalstu pilsoņiem", kas ļauj pilsoņiem no 80 pasaules valstīm uzturēties Baltkrievijas Republikas teritorijā 5 dienas bez vīzas izsniegšanas.

Noteikumi par bezvīzu ieceļošanu Baltkrievijā attiecas uz 39 Eiropas valstīm (kopā ar Eiropas Savienību), kā arī Brazīliju, Indonēziju, Amerikas Savienotajām Valstīm, Japānu un citām valstīm.

iebrauktu saskaņā ar bezvīzu režīmu, ir nepieciešama derīga pase vai cits dokuments, kas derīgs ceļošanai uz ārzemēm, naudas līdzekļi (par katru dienu summa valūtā vai baltkrievu rubļos, kas atbilst divām pamatvērtībām, - 25 ASV dolāri), medicīniskā apdrošināšanas polise, kas darbojas Baltkrievijā un nav mazāka par 10 tūkstošiem eiro.

Uzmanību! Bezvīzu ieceļošana Baltkrievijā uz laiku, kas nav ilgāks par 5 dienām, ir spēkā tikai iebraucot caur Minskas Nacionālo lidostu.

Vjetnamas, Haiti, Gambijas, Hondurasas, Indijas, Ķīnas, Libānas, Namībijas, Samoa pilsoņiem obligātā papildu prasība ir tāda, lai došanās uz ārzemēm dokumentā būtu derīga vairākkārtējas izbraukšanas uz ES vai Šengenas zonas valstīm vīza ar atzīmi par iebraukšanu to teritorijā, kā arī aviobiļetes ar apstiprinājumu par izlidošanu no Minskas Nacionālās lidostas 5 dienu laikā no ierašanās datuma.

Šie bezvīzu noteikumi neattiecas uz personām, kuras ierodas Baltkrievijā ar lidojumiem no Krievijas, vai plāno lidot uz Krievijas lidostām (šie ir iekšējie lidojumi un robežu kontrole tajos netiek veikta).

Plašāka informācija par bezvīzu ieceļošanas procedūru Baltkrievijas Republikā atrodama šeit.

Maskava apgūst quototro... Autors: astraalis Skyway 52
2.

Maskava apgūst "otro līmeni"

Vorobjevu kalnos uzsākta jauna trošu ceļa testēšana, kas savienos Maskavas galveno skatu laukumu ar stadionu "Lužniki". Pēc futbola pasaules čempionāta noslēguma, pasažieriem būs iespēja pabraukties ar jaunu gaisa transportu.

 

quotTroscaronu ceļscaron ir... Autors: astraalis Skyway 52
3.

"Trošu ceļš ir projektēts un ražots Šveicē - šī valsts šobrīd ir līderis šāda transporta veidošanā," laikrakstam "Rossijskaja gazeta" pastāstīja sporta kompleksa "Vorobyovy Gory" rekonstrukcijas koordinācijas padomes priekšsēdētājs Andrejs Brabets. - Salona iekšējo dizainu izstrādāja Porsche Design. Kopumā mūsu ceļā ir 35 kabīnes ar ietilpību astoņi cilvēki katrā. Pa mazo apli, starp abām stacijām kursēs arī krēslu pacēlāji, kas paredzēti galvenokārt sportistiem. "

Maskavas varas iestādes plāno padarīt trošu vagonus par pilnvērtīgu sabiedrisko transportu. Pēc trim gadiem vēl viena trošu līnija savienos metro staciju "Skhodnenskaya" un "Rechnoy Vokzal" - tās atdala Himkina rezervuārs.

Papildus trošu ceļam Maskavā laikraksts "Rossijskaja gazeta" raksta arī par stīgu transportu. Komentē žurnālists "SB. Belarus segodnja" Aleksandrs Nesterovs:

