Pievieno rakstu! Seko Draugiem Seko Facebook Seko Twitter
 
8
37
ITYouth forums SkyWay... Autors: astraalis Skyway 44
1.

IT-Youth forums SkyWay EkoTehnoParkā

2017. gada 1.-2. novembrī notiek jauniešu forums IT-Youth. Tas apvieno interneta sabiedrības un BRJS tīmekļa vietņu administratorus no visiem Baltkrievijas reģioniem. Forumu organizē  NVO "Baltkrievijas republikas jaunatnes savienība" ar AS "Stīgu tehnoloģijas"  un Baltkrievijas Valsts universitātes  Žurnālistikas institūta padziļināto studiju un pārkvalifikācijas  fakultāti. Vienota akcija tika uzsākta, lai uzsvērtu tehnoloģiju un mūsdienu informācijas tendenču novatoriskas attīstības apvienošanu. 

"Šodien mums ir jākonstatē fakts, ka jaunieši nevar iedomāties savu dzīvi bez sociālajiem tīkliem,"  sacīja IT-Youth foruma koordinators Pāvels Petriščevs. "Neapšaubāmi,  pateicoties straujajai sociālo tīklu attīstībai, jaunieši un meitenes ieguva iespēju ātri uzzināt par mūsdienu tendencēm un var uzreiz pārcelties uz  jebkuru pasaules malu. Sociālie tīkli  ir ne tikai jaunumu avots, bet arī platforma mūsdienu tehnoloģiju  ieviešanai, bez tam, spēcīgs instruments viedokļu veidošanai un efektīvai  ietekmei, "uzskata Pāvels.

Pasākuma programma tiek  veidota kā izglītības semināru un lekciju kopums, kuru mērķis ir uzlabot  mērķauditorijas izglītības kvalitāti IT tehnoloģijās un citās saistītās  jomās, kā arī pieredzes apmaiņu un ietver informācijas tehnoloģiju un žurnālistikas profesionālo speciālistu  sagatavošanu informācijas tehnoloģiju un žurnālistikas pamatu jomā (marketings sociālajos tīklos); SEO (interneta resursu optimizācija); mākslinieciskās prasmes un copywriting, kā arī psiholoģiskie treniņi. 

Avots - AS "Stīgu Tehnoloģijas" vietne.

Indijas vēstnieka... Autors: astraalis Skyway 44
2.

Indijas vēstnieka Baltkrievijas Republikā personīgā iepazīšanās ar Anatoliju Junicki

SkyWay projektēšanas organizācijas biroju apmeklēja Indijas Republikas vēstnieks Baltkrievijā Saksens Pankadža kungs. Sanāksmes laikā augstais viesis tikās ar SkyWay tehnoloģiju autoru un ģenerālkonstruktoru Anatoliju Junicki un AS "Stīgu tehnoloģijas" ģenerāldirektora vietnieku Viktoru Baburinu.

Sarunā ar SkyWay projektēšanas organizācijas vadību, Saksens Pankadža kungs atzīmēja stīgu transporta sistēmu inženierrisinājumu augsto līmeni un, pēc viņa domām, SkyWay ir lielas perspektīvas Indijas kravas un pasažieru pārvadājumu tirgū.

Atgādinām, ka SkyWay tehnoloģija attīstās Indijā vairākos virzienos: parakstīti sadarbības līgumi ar vienu no Indijas štatiem, jūras ostu, notiek sarunas ar Maharaštras štatu par valsts un kravas pārvadājumu attīstību tās teritorijā. 2017.gada septembrī SkyWay pārstāvji piedalījās liela mēroga biznesa forumā Ņūdeli, kas notika vienlaicīgi ar Baltkrievijas vadītāja Aleksandra Lukašenko vizīti Indijā.

Saņemti patenti Baltkrievijā... Autors: astraalis Skyway 44
3.

Saņemti patenti Baltkrievijā un Ķīnā

Baltkrievijas Nacionālais  intelektuālā īpašuma centrs autoram un patenta īpašniekam  Anatolijam Junickim piešķīris 3 Baltkrievijas patentus 5  rūpnieciskiem dizainparaugiem, teikts inženiera oficiālajā vietnē.

Nr. 3684 - Pārvietojams līdzeklis stīgu transporta sistēmām (2 varianti);

Nr. 3685 - Pārvietojams līdzeklis stīgu transporta sistēmām;

Nr. 3759 - Transporta modulis (2 varianti).

Ķīnas Tautas  Republikas Valsts Intelektuālā īpašuma birojs Anatolijam Junickim izsniedzis 3 rūpniecisko dizainparaugu reģistrācijas sertifikātus.

Šajā mēnesī mēs ziņojām par rūpniecisko dizainparaugu reģistrācijas japāņu sertifikātu un Austrālijas uzņēmuma SAI Global sertifikātu saņemšanu. Tas apstiprina, ka kompānijā izmantotā vides pārvaldības sistēma atbilst starptautisko standartu prasībām.

Intelektuālā  īpašuma objektu reģistrācija dažādās valstīs ļauj ne tikai juridiski korekti  iekļūt ar savu produkciju attiecīgajos tirgos, bet arī nodrošina tā  aizsardzību pret nesankcionētu izmantošanu un negodīgu konkurenci. Vairāk par intelektuālā īpašuma aizsardzību lasiet SkyWay kompāniju grupas atsevišķā rakstā.

SkyWay  transports kas... Autors: astraalis Skyway 44
4.

