Pievieno rakstu! Seko Draugiem Seko Facebook Seko Twitter
 
11
8
« 1  2  3  4  5 »

Iepriekšējais raksts: Skyway 50

Tālu no liela mēroga izstādēm un reprezentatīvām konferencēm, notiek AS "Stīgu tehnoloģijas" darba vissvarīgākā daļa. Stīgu transporta inženieri un testētāji katru dienu nodarbojas ar sarežģītu un svarīgu darbu - tuvina īstenošanai SkyWay idejas. Visbiežāk viņu darbs paliek neievērots, bet ne šoreiz - "Komsomolskaja pravda v Belorusi" pavadīja dienu kopā ar kompānijas darbiniekiem un uzzināja, kā tas ir, strādāt ar inovatīviem risinājumiem un revolucionārām tehnoloģijām.

Par to, kā notiek izmēģinājumi eksperimentālajā ražošanā un EkoTehnoParkā, par grūtībām un interesantiem risinājumiem, lasiet "Komsomolskaja pravda" vietnē.

SkyWay un... Autors: astraalis Skyway 51
1.

SkyWay un Sanmarīno

Atgriešanās ir laba zīme, ja atgriežaties ar vēlmi ieviest inovācijas. Sanmarīno Valsts sekretārs, Teritorijas, vides un tūrisma ministrs Augusto Mikelotti atkal apmeklēja stīgu transporta kompāniju - izstrādātāju. Atgādinām, ka pirmā nelielās republikas iepazīšanās vizīte notika martā. Tagad puses ir nostiprinājušas savas attiecības.

Turpmākai transporta ieviešanas pētīšanai Sanmarīno, ir ieplānota ražotāja delegācija uz šo valsti. Starp transporta raksturojumiem, kas īpaši iepatikušies viesiem, ir trokšņa līmenis un ergonomika, kas ir īpaši svarīgi mājīgai valstij ar blīvu un sarežģītu apbūvi.

Kopā ar Valsts sekretāru... Autors: astraalis Skyway 51
2.

Kopā ar Valsts sekretāru, Baltkrievijā šoreiz ieradās transporta konsultants Giuseppe Vallelonga un Eleonora Guidi no teritorijas un vides departamenta. Burtiski pirms viņiem 20 tūkstošu iedzīvotāju pilsētiņu Maryina Gorka apmeklēja Jekaterinburgas delegācija Labiekārtošanas administrācijas vadītāja vietnieka Jevgenija Arkhipova vadībā. Atcerēsimies, ka pagājušajā gadā, vienas dienas laikā EkoFestu Maryina Gorka apmeklēja 5000 cilvēku, kas ir viena ceturtdaļa no visiem pilsētas iedzīvotājiem.

Kopā ar mazajām pilsētām stīgu transportu var redzēt arī reģionālajos centros. III Starptautiskais biznesa kontaktu forums Brestā pulcināja pārstāvjus no 20 valstīm, tostarp stīgu transporta partnerus, ziņo Baltkrievijas televīzija.

Mamma mia ndash SkyWayNo... Autors: astraalis Skyway 51
3.

Mamma mia – SkyWay!

No mūsu iepriekšējām ziņām jūs jau zināt, ka 2018. gada 14. un 15. martā AS "Stīgu tehnoloģijas" apmeklēja Sanmarīno un Itālijas politisko un biznesa aprindu pārstāvniecības delegācija, kuru vadīja Sanmarīno Republikas Valsts sekretārs, Teritorijas, vides un tūrisma ministrs Augusto Michelotti. No 2018. gada 25. līdz 27. aprīlim notika atkārtota delegācijas vizīte, kurā jau bija iekļauti tehniskie speciālisti, lai detalizēti izstrādātu transporta sistēmas būvniecību šajā valstī.

Mēs arī ziņojām, ka Sanmarīno Republika no Milānas arhitektu studijas Stefano Boeri Architetti, kas ir atbildīga par valsts regulējuma plānu šajā valstī, ir pasūtījusi projektu maršrutam, pa kuru var iet Sky Way transporta līnija. Šī studija daudzējādā ziņā ir mūsu piekritējs, jo tieši pēc tās projekta Milānā tika uzbūvēts 2015. gada labākais debesskrāpis «Bosco verticale» (Вертикальный лес».

