Pievieno rakstu! Seko Draugiem Seko Facebook Seko Twitter
 
2
52

Pēdējie jaunumi...

* Sākās gatavošanās darbi "Krievijas Transporta" izstādei, kura norisināsies no 6-8 decembrim, Maskavā. Šajā ļoti nopietnajā (priekš SkyWay Krievijas telpā) izstādē apmeklētāju vidū būs daudzu Krievijas reģionu gubernatori, valdības pirmās sejas, un iespējams, ka arī Junickis!

* Indonēzijā ir izdarīts neiedomājams darbs, vairāk, nekā 2000 nelielas pilsētiņas piedalīsies "Golden Village" projektā. Šodien ir nominētas jau 4 pilsētiņas, kuras kļūs par "Golden Village" ar SkyWay piedalīšanos, tie būs tūristu centri, jaunu nozaru tapšanas un izstrādes vietas. Pašreiz līdz šī etapa brīdim Indonēzijas Transporta Ministrs personīgi piedalās Skyper konferencēs ar SkyWay galvenās kompānijas pārstāvi.

* Notiek vairāku adrešu proejktu sagatavošanās darbi. Uzreiz kā tiks saņemta pirmsprojekta dokumentācija un sākta būvniecība, tā jebkurā brīdī var tik saņemti avansa maksājumi. Un dažu nedēļu laikā mūs varētu pārsteigt ziņa par galvenās kompānijas finansējuma pārtraukšanu;!

* Piektdien notika pārrunas ar ļoti nopietniem investoriem no Eiropas, kuri ir gatavi investēt lielas summas ,kuru rezultātā varētu notikt pāreja uz nākamo posmu;!

* Pirmdien ETP apmeklēja nopietns Krievu biznesmenis, kurš ir 5-7 cilvēku pārstāvis, kuri ir gatavi investēt vairākus simtiem tūkstošiem dolārus katrs. Kā nodeva mums Viktors Baburins - šī tikšanās notika ar lieliem iespaidiem! Biznesmenis bija pilnībā apmierināts ar ieraudzīto!;

* Teorētiski ir iespējama 3-sekciju Unikāra testēšana uz "mīkstās trases" ar (200-400-200) metru pārbraucieniem, kas viennozīmīgi kļūs par pasaules sensāciju!;

* Tuvojas pirmo ritošo sastāvu sertifikācijas pabeigšana, pēc kuru veiksmīgas pabeigšanas mūs sagaida aziātu sertifikācija, kas jau tiek gatavota!;

* Šodien ETP tiek gaidīta arābu delegācija augstākajā līmenī! AAE kādas valsts valdības augstākie pārstāvji bija ļoti ieinteresēti par tehologiju un nedaudz apbēdināti, ka nebija iepazinies ar SW jau iepriekš, piemēram monosliedes būvniecības vietā... Tie ir tik augsti stāvoši arābu pasaules pārstāvji, ka augstāk var būt tikai zvaigznes! un viņi var atļauties ļoti milzīgu projektu realizāciju, tā kā šodien ir ļoti svarīgas pārrunas.

* Junickis jau zina, kā bez pilnīgi nekādas adrešu projektu sadārdzināšanas, var realizēt blakus katram projektam ekstravieglu servisa līniju Sky-Service (ar ritošajiem sastāviem, kuru spēja būs pārvietot līdz 100kg) (UniBot), kuri automātiskā režīmā piegādās pasūtijumus pa 1-2 cm plānu trosi tieši no piegādātāja līdz pasūtītājam, kuri pilnībā bez izdevumiem tikai palielinās kompānijas vērtību.

Draugi,

Neliela piebilde un izskaidrojums:

Spokos komentē trollis, kurš izmanto vairākus segvārdus. Tas cilvēks ir investējis tehnoloģijā, bet regulāri apgalvo, ka esot apkrāpts, kāds par viņa naudu atpūšās ārzemēs, visa kompānija esot piramīda un Ponzi shēma un naudu neviens nekad neredzēs. Tātad tam visam ir risinājums - naudu atpakaļ VAR dabūt, bet tikai ieguldīto bez nekādiem procentiem. Es esmu tam cilvēkam piedāvājis neskaitāmas reizes palīdzēt naudas atgūšanā, bet tas "investors" pieprasa peļņu ar augstiem procentiem.