SkyWay - transports, kas atbilst Arktikas attīstības pamatprasībām

Informatīvi analītiskā projekta "Sonar 2050" portālā izvietota publikācija, kurā  Valsts zinātniskā centra "Arktikas un Antarktikas pētījumu institūts" Demonstrācijas tehnoloģiju laboratorijas vadītājs Ivans Sidelņikovs  novērtē tuvākās attīstītības perspektīvas vienā no Krievijas - Arktikas  ietekmes reģioniem. Šī reģiona unikālā  ģeogrāfiskā atrašanās vieta un milzīgie minerālie resursi, kas  koncentrēti tās teritorijā, izraisa pasaules vadošo valstu, piemēram,  ASV, Kanādas, Dānijas un Norvēģijas nacionālo interešu konfliktu. Ņemot vērā šos  apstākļus, Arktikas reģiona attīstība ir Krievijas svarīgākais  stratēģiskais uzdevums, kura risināšanā var tikt izmantoti Baltkrievijas  inženierzinātņu skolas izstrādājumi:

"Ir nozares un virzieni, kas vēsturiski savieno Baltkrieviju ar Arktikas projektiem. Pirmā lieta, kas nāk prātā, ir transports - BelAZi atrodas visās Krievijas lielajās polāro nogulšņu vietās. Un transporta tehnoloģiju jomā Baltkrievijai arī šodien ir interesanti priekšlikumi. Ļaujiet man jums atgādināt, ka transporta jautājums Ziemeļos šodien ir viens no aktuālākajiem. Es runāju par tā saucamajām otrās pakāpes transporta sistēmām - sliedēm, kas balstītas uz estakādēm. Ekotehnoparkā, netālu no Minskas, ir neparasts stends, kurā tagad darbojas jauna tehnoloģija - stīgu transports. Pirmo reizi es tikos ar šo tehnoloģiju un tā autoru pirms 14 gadiem. Pēdējos gados izstrādātāji ir pārvarējuši sarežģītu ceļu no līmeņa "tas  nevar būt", līdz līmenim "šeit, šķiet, patiešām ir atbilde uz lietotāju  pieprasījumu." Šī tehnoloģija parādījās astoņdesmito gadu beigās, kā iespējama atbilde uz  Sibīrijas un Arktikas nogulšņu attīstības problēmām, kurām ir grūti  piekļūt, tāpēc tās ir ļoti dārgas, lai iesaistītos ekonomiskajā apritē.

Kopš tā laika, akadēmiķis Anatolijs Junickis ir risinājis šo jautājumu un, cik  man zināms, arvien pieaug interese par šo transporta produktu pat no  bijušajiem skeptiķiem, ieskaitot Krievijas un Baltkrievijas varas  pārstāvjus. Es pieļauju, ka  tas ir tieši estakāžu transports, kas atbilst galvenajām polāro transporta shēmu  prasībām - drošība, ekspluatācija visos laika apstākļos, stabilitāte un rentabilitāte -  tas ir produkts, ar kuru šodien Baltkrievija var iekļūt un gūt panākumus gandrīz jebkurā lielā  Arktikas projektā", komentēja Ivans Sidelņikovs.

Iepazīties ar publikāciju varat šeit.

quotJaunības karogsquot un... Autors: astraalis Skyway 44
5.

"Jaunības karogs" un SkyWay

Tieši pirms 30  gadiem laikraksts "Jaunības Karogs" rakstīja par izgudrotāju Anatoliju  Junicki un viņa inovatīvo projektu "Visplanētas transportlīdzeklis", kas pasargās zemi no vides katastrofas. Pirmais solis tā īstenošanā ir SkyWay stīgu transporta tehnoloģiju attīstība. 2017. gadā šī paša izdevuma žurnālisti ieraudzīja junibaiku un noskaidroja, kad viņi varēs uz to nopirkt biļeti.

Lejupielādēt PDF. https://vk.com/doc-62448611_453654330

Starptautiska mēroga... Autors: astraalis Skyway 44
6.

Starptautiska mēroga izstāde

Kompānija  "Skyway Technologies Indonesia" tika pārstāvēta Indonēzijas Infrastruktūras Nedēļā 2017, starptautiska mēroga izstādē, kas veltīta infrastruktūras problēmām, to organizē kompānija "Infrastructure Asia", un tā tiek atbalstīta visos valdības līmeņos, ieskaitot Indonēzijas  Tirdzniecības un rūpniecības palātu (KADIN), Sabiedrisko lietu ministriju,  Ekonomikas jautājumu koordinācijas ministriju, Sakaru un informātikas ministriju, Enerģētikas un minerālo resursu ministriju un Valsts attīstības plānošanas aģentūru. "SkyWay  Technologies Indonesia" piedalījās šajā izstādē no 2017. gada 8. līdz 10. novembrim Džakartas Konferenču centrā Senajan rajonā.

Kompānija "SkyWay Technologies Indonesia" aktīvi piedalīsies vairākās konferencēs, piemēram, InfraRail, InfraFinance un InfraPort 2017.