"Baltkrievijā nav iespējas pabraukties pa trošu ceļu vasarā. Ūdens slēpošana un veikborda apmācība nav ieskaitāma - tā ir pavisam cita tēma. Tomēr ir kaut kas interesantāks - ātrgaitas stīgu transporta, kura prototipi pašlaik tiek testēti Minskas reģionā, attīstības projekts. Jau daudzus gadus inženieris Anatolijs Junickis ar līdzīgi domājošiem cilvēkiem virza ideju ieviest pasaules transporta sistēmā SkyWay estakādes tipa enerģētiskā un transporta komunikatora sistēmu. Vienkārši sakot, tie ir elektromobiļi uz tērauda riteņiem, kas pārvietojas virs zemes pa īpašām sliedēm. Projekta autori apgalvo, ka starppilsētu transporta moduļi varēs sasniegt ātrumu līdz 500 km/h, pilsētas pasažieru - līdz 150 km/h, ir paredzēts arī kravas variants. SkyWay izstrādātāji uzsver vides aizsardzību, drošību un bezprecedenta zemas izmaksas jaunas transporta sistēmas izveidē. Pie Maryina Gorka izveidots EkoTehnoParks, kura teritorijā tiek būvēti trašu un infrastruktūras būvju paraugi, lai ikviens varētu redzēt, kā izskatās stīgu transports un kā tas darbojas. "

Estakādes vieglo sliežu... Autors: astraalis Skyway 52
4.

Estakādes vieglo sliežu transports drīz parādīsies Astanā

Astanā plānots īstenot LRT vieglo sliežu transporta sistēmas būvniecības projektu. Vieglo sliežu transports ir lētāka dzelzceļa vai metro versija, kas domāta izmantošanai pilsētas apstākļos. Vieglo sliežu ceļa īpatnība Astanā ir tā, ka tas 100% būs izvietots uz estakādes virs zemes virsmas - SkyWay piedāvā līdzīgus risinājumus. Tajā pašā laikā stīgu transporta izmantošana ietaupītu valdības naudu un ļautu Astanai iegūt vēl vienu unikālu objektu.

Lēmums būvēt vieglo otrā līmeņa sliežu ceļu tika pieņemts 2016. gada februārī. Projektu īstenos trīs Ķīnas kompāniju konsorcijs, kas konkurences cīņā vinnēja Spānijas, Francijas un Turcijas kompānijas. Projekta izmaksas ir 1 miljards 887 miljoni dolāru, līniju ar piebraucamajiem ceļiem garums - 22,4 km. LRT sistēma ietver 18 modernas slēgta tipa stacijas, 19 ritošā sastāva vienības un depo. Līdzīgs SkyWay projekts izmaksātu apmēram par 30-40% lētāk.

Ir vērts atzīmēt ka... Autors: astraalis Skyway 52
5.

Ir vērts atzīmēt, ka Kazahstānā nav vieglo sliežu transporta sistēmu būvniecības standartu, tāpēc Astanas LRT tiks veidota pēc ķīnas standartiem. Ar līdzīgu situāciju saskaras arī stīgu transports – līdz šim tiesību normās nav tehnoloģijai atbilstošu definīciju. Bet, ja LRT Kazahstāna izmanto gatavas Ķīnas normas, tad stīgu transports Baltkrievijā patstāvīgi bruģē sev ceļu: tā, nesen Anatolijs Junickis nosūtīja lūgumu Baltkrievijas Republikas Iekšlietu ministrijai, kurā atzīmēja nepieciešamību ietvert normu par stīgu transportu likumā "Par ceļu satiksmi".

Valsts dāsni subsidē liela mēroga infrastruktūras projekta LRT būvniecību Astanā, tāpēc braukšanas maksa būs pietiekami demokrātiska (apmēram 0,60 USD): "Prognozējamais tarifs ir robežās no 200 kzt. "Mēs neuzskatām, ka tās ir augstas izmaksas, jo tā ir ļoti pieejama cena par šāda līmeņa drošību un servisu, ko mēs šeit iegūstam," uzsvēra SIA "Astana LRT" valdes priekšsēdētājs Talgats Ardans.  Pēc viņa teiktā, brauciena apmaksai jaunā veida transportā varēs izmantot e-kartes, kas uz LRT būvniecības beigu periodu tiks ieviestas brauktšanai ar sabiedrisko transportu.

Plānotais vieglo sliežu... Autors: astraalis Skyway 52
6.

Plānotais vieglo sliežu transporta palaišanas termiņš Astanā – 2020. gada vasara.