Tad man ir viens jautājums visiem! Kā var cilvēks pieprasīt procentus, ja apgalvo, ka esot apkrāpts un neviens naudu atpakaļ neatgūs? Ja man būtu tādas domas par jebkuru projektu, kurā es esmu investējis, tad tur vienkārši nav pilnīgi nekādas izejas, kā būt laimīgam, ka vēl ir iespēja atgūt savus līdzekļus un tik tālāk no krāpniekiem.

No filmu ekrāniem līdz... Autors: astraalis Skyway 43
1.

No filmu ekrāniem līdz pilsētu ielām

Pirmā daļa ir kļuvusi tik iecienīta, ka tagad vienā no labākajām pasaules universitātēm - Masačūsetsas Tehnoloģiju institūtā - pasniedz lekciju kursu,  kurā studenti diskutē par romānu "Vai Androidi sapņo par elektroaitām?" Filipa Dika, kurš bija filmas literārā bāze. Šāds kurss bija  vajadzīgs daudzu augsto tehnoloģiju industrijas zvaigžņu alma mater, jo, pēc universitātes vadības domām, māka prognozēt tehnoloģiskās tendences  un spēja pārnest zinātniski fantastiskās idejas uz reālo pasauli, tās ir svarīgākās iemaņas novatoriem un izgudrotājiem. Zinātniskā fantastika gan šeit, gan tur nonāk no ekrāniem un grāmatu lappusēm materiālajā pasaulē, un mēs bieži vien pat nepamanām, cik ātri tas  notiek.

Daudzi zinātniskās fantastikas kulta tēli, tā vai savādāk, ir saistīti ar transporta sfēru. Cik garlaicīga un nomākta ir mūsu realitāte ar daudzajām satiksmes sastrēgumu stundām un  pārpildītajiem autobusiem, tik spoža un skaista ir nākotne, ko attēlo mūsu kino un  literatūra. Apskatīsim trīs iespaidīgus piemērus, kā zinātniski fantastiskā pasaka burtiski mūsu acu priekšā kļuva par īstenību.

1. Hoverboard

Sarežģīti būs uzskaitīt visas filmas, grāmatas un datorspēles, kuru varoņi planēja virs zemes uz dēļa. Roberta Zemecka  kino triloģija "Atpakaļ uz nākotni", kļūstot par klasiku, ieviesa šāda dēļa apzīmējumu - "hoverboard". Un nupat viņu sapņi ir tuvu īstenošanai: Auto gigants Lexus iepazīstināja ar savu hoverboard versiju, kas, tiesa, var lidot tikai virs īpašām magnētiskām sliedēm. Papildus Lexus, savu versiju, kas vēl vairāk līdzinās kinematogrāfiskajam hoverboardam, prezentēja kompānija Arx Pax.

2. Lidojošie automobiļi

Vēl viena  tehnoloģija, kura reti netiek izmantota sci-fi filmās vai grāmatās  (tostarp, iepriekš minētajā "Atpakaļ uz nākotni", ir lidojošie auto. Padomju kinoteātrī lidojošās mini mašīnās lidoja Kolja Gerasimovs filmā "Viesis no nākotnes". Fantastiskās  lidojošās automašīnas, kas spēj lidot pat kosmosā, nosaukums no Georgija Danelijas filmas "Kin-dza-dza", kļuva pat par sadzīves vārdu -  tagad daudzi autobraucēji sauc savas automašīnas "pepelats". Šodien lidojošās automašīnas - tā vēl nav ikdiena, bet tā jau ir pilnīgi taustāma realitāte. Pirmais pasaulē lidojošais automobilis PAL-V Liberty jau ir nonācis pārdošanā.  Cena ir pusmiljons eiro. Automašīna ir aprīkota ar diviem dzinējiem un spēj lidot līdz 500 km bez degvielas uzpildīšanas. Kopumā tiks saražoti 90 automobiļi, bet pirmos klienti saņems ne agrāk par 2018. gadu. Maksimālais ātrums uz zemes ir 160 km / h - automobilis to uzņems 9 sekunžu laikā. Kopumā šobrīd lidojošo automobiļu tēma ir topā, pat baltkrieviem labi pazīstamais  ķīniešu automašīnu koncerns Geely ir sācis nodarboties ar šādu mašīnu izstrādi.