Piedāvājam jūsu uzmanībai interviju ar Sanmarīno Republikas Valsts sekretāru Augustu Michelotti un studijas Stefano Boeri Architetti konsultantu, inženieri Giuseppe Vallelonga.

Video ar interviju skatīt pie pievienotajiem video!

EcoFest 2018SkyWay kompāniju... Autors: astraalis Skyway 51
4.

EcoFest 2018

SkyWay kompāniju grupa paziņo viena no spilgtākajiem notikumiem inovāciju un transporta tehnoloģiju jomā - EcoFest 2018 datumu. Pasākums notiks 2018. gada 4. augustā SkyWay EkoTehnoParka teritorijā (Baltkrievijas Republika, Minskas rajons, Maryina Gorka). Mazāk nekā trīs mēneši atlikuši līdz EcoFest2018, kur tiek prezentēts SkyWay stīgu transports. Pasākums tradicionāli notiks SkyWay izmēģinājumu un demonstrācijas centrā - EkoTehnoParkā.

Iepazīties ar informāciju par pasākumu un iegādāties biļeti uz EcoFest 2018, varat pasākuma oficiālajā tīmekļa vietnē, kas atrodas: http://festival.rsw-systems.com/. Lai iegādātos biļeti, jums jāaizpilda vienkārša veidlapa, norādot savu vārdu, uzvārdu un e-pastu.

Ir jau iegādātas tuvu pie 4000 biļetēm! kopējais skaits tiek plānot ap 5000-6000 kā pērn.

 

SkyWay investori redzēja... Autors: astraalis Skyway 51
5.

SkyWay investori redzēja visu savām acīm

EcoFest 2018 sagatavošanas programma, kas sākās aptuveni pirms trim mēnešiem, paredz kompānijas - izstrādātāja mijiedarbību ar projekta investoriem. Šajā sakarā, kā arī, lai atrisinātu virkni stratēģisku uzdevumu turpmākās sadarbības ietvaros, pagājušajā nedēļā projektēšanas organizāciju apmeklēja SWC delegācija - Latvijas, Slovākijas, Igaunijas, Beļģijas, Ungārijas, Polijas un Austrijas pārstāvji.

Viesi iepazinās ar... Autors: astraalis Skyway 51
6.

Viesi iepazinās ar konstruktoru biroja, izmēģinājumu eksperimentālās ražošanas un EkoTehnoParka darbu, viņi varēja aprunāties ar kompānijas - izstrādātāja darbiniekiem un ģenerāldirektoru. Apmeklējuma rezultātā SkyWay partneri pārliecinājās par investīciju izmantošanas efektivitāti, saņēma atbildes uz jautājumiem, koordinēja tuvākās un tālākās nākotnes perspektīvu. Kā tas ir ierasts runāt par šādiem notikumiem, "tikšanās notika siltā, draudzīgā atmosfērā" un atstāja vispozitīvākos iespaidus.

quotMani uzaicināja uz ETP... Autors: astraalis Skyway 51
7.

"Mani uzaicināja uz ETP, un es esmu ļoti pārsteigts. Šī tehnoloģija dod nepieredzētu sajūtu. Es un mana komanda vēlētos veicināt SkyWay parādīšanos manā valstī un izmainīt pasauli ", - secināja viens no viesiem.

Cīņas tuksnesī universāla... Autors: astraalis Skyway 51
8.

Cīņas tuksnesī universāla transporta meklējumos

Jaunākās ziņas no transporta pasaules Kompānija, kas iepriekš bija pazīstama kā Hyperloop One, pirms saņemt investīcijas no odiozā Ričarda Brensona, nomainīja nosaukumu uz Virgin Hyperloop One. Atjaunotās izkārtnes krāsa vēl nebija pēc apvienošanās nožuvusi, kad kompānija paziņoja par vēl vienu jaunu partneri. Šoreiz ar DP World, lai izveidotu jaunu "ultraātru kravas sistēmu" ar "globālām ambīcijām". Par to ziņo vairākas tīmekļa vietnes, piemēram, electrek.co.