Par vieglā sliežu transporta iespējām šodien arvien biežāk runā Krievijā: līdzīgi projekti tiek apspriesti Rostovā un Voronežā. Pilsētas attīstības speciālisti norāda, ka daudzās situācijās sabiedriskā transporta dārgāko variantu, kā metro, būvniecības izmaksas nav lietderīgas, un LRT šajā gadījumā var kļūt par optimālāko variantu. Tajā pašā laikā dažiem reģioniem arī šāda veida transports izrādās pārāk dārgs: piemēram, nesen pārstāvji no Krievijas Satiksmes ministrijas atzina projektu LRT, kas savieno Sanktpēterburgu ar Lenapgabala jaunceltnēm, par pārāk dārgu. Vieglo sliežu transporta vietā tika nolemts iztikt ar ierastajiem elektriskajiem vilcieniem.

Spēkā esošās LRT sistēmas šodien funkcionē visā pasaulē, viena no šajā sakarā visvairāk attīstītajām valstīm – Dienvidkoreja. Atsevišķas vieglo sliežu līnijas garumā līdz 24 kilometriem, tur pārvadā aptuveni 176 tūkstošus cilvēku dienā. Šādas transporta sistēmas darbojas kā uz estakādēm, tā vienā līmenī ar autotransportu tur, kur to ļauj satiksme.

LRT izmantošana – tā ir tendence, otrā līmeņa transporta izmantošana kļūst arvien aktuālāka, bet šāda transporta tirgus perspektīvā var kļūt par ļoti nozīmīgu. SkyWay var būt nozīmīgs spēlētājs šajā tirgū, ņemot vērā, ka šobrīd tehnoloģijai ir virkne priekšrocību, svarīgākās no kurām ir salīdzinoši zemas būvniecības izmaksas, tehnoloģija un ekoloģija. SkyWay infrastruktūra ir daudzfunkcionāla, ritošais sastāvs ir piemērots, lai risinātu dažādus uzdevumus – kā pasažieru pārvadājumu, tā kravas transportēšanas jomā. Papildus trumpis būs parādīšanās ātrgaitas transporta līnijā.

Otrā līmeņa transports no... Autors: astraalis Skyway 52
7.

Otrā līmeņa transports no futūristiskajiem džungļiem pakāpeniski kļūst par "gudro pilsētu". Bet, ar laiku šāda pieeja izplatīsies visur – realitāte prasa jaunus risinājumus pilsētu un iedzīvotāju skaita pieauguma apstākļos. Spilgts rādītājs tam, ka nākotnes transports  nedalīs ceļu ar mašīnām un gājējiem, tā ir AAE pārstāvju interese par SkyWay tehnoloģiju. Šajā bagātajā arābu valstī "tiek apgūtas" visas iespējamās inovācijas. "Emirāti – var teikt, ir jauna valsts, ar jaunu infrastruktūru. Kompakta, atvērta inovācijām, jo īpaši "zaļajai" infrastruktūrai, - savā intervijā atzīmēja Anatolijs Junickis – Pēc mūsu aprēķiniem, Apvienotie Arābu Emirāti – tā ir tā vieta, kur mēs varam ļoti nopietni startēt ar savām transporta infrastruktūras tehnoloģijām".

Gubernators Sergejs Morozovs... Autors: astraalis Skyway 52
8.

Gubernators Sergejs Morozovs par stīgu ceļu

Uļjanovskas apgabala gubernators Sergejs Morozovs, kurš kopš 2004. gada vada reģionu un kļuvis ievērojams ar to, ka viņam savā apgabalā izdevās aktivizēt aviobūvniecību un vēja enerģiju, intervijā TASS pastāstīja par to, kā tas ir, strādāt ar neparastiem projektiem un kas ir vajadzīgs, lai tie gūtu panākumus. Viņš teica, ka visi jaunie projekti parasti saskaras ar vairākuma opozīciju:

"Kad es pirmo reizi paziņoju, ka mēs kļūsim par aviācijas galvaspilsētu, tikai slinkais nepielika pirkstu pie deniņiem ar vārdiem: "Trakais, kāda aviācija?" Pie mums tās nebūs". Bet jūs redzat rezultātu: mēs pacēlām gaisā Tu-204, pārdevām lielu skaitu šo lidmašīnu, kas pašlaik ir pieprasītas gan ārzemēs, gan Krievijā. Red Wings 100% no parka sastāv no Tu-204".

