Pievieno rakstu! Seko Draugiem Seko Facebook Seko Twitter
 
5
65
« 1  2  3  4 »
Nākotne uz zemes un... Autors: astraalis Skyway 41
1. Nākotne uz zemes un debesīs

Atteikšanās izmantot  iekšdedzes dzinējus, pāreja uz robomobiļiem ar pilnībā  automatizētām vadības sistēmām, ir nozīmīgas tehnoloģijas attīstības  tendences. Kā ziņo Gas2, pagājušajā  nedēļā 10 lieli uzņēmumi paziņoja par nodomu līdz 2030.  gadam pilnībā pāriet uz elektromobiļu izmantošanu. Darbs pie autopilotu radīšanas un uzlabošanas norit straujos tempos. Krievijā ir uzsākta valsts programma “Digitālā ekonomika”, kas paredz līdz 2020. gadam uzsākt bezpilota transporta izmēģinājumu ekspluatāciju piecu pilsētu publiskās lietošanas ceļos. Un, lai gan  daudzi transporta eksperti šaubās par iespēju tuvākajā nākotnē pāriet uz bezpilotniekiem, pētniecība attīstās un tiek saņemts finansējums.

Krievijas  Federācijas Izglītības un zinātnes ministrija atbalstīja Innopolis  Universitātes Robotikas attīstības centra projektu, kas veic pētījumu  par tematu “Komerciālā transporta tālvadības un  autonomās vadības moduļu sistēmas izstrāde, ar maršruta izpētes kompleksa no gaisa palīdzību, izmantojot vietējo komponentu bāzi. Virszemes transportu ir plānots kontrolēt, izmantojot dronus, kas apkopo datus par ceļa stāvokli, šķēršļiem maršrutā utt.

Budžeta finansējums 2017.-2019. gados būs 72 miljoni rubļu. Finansiālo  atbalstu tieši tādā pašā apmērā nodrošinās vēl viens Innopolis  universitātes Robotikas attīstības centra partneris – PJSC “KAMAZ”.

Teorētiski,  Innopolis piedāvātais risinājums palielinās datu apjomu, ko autopilots  izmanto kustības laikā, tādējādi palielinot pārvadājumu drošību. Tomēr, tas neatrisina galveno problēmu. Vairumā pasaules valstu, ceļi nav gatavi autopilotu transporta ieviešanai. Pārejai uz  mobilajiem robomobiļiem, ir nepieciešama radikāla transporta sakaru tīkla  pārstrukturēšana, kas ir salīdzināma ar ceļu būvniecības izmaksām, sakot “no nulles”. Situācija ar Innopolis atkal parāda tendenci un uzreiz atklāj problēmu. Tajā pašā laikā, tas vēlreiz parāda, ka līdz ar esošo izstrādes virzienu attīstību, ir  nepieciešams meklēt fundamentāli jaunus risinājumus, pie kuriem var ierindot SkyWay  sistēmas.

SkyWay uzaicināja uz... Autors: astraalis Skyway 41
2. SkyWay uzaicināja uz EkoTehnoParku Krievijas Federācijas Transporta ministru

27.-28. septembrī ir paredzēts forums transporta nozares profesionālajai sabiedrībai “Intelektuālās transporta sistēmas Krievijā”. Forumā ir pārstāvēta SkyWay projektēšanas organizācija, un tās stends ir ļoti populārs. Tam garām nevarēja paiet arī Krievijas Transporta ministrs Maksims Sokolovs. SkyWay mērķprojektu nodaļas vadītājs Kirills Badulins īsumā iepazīstināja viņu ar tehnoloģiju. Personīgā sarunā ministrs apstiprināja, ka viņš zina par stīgu transportu. Un viņš tika uzaicināts uz EkoTehnoParku, lai personīgi novērtētu darba modeļu sasniegumus.

Kā informē Kirills  Badulins, pēc digitālo risinājumu ieviešanas sesijas apmeklējuma,  Krievijas transporta nozares attīstības diskurss ļoti līdzinās  globālajām tendencēm (piemēram, Innotrans). Arvien vairāk  uzmanības tiek pievērsts mobilajām lietojumprogrammām un lietām  internetā, nevis aktīvi īstenojot fundamentālas inovācijas, kas varētu  izmainīt visu transporta nozari. Pavirši risinājumi turpina ieņemt centrālo pozīciju, taču tas nav uz ilgu laiku.

Aktīvu interesi par tehnoloģiju izrādīja Somijas pārstāvji. Stīgu transports var būt pieprasīts Turku.

Foruma  galvenais mērķis ir apkopot starpposma rezultātus divu gadu kopīgam  darbam, kā arī noskaidrot esošos šķēršļus starpnozaru un starpreģionu sadarbībā nozares attīstībai. Par plašajām  iespējām digitālo tehnoloģiju izmantošanai transporta nozarē, piektdien  Valsts padomes prezidija sēdē izteicās Krievijas prezidents  Vladimirs Putins.

