Pievieno rakstu! Seko Draugiem Seko Facebook Seko Twitter
 
5
122
« 1  2  3 »

Interesants raksts ar apkopotu informāciju par jaunākajiem notikumiem un dažāda tehniskā analīze kā arī ritošā sastāva parametri. SkyWay Latvijā? vai tas ir reāli?

Iepriekšējais raksts:

Skyway 44

quotKomsomolskaja pravdaquot... Autors: astraalis Skyway 45
1.

"Komsomolskaja pravda" par SkyWay

Pirmais elektrotransports parādījās jau XIX gs. beigās, bet visā tā pastāvēšanas laikā, tas tā arī nespēja konkurēt ar automašīnām ar iekšdedzes dzinēju. Līdzās  acīmredzamajām elektrotransporta priekšrocībām, tam ir arī būtiski trūkumi,  kas, tāpat kā pirms simts gadiem, kļūst par galveno šķērsli tā masveida  pielietojumam - tas ir zems akumulatora bateriju uzlādes ātrums un ierobežots to autonomās darbības laiks.

Tomēr pēdējā laikā interese par elektromobiļiem ir ievērojami atjaunojusies: katru gadu to  skaits palielinās, un pasaules lielāko automobiļu ražotāju vadība nepārtraukti uzstājas ar paziņojumiem par jaunām izstrādnēm elektrotransporta jomā.

"Komsomolskaja  pravda" Baltkrievijā mēģināja tikt skaidrībā, kādam jābūt rītdienas transportam, un ar ko Baltkrievijas inženieri var atbildēt Teslai.

Jūs varat izlasīt publikāciju šeit.

Telekanāls OTRIr iznākusi... Autors: astraalis Skyway 45
2.

Telekanāls OTR

Ir iznākusi filma "Biļete uz nākotni". Tā stāsta par transportu, tostarp par SkyWay inovāciju. Līdzās pašreizējiem novatoriskajiem risinājumiem, filma stāsta par transporta  vēsturi un likumsakarīgu ierašanos laikmetā, kad ir laiks atbrīvoties no  "mūsdienu" automobiļu un dzelzceļa transporta, lai veicinātu drošus un  videi draudzīgus transporta veidus.

65 procenti negadījumu uz Krievijas ceļiem ir saistīti ar cilvēcisko faktoru. Taču no traģēdijām var izvairīties, ja loģistika kļūst "bezcilvēcīga". Par SkyWay, bezpilotu transportlīdzekļiem un daudz ko citu - aizraujošā filmā.

SkyWay fragments https://www.youtube.com/watch?v=L3yeFR3E84w

Pilna versija (RU) https://otr-online.ru/kino/bilet-budushee-41553.html

SkyWay lielākajā Austrālijas... Autors: astraalis Skyway 45
3.

SkyWay lielākajā Austrālijas transporta biennālē

SkyWay Australia piedalās lielākajā transporta izstādē Austrālijā AusRAIL PLUS 2017. Inovatīvais stīgu transports ir izvietots stendā ar numuru 674. AusRAIL PLUS 2017 atbalsta tādi nozares līderi, kā Australasian Railway Association (ARA), Institution of Railway Signal Engineers (IRSE), Railway Technical Society Australasia (RTSA) un the Rail Track Association Australia (RTAA).

AusRAIL izstāde notiek katru gadu, bet AusRAIL PLUS notiek reizi divos gados. Biennālē ir izvērsta gan sasniegumu izstāde, gan konferences, un tā pilda sociālo funkciju. Pasākums piesaista vairāk nekā 7000 viesus, tostarp pus tūkstoti uzņēmumu. Šogad pasākums notiek 21. - 23. novembrī.

SkyWay Australia šodien ir iesniegti vairāk nekā 100 pieteikumi no privātiem uzņēmumiem, valdības organizācijām un ieinteresētajām pusēm, kuras vēlas izskatīt SkyWay risinājumu savu vajadzību apmierināšanai. SkyWay prototipu jaunumi un testa rezultāti testu poligonā Baltkrievijā turpina izraisīt interesi par šo sistēmu Austrālijā. Par to ziņoja mūsu Austrālijas partneris Rods Huks kompānijas - izstrādātāja pārstāvju pēdējās vizītes laikā.