DP World ir viens no... Autors: astraalis Skyway 51
9.

DP World ir viens no pasaules lielākajiem ostas operatoriem, tas aktīvi investē kompānijā un simpatizē projektam Dubaijas ostā. Simpātijām jau ir aptuveni divi gadi, tomēr pa šo laiku vārds "Hyperloop" un "realitāte" Dubaijā gandrīz nav tuvinājušies. Kāpēc? Lai katrs formulē atbildi patstāvīgi, bet mēs uzskatām, ka ir svarīgi uzsvērt tendenci, kas ir šajā projektā - tieksmi uz risinājumu daudzveidību, lai arī tikai teorijas līmenī. Jo plānu līmenī viss izskatās loģiski: pieteikums hyperloop-sistēmai (daļēji zemūdens) starp jūras ostu un konteineru noliktavu, dos iespēju atbrīvot vērtīgas ostas teritorijas.

Šīs idejas dublē stīgu transporta būtību: vajadzība pēc dažādu risinājumu apvienošanas, lai izveidotu universālu transportu visu veidu pārvadājamiem objektiem visās iespējamās teritorijās. Šo fantastisko domu daudzus gadus veicina stīgu transporta ģēnerālkonstruktors Anatolijs Junickis.

Neskatoties uz lielo... Autors: astraalis Skyway 51
10.

Neskatoties uz lielo maksimālo ātrumu, Hyperloop zaudē SkyWay īsajās distancēs (s) cleantechnica.com

Pēc vietējā izdevuma Khaleej Times viedokļa, acīmredzot, tāpēc virszemes daudzfunkcionālā transporta sistēma, kas ir vairākas reizes lētāka par ierastajām sliežu transporta sistēmām, var kļūt par lielu izrāvienu loģistikas attīstībā.  Bezpilota junibuss, kas jau brauc EkoTehnoParkā, var nozīmēt to, ka pasažieriem nebūs jātērē laiks, gaidot nākamo vilcienu vai metro sastāvu. Salīdzinājumā ar pašreizējām transporta iespējām, piemēram, Metro Dubaijā, kas labi tiek galā ar starppilsētu pārvadājumiem, junibuss ir "vieglāks un vairāk pieejams", un to var viegli ieviest pilsētas infrastruktūrā, kā arī nodrošināt pārvietošanos starp emirātiem.

Lūk, vēl viens piemērs viena no transporta veidiem daudzfunkcionalitātei un jaunajai lomai. Business Airbus Aerial, pazīstamā koncerna Airbus "dēls", izmantoja dronu kartogrāfijai un lidostas skrejceļa izpētei Atlantas lidostā, visnoslogotajā pasaules lidostā. Kā raksta Unmanned Aerial, tas bija izmēģinājuma lidojums. Pamatojoties uz šī eksperimenta rezultātiem, lidostas administrācija plāno pieņemt lēmumu par to, vai ir vēlams izmantot bezpilota lidaparātus lidlauka infrastruktūras stāvokļa attīstīšanai.

Kā ūdens tuksnesī, šodien pasaulei ir vajadzīga jauna integrēta transporta pieeja. Tam ir nepieciešams pamats – tehnoloģija, kas spēs savienot, sasaistīt desmitiem izaicinājumu un uzdevumu. Šāda tehnoloģija mūsdienās ir stīgu transports, kas jau ir parādījis pilsētas, kravas, ātrgaitas transporta, konteineru pārvadājumu, kā arī dronu, elektromobiļu, žogu moduļu un perspektīvā Visplanētas Transporta Sistēmas redzējumu.

« 1  2  3  4  5 »
11
8

Citi šī autora raksti:

Lasi vēl labākos rakstus:

komentāri [205]

Niks: vai ienāc ar
Kārtot komentārus: populārākie | jaunākie | vecākie
Rādīt bildes
datortārps2 avatars
Medaļa Burvju klana biedrsMedaļa Vilkaču klana biedrsMedaļa Burvju klana biedrs
  datortārps2 09.06.18 07:47
 
4
0

   Pats komentē, pats atbild uz anonīmajiem komentiem. viena ''aktiera'' teātris. 