Atgādinām, ka Indonēzijas Ekonomikas un rūpniecības Nacionālā Komiteja īsteno programmu "Zelta ciems". Šī Prezidenta Džokovi ierosinātā programma ir vērsta uz Indonēzijas attīstību, uzlabojot dzīves ciematos un pilsētās. Programmas sarakstā ir iekļauti 2000 Indonēzijas apdzīvoto vietu. Kompānija "Skyway  Technologies Indonesia" parakstīja Saprašanās memorandu Rembanga apgabala Dasun apmetnē, kas ir viena no "zelta pilsētiņām". Kompānija atbalstīs Indonēzijas valdības transporta komunikāciju attīstības programmu. "SkyWay Technologies Indonesia" ir vienīgais transporta un infrastruktūras tehnoloģiju partneris šajā programmā. Iepriekš Skyway  jau parakstīja Saprašanās memorandu ar Indonēzijas Universitāti,  kurā plānots būvēt transporta infrastruktūru universitātes pilsētiņā.

Kvalitātes lēciens SkyWay... Autors: astraalis Skyway 44
7.

Kvalitātes lēciens SkyWay tehnoloģijas attīstībā

SkyWay atkal dodas uz... Autors: astraalis Skyway 44
8.

SkyWay atkal dodas uz izstādi "Krievijas transports"

6.-8. decembrī Maskavā notiks XI Starptautiskā izstāde "Krievijas transports", atrašanās vieta Gostiny Dvor. Stīgu tehnoloģijas tiks prezentētas stendā A0.1.

2016. gadā par SkyWay ceļa stendu tika izrādīta palielināta interese, to apmeklēja Uļjanovskas reģiona gubernators Sergejs Morozovs, Maskavas vadības skolas "Skolkovo" prezidents Andrejs Šaronovs, Krievijas transporta ministrs  Maksims Sokolovs, Dzelzceļa transporta federālās aģentūras vadītāja vietnieks Igors Micuks, Uļjanovskas reģiona priekšsēdētāja pirmais vietnieks  Andrejs Tyurins, Ufas Elektrotransporta pārvaldes ģenerāldirektors  Askars Fazlyevs, Pilsētas elektriskā transporta uzņēmumu Starptautiskās asociācijas viceprezidents Saids Zakirovs, kompānijas Nokia biznesa attīstības reģionālais direktors Armens Narinyans un daudzi citi.

Šoreiz pirmo reizi Krievijā tiks prezentēts trīs sekciju junikars. Junikars ir SkyWay pilsētas transporta modeļu saimes loceklis un harmoniski iekļaujas jebkuras metropoles esošajā infrastruktūrā. Tas ir vienā modeļu līnijā ar junibusu. Aprīkots ar 2-18 sēdvietām. Izstādē tiks parādīts astoņpadsmit sēdvietu mazās klases junikars. Tā maksimālais braukšanas ātrums ir 120-150 km / h, kompleksa veiktspēja pārsniedz 50 tūkstošus pasažieru stundā.

SkyWay un vadoscaronās... Autors: astraalis Skyway 44
9.

SkyWay un vadošās Baltkrievijas universitātes

2017.gada 14.novembrī SkyWay EkoTehnoParku apmeklēja valsts vadošo universitāšu, kurās tiek apmācīti transporta nozares speciālisti - Baltkrievijas Valsts Tehniskās universitātes un Baltkrievijas Valsts Transporta universitātes pārstāvniecības delegācija. Vairāk nekā 20 cilvēku delegācijā, papildus profesoru pasniedzēju sastāvam, piedalījās arī  studenti, kuri ņem aktīvu dalību universitāšu zinātniskās pētniecības darbā.

Vizītes  iniciators bija Baltkrievijas Premjerministra vietnieks Anatolijs Kalinins, kurš  pārrauga Baltkrievijas transporta nozari. Pagājušajā vasarā, apmeklējot  AS "Stīgu tehnoloģijas", viņš ieteica organizēt ekskursiju uz SkyWay  EkoTehnoParku nākotnes inženieriem un transporta speciālistiem.

AS "Stīgu tehnoloģijas" pārstāvēja ģenerālkonstruktors Anatolijs  Junickis, kurš parādīja viesiem SkyWay projekta attīstību un personīgi vadīja ekskursiju pa EkoTehnoParku. Sanāksmes noslēgumā Anatolijs Junickis nolasīja lekciju par tēmu "Optimāls transports. Kas tas ir? ", kurā viņš pauda savu redzējumu par tuvākajām tendencēm pasaules transporta nozares attīstībā.

Baltkrievijas Universitātes celtniecības fakultātes dekāns Dmitrijs Bokčarevs:

"Vislabākie iespaidi! Mēs redzējām  transportlīdzekļu un eksperimentālo trašu, pa kurām tie pārvietojas, eksperimentālos paraugus [...], un tas iespaido, tas ir interesanti [...]. Nākotnē mēs varam ar jums sadarboties, pārbaudot šos transportlīdzekļus, aprēķinu un dizaina jautājumos ... "

Anatolijs Skojbeda, profesors, BNTU katedras "Mašīnu daļas,  pacelšanas un transportēšanas mašīnas un mehānismi" vadītājs:

"Divas ar pusi gados ir paveikts tāds darbs, ko nevar pārvērtēt [...]. Šodien mēs uzdevām daudz jautājumu un saņēmām izsmeļošas atbildes. Tas liecina, ka tiek veikts ļoti nopietns, mērķtiecīgs un noderīgs darbs ... "

Anatolija Junicka uzstāšanās pilnu versiju skatieties tuvākajā laikā, bet tagad mēs  piedāvājam īsu video pārskatu, kas veltīts šim notikumam.

Pievienotie video

1.

SkyWay un vadošās Baltkrievijas universitātes

2.