AS quotStīgu... Autors: astraalis Skyway 45
4.

AS "Stīgu tehnoloģijas" pievienojas Baltkrievijas Tirdzniecības un rūpniecības palātai

Stīgu transporta projektēšanas organizācijas sadarbība ar Baltkrievijas  Tirdzniecības un rūpniecības palātu (BTP) sākās, gatavojoties pirmajai AS "Stīgu tehnoloģijas" dalībai Baltkrievijas oficiālajā  delegācijā, lai pārstāvētu nacionālās ekonomikas intereses ārvalstīs. 2017. gada septembrī ģenerālkonstruktors Anatolijs Junickis un ģenerāldirektora  vietnieks Viktors Baburins apmeklēja Indiju, Ņūdeli, lai piedalītos liela  mēroga biznesa forumā. Pasākums bija saistīts ar Baltkrievijas prezidenta Aleksandra Lukašenko vizīti, pirmo ilgā laika periodā. Dalības rezultātā SkyWay pārstāvji parakstīja trīs vienošanās: ar Maharaštras valsti, ostu un "Viedo pilsētu" attīstības programmas ietvaros.

Tagad AS "Stīgu tehnoloģijas" ir palātas loceklis, viens no vairāk nekā 2000 veiksmīgiem  Baltkrievijas uzņēmumiem, kas ir palātas locekļi. Organizācija ir  kļuvusi par valsts vizītkarti jau kopš tās nodibināšanas ar  PSRS Ministru Padomes rīkojumu 1952. gadā (tad - Vissavienības Tirdzniecības Palātas filiāle).

Baltkrievijas  Tirdzniecības un rūpniecības palāta veic savu darbību, lai veicinātu  uzņēmējdarbības attīstību Baltkrievijā, integrētu tās ekonomiku  pasaules ekonomikas sistēmā, radītu labvēlīgus apstākļus uzņēmējdarbības  ārējo ekonomisko sakaru stiprināšanai ar ārvalstu partneriem. Piedaloties  Baltkrievijas Tirdzniecības un rūpniecības palātai, ir izveidotas biznesa sadarbības  padomes ar desmitiem valstu visā pasaulē. Šī sadarbība ir lieliska iespēja inovatīvā transporta plašākai izplatīšanai.

Komsomolskaja pravdaquot par... Autors: astraalis Skyway 45
5.

Komsomolskaja pravda" par SkyWay

Transports ir ne tikai pašas mašīnas. Tas galvenokārt ir ceļi, pa kuriem pārvietojas automašīnas, autostāvvietas, benzīna uzpildes stacijas un vēl daudz vairāk. Mūsdienu transporta infrastruktūra ir baigs ikviena ekologa sapnis. Zem asfalta tiek apglabātas milzīgas auglīgās augsnes platības. Bet šo teritoriju var izmantot lauksaimniecībā un iegūt garšīgus un noderīgus bioloģiskos produktus!

Par to, kā stīgu transports palīdzēs dabai atkarot no betona  un asfalta džungļiem arvien jaunus zemes nostūrus- lasiet "Komsomolskaja pravda" rakstā.

Lasīt rakstu pdf formātā

Jekaterinburga un Vitebska... Autors: astraalis Skyway 45
6.

Jekaterinburga un Vitebska iepazīstas ar otrā līmeņa ceļiem

Darba grupas  "Jekaterinburga 300", kura iepazīstinās valsts vadību ar  investīciju projektiem pilsētas gada jubilejai, sanāksmē, tika ierosināts būvēt  ceļu, izmantojot SkyWay tehnoloģiju. Par to ziņo reģionālais izdevums ekburg.tv. Par to, ka ar transportu, kas pārvietojas "virs zemes", tiek ierosināts aizstāt otro metro līniju, informē portāls justmedia.ru.

Jau ir veikti aprēķini vairākām Jekaterinburgas trasēm: no Akadēmiskā līdz centram, no Akadēmiskā līdz Botanikam, kā arī Kolcovo, uz Uktus un Himmash.