3. Stīgu transports

Zinātniskās  fantastikas nākotnes pilsētas ir milzīgi debesskrāpji un daudzlīmeņu gaisa ceļi, pa kuriem pārvietojas gaisā planējošas mašīnas.  Attēlu, kas tiražēts simtos filmu un grāmatu, šodien mēģina ieviest daudzās valstīs. Vēl Fritz Lang "Metropolis" (1927) varēja redzēt liela mēroga daudzlīmeņu estakādes vilcieniem. Tagad arvien  vairāk pilsētnieki un inženieri domā nevis par to, kā augstāk uzbūvēt debesskrāpjus, bet  gan par to, kā padarīt pilsētu videi draudzīgāku un ērtāku. Viens no šādiem projektiem tiek izstrādāts Baltkrievijā. Kompānija "Stīgu tehnoloģijas" piedāvā "zaļu" un drošu alternatīvu parastajiem dzelzceļiem un automaģistrālēm. Lai tos  aizstātu, jau ir izstrādāti un aktīvi tiek testēti automatizēti stīgu sliežu ceļi, pa kuriem var pārvietoties pasažieru un kravas vilcieni. Šāds transports  nav obligāti jābūvē uz zemes, vieglās, iepriekš nospriegotās konstrukcijas var novietot  vairākos līmeņos un nostiept no ēkas uz ēku. Tiek pieņemts, ka ātrums, kādā cilvēki var pārvietoties, izmantojot šo tehnoloģiju, sasniegs 500 vai vairāk kilometrus stundā. Nākotnē, lai palielinātu stīgu transporta ātrumu, var tikt izmantots forvakuums. Šādu ideju izstrādes autors, inženieris Anatolijs Junickis, izvirzīja vēl 70. gadu beigās. Tas, protams, padarīs tehnoloģiju sarežģītāku un dārgāku, toties ātruma griesti palielināsies līdz 1250 km / h. Tie ir plāni  nākotnei, bet jau šodien pirmos jaunā transporta paraugus var apskatīt kompānijas "Stīgu tehnoloģijas" testēšanas poligonā Marjina Gorka.

Japānas patentunbsp birojs... Autors: astraalis Skyway 43
2.

Japānas patentu  birojs ir izsniedzis Anatolijam Junickim 4 reģistrētus rūpniecisko paraugu sertifikātus, ziņots inženiera vietnē. Pilns dokumentu saraksts ir atrodams tīmekļa vietnē sadaļā "Izgudrojumi, rūpnieciskie paraugi un preču zīmes".

Atgādināsim, ka iepriekš Eiropas Savienības Intelektuālā īpašuma birojs Anatolijam Junickim  izsniedza 11 intelektuālā īpašuma sertifikātus industriālajiem  dizainparaugiem.

SkyWay rekordistiTelevīzijas... Autors: astraalis Skyway 43
3.

SkyWay rekordisti

Televīzijas kanāla "Belarus 1" ēterā iznākusi kārtējā programma no cikla "Nashi", tas ir projekts, kas veltīts izciliem baltkrieviem.   Videoklipa  varonis, Ginesa rekordu rekordists, spēkavīrs, viens no spēcīgākajiem Baltkrievijas iedzīvotājiem - Kirils Šimko.

Kirils vairākkārt ir kļuvis par SkyWay ziņu izlaidumu varoni: 2016. gada jūlijā viņš uzstādīja pasaules rekordu, vairāk nekā 20 metrus pārvietojot Mi-26 helikopteru, kas svēra 30 tonnas, bet, tieši gadu vēlāk, organizēja veselības festivālu "Šimko aicina draugus", kura galvenais  partneris bija AS "Stīgu tehnoloģijas". 

Baltkrievijas varoņa sporta sasniegumi kļūst ne tikai par apbrīnas objektu, bet arī dod nopietnu motivāciju tiem, kuri vēlas nodarboties ar sportu, izvēlas veselīgu  dzīvesveidu un pastāvīgi strādā ar sevi. Raugoties uz tādiem cilvēkiem, kā Kirils Šimko, kļūst skaidrs, ka smags darbs, pacietība un griba var burtiski pārvietot kalnus.

Foto avots — mchs.gov.by

Kompānija Skyway... Autors: astraalis Skyway 43
4.

