Pievieno rakstu! Seko Draugiem Seko Facebook Seko Twitter
 
27
100
Atgādinām ka kompānija... Autors: astraalis Skyway 49 - sertifikāti, ETP...
1.

Atgādinām, ka kompānija Dassault Systèmes ir programmatūras 3D Experience piegādātājs, kas nepieciešama, lai optimizētu un pārnestu digitālajā formātā visus produkta dzīves cikla posmus. Dassault Systèmes pirmais partneris Baltkrievijas Republikā bija kompānija AS "Stīgu Tehnoloģijas", kur jau tagad sāk izmantot "Industrija 4.0" elementus. Vairāk nekā pusgadu speciālistu komanda ievieš darba sistēmu ar ceļa struktūras un ritošā sastāva virtuāliem modeļiem, kas ļaus ātri un saskaņoti veidot inženierprojektus un sagatavot tehnisko dokumentāciju, kas nepieciešama to ieviešanai ražošanā. Visas izmaiņas, ko inženieri ienes maketā, atspoguļojas galīgajā modelī, tehnisko parametru aprēķinos un gala produkta izmaksās, kas ievērojami paātrina jaunu stīgu transporta paraugu projektēšanu un izgatavošanu.

Foto avots: www.ctsolutions.es

SkyWay projektēscaronanas... Autors: astraalis Skyway 49 - sertifikāti, ETP...
2.

SkyWay projektēšanas organizācijai ir izsniegti sertifikāti, kas apstiprina uzņēmuma kvalitātes vadības sistēmas atbilstību starptautiskā standarta ISO 9001-2015, kā arī Baltkrievijas Republikas valsts standarta STB ISO 9001-2015 prasībām.

AS "Stīgu Tehnoloģijas" kļuvapar vienu no pirmajām organizācijām Baltkrievijas Republikā, kurām ir izdots šāds sertifikāts. Pirms tā saņemšanas, tika veikts nopietns, rūpīgs darbs, kas ilga vairāk nekā gadu.

Atgādināsim, ka galvenais AS "Stīgu Tehnoloģijas" kvalitātes vadības sistēmas mērķis ir samazināt finanšu riskus, palielināt ražīgumu un darbības efektivitāti, samazināt izmaksas un palielināt uzņēmuma izstrādāto produktu rentabilitāti.

Atbilstības sertifikātus AS "Stīgu Tehnoloģijas" ģenerāldirektorei izsniedza sertifikācijas iestādes "TÜV Thüringen" Baltkrievijas pārstāvniecības direktore Marina Kondral un korporācijas "TÜV Thüringen" senjors-auditors Nikolajs Kusakins.

Sertifikāts ISO 9001:2015. (eng)

Sertifikāts STB ISO 9001:2015. (eng)

2018 gada marts Baltkrievija... Autors: astraalis Skyway 49 - sertifikāti, ETP...
3.

2018. gada marts, Baltkrievija. SkyWay testēšanas centrā - EkoTehnoParkā (ETP) Maryina Gorkā ir reģistrēti vairāki objekti.

Vienotajā valsts nekustamā īpašuma tiesību reģistrā ir reģistrēti septiņi stīgu transporta izmēģinājumu centra objekti. Starp reģistrētajiem objektiem ir transporta, komunālās saimniecības būves un stīgu komunikāciju sistēmu izstāžu eksemplāri. EkoTehnoParks nepārtraukti paplašinās un palielina savas demonstrējumu un testēšanas iespējas, un visi jaunie objekti tiks reģistrēti vienotā Baltkrievijas reģistrā.

Septiņas valsts reģistrācijas apliecības, 2018. gada marts.

Pavisam nesen, 2017. gada beigās EkoTehnoParks tika nodots ekspluatācijā. ETP ekspluatācija ietver SkyWay tehnoloģijas testēšanu, pilnveidošanu un pakāpenisku sertificēšanu, kā arī produkcijas demonstrēšanu dažādu pasaules valstu transporta sistēmu pasūtītājiem. Parks tikai dažus gadu laikā tika uzbūvēts tukšā laukā un jau ir kļuvis par vienu no lielākajiem uzņēmumiem Minskas apgabala Maryinogorskas rajona ekonomikas struktūrā.