Optimāls transports

AS "Stīgu tehnoloģijas"  ģenerāldirektora Anatolija Junicka lekcija vadošo valsts  universitāšu, kuras apmāca transporta nozares speciālistus: Baltkrievijas Valsts Tehniskās universitātes (BNTU) un Baltkrievijas Valsts Transporta universitātes (BelGUT) pārstāvjiem. Lekcijas tēma: "Optimāls transports: Kas tas ir?" Apskatāmo jautājumu vidū: ātrgaitas  transporta līdzekļu aerodinamika, transporta energoefektivitāte, transporta maģistrāļu materiālu patēriņš, mūsdienu pilsētu transporta problēmas,  transporta pieejamības problēma un daudz kas cits. Stāstījums piesātināts ar spilgtiem piemēriem un salīdzinājumiem. Lekcija saprotamā veidā atklāj SkyWay stīgu transporta koncepcijas pamatprincipus, tā ideoloģiju.

3.

SkyWay vides pārvaldības sistēmas valsts sertifikācija

Mēs jau ziņojām par to, ka Austrālijas kompānija SAI Global ir izsniegusi AS "Stīgu tehnoloģijas" sertifikātu, kas apstiprina kompānijas vides pārvaldības sistēmas  atbilstību starptautiskā standarta prasībām. Jau šī gada sākumā SkyWay projektēšanas organizācijas vadība nolēma izveidot un ieviest EkoTehnoParkā vides pārvaldības sistēmu, saskaņā ar ISO 14001: 20015 prasībām. Šis lēmums ir  saistīts ar SkyWay programmas galveno mērķi - izveidot globālu, videi draudzīgu, drošu un augsti efektīvu "otrā līmeņa" transporta un sakaru tīklu. Vides pārvaldības sistēmas sertifikācija ir nepieciešama, lai veiksmīgi piedalītos starptautiskos konkursos.

Darbība šajā  virzienā turpinās un, pēc starptautiskā sertifikāta saņemšanas, ir  pienācis laiks apstiprināt šīs sistēmas atbilstību valsts tiesību aktu prasībām, kas ir ārkārtīgi svarīgi Baltkrievijas Republikas teritorijā esošās kompānijas ilgtspējīgai attīstībai. Kāpēc tas notiek, un kādā stadijā ir šis process, jums piedāvātajā  video intervijā stāsta AS "Stīgu tehnoloģijas" galvenais ekologs Alina Selivanova.

4.

SkyWay EkoTehnoParks

Intervija ar SkyWay projektēšanas organizācijas ģenerāldirektora vietnieku agro un biotehnoloģiju jautājumos Vasiliju Pavlovski, kurā viņš stāsta par paveikto darbu. Humusa izgatavošana no Baltkrievijas  kūdras un oglēm, jumtu apzaļumošana, augstās dobes un daudzas citas lietas, kuras palīdzēs kompleksi apgūt un attīstīt teritorijas, būvējot tajās SkyWay stīgu transporta ceļus.

Tur, kur attīstās SkyWay - ir vesela un auglīga augsne, ekoloģiski tīri produkti un tīrs gaiss.

5.

SkyWay vēstures daļas meklējumos

2017.gada EkoFesta laikā, SkyWay EkoTehnoParka viesu populārākā vieta bija Stīgu transporta tehnoloģiju muzejs. Muzeja unikāla vizītkarte, neapšaubāmi, ir ZIL-131,- automobilis, uz kura bāzes 2001.gadā  JST eksperimentālajā poligonā, Piemaskavas pilsētā Ozeros tika izveidots pirmais pilna mēroga SkyWay transporta moduļa imitators.

Ilgu laiku šī svarīgā SkyWay vēstures komponenta atrašanās vieta nebija zināma: 2000. gadu beigās eksperimentālais stīgu transporta poligons tika demontēts, un kopā ar to, izzuda arī leģendārais ZILs.

Atgriezt daļu SkyWay tehnoloģiskā mantojuma, mēģināja Jevģēnijs Kudrjašovs un Sergejs Sibirjakovs, kuri 2016. gada decembrī devās uz Ozeriem, lai  uzzinātu par leģendārā automobiļa likteni un, ja iespējams, nogādātu to SkyWay  muzejā, tā radītāja Anatolija Junicka dzimtenē.

6.

Panorāmas video no SkyWay EkoTehnoParka  

Piedāvājam jūsu uzmanībai video 360 ° formātā, ar kuru tagad varat veikt virtuālu ceļojumu ar SkyWay junibusu un junibaiku.

Panorāmas video  vai VR video ir jauns video satura formāts, kas tiek uzņemts ar īpašām  360 ° kamerām, pilnībā aptverot sfērisko telpu. Skatīties un vadīt tāda videoklipa skatīšanu, lietotājs var no personīgā datora, izmantojot peli, kā arī virtuālās realitātes brilles, grozot galvu. Šo videoklipu ir iespējams lejupielādēt arī viedtālrunī vai planšetdatorā un skatīties to bezsaistē.

7.

Kvalitātes lēciens SkyWay tehnoloģijas attīstībā

No AS "String  Technologies" ģenerāldirektora Anatolija Junicka mēs jau  vairākkārt esam dzirdējuši esošā stīgu transporta īpašību salīdzinājumu ar  tām, kas ir sasniedzamas, izmantojot ultramodernus kompozītmateriālus. Daudzi jau ir pieraduši pie tā un uztver CFRP, Kevlar izmantošanu kā diezgan tālu perspektīvu.