Kompānija Skyway Technologies piedalīsies programmā "Golden Village"

Programmu "Golden Village" realizē Indonēzijas Nacionālā Ekonomikas un rūpniecības komiteja. Šī Prezidenta Jokowi ierosinātā programma ir vērsta uz Indonēzijas attīstību, uzlabojot dzīvi ciematos un pilsētās. Programmas sarakstā ir 2000 Indonēzijas pilsētu. Kompānija "Skyway  Technologies Indonesia" parakstīja Saprašanās memorandu Dasuna apmetnē,  Rembangas apgabalā, kas ir viena no zelta pilsētām. Kompānija atbalstīs Indonēzijas Valdības transporta komunikāciju attīstības programmu. "SkyWay Technologies Indonesia" ir vienīgais transporta un infrastruktūras tehnoloģiju partneris šajā programmā.

Iepriekš Skyway  jau parakstīja Saprašanās memorandu ar Indonēzijas Universitāti,  kurā plānots uzbūvēt transporta infrastruktūru universitātes pilsētiņā.

"Skyway  Technologies Indonesia" ir pilntiesīga kompānijas "Global Transport Investments,  Inc." meitas kompānija, kas kā juridiska persona veic pamatdarbību, sagatavojot SkyWay tehnoloģiju ieviešanu Indonēzijā. Tā ir arī  māsas kompānija Baltkrievijas Republikas inženierijas kompānijai "SkyWay Technologies Co", kas ģenerē plašu transporta risinājumu klāstu pilsētas,  kravas un ātrgaitas transportam, kā arī pārvadājumus starp ostām,  apmetnēm un salām. Uzņēmuma misija ir  nodrošināt optimālu transporta kustības risinājumu Indonēzijai, kas radikāli  samazinās enerģijas un transporta izmaksas, laiku, kas nepieciešams  tradicionālai cilvēku un preču pārvadāšanai, palielinās transporta  pieejamību un samazinās preču un pakalpojumu izmaksas, kā arī samazinās  braucienu laiku pavisam citos komfortablos apstākļos un ar pilnīgi citiem ātrumiem.

SkyWay ir estakāžu tipa virszemes transporta sistēma, kurā transportlīdzekļu  kustība tiek organizēta pa iepriekš nospriegotām, nepārtrauktām stīgu sliedēm, kas nostieptas starp balstiem. Stīgu sliedei ir raksturīga augsta izturība, stingrums, gludums, ražošanas un  uzstādīšanas vieglums, zems materiāla patēriņš un plašs darba  temperatūras diapazons. Kā SkyWay sistēmu transportlīdzekļi tiek izmantoti īpaši elektromobiļi uz tērauda riteņiem.

Sagatavojot Saprašanās memoranda parakstīšanu, "SkyWay Technologies Indonesia" pārstāvji apmeklēja četras nominētās zelta pilsētas:

- Dasunas pilsētu, kas pazīstama ar tās upju tūrismu, kultūras un vēsturisko tūrismu un zivju produktu ražošanu.

- Karasgede pilsētu, kas slavena ar savu lauksaimniecību un bioenerģētiku.

- Sumber Rejo pilsētu, kas pazīstama ar savu sapotu un tīkkoka produkcijas ražošanu, kā arī cukurniedru audzēšanu.

- Karimunjawa salas, kas slavenas ar tūrismu, zvejniecību un koksnes izstrādājumiem no Dewa-Ndaru pilsētas.

Kompānija "SkyWay Technologies Indonesia" uzsāka arī iepriekšējas tikšanās ar projektēšanas un celtniecības firmu "Bukaka Teknika Utama" ar mērķi sagatavot un ieviest SkyWay trases.

Kā jūs droscaroni vien zināt... Autors: astraalis Skyway 43
5.

Kā jūs droši vien zināt no mūsu ziņu izlaidumiem, SkyWay ritošā sastāva pieņemšanas testu process turpinās. Tas ir  nepieciešams, lai kontrolētu produkcijas atbilstību tehnisko  normatīvo aktu prasībām, kas noteiktas šai testu kategorijai, ar mērķi noteikt iespēju pieņemt izstrādājumus. Pārbaudi veic tehniskās kontroles departaments (ATKL), kas ir atbildīgs par gatavās produkcijas kontroli. Papildus ritošā sastāva atbilstības projektēšanas dokumentācijai pārbaudēm, tiek veikta arī funkcionālā pārbaude. Citiem vārdiem sakot, ATKL apliecina to, ka viss ir pareizi samontēts un darbojas.