Viena no Jekaterinburgas problēmām ir piepilsētas un citu reģiona pilsētu iedzīvotāju migrācija uz darbu un atpakaļ. Sabiedriskais transports Jekaterinburgā pārsvarā ir radiāls, t.i., lai nokļūtu no viena rajona uz otru, ir jābrauc cauri centram, kas rada uz ceļiem lielu slodzi. Šo uzdevumu, vienlaikus nodrošinot attālinātos rajonus ar ērtu ātrgaitas sabiedrisko transportu, var atrisināt transporta  sistēma uz  inovatīvās SkyWay tehnoloģijas bāzes.

Atgādinām, ka tieši Jekaterinburgā stīgu transporta tehnoloģijas aktīvi pēta akadēmiskās aprindas un studenti. SkyWay  tehnoloģija ir pamats biznesa paketei, ko pagājušajā gadā prezentēja UrFU  Būvniecības institūta studenti finanšu ekspertiem un potenciālajiem  investoriem. Tur pat, Urālos, vienlaikus ar inovāciju ieviešanu, notika arī pirmie nimbisma uzliesmojumi Krievijā. Tas ir atsevišķa raksta priekšmets.

Tajā pašā laikā SkyWay tika prezentēts arī Vitebskā, Baltkrievijas ziemeļu reģionālajā centrā. Apskatīt jaunos JST ātrgaitas un ekoloģiskā transporta modeļus mērogā 1:10 varēja TC "Trio", informē laikraksts "Vitebskie  Vesti". Problēma ir aktuāla gan Vitebskas, gan citiem valsts reģioniem. Piemēram,  Beshenkovich iedzīvotājus katru gadu uztrauc viens un tas pats jautājums: ūdens šķēršļu 184 metru platībā pārvarēšana, lai no viena Zapadnaja Dvina upes krasta nokļūtu uz otru darbā, uz mācībām vai  vienkārši lai iepirktos. Ziemā var šķērsot ledu, ja tas ir stiprs. No pavasara līdz  rudenim tiek organizēta pārcelšanās ar pontoniem, bet starpsezonā UKP mājokļu un  komunālo pakalpojumu uzņēmums "Beshenkovichi Communal" pārvadā cilvēkus ar laivām. Autotransportam ir jābrauc apkārt desmitiem kilometru.

quotStīgu tehnoloģijaquot... Autors: astraalis Skyway 45
7.

"Stīgu tehnoloģija" pievienojas Baltkrievijas Tirdzniecības un rūpniecības Palātai!

quotStīgu tehnoloģijaquot... Autors: astraalis Skyway 45
8.

"Stīgu tehnoloģija" pievienojas Baltkrievijas Tirdzniecības un rūpniecības Palātai!

quotStīgu tehnoloģijaquot... Autors: astraalis Skyway 45
9.

"Stīgu tehnoloģija" pievienojas Baltkrievijas Tirdzniecības un rūpniecības Palātai!

Viens no SkyWay kravas... Autors: astraalis Skyway 45
10.

Viens no SkyWay kravas variantiem, kas pārvietos tradicionālos kravas konteinerus pa SW trasi. Domāju, ka šis būs liels lēciens transporta loģistikas jomā, tā kā ostas, kurās pārkrauj kravas konteinerus varēs sev uzbūvēt kravas trasi, kas savienos lielākos loģistikas punktus un es domāju, ka te pat nav ko diskutēt par izdevīgumu, jo konteineri sistemātiski tiks nosūtīti uz vajadzīgajiem punktiem bez nekādas gaidīšanas, turklāt pašlaik kravas auto gaida ļoti ilgi pie ostas, lai tiktu rindā uz ielādi.

Izmantotie avoti:
http://www.sky-way.lv
« 1  2  3 »
5
122

Citi šī autora raksti:

Lasi vēl labākos rakstus:

komentāri [351]

Niks: vai ienāc ar
Kārtot komentārus: populārākie | jaunākie | vecākie
Rādīt bildes
Lauris Ase avatars
Medaļa SpoksMedaļa Bērndārznieks
  Lauris Ase 30.11.17 23:25  
 
18
0
Kārtējā murgojuma sērija palaista gaisā. Kas jauns-nekā jauna. Viss no sērijas ,,kaut kad būs,, ! Diez tās plastmasas kartupeļu kastes beidzot savā poligonā ir spējušas ieskrieties kaut ātrāk pa 70kmh....? A to no Siguldas kalna palaista miskaste ripo ātrāk! Līdz maģiskajam 2018 gadam vairs viens mēnesis palicis-dibenberga solītais peļņas gads....Es pat abonēju Forbes nākamajam gadam, lai varētu ieraudzīt miljonāru sarakstu pilnu ar skaivejistiem....
Pliiners avatars
Medaļa Dienas joksMedaļa Zoles 3000 spelesMedaļa Dienas joks
  Pliiners 01.12.17 21:11  
 
