Pievieno rakstu! Seko Draugiem Seko Facebook Seko Twitter
 
44
36
« 1  2  3  4  5 »

Iepriekšējais raksts: Skyway 50

Tālu no liela mēroga izstādēm un reprezentatīvām konferencēm, notiek AS "Stīgu tehnoloģijas" darba vissvarīgākā daļa. Stīgu transporta inženieri un testētāji katru dienu nodarbojas ar sarežģītu un svarīgu darbu - tuvina īstenošanai SkyWay idejas. Visbiežāk viņu darbs paliek neievērots, bet ne šoreiz - "Komsomolskaja pravda v Belorusi" pavadīja dienu kopā ar kompānijas darbiniekiem un uzzināja, kā tas ir, strādāt ar inovatīviem risinājumiem un revolucionārām tehnoloģijām.

Par to, kā notiek izmēģinājumi eksperimentālajā ražošanā un EkoTehnoParkā, par grūtībām un interesantiem risinājumiem, lasiet "Komsomolskaja pravda" vietnē.

SkyWay un... Autors: astraalis Skyway 51
1.

SkyWay un Sanmarīno

Atgriešanās ir laba zīme, ja atgriežaties ar vēlmi ieviest inovācijas. Sanmarīno Valsts sekretārs, Teritorijas, vides un tūrisma ministrs Augusto Mikelotti atkal apmeklēja stīgu transporta kompāniju - izstrādātāju. Atgādinām, ka pirmā nelielās republikas iepazīšanās vizīte notika martā. Tagad puses ir nostiprinājušas savas attiecības.

Turpmākai transporta ieviešanas pētīšanai Sanmarīno, ir ieplānota ražotāja delegācija uz šo valsti. Starp transporta raksturojumiem, kas īpaši iepatikušies viesiem, ir trokšņa līmenis un ergonomika, kas ir īpaši svarīgi mājīgai valstij ar blīvu un sarežģītu apbūvi.

Kopā ar Valsts sekretāru... Autors: astraalis Skyway 51
2.

Kopā ar Valsts sekretāru, Baltkrievijā šoreiz ieradās transporta konsultants Giuseppe Vallelonga un Eleonora Guidi no teritorijas un vides departamenta. Burtiski pirms viņiem 20 tūkstošu iedzīvotāju pilsētiņu Maryina Gorka apmeklēja Jekaterinburgas delegācija Labiekārtošanas administrācijas vadītāja vietnieka Jevgenija Arkhipova vadībā. Atcerēsimies, ka pagājušajā gadā, vienas dienas laikā EkoFestu Maryina Gorka apmeklēja 5000 cilvēku, kas ir viena ceturtdaļa no visiem pilsētas iedzīvotājiem.

Kopā ar mazajām pilsētām stīgu transportu var redzēt arī reģionālajos centros. III Starptautiskais biznesa kontaktu forums Brestā pulcināja pārstāvjus no 20 valstīm, tostarp stīgu transporta partnerus, ziņo Baltkrievijas televīzija.

Mamma mia ndash SkyWayNo... Autors: astraalis Skyway 51
3.

Mamma mia – SkyWay!

No mūsu iepriekšējām ziņām jūs jau zināt, ka 2018. gada 14. un 15. martā AS "Stīgu tehnoloģijas" apmeklēja Sanmarīno un Itālijas politisko un biznesa aprindu pārstāvniecības delegācija, kuru vadīja Sanmarīno Republikas Valsts sekretārs, Teritorijas, vides un tūrisma ministrs Augusto Michelotti. No 2018. gada 25. līdz 27. aprīlim notika atkārtota delegācijas vizīte, kurā jau bija iekļauti tehniskie speciālisti, lai detalizēti izstrādātu transporta sistēmas būvniecību šajā valstī.

Mēs arī ziņojām, ka Sanmarīno Republika no Milānas arhitektu studijas Stefano Boeri Architetti, kas ir atbildīga par valsts regulējuma plānu šajā valstī, ir pasūtījusi projektu maršrutam, pa kuru var iet Sky Way transporta līnija. Šī studija daudzējādā ziņā ir mūsu piekritējs, jo tieši pēc tās projekta Milānā tika uzbūvēts 2015. gada labākais debesskrāpis «Bosco verticale» (Вертикальный лес».

Piedāvājam jūsu uzmanībai interviju ar Sanmarīno Republikas Valsts sekretāru Augustu Michelotti un studijas Stefano Boeri Architetti konsultantu, inženieri Giuseppe Vallelonga.