Tagad 14 vietīgais junibuss un junibaiks ir atgriezušies no EkoTehnoParka uz cehu,  sezonas tehniskai apkopei, ko veic, lai sagatavotu izstrādājumus izmantošanai ziemas  apstākļos, bet pēc tam, saskaņā ar ekspluatācijas instrukcijām, tiek pārbaudītas visas  sistēmas. Pēc tam automašīnas atgriezīsies Maryina Gorka, lai turpinātu testus jau zem nulles temperatūras.

Neapstājas darbs arī pie vairākiem jauniem ritošā sastāva veidiem, kas vēl nav iesniegti plašai sabiedrībai. Šo procesu, kā arī funkcionālo diagnostiku personīgi uzrauga AS "Stīgu tehnoloģijas" ģenerālkonstruktors Anatolijs Junickis. Turklāt, mūsu  informācijas dienesta vizītes dienā, Anatolijs Eduardovičs atrada laiku,  lai sniegtu interviju viena no centrālo Baltkrievijas laikrakstu korespondentiem. SkyWay  tehnoloģijas izstrādes projekta attīstība joprojām ir plašsaziņas līdzekļu uzmanības centrā, tāpēc nākamajā nedēļā sagaidīsim vēl vienu  rakstu, par kuru mēs jūs noteikti informēsim.

Mēs vēršam jūsu  uzmanību uz īsu fotoreportāžu no AS "Stīgu tehnoloģijas" ražošanas vietas, kurā pašlaik izvēršas galvenie notikumi SkyWay  tehnoloģijas izveidē.

SkyWay sertifikācija Autors: astraalis Skyway 43
6.

SkyWay sertifikācija

SkyWay sertifikācija Autors: astraalis Skyway 43
7.

SkyWay sertifikācija

SkyWay sertifikācija Autors: astraalis Skyway 43
8.

SkyWay sertifikācija

SkyWay sertifikācija Autors: astraalis Skyway 43
9.

SkyWay sertifikācija

SkyWay sertifikācija Autors: astraalis Skyway 43
10.

SkyWay sertifikācija

2
52

Citi šī autora raksti:

Lasi vēl labākos rakstus:

komentāri [148]

Niks: vai ienāc ar
Kārtot komentārus: populārākie | jaunākie | vecākie
Rādīt bildes
Pliiners avatars
Medaļa Sponsora favorītsMedaļa Burvju klana biedrsMedaļa Recidīvists
  Pliiners 04.11.17 10:05  
 
10
0
atbildot uz Anonīms komentāru " Tu  netrolli domā, ka saistoties ar kaut... "MMM solīja 600% peļņu gadā. Aizgāja pa skuju taku! SW sola 2000% divos gados. Astrālis domā, ka tas ir reāli, kaut arī pats jau ir zadējis naudu MMMā! Tā, laikam, arī ir, ka vienā jaukā dienā Zeme pārstātu griezties, ja muļķi izbeigtos.

Dr. Freeman avatars
Medaļa Dienas joksMedaļa Dienas joksMedaļa Dienas doma
  Dr. Freeman 03.11.17 22:33
 
6
0

Mjā. Jebkurš banķieris pārdotu māti un savam tuvākajam rīkli pārgrieztu jau par 200% peļņas no ieguldījuma. Bet ja sola līdz pat 2000% peļņu, un naudu dot gribošie banķieri neveido masveidīgu rindu, tad rodas loģisks secinājums, ka viss šamējais pasākums ir viens liels lohotrons..

smokeman avatars
Medaļa MaģistrantsMedaļa TrumpeMedaļa Žurnālists
  smokeman 02.11.17 15:08  
 
4
0
Scaaaaaaam!!!

Pliiners avatars
Medaļa Sponsora favorītsMedaļa Burvju klana biedrsMedaļa Recidīvists
  Pliiners 02.11.17 16:52
 
4
0

Video redzama anonīmo SW atkarīgo atbalsta grupa.

Pliiners avatars
Medaļa Sponsora favorītsMedaļa Burvju klana biedrsMedaļa Recidīvists
  Pliiners 02.11.17 19:56
 
2
0

Kurš prezidents vakar bija MG, Ēzeļa kungs?

Pliiners avatars
Medaļa Sponsora favorītsMedaļa Burvju klana biedrsMedaļa Recidīvists
  Pliiners 17.11.17 14:50  
 
2
0
atbildot uz maks komentāru " Astraali, nopublicē  vismaz  Apollo... "

Batarejas Junickis pirkšot no Belkomunmaš, lētas un smagas! Tieši tas, kas superizturīgajai stīgai vajadzīgs.