Bet, kā tas  bieži notiek, Anatolijs Eduardovičs spēja mūs pārsteigt, uzsākot  reālos testus oglekļa šķiedru lameļiem, ar mērķi izpētīt tos kā ceļa struktūras nospriegojuma elementa iespējamo pielietojumu. Jā, jūs pareizi sapratāt, tie veiks stīgu lomu! Darbs tiek veikts Baltkrievijas Nacionālās Tehniskās universitātes Zinātnisko pētījumu un būvkonstrukciju pārbaudes centrā.

EkoTehnoParka  būvniecība turpinās, kā tika plānots, bet AS "String Technologies", kā  izrādījās, vienlaicīgi strādā ar perspektīvu!

Kas notiks ar esošo tehnoloģiju? Kāpēc tiek izstrādāta jauna? Vai tā būs dārgāka un kā tas viss ietekmēs projekta partneru labklājību?

Visa informācija video intervijā ar AS "String Technologies" ģenerāldirektoru Anatoliju Junicki.

8.

Par to, kas tiek pārbaudīts pieņemšanas testu laikā

SkyWay  tehnoloģijas testēšanas un demonstrēšanas centra teritorijā - EkoTehnoParkā -  turpinās SkyWay ritošā sastāva (2-vietīgā junibaika un 14-vietīgā junibusa) testēšana otrajā pieņemšanas testu posmā, ar sekojošu  sertifikāciju.

2-vietīgais  junibaiks ir transportlīdzeklis, ko paredzēts izmantot starpstāvoklī starp  personīgo un sabiedrisko transportu, kā arī pasažieru pārvadāšanai  tūristu maršrutos, rezervātos, savvaļas dzīvnieku parkos, slēpošanas  kūrortos u.c. Transportēšanas sistēma, kas aprīkota ar junibaikiem, var  pārvadāt līdz pat 10 tūkstošiem pasažieru stundā. Braukšanas ātrums ir līdz 150 km / h, ar enerģijas patēriņu, kas atbilst 2,2 litriem uz 100 kilometriem.

Papildu enerģijas  ietaupījumu var panākt, aprīkojot transportlīdzekli ar veloģeneratoru,  kas transformē muskuļu spēku elektroenerģijā un atgriež to sistēmā. Turklāt, ātrumu 60 km / h junibaiks var sasniegt, izmantojot tikai pasažiera muskuļu spēku. Salons ir aprīkots ar ventilācijas sistēmām, gaisa kondicionēšanu, apgaismojumu, audio un video informāciju pasažieriem.

14-vietīgais junibusss - pasažieru transports pilsētai, ar ietilpību līdz 14 cilvēkiem (12 stāvvietas un 2 sēdvietas). Tā maksimālais ātrums ir 150 km / h. Vienlaicīgi,  "SkyWay" transporta sistēmas, kas aprīkota ar junibusiem,  produktivitāte var sasniegt 50 000 pasažieru stundā, kas ir salīdzināma ar Maskavas  metro veiktspēju. Salons ir aprīkots ar ventilācijas sistēmām, gaisa kondicionēšanu, apgaismojumu, audio un video informāciju pasažieriem.

Junibaika un junibusa kustību veic vilces elektriskā piedziņa. Vilces piedziņas elektromotori un riteņi ir apvienoti kopējā mezglā motors-ritenis, kas ļauj  izslēgt raidītājus (reduktorus) un, attiecīgi samazināt izmērus, svaru un izmaksas Abu  transportlīdzekļu (divvietīgā junibaika un 14 vietīgā junibusa) patentētie aerodinamiskie raksturojumi, salīdzinot ar dzelzceļa riteņu pāri, ir 3-5 reizes labāki, bet rites  pretestība pa sliedi, tiek samazināta 2 reizes. Junibaika un junibusa vadības sistēma ir pilnībā automātiska. SkyWay transportlīdzekļus var ekspluatēt dažādos klimatiskajos apstākļos, bez nepieciešamības pēc garāžām. Vidējais kalpošanas laiks ir 25 gadi.

Visi iepriekš minētie 2-vietīgā junibaika un 14-vietīgā junibusa raksturojumi ir apstiprināti pieņemšanas testos. Turklāt, ir svarīgi, lai šo transportlīdzekļu kvalitāte nodrošinātu pasažieru (testētāju)  komfortu un drošību. Pieņemšanas  testi turpināsies līdz brīdim, kad tiks pārbaudīti visi būtiskie  rādītāji un noteikta to atbilstība projektētajiem rādītājiem. Pēc tam, īpaša komisija izskatīs jautājumu par sertifikātu izsniegšanu rūpnieciskajiem paraugiem, bet kompānija ražotājs varēs pāriet uz šo modeļu maza mēroga ražošanu, lai aprīkotu tos ar SkyWay sistēmām.

SkyWay EkoTehnoParkā ir uzsākts pieņemšanas testu otrais posms ar sekojošu sertifikāciju. Gatavojoties  tam, inženieri ņēma vērā Gorelectrotransport Zinātnes un pētniecības  institūta pārstāvju piezīmes pēdējā testa braucienu stadijā, tika precizēti  transportlīdzekļu uzvedības veidi uz cita veida stīgu estakādēm un jaunos,  iepriekš neapstiprinātos ekspluatācijas režīmos. Pētījumiem tika pakļautas īpašības, kas saistītas ar drošību, komfortu un gaitas līganumu. Pārbaudot junibusu uz super vieglās trases, testētāji pirmo reizi aprakstīja savas izjūtas: "Tas nevis brauc, bet peld". Par testu detaļām mēs jūs informēsim tuvākajā laikā.