Video ar interviju skatīt pie pievienotajiem video!

EcoFest 2018SkyWay kompāniju... Autors: astraalis Skyway 51
4.

EcoFest 2018

SkyWay kompāniju grupa paziņo viena no spilgtākajiem notikumiem inovāciju un transporta tehnoloģiju jomā - EcoFest 2018 datumu. Pasākums notiks 2018. gada 4. augustā SkyWay EkoTehnoParka teritorijā (Baltkrievijas Republika, Minskas rajons, Maryina Gorka). Mazāk nekā trīs mēneši atlikuši līdz EcoFest2018, kur tiek prezentēts SkyWay stīgu transports. Pasākums tradicionāli notiks SkyWay izmēģinājumu un demonstrācijas centrā - EkoTehnoParkā.

Iepazīties ar informāciju par pasākumu un iegādāties biļeti uz EcoFest 2018, varat pasākuma oficiālajā tīmekļa vietnē, kas atrodas: http://festival.rsw-systems.com/. Lai iegādātos biļeti, jums jāaizpilda vienkārša veidlapa, norādot savu vārdu, uzvārdu un e-pastu.

Ir jau iegādātas tuvu pie 4000 biļetēm! kopējais skaits tiek plānot ap 5000-6000 kā pērn.

 

SkyWay investori redzēja... Autors: astraalis Skyway 51
5.

SkyWay investori redzēja visu savām acīm

EcoFest 2018 sagatavošanas programma, kas sākās aptuveni pirms trim mēnešiem, paredz kompānijas - izstrādātāja mijiedarbību ar projekta investoriem. Šajā sakarā, kā arī, lai atrisinātu virkni stratēģisku uzdevumu turpmākās sadarbības ietvaros, pagājušajā nedēļā projektēšanas organizāciju apmeklēja SWC delegācija - Latvijas, Slovākijas, Igaunijas, Beļģijas, Ungārijas, Polijas un Austrijas pārstāvji.

Viesi iepazinās ar... Autors: astraalis Skyway 51
6.

Viesi iepazinās ar konstruktoru biroja, izmēģinājumu eksperimentālās ražošanas un EkoTehnoParka darbu, viņi varēja aprunāties ar kompānijas - izstrādātāja darbiniekiem un ģenerāldirektoru. Apmeklējuma rezultātā SkyWay partneri pārliecinājās par investīciju izmantošanas efektivitāti, saņēma atbildes uz jautājumiem, koordinēja tuvākās un tālākās nākotnes perspektīvu. Kā tas ir ierasts runāt par šādiem notikumiem, "tikšanās notika siltā, draudzīgā atmosfērā" un atstāja vispozitīvākos iespaidus.

quotMani uzaicināja uz ETP... Autors: astraalis Skyway 51
7.

"Mani uzaicināja uz ETP, un es esmu ļoti pārsteigts. Šī tehnoloģija dod nepieredzētu sajūtu. Es un mana komanda vēlētos veicināt SkyWay parādīšanos manā valstī un izmainīt pasauli ", - secināja viens no viesiem.

Cīņas tuksnesī universāla... Autors: astraalis Skyway 51
8.

Cīņas tuksnesī universāla transporta meklējumos

Jaunākās ziņas no transporta pasaules Kompānija, kas iepriekš bija pazīstama kā Hyperloop One, pirms saņemt investīcijas no odiozā Ričarda Brensona, nomainīja nosaukumu uz Virgin Hyperloop One. Atjaunotās izkārtnes krāsa vēl nebija pēc apvienošanās nožuvusi, kad kompānija paziņoja par vēl vienu jaunu partneri. Šoreiz ar DP World, lai izveidotu jaunu "ultraātru kravas sistēmu" ar "globālām ambīcijām". Par to ziņo vairākas tīmekļa vietnes, piemēram, electrek.co.

DP World ir viens no... Autors: astraalis Skyway 51
9.