Pliiners avatars
Medaļa Sponsora favorītsMedaļa Burvju klana biedrsMedaļa Recidīvists
  Pliiners 09.11.17 22:36  
 
2
0
atbildot uz Anonīms komentāru " Tu astraali esi konkreets dirseejs un briino... "

Nav jau brīnums, ka darbu var atrast tikai viesnīcā "izklaides sfērā", pie tam Limassolā. Tur daudz prāta nevajag, dibenu grozīt. Tur vajag stiprus ānusa muskuļus. Šito neteicu es, bet viens onkulis pie Limassolas tirgus un ja tu, Astrāli, neredzi atšķirību, tad man ir kauns, ka tu esi iecelts par SW reģionālo vadītāju, es kompānijas vietā šo lēmumu pārvērtētu...

Karlis Anonims avatars
Medaļa Dienas domaMedaļa Dienas domaMedaļa Dienas doma
  Karlis Anonims 06.11.17 16:21
 
2
0

atbildot uz astraalis komentāru " Tu saproti, ka lidojošās mašīnas piemēram ir ... " Konotācijas ir konotācijas, un te ir pilnīgi vienalga, ko es sapratu vai nesapratu. 

Es tikai norādu uz skatpunktu, kāds var rasties, redzot šo Tevis radīto salīdzinājumu ķēdīti.

Labs piemērs būtu bijis par "burvju spogulīti". Kādreiz tāds bija pasakās - ar to var redzēt, kas notiek aiz trejdeviņām zemēm, tas pateiks atbildi uz jebkuru jautājumu, utt. Un tāds tagad ir katram kabatā - telefons ar videozvanu un Google meklētāju. Fantastiski!

Hoverboards tajā pašā laikā nav brieduma stadijā. Tas ir pilnībā apstājies, nevienam tas nav vajadzīgs, neviens nestrādā pie jaunas tā versijas. Tas uz īsu brīdi reklamēja Lexus brendu, un tas arī viss. Cauri. Lielā mērā bezjēdzīgs pasākums, kas caurvīts ar mārketingu un firmas imidža pulēšanu.

"Lidojošās mašīnas" dažādās iterācijās tiek izstrādātas jau kopš 20.gs 50ajiem gadiem. Tā nav sākuma stadija, tā ir lēna muļļāšanās un savā ziņā simbols tam, ka futūristi maldās savos pareģojumos. Ir pat tāds teiciens "Where's my flying car?", kas sevī ietver arī daudzus citus pareģojumus. Problēma ir tajā, ka tehnoloģija ir tikai viens no šķēršļiem, lai katram tāda mašīna būtu garāžā - līdz ar lidojošu mašīnu nāk vajadzība pēc pilota prasmēm un licenses, likumdošanas izmaiņām un gaisa telpas regulēšanas (jau tagad ir problēmas ar droniem pie lidostām - kas notiks, kad tie nebūs tikai droni, bet arī lidojošas mašīnas?)

Līdz ar to vēlos teikt, ka tie gluži vienkārši ir negatīvas asociācijas nesoši piemēri, kuru vietā būtu iespējams piemeklēt atbilstošākus.

Pliiners avatars
Medaļa Sponsora favorītsMedaļa Burvju klana biedrsMedaļa Recidīvists
  Pliiners 03.11.17 07:21  
 
2
0
atbildot uz Anonīms komentāru " bet kas tad te melns uz balta rakstīts! Как ... "Jā, šeit jālasa starp rindiņām! Var sniegt 2000% peļņu, var arī nesniegt. Var sniegt 100% zaudējumus. Tu, protams, vari uzstāt uz to, ka esi maldināts, bet no šitiem tāpat beigās nebūs ko paņemt.

Pliiners avatars
Medaļa Sponsora favorītsMedaļa Burvju klana biedrsMedaļa Recidīvists
  Pliiners 09.11.17 21:18  
 
2
0
atbildot uz astraalis komentāru " Tie ir meli? ne jau es to teicu, bet to teica... "

Skaivejists tev arī tev neko nav teicis. To visu teica viena tante pie podjezda krievu valodā , Skaivejists vienkārši pārtulkoja un tev uzrakstīja. Viņš pilnīgi neko nav melojis.