8
37

Citi šī autora raksti:

Lasi vēl labākos rakstus:

komentāri [85]

Niks: vai ienāc ar
Kārtot komentārus: populārākie | jaunākie | vecākie
Rādīt bildes
Pliiners avatars
Medaļa Dienas joksMedaļa Zoles 3000 spelesMedaļa Dienas joks
  Pliiners 21.11.17 14:31  
 
6
0
Jā, tie paši vecie murgi, ka viss ir itkā OK. Tūlīt pēc dažiem gadiem kaut ko nosertificēsim un tad jau sāksim ražot "mazās partijās". Un paldies jums, dārgie investori, ka bijāt daļa no nāktones tehnoloģiju ieviesēju pulka un uzredzēšanos jaunos projektos - SW tokenos un kevlāra stīgās!

Pliiners avatars
Medaļa Dienas joksMedaļa Zoles 3000 spelesMedaļa Dienas joks
  Pliiners 21.11.17 16:42  
 
3
0
Eu, Astrāli, kur atskaite par AAE karaliskās ģimenes prezidenta vizīti MG? Laikam tik slepena vizīte, ka neko nedrīkst publicēt, lai diversanti nenoskauž?

Pliiners avatars
Medaļa Dienas joksMedaļa Zoles 3000 spelesMedaļa Dienas joks
  Pliiners 23.11.17 22:14  
 
2
0
atbildot uz astraalis komentāru " Kuram tad te ir šizofrēniska parajona? ... "

Kur tev ir taisnība? Tisnība ir visiem mums - SW ir lohatrons un šajā piramīdā nav paredzēts ieguldītājiem atdot ieguldījumus! Pierādi pretējo! Bez varbūtībām, ar reāliem piemēriem.

Pliiners avatars
Medaļa Dienas joksMedaļa Zoles 3000 spelesMedaļa Dienas joks
  Pliiners 22.11.17 19:04  
 
2
0
atbildot uz astraalis komentāru " Pliiner, tu domā, ka baigi gudrais izkl... "

Kvotēsies, kvotēsies! Un galvenā atšķirība starp mums ir nevis tāda, ka es nesakatu potenciālu, bet gan tāda, ka man nav tendence savu naudu uzticēt katram pretīmnācējam ar skaistu stāstu par pasakainu bagātību. Tu esi tāds mūsdienu Buratino. Esi gatavs atkal un atkal savus dālderus aprakt un gaidīt, kad izaugs naudas koks. Tikai neviens naudas koks tev vēl nav izaudzis, neskatoties uz tavu dzelžaino pārliecību, ka šoreiz NOTEIKTI izdosies. Tev visi saka, ka tavi dālderīši sen jau ir izrakti, bet tev nepielec, tu turpini ierakt vēl un citus uz to mudini. Pie tam visi, kuri tev nepiekrīt, ir muļķi un idioti? Nu, nu!

Pliiners avatars
Medaļa Dienas joksMedaļa Zoles 3000 spelesMedaļa Dienas joks
  Pliiners 22.11.17 08:20  
 
1
0
atbildot uz anonīms komentāru " Kompānija “Recyclix” pārliecinājusi cil... "

Šitie var nemaz neiet un nekur nepieteikties, jo maksājumu uzdevumā, pērkot akcijas, jānorāda, ka maksāts tiek par "apmācībām". Tātad, nav ne akciju, ne būs peļņa, ne kāds kādu sameklēs Britu Virdžīnās. Ekskluzīva iespēja, samaksājot savu naudu, kādu brītiņu pasapņot par to, ka nauda atgriezīsies ar peļņu. Ieteicams piesaistīt arī citus tādus pašus sapņotājus.

astraalis avatars
Medaļa Admins iesakaMedaļa Sertificēts spoksMedaļa Admins iesaka
  astraalis 22.11.17 21:54
 
0
0

Skaivejist, tu esi tik nelīdzsvarots un melīgs cilvēks, ka man ir nepatīkami vispār tev atbildēt. Tu esi tik daudz visu ko sarunājis un samelojis, ka man tavā vietā ir pretīgi, un kā tu vēl vari mierīgi te komentēt. Tas jau vis norāda uz to, cik gudrs tu esi. 

Pliiner tu kurā gadsimtā dzīvo? Tu saproti, ka miljoniem biznesu tiek tieši veidoti uz uzticēšanās principa un nekā vairāk. Parasti ir idejas ģenerators un tad tiek meklēts finansētājs un abas puses neskaitāmos gadījumos nav zināmas viena otrai. Tas ir risks un tur nekā īpaša nav. SkyWay gadijumā sen jau ir pateikts, kādēļ tiek vākta nauda tieši tādā veidā, un tas arī ir saprotams. 

Man tak galīgi neinteresē, ko "visi" spoku troļļi saka, neinteresē Kaut vai tūkstošiem to saka un te arī parādās tas, ka es neesmi muļķis un investēju ar lielāko pārliecību, kas krasi atšķiras no Skaivejista, kurš jau 10 reizes ir mainijis savu viedokli un izteicies ar tādu tupumu, ka es brīnos, kā vispār viņam pietika prāts, lai kaut kur investētu. Es esmu stabils šajā jautājumā un man nav bijušas pat mazākās aizdomas par kompānijas godīgumu. Tas ko jūs man te stāstat, ir pilnīgākās fantāzijas un stulbības. 