Starp inovatīvajiem projektiem, kas, neraugoties uz neuzticību, jau ir sasnieguši taustāmus panākumus, viņš minēja arī stīgu transportu:

"Kad mēs sākām strādāt ar Junicka stīgu transportu, par mani arī visi ķiķināja un teica: "Ak, tu muļķis." Mēs to pametām, bet, paskatieties: Baltkrievijā jau ir uzbūvēts milzīgs šāda transporta ceļš, un drīz tāds būs arī Krievijā".

Kā galveno iemeslu tam, ka daži no projektiem atstāj Krieviju, Sergejs Morozovs nosauca valsts atbalsta trūkumu, it īpaši finansējuma ziņā.

Pilns raksts ir pieejams TASS vietnē.

Atgādināsim, ka Sergejs Morozovs Valsts Padomes Prezidija sanāksmē Uļjanovskā 2009. gada 24. novembrī prezentēja stīgu transporta projektu Dmitrijam Medvedevam.

EcoFest 2018Dārgie draugi... Autors: astraalis Skyway 52
9.

EcoFest 2018

Dārgie draugi, iesakām iepazīties ar informāciju par transfēra autobusu kustības organizēšanu EcoFest 2018 dienā - 2018. gada 4. augustā.

Transfēra autobusu pulcēšanās punkts tiks organizēts pie metro stacijas "Pervomajskaja" (Ļeņina iela) izejas. Iekāpšana autobusos notiks no plkst. 8.00 līdz 10.00. Būs arī dienesta autobuss, kas kursēs dienas laikā (04.08.2018.) maršrutā Minska -Maryina Gora - Minska. Lūdzam jūs ierasties iekāpšanas vietā laicīgi. Uz transfēra autobusiem būs logotips SkyWay. Detalizēta karte ar transfēra un EkoTehnoParka koordinātēm atrodas EcoFest vietnē: http://festival.rsw-systems.com/Kā tur nokļūt pašiem Ar automašīnu. Izbraukšana no Minskas pa maģistrāli M4 (Gomeļas virzienā) līdz pilsētai Maryina Gorka. EkoTehnoParka GPS koordinātes: 53.503181, 28.104923. 
Attālums no Minskas centra līdz Maryina Gorka ir 66 km. Iebraucot Maryina Gorka, krustojumā aiz pieturas "Peraezd", jums jānogriežas pa labi, šķērsojot dzelzceļu (šeit jūs ieraudzīsiet cilvēku ar SkyWay indikatoru). Ar vilcienu. No stacijas "Minsk-Passažirsky" (dzelzceļa stacija) līdz stacijai "Puhoviči". Vilcienu kustības grafiks ir atrodams šeit: https://www.blr.cc/elektrichki/minsk-puhovichi

Maršruta taksometrs no stacijas AS "Avtozavodskaya" (metro Mogilevskaya) līdz Maryina Gorka pilsētai. Svarīgi: izvēloties pēdējos divus brauciena variantus, jāatceras, ka papildus transfērs no Maryina Gorka uz EkoTehnoParku netiks veikts.

Biznesa portāli par Dassault... Autors: astraalis Skyway 52
10.

Biznesa portāli par Dassault systèmes un SkyWay sadarbību

Uzņēmums Dassault Systèmes, par sadarbību ar kuru mēs runājām agrāk, 20. jūnijā oficiāli paziņoja, ka SkyWay Technologies Co Ievieš 3DExperience platformu, kas apvieno izstrādes, inženierijas, būvniecības un ražošanas iespējas vienā digitālajā vidē.

Paziņojumā presei teikts:

"Paredzams, ka 3DExperience platformas ieviešana ļaus SkyWay Technologies pieņemt lēmumus projekta īstenošanas sākuma posmos, samazinot izstrādes laiku, pārvaldot reāllaika datus, nodrošinot elektronisko dokumentu pārvaldību un uzlabojot komandu darba ātrumu un kvalitāti starp struktūrvienībām. Pēdējo ieviešanas stadiju plānots pabeigt 2019. gada pavasarī ".