Tēvocis Sems avatars
Medaļa PolittehnologsMedaļa Garīgais līderisMedaļa Superautors
  Tēvocis Sems 11.06.18 14:45
 
4
0

  Palasiju un paliku vēl dullāks.    

Anonīms
Anonīms 10.06.18 09:42
 
4
0

atbildot uz datortārps2 komentāru "   Murgs kaut kāds ..........&... "

Katris pa savam jūk prātā.  

jkjkj

datortārps2 avatars
Medaļa Burvju klana biedrsMedaļa Vilkaču klana biedrsMedaļa Burvju klana biedrs
  datortārps2 10.06.18 09:36
 
4
0

  Murgs kaut kāds ..........   

Pliiners avatars
Medaļa SpoksMedaļa Redaktors iesakaMedaļa Zoles 3000 speles
  Pliiners 18.06.18 10:11  
 
3
0
atbildot uz astraalis komentāru "Atbildu! 1. Kurš teica, ka viņam tie 2,5 miljar... "

1. Nav tādu līgumu. NEVIENS un NEKAD neslēgs nekādu līgumu, ja transports nav uzražots pat vienā eksemplārā. Maksimums, kas ir, ir nodomu protokols par miljardiem vērtu projektu ieviešanas apspriešanu. Citiem vārdiem sakot - nav pilnīgi nekā. 2. Notiek investoru maldināšana, peļņas solīšana nereālos termiņos, akciju pārdošana maksājuma uzdevumā norādot "apmācības". Tavuprāt tas izskatās pēc godīga biznesa? Tagad pat netiek slēpts, ka gaidītā peļņa var arī nebūt un viss projekts var noiet pa burbuli. Kā arī, neapšaubāmi, notiks, jo jau tagad SW lielākoties investē vecie investori, kuri nespēj atteikties no jau zaudētās naudas. Tas ir kā nest uz kazino vēl un vēl naudu, cerot atspēlēt pazaudēto - agri vai vēlu tāpat viss tiks pazaudēts. 3. Starpība ir tajā, ka Junickis par SW investoriem atklāti ņirgājas un tādi kā tu vēl paši palīdziet un piebalsojiet. Junickis teica, ka cels tonnu tieši Ekofestā, gribu redzēt! Kāpēc tagad tu Junicka vietā izdomā un izplati dažādas atrunas Junicka solījumu nepildīšanai? Lai viņš pats arī atbild! 4. Kāda starpība, ko Junickis ir apsolījis kaut kādiem absrtaktiem invalīdiem? Lai viņš dibina citu kompāniju, kura nodarbosies ar šādu solījumu pildīšanu un piesaistīs finansējumu jau šādu projektu izstrādei. Tagad viņš ņem naudu priekš stīgu transporta, bet izstrādā sūdīgāku Teslu ar platākām durvīm. Un ko nozīmē - investoru vidū ir daudz invalīdu? Investoru vidū, noteikti, ir daudz geju. Ko tad vecais alkašs savu coķi viņiem nepagriež? 5. Skaidrs, piķis nebūs, kamēr Toļiks nenošpikos no HL arī vakuumcauruli. Nedrīkstēs taču sasteigt iziešanu tirgū un investīciju plūsmas apturēšanu. Visticamāk, ka tirgus būs tikai pēc pirmajām pāris Zvaigžņu Karu kaujām, kuras Junickis būs izcīnijis ar savu Speisjunisu tuvās un tālās mūsu galaktikas orbītās.