5
0
atbildot uz Grey Wolf komentāru " jaunie tramvaji var pārvadāt pie 300 pasažier... "

Met mieru, ko tas viesnīcas šveicars var atbildēt? Neko viņš nesaprot, vienkārši ir nenormāli safanojies par Ponzī shēmu un cer uz peļņu, jo pats ir iegrūdis neadekvāti daudz priekš saviem ienākumiem. Tas tāds Placebo efekts.

Grey Wolf avatars
Medaļa Dienas domaMedaļa Dienas domaMedaļa Dienas doma
  Grey Wolf 30.11.17 21:20
 
6
1

11. cik tev jābūt tuppam, lai vispār šo bildi ieliktu, lai to trasi pagarinātu centra virzienā, būtu jānojauc desmitiem pilsētas kvartālu, jebšu domā ka tos stabus uztupināts uz māju jumtiem?

ja domās pagarina to trasi, tad janojauc 30% no Rīgas jugenstila celtnēm, kas tieši atrastos tās ceļā.. vardu sakot stulbuma uzvaras gājiens turpinās..

 

Grey Wolf avatars
Medaļa Dienas domaMedaļa Dienas domaMedaļa Dienas doma
  Grey Wolf 30.11.17 22:05
 
4
0

atbildot uz astraalis komentāru " Par ko tu runā vispār? kurš ir stulbenis? zin... "

un no tiem rodeļiem cilvēki ar virvēm lejā un augšā tiks?

Un tādi tievi laternas stabi 9 stāv mājas augstumā.. skaisti.. Un UNESCO būs stāvā sajūsmā par vecpilsētas pārbūvi, un turisti priecāsies par rodeļiem virs skaistajām jugenstila celtnēm..

Vienkārši skaisti..  

6. bilde - nafig tramvajas uz stabiem jābūvē? 10. bilde, tie tievie vadi, pat tukšu konteneri neizturēs..   

Lauris Ase avatars
Medaļa SpoksMedaļa Bērndārznieks
  Lauris Ase 30.11.17 23:49  
 
4
0
atbildot uz Grey Wolf komentāru " nemels niekus- fizikas likumus neviens nav at... "

Astraļkam Junitskis ne tikai atcels, bet izveidos jaunaus un atklās papildus vēl pāris dimensijas
Grey Wolf avatars
Medaļa Dienas domaMedaļa Dienas domaMedaļa Dienas doma
  Grey Wolf 30.11.17 23:21
 
3
0

atbildot uz astraalis komentāru " Lūk kur ir pierādijumi, ka cilvēks kārtējo re... "

Vai vispār kādreiz tajā Rīgas rajonā esi bijis? tur gluži vienkārši NAV VIETAS pat taviem laternu stabiem, un kā tu iedomājies uzbūvēt staciju uz ēkas jumta? Kas nav plakans, un piedevām ir kulturvēsturisks piemineklis?   

Un tiešām neredzu iemeslu kāpēc tramvajs jābūvē uz stabiem, platuma ziņā aizņem tikpat cik uz zemes uzbūvētais, toties cenas ziņā ir krietni dārgāks, jo jābūvē kāpnes un lifti (invlīdiem, un bērnu ratiem, jeb tie nebrauks ar tiem rodeļiem), un tie aizņem daudz vairāk platības nekā parasta pieturvieta.. Un izmaksas būs grandiozas.. Vitebskā noteikti neviens neko tādu nebūvēs, tur ielas ir  ļoti, ļoti platas un pats interesantākasi ka viņām visām pa vidu ir jau paredzēta vieta tramvajam - esmu tur bijis.  teiksim kāda X pēc šeit būtu jābūvē rodeļu trase uz stabiem?

https://www.youtube.com/watch?v=wiWFwneLU1k

Tāpat nevaru saprast kāpēc ostas termināli jābūvē kautkāda trase, ja pasaules lielākajās ostās, ir pilnībā automatizēti, kontēnieru pārvadātāji, un ar tiem salāgoti krāni, kas izkrauj kuģus..  tur tādai trasei gluži vienkārši nav vietas..   