Pliiners avatars
Medaļa Sponsora favorītsMedaļa Burvju klana biedrsMedaļa Recidīvists
  Pliiners 11.11.17 17:30  
 
1
0
atbildot uz Anonīms komentāru " vieniiigaa pateiciiba par ieguldiijumu SW ir... "

Latvijā šādai lietai ir lētāka un gruntīgāka alternatīva. Pa 15 Ls vai Eur varēja iegravēt savu vārdu Likteņdārza bruģakmenī. Neviens peļņu nesola, toties uz ilgu laiku vari sevi iemūžināt.

Karlis Anonims avatars
Medaļa Dienas domaMedaļa Dienas domaMedaļa Dienas doma
  Karlis Anonims 14.11.17 17:03
 
1
0

atbildot uz astraalis komentāru " Kurš te bija tas gudrinieks, kurš runāj... "

Ja vēlies apstrīdēt kāda idiotismu, nevajag to darīt ar tīrākajām spekulācijām, jo tas tevi pašu nepadara īpaši labāku.

Vai SW pieder pašiem sava gigantiska bateriju fabrika? Pasaulē labākie bateriju inženieri? Vai SW ir vairāk kā desmit gadu praktiska pieredze bateriju pielietošanā? Vai SW paši ir veikuši kādus aprēķinu, cik izmaksās tā baterija?

Tad, kad bez konkrētiem faktiem troļļi spekulē un izdara pieņēmumus, tu bļauj, ka viņi ir idioti un kā tā vispār pieaudzis cilvēks var, nu tā kā bērna prātā. Tad kāpēc tu dari tieši tāpat?

astraalis avatars
Medaļa Admins iesakaMedaļa Sertificēts spoksMedaļa Kapteinis Huks
  astraalis 10.11.17 21:05
 
1
0

atbildot uz Anonīms komentāru " Nu kas ir sopļak?? Krutaks juuties sava... "

Nu tev vecīt tāds bērna prāts, ka tu ne tikai to vien vari atļauties Es apmēram tā runāju, kad man bija kaut kur 15 gadi, varbūt vēl agrāk.

Pliiners avatars
Medaļa Sponsora favorītsMedaļa Burvju klana biedrsMedaļa Recidīvists
  Pliiners 09.11.17 18:45  
 
1
0
atbildot uz astraalis komentāru " Saproti, ka ļoti daudziem jūsu gājuma cilvēki... "

Kaut ko par potenciālu varēs sākt runāt tikai tad, kad šī tehnologija sāks nest peļņu. Pagaidām ir tikai $ 300 000 000 investīcijas un nav neviens nopelnīts dolārs. Tad, kad SW būs atpelnījis 300 000 000 un sāks nest peļņu, tad mēs varēsim runāt par milzīgo potenciālu un iespējām. Respektīvi - nekad!

astraalis avatars
Medaļa Admins iesakaMedaļa Sertificēts spoksMedaļa Kapteinis Huks
  astraalis 08.11.17 12:37  
 
1
0
Nu bet tad ko tu te vēl meklē? Tak savāc naudu un netiksi apkrāpts. Tas jau tu esi, kurš runā, ka ir apkrāpts. Neesi idiots un vismaz izmanto iespēju atgūt savus ieguldījumus.

Karlis Anonims avatars
Medaļa Dienas domaMedaļa Dienas domaMedaļa Dienas doma
  Karlis Anonims 06.11.17 13:40
 
1
0

Apskatīsim trīs iespaidīgus piemērus, kā zinātniski fantastiskā pasaka burtiski mūsu acu priekšā kļuva par īstenību.

1. Hoverboard

...

2. Lidojošie automobiļi

...

3. Stīgu transports

 

Es Tavā vietā gan neizvēlētos šādu salīdzinājuma progresiju. Tas Lexus hoverboards un lidojošās automašīnas ir diezgan liels disappointments un praksē parāda to, ka "nu jā, it kā jau tas ir iespējams, bet tas nedarbojas tā kā filmās un nevienam to īsti nevajag".

Hoverboardam nav ne miņas no filmā solītās manevrēšanas spējas un ātruma. Lidojošā mašīna vairāk ir helikopters ar riteņiem kā mašīna. Ne viens, ne otrs turklāt nav tajā "sākuma stadijā" - ka šī jau ir tikai pirmā iterācija, īstais modelis būs vēlāk - nē, lexus tehnoloģija nav uzlabojama līdz filmā parādītajai, un pārdizainē helikopteru, kā gribi, tas nebūs tā levitējošā brīnummašīna, kas kādreiz lidinājās pa ekrānu.