Tuvākajos gaitas izmēģinājumos ETP tiks izpētītas junitraka ekspluatācijas īpatnības uz ceļa konstrukcijas. Tie notiks tūlīt pēc rūpnīcas testu kompleksa pabeigšanas, par kuriem pastāstīja  Dmitrijs Skridlevskis, AS "Stīgu tehnoloģijas" kvalitātes kontroles speciālists.

Starptautiskais sertifikāts... Autors: astraalis Skyway 49 - sertifikāti, ETP...
4.

Starptautiskais sertifikāts, kas apliecina AS "Stīgu Tehnoloģijas" piemērojamās kvalitātes vadības sistēmas atbilstību starptautiskā standarta ISO 9001: 2015 prasībām, ir iekļauts sertifikācijas orgāna - kompānijas "TÜV Thüringen" - reģistrā.

SkyWay projektēšanas organizācijā izmantotā kvalitātes vadības sistēma ļauj samazināt finanšu riskus, optimizēt darbības procesus, palielināt ražīgumu un samazināt izstrādāto produktu ražošanas izmaksas, tādējādi palielinot to rentabilitāti un pievilcību starptautiskajā tirgū.

Jūs varat pārbaudīt SkyWay sertifikāta validitāti, izmantojot īpašu veidlapu kompānijas "TÜV Thüringen" oficiālajā vietnē: https://www.tuev-thueringen.com/about-us/validity-of-certificates. SkyWay sertifikāta reģistrācijas numurs — 151001810162

Stīgu transporta kompānija... Autors: astraalis Skyway 49 - sertifikāti, ETP...
5.

Stīgu transporta kompānija izstrādātāja kļuva par biedru vienā no lielākajām starptautiskajām organizācijām. Starptautiskā sabiedriskā transporta savienība apvieno vairāk nekā 1400 transporta uzņēmumus un pētniecības organizācijas no vairāk nekā 96 valstīm.

Starptautiskā sabiedriskā transporta savienība - UITP ir autoritatīva organizācija ar vairāk nekā gadsimtu ilgu vēsturi. Sadarbība ar to dod transporta kompānijām piekļuvi kvalificētai ekspertīzei sabiedriskā transporta jomā. Organizācija rīko nozares kongresus un izstādes, sniedz konsultācijas un nodrošina piekļuvi lielākajai tematiskajai tiešsaistes bibliotēkai. Savienības tiešsaistes reģistrā ir transporta kompānijas no visiem kontinentiem.

Šīs platformas darbības pamatā ir biznesa sakari un sadarbība. UITP sastāvā ir vairāk nekā 18 000 transporta nozares profesionāļu, šī organizācija palīdz dalībniekiem veidot biznesa kontaktus gan starp nozares uzņēmumiem, gan potenciālajiem pasūtītājiem. UITP arī veicina saziņu ar transporta amatpersonām un mediju pārstāvjiem.

No 2018 gada 12 līdz 14... Autors: astraalis Skyway 49 - sertifikāti, ETP...
6.

No 2018. gada 12. līdz 14. martam AS "Stīgu tehnoloģijas" viesojās delegācija no Almati, Kazahstāna. Tās sastāvā ietilpa sadarbībā ieinteresētie valdības struktūru un privāto uzņēmumu pārstāvji. Pārstāvji no Pilsētas pasažieru transporta un maģistrāļu pārvaldes, SIA "Transportnyj Holding", SIA "Almatyelektrotrans" un SIA "Innovative Transport QAZAQSTAN".