Pliiners avatars
Medaļa Dienas joksMedaļa Zoles 3000 spelesMedaļa Dienas joks
  Pliiners 03.12.17 16:22  
 
3
0
atbildot uz astraalis komentāru " Nav nekādas garantijas. Kur vispār ir kādas g... "

Kāda starpība, kāds ir "diskonts", ja neviens nekādu naudu NEKAD netaisās atgriest, lai tas diskonts ir kaut 1: 5000000000000, katrs ieguldītais Euro ir pazaudēts!

Pliiners avatars
Medaļa Dienas joksMedaļa Zoles 3000 spelesMedaļa Dienas joks
  Pliiners 01.12.17 22:54  
 
3
0
atbildot uz Grey Wolf komentāru " a tev tiešām pie gramatika jāpiesienās? Kad ... "

Astrālis ir mūsu nākotnes gramatiski pareizais pārvEdātājs!

Lauris Ase avatars
Medaļa SpoksMedaļa Bērndārznieks
  Lauris Ase 02.12.17 15:29  
 
3
0
atbildot uz astraalis komentāru " Ko tu tur muldi? es skaidroju? tas otrs džeks... "

Toč tapors...! Par čammāšanos pat var arī nebūt runas. Ja gluži iegūtās zināšanas neaprobežojas ar bērnudārzu, tad tomēr jāzin, ka neviens transportlīdzeklis momentā neapstājas kaut tikai no tiem 50kmh. Ja tā būtu, tad priekšējo vējstiklu būtu jāmazgā no abām pusēm-ārpusi no kukaiņiem, bet iekšpusi no braucošo nospiedumiem. Jebkurš transportlīdzeklis no sākuma samazina ātrumu,kad apstājas, tad atver durvis(tās veras arī kā gliemeži, to pat viņu s..a video var redzēt.Tas viss paņem laiku. Turpinājumā tur iekšā būs ,,višebala,, , kas lidinās ārā pa tām tavām pāris sekundēm? Jeb no sākuma liks paskriet sprintiņus, lai redzētu, vai iekļaujies izkāpšanas ,,standartos,, ? Sen ir izmērīts, ka apstāšanās pieturā, izkāpšana,iekāpšana aizņem sabiedriskajam 2min un vairāk. Un tā visi tur ,,žagodamies,, kratīsies kā sardeles rindiņā.... un nedod dievs pieturās sadomās kāpelēt vairāk cilvēki, tad vantinieks rīta stundā liksies kā ātrgaitas autobānis...! Jo vairāk pa šito sū.u lasi, ko tas te dzejo un komentē, jo vairāk ir skaidrs, cik bezcerīgs un bezjēdzīgs tas ir, kā transports. Kā naudas izkrāpšanas uzņēmums, oi tur riktīgs meistatdarbs!!!!
Pliiners avatars
Medaļa Dienas joksMedaļa Zoles 3000 spelesMedaļa Dienas joks
  Pliiners 03.12.17 16:14  
 
3
0
atbildot uz astraalis komentāru " Izskatās, ka tu vienkārši no gultas esi ārā i... "

Labi, sāksim visu no sākuma, no kādas 5. klases vai kad tur ģeomertiju sāk macīt! Tas ko tu esi iedomājies vai nespēj atšķirt ir leņķa grādi, taisnleņķa trijstūrim tie ir 90, 45 un 45. Pārējiem trijstūriem tos ir iespējams aprēkināt vai izmētīt ar transportieri, piemēram. Ir tāds pusaplītis aprakstīts ar dažāiem cipariņiem un apmēram 5. klasē ģeometrijas stundās māca ar to darboties. Bet tu te runā par kalna procentuālo kāpumu, kuru aprēķina šādi - cik metru vertikāls kāpums ir uz 100 metru horizontālu ceļa garumu, tik procentu kāpums. Piemērs - 200 m garā ceļa posmā vertikālais kāpums ir 10 m (3-stāvu mājas jumts), tātad procentuālais kāpums ir 5 %, jo katros 100 metros ceļš kāpj pa 5 metriem, attiecīgi, 200 metros 10 metri. Ja tu sāc stāstīt, ka Junickis ar tramvaju brauks pa 30% kāpumu, tad es saku, ka tu nespēj atšķirt, kas tev ir biksēs-plmpls vai pirksts? Bet atļaujies CITUS saukt par idiotiem un aicini pārējos iesaistities muļķu slaukšanas pasākumā, nespējot apstrīdēt pat elementāras tehniskas lietas.