DP World ir viens no pasaules lielākajiem ostas operatoriem, tas aktīvi investē kompānijā un simpatizē projektam Dubaijas ostā. Simpātijām jau ir aptuveni divi gadi, tomēr pa šo laiku vārds "Hyperloop" un "realitāte" Dubaijā gandrīz nav tuvinājušies. Kāpēc? Lai katrs formulē atbildi patstāvīgi, bet mēs uzskatām, ka ir svarīgi uzsvērt tendenci, kas ir šajā projektā - tieksmi uz risinājumu daudzveidību, lai arī tikai teorijas līmenī. Jo plānu līmenī viss izskatās loģiski: pieteikums hyperloop-sistēmai (daļēji zemūdens) starp jūras ostu un konteineru noliktavu, dos iespēju atbrīvot vērtīgas ostas teritorijas.

Šīs idejas dublē stīgu transporta būtību: vajadzība pēc dažādu risinājumu apvienošanas, lai izveidotu universālu transportu visu veidu pārvadājamiem objektiem visās iespējamās teritorijās. Šo fantastisko domu daudzus gadus veicina stīgu transporta ģēnerālkonstruktors Anatolijs Junickis.

Neskatoties uz lielo... Autors: astraalis Skyway 51
10.

Neskatoties uz lielo maksimālo ātrumu, Hyperloop zaudē SkyWay īsajās distancēs (s) cleantechnica.com

Pēc vietējā izdevuma Khaleej Times viedokļa, acīmredzot, tāpēc virszemes daudzfunkcionālā transporta sistēma, kas ir vairākas reizes lētāka par ierastajām sliežu transporta sistēmām, var kļūt par lielu izrāvienu loģistikas attīstībā.  Bezpilota junibuss, kas jau brauc EkoTehnoParkā, var nozīmēt to, ka pasažieriem nebūs jātērē laiks, gaidot nākamo vilcienu vai metro sastāvu. Salīdzinājumā ar pašreizējām transporta iespējām, piemēram, Metro Dubaijā, kas labi tiek galā ar starppilsētu pārvadājumiem, junibuss ir "vieglāks un vairāk pieejams", un to var viegli ieviest pilsētas infrastruktūrā, kā arī nodrošināt pārvietošanos starp emirātiem.

Lūk, vēl viens piemērs viena no transporta veidiem daudzfunkcionalitātei un jaunajai lomai. Business Airbus Aerial, pazīstamā koncerna Airbus "dēls", izmantoja dronu kartogrāfijai un lidostas skrejceļa izpētei Atlantas lidostā, visnoslogotajā pasaules lidostā. Kā raksta Unmanned Aerial, tas bija izmēģinājuma lidojums. Pamatojoties uz šī eksperimenta rezultātiem, lidostas administrācija plāno pieņemt lēmumu par to, vai ir vēlams izmantot bezpilota lidaparātus lidlauka infrastruktūras stāvokļa attīstīšanai.

Kā ūdens tuksnesī, šodien pasaulei ir vajadzīga jauna integrēta transporta pieeja. Tam ir nepieciešams pamats – tehnoloģija, kas spēs savienot, sasaistīt desmitiem izaicinājumu un uzdevumu. Šāda tehnoloģija mūsdienās ir stīgu transports, kas jau ir parādījis pilsētas, kravas, ātrgaitas transporta, konteineru pārvadājumu, kā arī dronu, elektromobiļu, žogu moduļu un perspektīvā Visplanētas Transporta Sistēmas redzējumu.

« 1  2  3  4  5 »
44
36

Lasi vēl labākos rakstus:

komentāri [860]

Niks: vai ienāc ar
Kārtot komentārus: populārākie | jaunākie | vecākie
Rādīt bildes
Dark Magician avatars
Medaļa ViktorsMedaļa Gada SPOKS 2017Medaļa Favorīts
  Dark Magician 26.06.18 20:05
 
9
0

Starp citu ko autors saka par to, ka jau vairāk kā gadu FKTK ziņo, ka iedzīvotājiem nav ieteicams ieguldīt šajā uzņēmumā naudu un to, ka "minētajam uzņēmuma nav tiesību bez atbilstošas atļaujas aicināt iedzīvotājus veikt ieguldījumus tās kapitālā."

datortārps2 avatars
Medaļa SensejsMedaļa PalaidnisMedaļa Brīvlaiks
  datortārps2 09.06.18 07:47
 
9
0

   Pats komentē, pats atbild uz anonīmajiem komentiem. viena ''aktiera'' teātris. 