Kompānijas, kas izmanto Dassault Industry 4,0 tehnoloģijas, demonstrē augstas prasības savas produkcijas kvalitātes līmenim un izstrādes efektivitātei. Tāpēc "jaunpienācēju" parādīšanās šajā jomā piesaista profila preses un biznesa sabiedrības uzmanību. Par sadarbību starp Dassault Systèmes un SkyWay informēja ziņu portāli TAdviserLogistics.ru un Report.com, kā arī profesionālais portāls isicad.ru.

« 1  2  3 »
27
72

Citi šī autora raksti:

Lasi vēl labākos rakstus:

komentāri [1046]

Niks: vai ienāc ar
Kārtot komentārus: populārākie | jaunākie | vecākie
Rādīt bildes
NeregjistreetsNiks avatars
Medaļa Admins iesakaMedaļa ZebraMedaļa Spoks
  NeregjistreetsNiks 15.07.18 20:23
 
5
0

atbildot uz SWISTS komentāru " Cetri gadi SW baro visus gan investorus gan ... "

Shis SW suuds ir nozagta ideja un mazliet pamainiita. Origjinaalais autors ar patieshaam labiem nodomiem ir Jaque Fresco. Tad bars alkatiigu pampaalju nospeera sho ideju izkjeemoja liidz nepaziishanai un piemekleeja rindaa aunus kaa astraalis kas popularizee. Taadu projektu ir bariem.

Pliiners avatars
Medaļa O!ZorroMedaļa RecidīvistsMedaļa Zebra
  Pliiners 11.07.18 14:25
 
5
0

Astrāli, tu kādreiz arī klausies, ko Anatolijs stāsta tajās savās videointervijās vai tikai dūrē reauj, skatoties kā lūpas kustās? Ziedoju es te kādas 10 minūtes un noskatījos pirmo tavu video šajā rakstā un man tas likās kā minimums dīvains:

 

* Produkts, Anatolijaprāt, jau ir miris un lai neatpaliktu no konkurentiem, JAU ir jāmodernizē. Labi, lai būtu, cilvēks 40 gadus taisās un taisās Pasauli glābt, bet citi nelieši jau sākuši glābt bez viņa. Tas ir sīkums, vēl kādi 50 miljoni un gadiņš, divi uzlabojumiem un tad gan ''viss būs''.

* Gaitas līganības prezentācija bija vienkārši unikāla, tā lapiņu šķirstīšana. Kads Anatolijam ir ieminējies par PowerPointu? Eduardičs, protams, skaļi nemin, ka dzelzceļniekiem nozagtais pētījums ir vairāk kā 20 gadus vecs padomju laiku standarts, kam ar mūsdienu izpratni par komfortu nav nekāda sakara.

* Un tālāk ģeniālais inžinieris nāk klajā ar pārsteidzošu vēsti - staigāt ir lietderīgi! Un jāšana ar zirgu pat ārstē no dažādām slimībām! Tāpēc viņš SPECIĀLI ir uzbūvējis tādu trasi, braukšana pa kuru atgādinās staigāšanu vai izjādi ar zirgu! Es domāju, ka mediķu aprindās šo vēsti uztvers ar skaļām ovācijām, jo veselīgās pastaigas un reidterapijas kursus varēs vienkārši aizstāt ar kratīšanos (citādi to būs grūti raksturot) SW transportā. 

* Interesants fakts ir arī tas, ka rakstā tu salīdzini SW ar Astanas vieglo sliežu projektu, pieminot, ka līdzīgs SW projekts izmaksātu par 30 - 40% lētāk, tātad 60 - 70% no cenas. Un mēs lieliski zinam, ka sliedes tiek klātas absolūti taisnā klātnē. Un Eduardičš saka, ka uzbūvēt līdzenu SW ceļu viņam nesastāda nekādas problēmas, tikai tas maksās 10x dārgāk. Tātad, neveicot padziļinātus aprēķinus, mēs redzam, ka SW Astanā maksātu 600 - 700% dārgāk kā vieglais sliežu projekts.

Pacelsim glāzes uz tavu veiksmi biznesā, Astrāli!

Anonīms
Swists 05.08.18 16:49
 
3
0

atbildot uz astraalis komentāru " Tu nobradā ar kājām to kompāniju, kurā ... "

Otrs-Es neatvainošos nevienam kameer nepaarliecinaasos ka tiesaam ir saakts buuveet pirmais AP un ka tiesaam varees savas doļas paardot.Pagaidaam viss ir tikai solijumi un runaasanas liimenis.