Pliiners avatars
Medaļa Dienas joksMedaļa Zoles 3000 spelesMedaļa Dienas joks
  Pliiners 10.12.17 19:31  
 
2
0
atbildot uz astraalis komentāru " Neliels salīdzinājus par tehnoloģiju šo... "

Tūlīt sāksi taisnoties, ka esi kļūdījies 10 vai 100 reizes, kādi 12 l/100km/uz vienu pasažieri? Kas jums tur visi līmi osta?

Pliiners avatars
Medaļa Dienas joksMedaļa Zoles 3000 spelesMedaļa Dienas joks
  Pliiners 01.12.17 22:23  
 
2
0
atbildot uz astraalis komentāru " Klausies, tev ir nopietnas problēmas ar grama... "

Tu sevi palasi, āpsi!

Lauris Ase avatars
Medaļa SpoksMedaļa Bērndārznieks
  Lauris Ase 02.12.17 10:06  
 
2
0
atbildot uz astraalis komentāru " Es tiešām nesaprotu, tu runā par tehnoloģiju,... "

Cirvis, kas cirvis! Pamatskolas bērnu mīļākā nodarbe-piesieties otram par gramatiku. Arī tev, tā kā visā citā zināšanas švakas, tad vismaz latviešu valodas skolotāju patēlot! Tipa man baigi interesē tavas piezīmes.
Grey Wolf avatars
Medaļa Dienas domaMedaļa Dienas domaMedaļa Dienas doma
  Grey Wolf 30.11.17 23:02
 
2
0

vel mazliet par to bildi kur redzams trošu ceļš pāri Daugavai - Londonai līdzīgs projekts izmaksāja nieka 60 miljonus .. un ir nepilnu kilomeru garš, tātad izmaksas tādam trošu ceļam ir milzīgas, pat pie viss optimistiskākajiem aprēķiniem ap 20 miljoni par kilometru..    

Lauris Ase avatars
Medaļa SpoksMedaļa Bērndārznieks
  Lauris Ase 02.12.17 07:32  
 
2
0
atbildot uz astraalis komentāru " Protams, es domāju, ka mani raksti jau ... "

Beidz mūldēt, par tehnaloģiju lūk esot....Di.š, kā veca govs. Par katru ievilkto piramīdā cik tu tur saņēmi dolārus....? 50, ja mani atmiņa neviļ....Reklām raksti lētticīgo aitu makšķerēšanai un tavas kabatas piepildīšanai....! Citi vismaz raksta par interesantām lietām,bet šite, tūliņ būs jau 50 sērijas kur tiek muļļāts viens un tas pats, kā 90to gadu ziepenē!
Grey Wolf avatars
Medaļa Dienas domaMedaļa Dienas domaMedaļa Dienas doma
  Grey Wolf 01.12.17 22:28
 
2
0

atbildot uz astraalis komentāru " Klausies, tev ir nopietnas problēmas ar grama... "

a tev tiešām pie gramatika jāpiesienās?

Kad argumenti apsīkst tad sākās pretinieka nomelnošāna...

Pliiners avatars
Medaļa Dienas joksMedaļa Zoles 3000 spelesMedaļa Dienas joks
  Pliiners 01.12.17 21:31  
 
2
0
atbildot uz ja kas.... komentāru " 72 pasažieri x vidējs cilvēka 80kg svars = 57... "

Plus, ja mēs pieņemam, ka tā Junikaste ir 40 pēdu konteinera izmēros, tad tikai plika kaste svērs 4 tonnas kā minimums, bez nekā, tikai kaste. Vismaz tik sver tukšs 40 pēdu konteiņers. Pieplusojam pasžierus, motorriteņus, elektroniku, salona apdari, sēdekļus, potenciālo bagāžu pasažieriem un, pats galvenais, AKUMULATORUS! Kopā kādas 30 - 40 tonnas. Šveicars pat rēķināt nemāk?