Latišs avatars
Medaļa Sponsora favorītsMedaļa SensācijaMedaļa Admins iesaka
  Latišs 26.06.18 23:12  
 
7
0
Ko es vairāk vēlos, ir lai Dubajas valdība pasūta sev Skyway un samaksā Junickim naudu. Dubajai tā nauda tak ir kapeikas (atšķirībā no Junicka). Lai Junickis nopelna sev nāvessodu Arābu Emirātos par krāpšanos 😂😂😂😄

Pliiners avatars
Medaļa Dienas joksMedaļa TeamworkMedaļa Spoks
  Pliiners 10.06.18 14:36  
 
6
0
atbildot uz astraalis komentāru " Man tak neinteresē kas skatās un kas nē. Tie ... "

Kad tu vienreiz liksies mierā ar HL, BC, Microsoft, Geitsu, Masku vai Brensonu? Nevajag salīdzināt veiksmīgus cilvēkus, kuri savas dzīves laikā ir radījuši ļoti pelnošus uzņēmumus ar Mavrodi adeptiem, kuru jaunākais KnowHow ir parastai Pozi shēmai piedomāt klāt skaistu stāstu par pasaules glābšanu ar inovatīvu transporta tehnoloģiju. SW kliķe ir vecā MMM "direktoru padome", par kādu naudas pelnīšanu tu sapņo? Tagad tu esi priecīgs, ka par tavu naudu Junickis taisa invalīdvāģi un dronu, bet pavisam esi piemirsis, ka naudu tu investēji pavisam citiem mērķiem. Elektromobilis un drons jau pirms Junicka ir veiksmīgi izgudrots.

Tēvocis Sems avatars
Medaļa PolittehnologsMedaļa Gada SPOKS 2017Medaļa Superautors
  Tēvocis Sems 11.06.18 14:45
 
6
0

  Palasiju un paliku vēl dullāks.    

Anonīms
Anonīms 10.06.18 09:42
 
4
0

atbildot uz datortārps2 komentāru "   Murgs kaut kāds ..........&... "

Katris pa savam jūk prātā.  

jkjkj

Pliiners avatars
Medaļa Dienas joksMedaļa TeamworkMedaļa Spoks
  Pliiners 18.06.18 10:11  
 
4
0
atbildot uz astraalis komentāru "Atbildu! 1. Kurš teica, ka viņam tie 2,5 miljar... "

1. Nav tādu līgumu. NEVIENS un NEKAD neslēgs nekādu līgumu, ja transports nav uzražots pat vienā eksemplārā. Maksimums, kas ir, ir nodomu protokols par miljardiem vērtu projektu ieviešanas apspriešanu. Citiem vārdiem sakot - nav pilnīgi nekā. 2. Notiek investoru maldināšana, peļņas solīšana nereālos termiņos, akciju pārdošana maksājuma uzdevumā norādot "apmācības". Tavuprāt tas izskatās pēc godīga biznesa? Tagad pat netiek slēpts, ka gaidītā peļņa var arī nebūt un viss projekts var noiet pa burbuli. Kā arī, neapšaubāmi, notiks, jo jau tagad SW lielākoties investē vecie investori, kuri nespēj atteikties no jau zaudētās naudas. Tas ir kā nest uz kazino vēl un vēl naudu, cerot atspēlēt pazaudēto - agri vai vēlu tāpat viss tiks pazaudēts. 3. Starpība ir tajā, ka Junickis par SW investoriem atklāti ņirgājas un tādi kā tu vēl paši palīdziet un piebalsojiet. Junickis teica, ka cels tonnu tieši Ekofestā, gribu redzēt! Kāpēc tagad tu Junicka vietā izdomā un izplati dažādas atrunas Junicka solījumu nepildīšanai? Lai viņš pats arī atbild! 4. Kāda starpība, ko Junickis ir apsolījis kaut kādiem absrtaktiem invalīdiem? Lai viņš dibina citu kompāniju, kura nodarbosies ar šādu solījumu pildīšanu un piesaistīs finansējumu jau šādu projektu izstrādei. Tagad viņš ņem naudu priekš stīgu transporta, bet izstrādā sūdīgāku Teslu ar platākām durvīm. Un ko nozīmē - investoru vidū ir daudz invalīdu? Investoru vidū, noteikti, ir daudz geju. Ko tad vecais alkašs savu coķi viņiem nepagriež? 5. Skaidrs, piķis nebūs, kamēr Toļiks nenošpikos no HL arī vakuumcauruli. Nedrīkstēs taču sasteigt iziešanu tirgū un investīciju plūsmas apturēšanu. Visticamāk, ka tirgus būs tikai pēc pirmajām pāris Zvaigžņu Karu kaujām, kuras Junickis būs izcīnijis ar savu Speisjunisu tuvās un tālās mūsu galaktikas orbītās.

datortārps2 avatars
Medaļa SensejsMedaļa PalaidnisMedaļa Brīvlaiks
  datortārps2 10.06.18 09:36
 
4
0

  Murgs kaut kāds ..........   