Pliiners avatars
Medaļa SpoksMedaļa Redaktors iesakaMedaļa Zoles 3000 speles
  Pliiners 10.06.18 14:36  
 
3
0
atbildot uz astraalis komentāru " Man tak neinteresē kas skatās un kas nē. Tie ... "

Kad tu vienreiz liksies mierā ar HL, BC, Microsoft, Geitsu, Masku vai Brensonu? Nevajag salīdzināt veiksmīgus cilvēkus, kuri savas dzīves laikā ir radījuši ļoti pelnošus uzņēmumus ar Mavrodi adeptiem, kuru jaunākais KnowHow ir parastai Pozi shēmai piedomāt klāt skaistu stāstu par pasaules glābšanu ar inovatīvu transporta tehnoloģiju. SW kliķe ir vecā MMM "direktoru padome", par kādu naudas pelnīšanu tu sapņo? Tagad tu esi priecīgs, ka par tavu naudu Junickis taisa invalīdvāģi un dronu, bet pavisam esi piemirsis, ka naudu tu investēji pavisam citiem mērķiem. Elektromobilis un drons jau pirms Junicka ir veiksmīgi izgudrots.

Pliiners avatars
Medaļa SpoksMedaļa Redaktors iesakaMedaļa Zoles 3000 speles
  Pliiners 16.06.18 12:48  
 
2
0
atbildot uz astraalis komentāru "Nu tev loğika draudziņ. Es tev varu to pašu paj... "

Par to, ko Junickis uztaisītu par 40% lētāk, var fantazēt cik uziet, vēl neko nav uztaisījis un praksē pierādījis. Ķīnieši jau būvē un HL arī sāk īstenot savu projektu dzīvē. SW tikai turpina muļķus noslaukt.

Pliiners avatars
Medaļa SpoksMedaļa Redaktors iesakaMedaļa Zoles 3000 speles
  Pliiners 17.06.18 16:45
 
1
0

atbildot uz astraalis komentāru " Es neesmu Dievs un man neinteresē būt g... "

Ha, ha, ha! Aiziet, stūrī iedzinēj, atbildi:

- kur Junickis ir investējis 2,5 miljardus $, par kuriem ir noslēgti līgumi?

- cik gadus investori neredzēs savas investicijas?

- kāpēc Junickis necels ar dronu tonnu ekofestā, ja jau solīja?

- kāpēc Junickis būvē dronu un invalīdvāģi, bet investoriem naudu slauc pavisam citiem mērķiem?

- kāpēc tu domā, ka kādam nākotnē būs nepieciešams ātrgaitas transports, kurš spēs attīstīt 500 km/h, ja HL jau tagad izstrādā uz 1000 km/h braucošu vakuumcaurulē uz magnētiem levitējošu transportu? Junickis izgudro pagātni?

Pliiners avatars
Medaļa SpoksMedaļa Redaktors iesakaMedaļa Zoles 3000 speles
  Pliiners 18.06.18 09:35  
 
1
0
atbildot uz maks komentāru "  Jautājums tāds, kas būs nākamājā ... "

Jau šī eseja ir pilnīgi tukša, nekā jauna.

Anonīms
swists 10.06.18 16:41
 
1
0

Tev pediņ cik reizes ir skaidrots un teikts ka Kampaņija uzdod vēlamo par esošo.Kur uz šo dienu ir kautviens projekts realizēts no šā 2015.gada murgojuma ?? kur? Un zināšanai SWIG ir vistotālākā piramīda kura citu neko nedara kā aicina cilvēkus uz semināriem un gudri dirš vebinaros .No viņu dirstā NEKAS nav piepildijies

astraalis avatars
Medaļa Admins iesakaMedaļa Sertificēts spoksMedaļa Barojos ar hotdogu
  astraalis 09.06.18 09:30
 
2
1

atbildot uz datortārps2 komentāru "    Pats komentē, pats atbild... "

Nekad neesmu komentējis no cita segvārda. Domā, ka es slims esmu? to tu vari pateikt anonīmajiem, kuri to lietu pieprot un esmu vairākas reizes aicinājis reģistrēties.

Pliiners avatars
Medaļa SpoksMedaļa Redaktors iesakaMedaļa Zoles 3000 speles
  Pliiners 10.06.18 09:40  
 
1
0
atbildot uz astraalis komentāru " Pirms iepriekseja festa ari klaidzinaja... "

Neko neaplauzāmies,joprojām nav redzēts nemontētā video, ka jebkāds Unisūds būtu spējīgs kustēties kaut uz 150 km/h, kur nu vēl 500 km/h. Kur tad mums aplauziens? Nav sākta neviena trases būvniecība, nav izmaksāts neviens cents investoriem - atkal no aplauziena nekā. Tas tu esi aplauzies, kādreiz stāstīji, ka pēc diviem gadiem peļņa būs, tagad stāsti, ka visiem pacietīgi jāgaida.