Sanāksmes laikā notika pārrunas personīgi ar stīgu transporta ģenerālkonstruktoru Anatoliju Junicki, vizīte notika eksperimentālajā ražotnē un EkoTehnoParkā Maryina Gorka. Uzmanības centrā bija stīgu ceļu būvniecības perspektīvas Kazahstānas dienvidu galvaspilsētā.  Almati un tuvējās priekšpilsētās un ciematos, tāpat kā visās lielajās Krievijas un Baltkrievijas pilsētās, loģistikas jautājums ir viens no vissāpīgākajiem.

Šobrīd Almati tiek apsvērts jautājums par tramvaju tīkla aizstāšanu ar jaunu transporta veidu. Turklāt Almati ir gatava apsvērt SkyWay kā iespējamo risinājumu pilsētas un piepilsētas satiksmei.

Vizītes laikā tika apspriesta iespēja īstenot SkyWay mērķprojektu no metro stacijas "Kalkaman" uz pilsētu Kaskelen. Īpaša uzmanība tika pievērsta publiski - privātajai partnerībai projekta realizācijas ietvaros. Tika noteikti arī vairāki citi perspektīvi virzieni stīgu transporta piemērošanai reģionā.

Atgādinām, ka Kazahstānas premjerministrs Bakytžans Sagintajevs savā runā izstādē Made in Belarus Astana 2017 minēja transporta attīstību starp prioritārajiem virzieniem. Viņš paziņoja: "Es redzu lielu potenciālu mūsu ekonomiskās sadarbības attīstībai trijās galvenajās jomās: tirdzniecības veicināšana, investīciju sadarbība un transporta - loģistikas infrastruktūras attīstība". SkyWay stīgu transports ieņēma centrālo vietu telekompānijas "Habar 24" reportāžā par izstādi. Pirms tam, jūnijā Astanas iedzīvotāji vērsās pie vietējā akima ar lūgumu ieviest pilsētā stīgu transportu.

Kazahstānas delegācija Autors: astraalis Skyway 49 - sertifikāti, ETP...
7.

Kazahstānas delegācija.

Kazahstānas delegācija Autors: astraalis Skyway 49 - sertifikāti, ETP...
8.

Kazahstānas delegācija.

Kazahstānas delegācija Autors: astraalis Skyway 49 - sertifikāti, ETP...
9.

Kazahstānas delegācija.

Kazahstānas delegācija Autors: astraalis Skyway 49 - sertifikāti, ETP...
10.

Kazahstānas delegācija.

27
100

Citi šī autora raksti:

Lasi vēl labākos rakstus:

komentāri [997]

Niks: vai ienāc ar
Kārtot komentārus: populārākie | jaunākie | vecākie
Rādīt bildes
Lauris Ase avatars
Medaļa BērndārznieksMedaļa Spoks
  Lauris Ase 21.03.18 23:58  
 
13
0
Tā pat, kā ziepenēs, var paredzēt uz priekšu, kas būs nākamajā sērijā(rakstā). Tā pat kā iepriekš, atkal būs atbraucis, vai satikts, kāds dikti svarīgs varas pārstāvis...Tas būs acis iepletis un solījis šausmīgi lielu atbalstu un ieinteresētību.... Mainās tikai šo gadu laikā personāži-sižets viens un tas pats...Iznākums,arī-nekāds.... Kaudzītē arī tiks krāti jauni ,,it kā sertifikāti,, . Gadi iet, bet ne no viņiem bija jēga, ne ir un ne arī būs...Arī joprojām nav iemācijušies, tos nobildēt, lai parasts mirstīgais varētu ko vairāk, par virsrakstu saredzēt... Kā jau teicu-nekā jauna, tie paši sū... citā iesaiņojumā....
Pliiners avatars
Medaļa RecidīvistsMedaļa NostradamsMedaļa Dienas joks
  Pliiners 22.03.18 17:55  
 