Lauris Ase avatars
Medaļa SpoksMedaļa Bērndārznieks
  Lauris Ase 05.12.17 21:20  
 
2
0
atbildot uz astraalis komentāru " Nu džeki, neviens jūs te nespiež uzturē... "

Zinu, ka nespiež-aiz gara laika ienāku, parēcu.... Patīk man sarkastisks humors, un jo ilgāk SW vazā savas aitiņas aiz deguna, jo man jautrāk.... Savukārt, kad nobruks šitas ,,Ēģiptes brīnums,, tad tā man būs īsta medusmaize kipras apkopēju bakstīt un uz zoba vilkt... ;D Ir man viens zināms, kurš savulaik i no darba aizgāja i kredītu paņēma dēļ līdzīga stulba veidojuma.....Sākumā jau no sevis baigo biznesmeni tēloja un tā pat kā apkopējiņš-cītīgi stāstīja, ka es nekā nesaprotot utml. Kad sabruka, tad gan kaut kā dikti mainījās....Es gan joprojām mīlu ar viņu sasveicinoties , apjautāties, kā tad pa Biznesu sokas....
Pliiners avatars
Medaļa Dienas joksMedaļa Zoles 3000 spelesMedaļa Dienas joks
  Pliiners 05.12.17 10:52  
 
2
0
atbildot uz Anonīms komentāru " Tak šitais lohotrons vispaar nekad neat... "

To, ka viņi paši neko neatmaksās, viņi nemaz neslēpj. Solīts tika, ka tiklīdz visu MG pabeigs, tā visa pasaule noelsīsies un metīsies laimīgajiem akcionāriem no rokām raut ārā akcijas par megapaaugstinātām cenām. Bet realitāte, ka parasti, ir nedaudz savādāka - te rodeļttrase par īsu, te sabotieri pilns ekoparks, te konkurenti svēto Toļiktēvu apmelo. Un tam visam, dārgie partneri, atkal ir nepieciešama nauda, atkal daudz naudas. Un, kā jūs saprotiet, ja mēs jums atļausim pirkt akcijas vienam no otra, tad jūs nepirksiet tās akcijas no mums un mums nebūs naudas, ja nebūs mums, nebūs arī jums, jo mēs neko nepabeigsim. Tā lūk, biedri, ja negribiet visu pazaudēt, sāciet atkal stiept naudu!

Lauris Ase avatars
Medaļa SpoksMedaļa Bērndārznieks
  Lauris Ase 02.12.17 07:15  
 
2
0
atbildot uz astraalis komentāru " SkyWay sastāvi ripos ik pa sekundēm. Tuvākais... "

Pa divām sekundēm..?!?! Šito sviestu es gribētu redzēt Kārtējais pierādījums gan tavai gan pārējo sw realitātes izjūtas trūkumam....! Iedomājieties pirmdienas rītu ap 8-00 uz tā lenteņa, kur tās plastmasas miskastes divu sekunžu attālumā... Vot izdomā tantuks iekāpt pie centrāltirgus un izkāpt grēcinieku ielā.... Apstājas viena kastīte un līdz ar viņu garā desā visas kas ir aiz viņas...! I korķis visā lentenī gatavs Ne jau durvis atvērs un tantuks izlēks un ielēks 1.sek laikā....! Katra apstāšanās, stāvēšana pieturā aizņem no 1.min līdz 2.min, atkarībā no cilvēku daudzuma. Šī iemesla dēļ arī tramvaji nekursē biežāk pa 5.min. SW arī nav nekas vairāk kā aiz čupra pakarināts tramvajs. Bet arī šis apzīmējums ir pārāk optimistisks.Plastmasas musarņiks, kurš nekustas ātrāk pa kaimiņonkuļa zapiņu! Un šito su..u te dažs labs uzskata par baigo nākotni???? Pensiju fonda kraikase pāris hitriem onkām, un naudas izsviestuve tiem, kam tās ir par daudz. Ā kstati, ziniet kādēļ sw padzina no krievijas un šie fiksi notinās uz Belariem? Tādēļ ka atšķirībā no Krievijas, Belarieos līdz šim nav mājojusi neviena piramīda, līdz ar to likumos nav šādiem sū....m paredzēto pantu.
« 1  2  3  4  5 »