Publicēts izdevuma ldquoCeļu... Autors: astraalis Skyway 41
3. Publicēts izdevuma “Ceļu pasaule” speciālizlaidums

Vakar mēs informējām par ielūgumu Krievijas Federācijas Transporta ministram Maksimam Sokolovam apmeklēt SkyWay EkoTehnoParku. Šodien, uz karstām pēdām, tika publicēts izdevuma “Ceļu pasaule” speciālizlaidums par pirmo Foruma dienu. AS “Stīgu tehnoloģijas” mērķprojektu nodaļas vadītājs Kirills Badulins atbildēja uz uzdotajiem jautājumiem. Priekš tiem, kuri cieši  seko projektam, netika pateikts nekas sensacionāls, bet tiem, kas pirmo  reizi saskaras ar tehnoloģiju, šī informācija palīdzēs izprast projekta būtību un to, kas ar to šodien notiek.

Foruma dienu laikā ir vērojams drudzis aviopārvadātāju vidū: Krievijas  Transporta ministrija un Rosaviacija nolēma pārtraukt pasažieru  lidojumus ar “VIM-Avia” čartera programmu ietvaros gan iekšzemes  maršrutos, gan ārzemēs, bet īru Ryanair atcels vairāk nekā  700 tūkstošus (iedomājieties!) uz 2017.-2018. gada sezonu rezervēto biļešu.

Lejupielādēt speciālizlaidumu pilnībā

UNIBUS MAScaronĪNA AR 35... Autors: astraalis Skyway 41
4. UNIBUS: MAŠĪNA AR 3,5 TONNU SVARU PĀRVIETOJĀS PA “TROSI”

Pagājušajā nedēļa SkyWay EkoTehnoParkā sākās UniBusa izmēģinājuma braucieni uz iekārtās līnijas. Testi tiek pildīti pieņemšanas sertifikācijas ietvaros. Viena no svarīgākajām apstiprinātajām īpašībām – Junicka stīgu transporta universāliskums – visi uzkārtā ritošā sastāva transportlīdzekļi var tikt izmantoti uz dažādākām transporta sistēmām. Līdz ar to UniBike pirms 2 nedēļām tika testēts uz fermas struktūras ceļa.

14-vietīgais UniBus tiek pārbaudīts uz uzkaramās ceļa struktūras dažādos režīmos, to skaitā ar pilnu masu 3,5 tonnas. Jau pirmajā pārbaužu dienā tā ātrums pārsniedza 80 km/st. pārbrauciena centrālajā daļā kas ir 400 metrus gara. Nākamā robeža – simts, bet pēc tam tas maksimums, kuru atļaus trases garums, kas ir starp augstajiem balstiem 400 metru garumā.

Veicamie izmēģinājumi – neskaitot jau esošos – ļaus pārliecināties par iespēju izmantot smagās SkyWay transporta mašīnas uz šāda tipa trases struktūras, kas ļaus pārvarēt ūdens un citus šķēršļus bez būvēm, tiltiem, tuneļiem un pārvadiem.

2017 gada 28 septembrī... Autors: astraalis Skyway 41
6.

2017. gada 28. septembrī delegācija ar Baltkrievijas Republikas premjerministra aizvietotāju Vladimiru Semaško priekšgalā apmeklēja AS “Stīgu tehnoloģija”. Vizītes mērķis bija iepazīties ar SkyWay transporta tehnoloģiju, kuru izstrādā baltkrievu kompānija.

Premjera aizvietotājs jau iepriekš bija iepazinies ar SkyWay tehnoloģij, kas notika baltkrievu-indiešu biznesa forumā, kas norisnājās New Deli 11. septembrī.

Unikāra premjeraSkyWay... Autors: astraalis Skyway 41
7. Unikāra premjera!

SkyWay «Transporta un loģistika-2017»: izstādē pirmo reizi parādīts unikārs. Premjera! SkyWay izstādes stendā tiek demonstrēts apsardzes modulis un trīs sekciju unikārs. Ja apsardzes moduli gribētāji varēja ieraudzīt 2017. gada 1. jūlijā EkoFesta laikā, tad unikārs tiek demonstrēts pirmo reizi plašākai sabiedrībai. Izstāde norisinās no 2-5 oktobrim, Uzvarētāju prospektā 20/2. Unikārs ir sabiedriskais transports, kura komforts nav ne mazāks kā privātajai automašīnai. Katra unikāra sekcija ir paredzēta sešiem cilvēkiem, kuriem paredzētas arī sēdvietas. Svars – sešas tonnas. Unikāra sekcijas var sastāvēt vēl vairākas un tas ir atkarīgs no pasažieru plūsmas. Ir otrā līmeņa transports, palīdz tikt galā ar pilsētas sastrēgumiem.