Pliiners avatars
Medaļa Dienas joksMedaļa TeamworkMedaļa Spoks
  Pliiners 26.06.18 20:26
 
3
0

atbildot uz Dark Magician komentāru " Starp citu ko autors saka par to, ka ja... "

Astrālis jau ir izskaidrojis, ka Fuktuks ir sorosītu un ķirzakcilvēku kontrolēts kantoris, kurš tiek vadīts no Mēness tumšās puses un ir izveidots, lai pasaules glābēji Skaivejisti tiktu apspiesti. Starpgalaktiskā politika, arvienvārdsakot...

Pliiners avatars
Medaļa Dienas joksMedaļa TeamworkMedaļa Spoks
  Pliiners 26.06.18 22:59
 
2
0

atbildot uz swists komentāru "Astraloid pierādi ka Juņi izies tirguu un tu kl... "

''Kā tiks uzbūvēts viens no tādiem projektiem, nav svarīgi, kurā pilsētā, tā cilvēki sapratīs to izdevīgumu un efektivitāti, ko dod SkyWay un cik lieliski tā tehnoloģija iederās pilsētvidē un ārpus tās un pierādīsies visas kompānijas deklarācijas, tā es garantēju, ka visās pilsētās, kurās būs transporta jautājumi un jaunu infrastruktūru veidošanā, obligāti kā primāru izskatīs SW projektu un tas notiks viennozīmīgi  '' 

                    

Anonīms
SWISTS 08.07.18 14:13
 
2
0

Un publicē tikai OFICIĀLAS  ziņas kuras EKOFESTĀ dzirdēsi no Toļika vai Viķkas Baburina mutes.Sibirjakova un Horvatova basņas-NESKAITĀS

Anonīms
swists 26.06.18 20:00
 
2
0

atbildot uz Latišs komentāru "Рizdit kak dishet 😄 "

Es to pašu tagad saku.Kautkaa vairaak neticu šitaam basņām.

Pliiners avatars
Medaļa Dienas joksMedaļa TeamworkMedaļa Spoks
  Pliiners 26.06.18 18:38  
 
2
0
atbildot uz swists komentāru " Astraalis jau nesaskata neko diivainu kautva... "

Itālijā "kāda" pilsēta būvēs to, ko Toļiks dzērumā nosapņoja un lika vienam studentam uzzīmēt - dodiet naudu, neesiet idioti!

Pliiners avatars
Medaļa Dienas joksMedaļa TeamworkMedaļa Spoks
  Pliiners 03.07.18 15:13  
 
2
0
atbildot uz astraalis komentāru " Fondi neliekās iekšā bīstamos projektos un Sk... "

Jā, jā, iet runa par 10 dažādiem miljardu līgumiem, tiek slēgti līgumi ar ministrijām un valdībām, divi miljardu līgumi jau ir noslēgti, lielie fondi jau veic pārrunas un tūlīt, tūlīt izpirks visas pārpalikušās akcijas, ir saņemti pasūtījumi, priekšpasūtījumi un avansa maksājumi, Sibirjakovs jau atpērk akcijas pa sākumcenu, tiks uzmantota kaut kāda jauna tehnoloģija biržas lietās, akcijām tiks piešķirta leģitimitāte, bla, bla, bla! Tikai nekas no šī visa saraksta nav nesis ne centu savu investoru kabatās. NEKAS! NEVIENU CENTU! Žgiķe, skoro vsjo buģet!