Kā trešo pieliekot stīgu transportu, rodas ļoti negatīvas konotācijas. Vai varētu būt, ka tas pats būs ar šo tehnoloģiju? Uztaisīs, ķipa darbosies, bet būs neērts, dārgs un neviens negribēs to lietot? Ceru, ka nē, bet nu... hoverboards un lidojošās mašīnas rāda precedentu.

Karlis Anonims avatars
Medaļa Dienas domaMedaļa Dienas domaMedaļa Dienas doma
  Karlis Anonims 15.11.17 08:05
 
1
0

atbildot uz astraalis komentāru " Neizliecies, ka nezini, vai arī vienkārši neg... "

Tieši tā, nebūsim bērni.

Bērnišķīgi ir teikt "turklāt šī tehnoloģija attīstās tik ātri, ka pēc 5 gadiem būs izdomātas vēl krutākas baterijas par daudz pieņemamāku cenu", apzinoties, ka bateriju tehnoloģiskā attīstība ir viena no lēnākajām un sarežģītākajām. Vai vari nosaukt pēdējo reizi, kad notika vērā ņemams lēciens bateriju attīstībā? Kāpēc vēl aizvien bateriju kapacitāte telefonos, piemēram, nav sasniegusi neko īpaši labāku kā pirms 10 gadiem? 

Ja gribi bez spekulācijām kaut ko teikt par SW bateriju izmaksām, tad jāzin salīdzinoši precīzi:

1) Kādas jaudas un kapacitātes baterijas SW būs nepieciešamas;

2) Kas tās ražos;

3) Kāda veida līgums tiks noslēgts ar ražotāju.

 

Teikt, ka Teslai ir izdevies samazināt bateriju cenas, līdz ar to SW tās arī būs diegan zemas, ir tīrākā spekulācija. Tesla ir investējusi milzīgus resursus, lai sasniegtu šādu bateriju tehnoloģiju un cenu. Viņu baterijām nav analogu tirgū.

Ko ir izdarījis SW? Vai ir kāds līgums ar kādu ražotāju? Vai šis ražotājs spēj piegādāt baterijas kaut vai par 20% dārgāk kā Tesla (kas jau būtu ļoti labs rezultāts)?

Kamēr nav atbildes uz šiem jautājumiem, ir bērnišķīgi vilkt paralēles starp provizoriskajām bateriju cenām un pasaulē advancētākā bateriju ražotāja ekskluzīvajām, iespējams - subsidētajām cenām.

Pliiners avatars
Medaļa Sponsora favorītsMedaļa Burvju klana biedrsMedaļa Recidīvists
  Pliiners 03.11.17 07:17  
 
1
0
atbildot uz astraalis komentāru " Tev tiešām ir problēmas ar saprašanu un... "Es Skaivejista vietā tagad paņemtu sākumā ieguldīto summu, jo tas ir labāk kā nedabūt neko pēc tam.

astraalis avatars
Medaļa Admins iesakaMedaļa Sertificēts spoksMedaļa Kapteinis Huks
  astraalis 06.11.17 12:07
 
1
0

atbildot uz Anonīms komentāru " Kaa es reecu par šito Astraala rakstu :... " Zini kapēc tu rēc? tapēc, ka tu esi tāds muļķis, ka tev neko vispār nedrīkst ne rādīt un teikt. Tu vispār sajēdz ko nozīmēs to, ka ja 3 sekciju mašīna tiks izmēģināta? tā mašīna tur nav vispār paredzēta būt, bet ja viņi palaidīs un vis būs kārtībā, tad tā patiešām būs tehnoloģijas sensācija. Kur te bija visi vaukšķētāji, kuri teica, ka tur pat UniBike nenoturēs?

Pliiners avatars
Medaļa Sponsora favorītsMedaļa Burvju klana biedrsMedaļa Recidīvists
  Pliiners 11.11.17 13:00  
 
1
0
atbildot uz astraalis komentāru " Jūs tak esat vienas aitas galvas Nē, t... "

Interesanti, kurš ir atlējis savu statuju bronzā - Brensons, Masks vai Junickis?

« 1  2  3  4  5 »