 Autors: astraalis Skyway 41
8.
 Autors: astraalis Skyway 41
9.
 Autors: astraalis Skyway 41
10.
« 1  2  3  4 »
5
65

Citi šī autora raksti:

Lasi vēl labākos rakstus:

komentāri [199]

Niks: vai ienāc ar
Kārtot komentārus: populārākie | jaunākie | vecākie
Rādīt bildes
Lauris Ase avatars
Medaļa BērndārznieksMedaļa Spoks
  Lauris Ase 13.10.17 17:06
 
4
0

O, ir arī ziepenes 41 serija....

 

https://hyperloop-one.com/  šādam projektam drīzāk saskatu iespējas kļūt par nākotnes transportu, nevis juņikam ar savu uņikutramvaju.

Bet par šo SW piramīdu. Smejos, ka SW cītīgi pozicionē, kā belaru kompāniju, kamēr galvenaais nauddas kāsējs SW Capital smuki noslēpies ofšoros (Britu virdžīnu salās).  Rezultatā, kad SW Capital pazudīs ar visu skanošo, Juņiks varēs tik noplātīt rokas un patikt, ka tas ir cits uzņēmums un viņš ir tāds pats ,,cietējs,, ka visi pārējie.

 

Otrs. Palasīju līgumu, kādu ,,stūrē,, SW Capital ,,investoriem,,. Ieraudzīju vienu punktu un ilgi pa to rēcu- visi strīdi tiek šķirti Londonas tiesā. Šitas gajiens ir vecs, kā pasaule.  90to gadu sakumā izmanīgi ārzemju spekulanti šādā veidā apčakarēja nevienu vien Latvijas firmeli. Noslēdza līgumu ar šādu punktu iekšā. Mūsējie paskatījās, tipa , O ja jau Londonas tiesā, tad jau super droši....Samaksājaa naudiņu un gaidīja preci.....Tā arī nesgaidīja....

Āķis ir tajā, ka Londonas tiesā ir lielākā maksa Eropā par prasības iesniegšanu, kuru apakaļ tu nedabū.... Tad nu sanāca, lai atgūtu  savus Ls bija jāsamaksā nodevā vairāk, nekā varēji atgūt... 

Tā kā vēlu veiksmi ,,gudrais,, astrālā kungs mirklī, kad mēģināsi atgūt savu naudiņu...

Lauris Ase avatars
Medaļa BērndārznieksMedaļa Spoks
  Lauris Ase 15.10.17 19:04  
 
3
0
Manā skatījumā, tiem, kas vismaz negrib pazaudēt to, ko ir ielikuši, vajag izmantot to apņemšanos (atpirkt , akcijas) kamēr vēl var. Kaut gan viens ir ko teikt, vai rakstīt , bet kas cits tā arī darīt. Nebūs liels pārsteigums, ka brīdī kad būtu tā jādara ,,cien,, Astrālis sāks izvairīties, kā visa šī SW piramīda..
Pliiners avatars
Medaļa O!ZorroMedaļa Dienas joksMedaļa Dienas doma
  Pliiners 18.10.17 13:16  
 
2
0
atbildot uz astraalis komentāru " Es tev varu iedot divtik vairāk rakstus... "Es jau sen esmu sapratis, ka SW ir parasta piramīda ar skaistu stāstu. Tu pats arī to esi sapratis, tikai tev meklēt muļķus tas ir papilddarbs, par kuru neslikti maksā. Lūk tu arī raujies melnu muti un nevienu argumentētu viedokli "nedzirdi".

Lauris Ase avatars
Medaļa BērndārznieksMedaļa Spoks
  Lauris Ase 16.10.17 00:25  
 
2
0
atbildot uz astraalis komentāru " Beidziet visi di**t, bet tad apmainieties atp... "Cien bidla.Asrālis redz ku vēlreiz uzrakstīja, ka gatavs atpirkt. Domāju, gan tu, gan pārējie viņa ,,klienti,, izmantojiet šo iespēju kamēr varat.
Lauris Ase avatars
Medaļa BērndārznieksMedaļa Spoks
  Lauris Ase 15.10.17 11:30
 
2
0

atbildot uz astraalis komentāru " Cik ilgā laikā un cik lielu? Tu pamēģini nosū... " Vēl viena nianse-SW evar neko piedāvāt, jo viņiem joprojām jau cik ilgi nekā nav. Viņi nevar pat zaķa spiru uz tuvejo mežu aiztransportēt.

Nav jau cik gadus un nebūs.