10
0
Izlasīju šo kārtējo rakstu par neko. Kur tad ir tie jaunie megasupertrupersertifikāti? Isso? Ha, ha, ha! Tev, Astrāli, jau daudzas sērijas atpakaļ skaidroja kāds no oponentiem, ka ISSO sertifikāts pēc būtības neko nenozīmē, tā ir tāda darba organizēšanas pārbaude kā piemēram - vīriešiem un sievietēm ir atsevišķas tualetes, ģērbtuves, dušas (nevis pagalmā - zēniem pa labi, meitenēm pa kreisi), ir virtuve, kur var paēst pusdienas (mikrene nestāv grāmatvedei zem galda), ir pieņemta darbā apkopēja (nevis sekretāre pusdienlaikā mazgā grīdu un iznes atkritumus), un līdzīgas lietas. Pēc būtības tas sertifikāts investoriem neko nesola, absolūti neko, ne to, ka notiks ražošana, ne to, ka kāds vispār maksās par to figņu, ne to, ka kāds vēlāk gribēs atpirkt akcijas pa augstāku cenu. Neko! Atkal iemesta fufeļaina informācija, lai nomierinātu nepacietīgākās un stresainākās investoru tantes. Un Astrālis, bāba kas bāba, atkal priecīgs!

Latišs avatars
Medaļa Sponsora favorītsMedaļa SensācijaMedaļa Admins iesaka
  Latišs 22.03.18 02:37
 
9
0

Par sertifikātiem tālāk netiek

Tāpat kā jo-mobiļs un enTourage eDGe. Jā, jā, analogu nav!!!!! Šī projekta tehnoloģijas ir attīstītākas nekā rietumos!!! Baltkrieviem piederēs pasaule!!! Hahahaha, neviens šim sūdam netic tāpat

 

Dirs man cik gribi, bet nekur tālāk par šo poligonu, šis cilvēku appišanas "projekts" neies  

Lauris Ase avatars
Medaļa BērndārznieksMedaļa Spoks
  Lauris Ase 21.03.18 21:43  
 
8
0
atbildot uz astraalis komentāru " Un kā vel iet drizumā būs mega ziņas d... "

Un kā vel iet-uz galu iet!
Pliiners avatars
Medaļa RecidīvistsMedaļa NostradamsMedaļa Dienas joks
  Pliiners 23.03.18 13:47  
 
7
0
atbildot uz astraalis komentāru " Es vienkārši esmu izbrīnīts kā tev nav kauna ... "

Astrāli, necepies, nevis es nesaprotu, kas kompānijai ir jāizdara, lai iegūtu šo serifikātu, bet tu nesaproti! Līdz šim tā arī neesi spējis neko sakarīgu pateikt, runā vienalga par ko, tikai ne to, ko tev prasa. Un ar krievu valodu man ir tā - gribu saprotu, negribu nesaprotu. Šodien negribu! Stāsti man, ko tu esi sapratis! A tu neko neesi sapratis. Ieej Googlē un izlasi, kas tas ir par sertifikātu, kā to iegūt un priekš kam tāds ir vajadzīgs. Tarkšķi kā tirgus bāba, bet pats nesaproti ko tarkšķi un kāpēc!

Lauris Ase avatars
Medaļa BērndārznieksMedaļa Spoks
  Lauris Ase 23.03.18 20:39  
 
7
0
Vēlviena lieta-ļoti gaidu un nu nekādīgi nevaru sagaidīt tos sasolītos Milzīgos tiesas procesus pret tiem visiem nelabvēļiem, kuri tik pompozi tika piesolīti...Tūliņ būšot pret Gribauskaiti un visiem pārējiem....Aizmirsās vai...?
Lauris Ase avatars
Medaļa BērndārznieksMedaļa Spoks
  Lauris Ase 23.03.18 22:21  
 
6
0
atbildot uz astraalis komentāru " Neviens neko nav solijis un tev ir problēmas ... "

Draudziņ, būtu labāk paklusējis, ar savu īso atmiņu.Tieši no tevis nāca tie solījumi, par Mega tiesas prāvām...Interesanti, ka piemini to kā tev nav-loģiskā domāšana. Ja prātiņš būtu kaut nedaudz ar to apveltīts, tad jau vairākus gadus nemēztu citu atstātos mēslus Bet kā jau teicu-šie lohatroni specializējas galvenokārt uz tava līmeņa klientūru...
Lauris Ase avatars
Medaļa BērndārznieksMedaļa Spoks
  Lauris Ase 21.03.18 21:55  
 