Pliiners avatars
Medaļa Dienas joksMedaļa TeamworkMedaļa Spoks
  Pliiners 29.06.18 15:17  
 
2
0
atbildot uz astraalis komentāru " Tieši tā, intelektuālais īpašums, kas ir novē... "

To Anatolija "Intelektuālo īpašumu" drīkst ņemt un izmantot JEBKURŠ gribētājs. Anatolijs tiesā atzina, ka viņam nav spēkā esošu patentu. Ir kaut kādi no PSRS laikiem, kuros viņš ir pieminēts kā autors (mēs arī saprotam, ka tie ir krievu analogi jau gatavām Eiropas detaļām, tādi kā krāsas dozators "importa" tapešu apdrukāšanas iekārtai), bet viņš neuztur nevienu patentu, jo "neesot jēgas maksāt par to naudu". Tātad Anatolijs saistībā ar SW NAV NEKO IZGUDROJIS. Es tev sen jau tev par to kladzinu, ka ne stīga, ne piekārts transports, ne elektromotors, ne akumulators, ne saules batareja, nekas no tā nav Anatolija izgudrojums. Nemaz nav izslēgts, ka Anatolijs pats dabūs kādam maksāt, ja būs pārkāpis autortiesības. Jebkurš drīkst ņemt un izmantot jebkuru Anatolija izgudrojumu pilnīgi bez nekādām soda sankcijām. Par kādu intelektuālo īpašumu tu sapņo? Tam Anatolija intelektuālajam īpašumam vērtība ir APAĻA NULLE. Intelektuālā īpašuma vērtību nosaka tirgus, nevis slima suņa murgi. Bet no iziešanas tirgū Anatolijs baidās kā velns no krusta. Tāpēc jau jums "investoriem" mākslīgi ir radīta iespēja tikai pirkt "akcijas" un tikai priecāties. Toties, ja tu gribi pārdot vai sāc uzdot jautājumus, tā uzreiz tiec nosaukts par muļķi un idiotu. Tieši tā arī rīkojas jebkura finansu piramīda.

Anonīms
swists 26.06.18 20:10
 
2
0

ASTRAALI.TEV KĀ LABS CILVĒKS PATEIKSU KA SKAIVEJ IR PASAKA AR LABĀM UN SKAISTĀM BEIGĀM NAIVIEM UN LĒTTICĪGIEM ĻAUTIŅIEM KURI TIC KA PIRŽOR DĪVĀNĀ UZAUGS CITRONU(MILJONU) KOKS   

Pliiners avatars
Medaļa Dienas joksMedaļa TeamworkMedaļa Spoks
  Pliiners 16.06.18 12:48  
 
2
0
atbildot uz astraalis komentāru "Nu tev loğika draudziņ. Es tev varu to pašu paj... "

Par to, ko Junickis uztaisītu par 40% lētāk, var fantazēt cik uziet, vēl neko nav uztaisījis un praksē pierādījis. Ķīnieši jau būvē un HL arī sāk īstenot savu projektu dzīvē. SW tikai turpina muļķus noslaukt.

Dark Magician avatars
Medaļa ViktorsMedaļa Gada SPOKS 2017Medaļa Favorīts
  Dark Magician 26.06.18 19:53
 
2
0

51 raksts jau, bet, kur tad ir tas SkyWay gatavā veidā? Kāpēc nepiedāvajat Rīgai ar to atrisnāt sastrēguma problēmas? Un te komentāros mistiski itāļu linki, kuri nemaz neverās vaļā. ja jums ir tie pasūtījumi (kā tu saki ļoti daudzi) tad taču ir jābūt, kam vairāk kā tikai bildītēm ar "plāniem", treniņvagoniņu un smaidošiem "investoriem"

Pliiners avatars
Medaļa Dienas joksMedaļa TeamworkMedaļa Spoks
  Pliiners 02.07.18 20:46  
 
2
0
atbildot uz astraalis komentāru " MMM bija piramīda un fakts netika slēpt... "

Sen jau viss ir pateikts un uzrakstīts. Ir tikai neliela nianse - tiem, kuri nav investējuši SW, tas ir pie vienas vietas, bet tiem, kuri ir investējuši, visādos vebināros izskalo smadzenes tieši tā pat kā tev un šķiet, ka viss ir kārtībā!

Pliiners avatars
Medaļa Dienas joksMedaļa TeamworkMedaļa Spoks
  Pliiners 29.06.18 16:07  
 
2
0
atbildot uz astraalis komentāru " Tak paskaties vienreiz kompānijas struktūru. ... "

Struktūras, vebināri, bla, bla, bla! Junickis tiesā apliecināja, ka viņam ar SW NAV NEKĀDA SAKARA, tā ir "domubiedru grupa", viņam pieder tikai Strunnije Tehnologiji. Viss, punkts un basta. Tu esi sapircies Sibirjakova faņķikus bez nekādas vērtības, ne intelektuālās, ne virtuālās, ne faktiskās.

« 1  2  3  4  5 »