Pateikšu vienu, ka man jau PILNĪGI pietiek ar to, ka SkyWay vada tāds cilvēks, kā Junickis un tur ir ļoti tālu līdz krāpšanai vai kādām mahinācijām, labāk papētiet kas viņš ir un tad izdomājiet kaut kādas sazvērestības teorijas. Nekad, nekad mūžā cilvēks ar tādu biogrāfiju neuzmetīs nevienu investoru, turklāt viņš tehnoloģija ir tik perspektīva, ka pat būtu jābūt pilnīgākam idiotam, lai ienāktu prātā visu pamest un kādu uzmest, jo ar to tiek zaudēts pilnīgi vis dēļ dažiem miljoniem, bet varētu iegūt miljardus no tehnoloģijas attīstīšanas. Tas ko jūs te sūdzaties par visādiem sīkumiem ir vienkārši skaudība un nespēja neko analizēt. Pitiek jau ar to, ka idioti nosauc SkyWay tehnoloģiju par nekam nevajadzīgu un bez nākotnes - tas arī vis!

astraalis avatars
Medaļa Admins iesakaMedaļa Sertificēts spoksMedaļa Admins iesaka
  astraalis 22.11.17 23:27  
 
0
0
Es tikai nesaprotu vienu, ko tad tu cepies? Lielākais muļķis esi tikai tu, kurš tā runā, bet no savām daļām negrasās atteikties, interesants tips tu esi. Ja tu joprojām neesi neko sapratis, tad netaisos vairs desmito reizi atkārtot. Tu ļoti daudz ko nesaproti, labāk būtu aizgājis uz izstādi, nevis nodzēris 3 eiro, un tas lūk ir tavs iemesls, kādēļ tu neko nesaproti, jo tu nemaz necenties un tev neviens neko mutē nebāzīs, ej labāk uzpīpē.

astraalis avatars
Medaļa Admins iesakaMedaļa Sertificēts spoksMedaļa Admins iesaka
  astraalis 23.11.17 17:36
 
0
0

atbildot uz Kārlis komentāru " Tu mani nepareizi saprati.Es nepielīdzinu Ska... "

Var aiziet pa burbuli un visi tiek brīdināti, jo kriptovalūtu ieviesīs grupa entuziastu, kuri ir saņēmuši Junicka atbalstu, bet pats Junickis tur nav nekādīgi saistīts. Kriptovalūta ir riskants projekts, kura izdevumus nosedz dažu personu grupa, to skaitā Šveices profesionāļi un vis tiks reģistrēts Šveicē. 

Bet tas, ka to ir jādara - viennozīmīgi, jo tad to izdarīs kāds cits un ar šo lietu nedrīkst stāvēt uz vietas, ir jābūt priekšā visiem un uz visiem laikiem (Kā saka Junickis).

astraalis avatars
Medaļa Admins iesakaMedaļa Sertificēts spoksMedaļa Admins iesaka
  astraalis 23.11.17 21:01
 
0
0

Skaivejist! kāpēc tu nepārtraukti melo un izliecies par citiem cilvēkiem? tu nesaproti, ka tu tikai sliktāk dari? Tā kā padsmitnieks, teikšu godīgi.

Pliiners avatars
Medaļa Dienas joksMedaļa Zoles 3000 spelesMedaļa Dienas joks
  Pliiners 23.11.17 21:43  
 
0
0
atbildot uz Kārlis komentāru " Cik ievēroju TEv Astraali kautkāda mānija pē... "

Tā ir šizofrēniskā paranoja! Ar tādu viegli saslimt, ja ir tik liels muļķis un pērk virtuālas akcijas par reālu naudu. Neiesaku!

astraalis avatars
Medaļa Admins iesakaMedaļa Sertificēts spoksMedaļa Admins iesaka
  astraalis 23.11.17 21:53
 
0
0

Kuram tad te ir šizofrēniska parajona? āksti, es vienkārši neesmu tik stulbs un ļoti labi znu, ka tu turpini melot Skaivejist un komentē ar atkal jaunu niku, tikai nevajag. 

Vari nemaz necensties un labāk būtu turpinājis komentēt ar savu niku un uzdevisj autājumus, nevis slēpies zem nika Kārlis. Pliiner, tev arī ir jaizaug, jo uzvedies neatbilstoši savam vecuma, un ļoti labi zini, ka man ir taisnība, bet lepnums tev neļauj pilnīgi neko pateikt, apsveicu jūsu bandu

astraalis avatars
Medaļa Admins iesakaMedaļa Sertificēts spoksMedaļa Admins iesaka
  astraalis 22.11.17 18:25
 
0
0

atbildot uz Pliiners komentāru "Muļķis, Astrāli, esi tu, kurš sapņo par to, ka ... "