6
0
atbildot uz astraalis komentāru " Lauri protams, iet iet uz galu "

Wow, pat bez nevienas rupjības iemācījies atbildēt-apsveicami....Redzi, nav nemaz tik grūti
Lauris Ase avatars
Medaļa BērndārznieksMedaļa Spoks
  Lauris Ase 21.03.18 21:42  
 
6
0
atbildot uz Skaivejists komentāru " Un vēl drīzumā būs arī peļņa investoriem ... "

Peļņa.... Un es esmu betmens Ir ko ierēkt vakarā
VienkāršiRoberts avatars
Medaļa RecidīvistsMedaļa RecidīvistsMedaļa Recidīvists
  VienkāršiRoberts 23.03.18 18:58
 
6
0

kāda šim visam jēga ? vai arī tu tgd spokos.lv meklē investorus ?     

Lauris Ase avatars
Medaļa BērndārznieksMedaļa Spoks
  Lauris Ase 23.03.18 21:11  
 
6
0
atbildot uz SkyWayIsts komentāru " Neuztraucies.Šobrīd SW vairāk domā par izieš... "

Protams protams, pienāks, pienāks, tā pat kā solītā peļņa 2018 gadā.....
Lauris Ase avatars
Medaļa BērndārznieksMedaļa Spoks
  Lauris Ase 22.03.18 18:53  
 
5
0
atbildot uz astraalis komentāru " Bet tādēļ nevajag nosaukt visus par krāpnieki... "

Šādu lohatronu galvenā klientūra ir sabiedrības zemais un mazizglītotais slānis.Tikai tiem var piebāzt ausis ar makaroniem un tikai tie gatavi mest naudu vējā ar sapņiem, ka pēc tam teju zelts no debesīm līs
Pliiners avatars
Medaļa RecidīvistsMedaļa NostradamsMedaļa Dienas joks
  Pliiners 23.03.18 15:11  
 
5
0
atbildot uz astraalis komentāru " Skaivejist, kādreiz atceros, ka Pliiner brēkd... "

Cik tu esi pašapmierināts, ka esi man kaut ko pierādījis, kad neesi neko pierādījis. Nekad neesmu prasījis ISO tipa sertifikātus, nemurgo! Un es joprojām apgalvoju, ka arī šis sertifikāts NEKO NENOZĪMĒ!

Pliiners avatars
Medaļa RecidīvistsMedaļa NostradamsMedaļa Dienas joks
  Pliiners 23.03.18 17:14  
 
5
0
atbildot uz astraalis komentāru " Es esmu vienīgais, kurš no jums abiem var atb... "

Labi, jautāšu tagad bērnudārznieku līmenī, ja tu vienkāršu jautājumu nesaproti - kādas darbības uzņēmumam jāveic, varbūt kādi sagatavošanas darbi vai priekšdarbi, kādām prasībām jābūt izpildītām, lai uzņēmums saņemtu ISO 9001-2015 sertifikātu? Pateikšu nedaudz priekšā - tas nav īpaši sarežģīts process, jo šāds sertifikāts ir gandrīz katrā Latvijas ražojošajā uzņēmumā. Nu, aiziet, Astrāli, sāc atkal locīties un taisnoties, kā tu visu saproti un esi man jau tūkstots reizes izstāstījis.

Pliiners avatars
Medaļa RecidīvistsMedaļa NostradamsMedaļa Dienas joks
  Pliiners 23.03.18 13:13  
 
5
0
atbildot uz astraalis komentāru " Kā tu vari kaut ko runāt, ja tu pat nes... "

Kādi vēl man minimumi jāievēro, lai būtu tiesīgs komentēt TEHNOLOĢIJU?

kartupelis ar mugurkaulu  avatars
Medaļa Vilkaču klana biedrsMedaļa Oranžās šausmasMedaļa Patīk komentārs
  kartupelis ar mugurkaulu 14.04.18 13:14  
 
5
0
Kur krievi tur problēmas!!!