Pliiners avatars
Medaļa O!ZorroMedaļa RecidīvistsMedaļa Zebra
  Pliiners 11.07.18 16:19
 
3
0

atbildot uz SWISTS komentāru " Pareizi tādi kadri ka'Astraalis jau netiks p... "

Tāpēc jau Astrālis raustās uz polšu saderēt, jo materiāla atbildība par saviem un savu partneru vārdiem nav šīs kompānijas prioritāte.

Anonīms
swists 10.07.18 13:06  
 
3
0
Un ko tad paziņos EF? Pāreju no 12 uz 13etapu un ka šogad iespēja pārdot akcijas nebūs jo nav joprojām īstais brīdis?
Romeo Bravo avatars
Medaļa Dienas domaMedaļa Dienas domaMedaļa Dienas doma
  Romeo Bravo 05.08.18 17:23
 
3
0

Ak šie feikie raksti

Lauris Ase avatars
Medaļa BērndārznieksMedaļa Spoks
  Lauris Ase 12.07.18 23:55  
 
3
0
Tā nu sanāca, ka atcerējos vasaras vidū arī par ,,finanšu puteklīti,, un viņa loloto SW ziepeni..... Pat ar ziņkāri ielūkojos pēdējā sērijā.... Domāju, nu tik būs...Dibergs bus salicis bildes, kur peldās naudā un rāda man un man līdzīgiem figas(nu vai arī ko rupjāku)...Un še tev...Nākas vilties atkal....Ne viņa solītā peļņa, kas sākšot nākt 2018 gadā, ne arī tās lielās ziņas...Nu nekā-viss pa vecam Nesen pārbrauciena laikā skatījos Youtubē ,,10 lielākie krievijas krāpnieki,,. Iesaku Bet drīzumā arī ,,izcilais,, zinātnieciņš būs redzams šāda veida video
kartupelis ar mugurkaulu  avatars
Medaļa Dienas joksMedaļa SpoksMedaļa Jāņuguns
  kartupelis ar mugurkaulu 15.07.18 20:46  
 
2
0
Kur krievi tur problēmas!

Anonīms
SWISTS 11.07.18 16:12
 
2
0

atbildot uz SWISTS komentāru " Накануне ЭкоФеста 2018 определятся учас... "

Pareizi tādi kadri ka'Astraalis jau netiks pielaisti izbraukt ar Unikasti jo nedrīkst tak parādīt to ka patiesībā tā kaste nekust ātrāk par 20km/h un neiztur padsmit purnus Toļika kārtējā otmazka. Tāpat būs ar dronu Un Unitrakā arī nedrīkstēs neko ne iekraut ne izkraut jo tak daudzi diversanti un teroristi būs

Pliiners avatars
Medaļa O!ZorroMedaļa RecidīvistsMedaļa Zebra
  Pliiners 14.07.18 14:04  
 
2
0
atbildot uz SWISTS komentāru " Ir ir kauns IR    "

Ej mācies procesus - dod naudu Hovratovam, neuzdod jautājumus, kad dabūsi atpakaļ un tici visiem pekstiņiem, ko tev stāsta! Tāds tas process!

Anonīms
SWISTS 11.07.18 16:06
 
2
0

atbildot uz SWISTS komentāru " Накануне ЭкоФеста 2018 определятся учас... "

Tā ka Astraali TEV kārtējais aplauziens jo nejau nu TU būsi IZZBRANNIJS

Pliiners avatars
Medaļa O!ZorroMedaļa RecidīvistsMedaļa Zebra
  Pliiners 15.07.18 19:27  
 
2
0
Ha, ha! Astrālis baigais atpircējs! Davai, publicē oficiālajā SW mājaslapā, ka tu esi gatavs atpirkt no akcionāriem visas doļas par sākumcenu! Slabo? Tā jau baigais blefotājs kā pokerā - da es, davai pārdod, da kurš tevi ir apkrāpis? Atpērc no jebkura investora, ja jau tu tici tehnoloģijai un tā nav krāpniecība! Pēc gadiem 5-10 gadiem būsi multimiljardieris!