Vēl joprojām BitCoin tehnoloģiju nosauc par krāpniecisku piramīdu, toties tā darbojas jau 9 gadus un biržu vērtība ir jau vairāk nekā 200 000 000 000. Cilvēki nedomā ar galvu, bet ar savām pakaļām un tie, kas pirms 9 gadiem saskatīja potenciālu kriptovalūta- šodien ir miljonāri vai arī miljardieri, un tas pats notiek arī ar SkyWay. Protams, ka garantijas nav nekādas, arī BitCoinam nebija, bet rezultāti ir redzami un starp mani un tevi ir atšķirība tāda, ka tu neredzi potenciālu SkyWay tehnoloģijai un tieši tādēļ arī tev vis ir piramīda, bet vai zini kādu potenciālu es redzu? milzīgu, un tas ko saka Junickis, ir balta patiesība. SkyWay tehnoloģijai ir tāds potenciāls, ka pat beigas nav redzamas.

astraalis avatars
Medaļa Admins iesakaMedaļa Sertificēts spoksMedaļa Admins iesaka
  astraalis 22.11.17 18:07
 
0
0

Pliiner, tu domā, ka baigi gudrais izklausies? Sāk tev pamazām jau vilkt uz skaudību, nu nevari tu nekādīgi pieņemt pilnīgi neko, jo tu to arī nekad nedarīsi un tā ir skaudība.

Par kādām apmācībām tu tur runā? Akcijas arī kā tādas vēl nav, bet gan ir kompānijas daļas, kuras pēc iziešanas tirgū būs tikai akcijas un tas jau ir skaidrs. Un par kādām tu tur apmācībām runā, ja "akcijas" RSW Holding var jebkurā brīdī pārbaudīt vienotajā akciju reģistrā - kāds tu āksts esi Tur ir pieejami visi numuri un katram investoram iedala savu daļu numuru, un tās visas daļas pēc veiksmīgas iziešanas pasaules tirgū kvotēsies biržā, kur arī būs akcijas un tad to vērtību noteiks tirgus, kura pieprasījums ir visa pasaule un vēl tādas vietas, kur nevar nekādu transportu izbūvēt - tikai SkyWay.

Pliiners avatars
Medaļa Dienas joksMedaļa Zoles 3000 spelesMedaļa Dienas joks
  Pliiners 22.11.17 17:16  
 
0
0
atbildot uz astraalis komentāru " Eu, Plīner, vai tu zināji, ka daudzi cilvēki ... "

Muļķis, Astrāli, esi tu, kurš sapņo par to, ka atbrauks arābu princis un atvedīs katram "investoram" koferi ar naudu un Astrālim - divus.

astraalis avatars
Medaļa Admins iesakaMedaļa Sertificēts spoksMedaļa Admins iesaka
  astraalis 21.11.17 20:22
 
0
0

atbildot uz Pliiners komentāru " Eu, Astrāli, kur atskaite par AAE karal... "

Eu, Plīner, vai tu zināji, ka daudzi cilvēki noslepeno savas vizītes un tas notiek visā pasaulē ar jebkurām augsti stāvošām amatpersonām. Negrib tagad stāstīt, tad arī nestāstīs. Labāk pasaki man, vai kāda no vizītēm par kurām SW ir stāstijuši iepriekš, arī nenotika? Muļķis tu esi, kam nav vairs pie kā piekasīties

astraalis avatars
Medaļa Admins iesakaMedaļa Sertificēts spoksMedaļa Admins iesaka
  astraalis 21.11.17 20:19
 
0
0

atbildot uz Pliiners komentāru " Jā, tie paši vecie murgi, ka viss ir it... "

Tu vari pateikt, ko tieši tu ar to biji domājis? kādēļ pieminēji sertifikāciju?

astraalis avatars
Medaļa Admins iesakaMedaļa Sertificēts spoksMedaļa Admins iesaka
  astraalis 21.11.17 20:16
 
0
0

atbildot uz anonīms komentāru " Piedāvājumiem investēt apšaubāmos proje... "

Nezinu kurš ko garantē, bet SkyWay tiešām neko negarantē. Investīcijās vienmēr ir bijis risks un ja tu nespēj saprast, kādi riski ir investējot SW, tad ko tur vēl runāt.

astraalis avatars
Medaļa Admins iesakaMedaļa Sertificēts spoksMedaļa Admins iesaka
  astraalis 24.11.17 00:19
 
0
0

atbildot uz maks komentāru " Kripto kāposts"" ir for''s  tikai laikam... "

Man gan liekas, ka tu nemaz nesaproti par ko iet runa. Tu saproti to, kādēļ vispār tiek runāts un ieviests tokens, jeb kādēļ tagad ir tāda ažiotāža gar kriptovalūtu un kādu labumu tā dod? Nerunāju tikai par SW coinu, bet gan kriptovalūtu kopumā, jo ja tu būtu sapratis to ko es tev jautāju, tad tu tādas lietas nerunātu.

astraalis avatars
Medaļa Admins iesakaMedaļa Sertificēts spoksMedaļa Admins iesaka
  astraalis 24.11.17 00:20
 
0
0

atbildot uz maks komentāru " Oi, nepiedāvā man tos portālus, jo tur ir vēl... "

Kāda atšķirība būs starp šejieni un kādu no tehnoloģijas portāliem? Tur būs tieši tas pats, bet te ir ērti visu darīt.

astraalis avatars
Medaļa Admins iesakaMedaļa Sertificēts spoksMedaļa Admins iesaka
  astraalis 23.11.17 23:57
 
0
0

atbildot uz Skaivejists komentāru " Labaakais ka Astraalis jau pats te atzinaas ... "

Kapēc atzinos? es saku tā kā ir un atšķirība starp mani un tevi, ir tas, ka tu esi totāls melis, bet es saku tikai patiesību.

« 1  2  3  4  5 »