Lauris Ase avatars
Medaļa BērndārznieksMedaļa Spoks
  Lauris Ase 22.03.18 19:52  
 
5
0
atbildot uz Skaivejists komentāru " Nu ir atskirība vai dzert mēslu vai kvalitat... "

Inde ir un paliek inde.Kvalitatīvi indēt, skan jau labi, bet iznākums ir tāds pats
Lauris Ase avatars
Medaļa BērndārznieksMedaļa Spoks
  Lauris Ase 23.03.18 22:44  
 
5
0
atbildot uz SkyWayIsts komentāru " Nekas.Visgardāk smejas tas kurš smejas pēdēj... "

Oi, es jau pāris gadus labu smiekla dozu šeit atrodu Bit visgardāk smiesies ne es, ne tu, ne arī astrālis... Junickis vares smiet un teikt-kā es visu šito aunu baru noslaucu ap...eju
Pliiners avatars
Medaļa RecidīvistsMedaļa NostradamsMedaļa Dienas joks
  Pliiners 30.03.18 11:11
 
4
0

Veltīju nedaudz laika un noskatījos visus trīs tevis ieliktos video. Īss rezumējums:

1) Junickis, melo, ķermeņa valoda to parāda. Tak? Acu noduršana uz leju pa kresi norāda, ka cilvēks melo! Tak? Pie tam viņš neviļus izmet, ka katra etapa pabeigšana ir atkarīga no trīs lietām, viena no kurām ir finansējums. Tak? Viss, Astrāli, gatavojies, ka vēl ilgi dabūsi stiept Junickim naudu, jo ja aptrūksies finansējums, tad projekts lidos ''trubā''. Tak? Un vēl arī esot forsmažora apstākļi, kurus viņš nevarot ietekmēt. Tak? Šī arī būs galējā atruna,kad projektu vērs ciet - mēs jau neko, bet apstākļi, redziet tādi, ka viss cauri, naudas nav. Tak? Rūpīca noshēmota un veiksmīgi turpinās ražot kaut ko citu, tā pat kā biroju telpas, kuras nav reģistrētas uz SW Investment, tiks pārdotas un piķis sadaīts starp Junicki un Baburinu. Tak!

Smieklīgi izklausījās atrunāšanas par to,  zemes nepiešķiršana kompānijai nāks tikai par labu. Tak? Gluži kā kaimiņzemei sankcijas nāk tikai par labu. Tak? 

2) Junitraku vēl gadu dzenās pa Ekoparku un neviens neko ne ražos, ne pārdos, testi turpinās. Nav teikts, ka pēc gada nebūs ''nepieciešami'' jauni uzlabojumi un testi vēl viena gada garumā.

3) Nu ko es tev teicu? Marina nav nekāda vāciete, parasta baltkrieviete, jo viņa atzīst, ka SW pieprasīja atbilstības sertifikātu ''mūsu'' valstī Baltkrievijā. Ieinteresēto pušu arī ir ļoti daudz un uzdevumi ir ļoti sarežģīti - tas tā pieklājīgi pateikts, ka ņefiga jūs neizdarīsiet! Un seņjors-auditors godīgi pasaka, ka sertifikāts neko nenozīmē, ka būs ļoti daudz jāstrādā - tev Astrāli būs ļoti daudz jāstrādā un jāpelna nauda, lai SW varētu eksistēt.

Pliiners avatars
Medaļa RecidīvistsMedaļa NostradamsMedaļa Dienas joks
  Pliiners 25.03.18 16:03
 
4
0

atbildot uz lūcija ... komentāru " Kas te notiek? "

Te Kipras apkopēja visiem cenšas iestāstīt, ka ir transporta un investīciju magnāts!

« 1  2  3  4  5 »