Anonīms
swists 10.07.18 14:02  
 
2
0
atbildot uz astraalis komentāru " Es pat nezinu, kā, lai tev ieskaidro to... "

Un ko tad Tu tagad iesaki dariit? Salikt rokas kleepii un veel 4gadi gaidiit un klausiities Toļika solijumos?
Anonīms
SWISTS 11.07.18 16:04
 
2
0
Накануне ЭкоФеста 2018 определятся участники мероприятия, которые получат возможность лично опробовать инновационный подвижной состав в день проведения праздника. К сожалению, ими будут не все гости. Ko teiksiet????? Atkal Toļika izdomājums????    
Anonīms
SWISTS 11.07.18 15:56
 
2
0

atbildot uz anonims komentāru " bet junickis taču ir savācis 300 labākos pasa... "

40 gadu Anatoļijs Eduardovič umničija kā glābt pasauli, visādi centās bet visi viņu sūtija uz locekli un tā nu Godīgais Inženieris izdomāja mūža nogalē kad jau skuju taka ar roku aizsniedzama saukt palīga Kudrjavo Žeņķu,Resno Serjogu,Čirkaino Andrjuhu un noorganizēt ko līdzīgu Jehovas Draudzei kur visiem neinvestējušajiem SW tiek solītas elles mokas savkārt investējušajiem -dzīve paradīzē

Pliiners avatars
Medaļa O!ZorroMedaļa RecidīvistsMedaļa Zebra
  Pliiners 10.07.18 20:57  
 
2
0
atbildot uz SWISTS komentāru " Un kur garantija Astraali ka tādā San M... "

Būvēs, būvēs! Un pēc diviem gadiem Expo 2020 izstādē arābu šeihi peronīgi lūgsies Astrālim, lai pārdod doļas - meitas par sievām piedāvās un pusi ķēniņa valstības! Par to Junickis caur puķēm pateica, jāmāk lasīt starp rindiņām.

Pliiners avatars
Medaļa O!ZorroMedaļa RecidīvistsMedaļa Zebra
  Pliiners 15.07.18 20:24  
 
2
0
atbildot uz SWISTS komentāru " Dubajā būvēs Unibike trasi no lidostas ... "

Baigi daudz kas jau ir piepildījies no Sibirjakova neoficiālajām prognozēm, vai ne?

Pliiners avatars
Medaļa O!ZorroMedaļa RecidīvistsMedaļa Zebra
  Pliiners 15.07.18 15:17  
 
2
0
atbildot uz astraalis komentāru " Tā ir SAS "Stīgu Tehnoloģija" kur ir visi izd... "

Tas arī ir tas, ko es tev te visu laiku stāstu, ka SAS "Stīgu Tehnoloģija" ir paraugkompānija. Tur viss ir kārtībā, cik nauda tiek ieskaitīta, tik arī godīgi tiek iztērēta, šai SAS arī pieder Ekotehnoparks. Bet kāds tev sakars ar Anatolija privāto slēgto akciju sabiedrību? Tev ir citi papīri uz rokas. Palasi, kas tur rakstīts! Un, kad tavā kompānijā ir veikts KPMG audits?

Pliiners avatars
Medaļa O!ZorroMedaļa RecidīvistsMedaļa Zebra
  Pliiners 15.07.18 20:28  
 
2
0
atbildot uz NeregjistreetsNiks komentāru " Shis SW suuds ir nozagta ideja un mazliet pam... "

Nē, šis projekts ir unikāls un te nav un nevar būt nekāda krāpšana, kā Astrālis mums jau daudzkārt ir pierādījis. Un tāds cilvēks kā Junickis nekad nevar būt krāpnieks, jo viņam ir tik daudz patenti un zinātniskie darbi un pat bronzas piemineklis!

Pliiners avatars
Medaļa O!ZorroMedaļa RecidīvistsMedaļa Zebra
  Pliiners 12.07.18 18:42
 
2
0

atbildot uz SWISTS komentāru " Cik saprotu tie miljardi ir Toļika ilūz... "

Nē, nē, miljardi ir jau pārskaitīti, tikai Anatolijs vienīgais domā par nabaga tautu, bāreņiem un invalīdiem, tāpēc viņš dod vēl iespēju tiem kļūt bagātiem un nopirkt akcijas ar ''patstāvīgā klienta diskontu''.

« 1  2  3  4  5 »