Anonīms
swists 17.06.18 11:32
 
1
0

atbildot uz astraalis komentāru "Tikai nevajag atrunu speciālisti. Tā kā jārunā... "

jo es esmu vienīgais, kurš te runā taisnību..... ---------------------------------------------------------------Tipiska piramīdista runa
Anonīms
anonims!! 09.06.18 15:28
 
1
0

atbildot uz anonims!! komentāru " ..ā, un pats galvenais, ka kilometrā ap SW tr... "

...es jau Juņickim vietā izdomātu, ka katram Unotraukam var tažu mazu vēja ģenerātoru uzbūvēt kaut kur jumta lūkā,....zin cik daudz tad vējš elektrību saražos ja piss uz 500km/h!!  Tur vispār pat vairāk kā mūžīgais dzinējs sanāk, vajag tikai iestumt,un viss notiekās!)  

Anonīms
swists 10.06.18 12:45
 
1
0

Tu Astraali vispaar rubii pats ko murgo savos raksteļos??? Tu jau kuro reizi esi izgaazies kaa veca sēta ar saviem paregojumiem un prognozeem

Anonīms
swists 09.06.18 12:05
 
1
0

Iesaku TEV AStraali pasteigties ar EKofesta biļeti kamēr vēl ir dabūnama ar LABU DISKONTU

Anonīms
swists 15.06.18 15:48
 
1
0

Varu dereet ka pienaaks 2018 gada beigas un atkal tiks izdomaata otmazka kaapeec nav IPO kaa pagaajsgad otmazka bij Lietuva. Tak nav un nebuus Skyway nekaadaa Indijaa,Indoneezijaa,Araabijaa,Austraalijaa utt Skaistas pasakas lētticiigiem ļaudiim.Astraalīts itkā pieaudzis cilveeks bet joprojām kā mazs bērns naivi tic visam tam ko viņam Toļikonkulis ar karoti lej rīklē un dziivo iluuziju pasaulee

Anonīms
swists 10.06.18 13:15
 
1
0

atbildot uz astraalis komentāru " Un šito visu es dzirdu no cilvēka, kurš... "

Tipisks piramiidista bazars Taisniiba ir tikai man,visi juus esat idioti un lohi utt.Lohs šeit esi tikia tu Astraali jo neesi atguvis naudu no "akcijām" jau atkal kāp uz vecā grābekļa un steidz investēt apšaubāmos tokenos kurus vispār nevienā coinlistē un tokensaitā nereklamē atsķiriibaa no normaaliem ICO un TGE

Anonīms
swists 17.06.18 12:18
 
1
0

atbildot uz astraalis komentāru " Vecīt, tev loģiskā domāšana ir apmēram tādā p... "

SW kompānija tikai tagad attīstās un tas ir principā normāli, ja pagaidām nekas netiek vēl būvēts. --------------------------------------------------------------- Tu Astraali pats vispār jēdz ko murgo?? Nešaubos ka nē Kampaņija jau 4 gadus mēģina attīstīties un 3 no tiem muld ka tūlīt sāks būvēt Indijā ,Turcijā,Filipīnās utt.Kur ir??? ČUŠ UN NEKĀ
Anonīms
swists 10.06.18 12:34
 
1
0

atbildot uz Pliiners komentāru "Neko neaplauzāmies,joprojām nav redzēts nemontē... "

Ilgi rēcu par pēdējo klipiņu SW lapā kur pats Toļiktēvs pasaka ka ir predzakazi un zakazi tik arī viņš šobrīd nedrīkst par to stāstīt. pi*dec ne? Pati oficiālā persona un nedrīkst teikt jo NAV jau ko teikt.Viss ir izdomāts Ja tiešām kur reāli kas notiktu tad būtu sen paziņojis Baburins vai Toļiks a tā otmazkas izdomā

« 1  2  3  4  5 »