Karlis Anonims avatars
Medaļa Patīk komentārsMedaļa Dienas domaMedaļa Dienas doma
  Karlis Anonims 12.10.17 10:38
 
2
0

atbildot uz astraalis komentāru " Interesants fakts džeki - Eiropas lielā... " Ja negribi, ka Tevi apsaukā un kritizē, nevajag spert ārā katras muļķības, kas ienāk prātā.

Lufthansa ir funkcionējošs, pelnošs uzņēmums, lielākā Eiropas lidsabiedrība, kas eksistē jau vairāk kā 60 gadus. Viņus nekādi nav iespējams salīdzināt ar kompāniju, kurai nav pelnošs pakalpojums vai produkts un kura eksistē mazu brītiņu.

Varu no personīgas pieredzes teikt, ka ļoti daudzi ICO ir krāpniecība. Neesmu investējis, bet pats freelancā esmu piedalījies viena veidošanā (no tehniskās puses), un tur īpašniekiem nevienā brīdī pat nepavīdēja doma, ka kādreiz nākotnē viņu aprakstītā vīzija arī varētu darboties. Viņiem nebija pelnošs produkts, un viņi tajā brīdī eksistēja tikai pāris gadus. ICO bija mērķis vienkārši savākt naudu un laisties lapās, pilnīgi vienkārši.

Tavs arguments ir vienkārši bezjēdzīgs.

Karlis Anonims avatars
Medaļa Patīk komentārsMedaļa Dienas domaMedaļa Dienas doma
  Karlis Anonims 19.10.17 17:34
 
2
0

atbildot uz astraalis komentāru " Onliner meļi un pasūtijuma izpildītāji. Kaut ... " Klau, tev ir kādas teorijas, kāpēc kāds tik ļoti gribētu nomelnot SkyWay, ka pat pasūtītu rakstu (kas droši vien ir dārgs prieks)? Cik saprotu, tiešu konkurentu SkyWay taču nav (ar analogu produktu)?

Lauris Ase avatars
Medaļa BērndārznieksMedaļa Spoks
  Lauris Ase 15.10.17 11:18  
 
2
0
atbildot uz astraalis komentāru " Jā, bet cik tas maksā? Cik izmaksās tev nosūt... "Esmu sūtījis ar DHL 17kg (MTB velosipēdu).Apmēram 90EUR tas joks izmaksāja. Astrāli, beidz vienreiz bārstīt argumentus,par kuru patiesumu Tev nav ne jausmas. Saprotu, ka katrs pelna kā māk un var, bet nav tas labākais veids, pelnīt ar citu apčakarēšanu. Šī SW Ponzī shēma aizies turpat kur pārējās 3, max 5 gadu laikā. Uz to norāda, ka viņi ir nonākuši lidz tam, ka ar vienkāršu ,,akciju,, tirgošanu vairs neiet.Ir ātri jādomā jauni veidi, kā iegūt naudu.Tādēļ te izgudro visādas stulbības ka tokenus, koinus, kriptobiržas un citus idiotismus. Skaidrs ir, ka naudas plūsma sāk izsīkt un ja to neizdosies viniem atjaunot, piramīda nobruks pat ļoti drīz.
Karlis Anonims avatars
Medaļa Patīk komentārsMedaļa Dienas domaMedaļa Dienas doma
  Karlis Anonims 12.10.17 12:39
 
2
0

atbildot uz astraalis komentāru " Bezjēdzīgs ir tieši tavs komentārs, jo negāja... " Bet saproti, tur jau tā lieta - tikai tāpēc, ka kriptovalūta savos pamatos ir laba lieta (un tā patiešām ir), tās kvalitātes pilnībā nobāl tās pielietojumā.

Nu un, ka Lufthansa izlaiž savu coinu? Tas kalpo par pierādījumu tam, ka šī monetārā tehnoloģija kā tāda noteiktos apstākļos ir vērtīga. Tas nekādi nemaina faktu, ka kādos 80% gadījumu ICO ir lohatrons, līdz ar to tiek kompromitēta tās vērtība.

Šļirces ir labs un efektīvs veids, kā ievadīt pacientā dzīvību glābjošas zāles, un to neviens neapstrīd. Diemžēl daudzi cilvēki tās izmanto heroīnam, un tā ir tā problēma. 

Ja slimnīca (Lufthansa) pasūta šļirces, viss ir ok. Ja divos naktī aptiekā ieveļas nošņurcis narkomāns (kompānija, kurai nav produkta un peļņas) un pērk šļirci, tas jau ir kas pilnīgi cits.

Tāpēc arī saku, ka šis arguments ir bezjēdzīgs - cik palasīju komentārus, šīs kriptovalūtas tiek pieminētas tieši SkyWay kontekstā.

Pliiners avatars
Medaļa O!ZorroMedaļa Dienas joksMedaļa Dienas doma
  Pliiners 12.10.17 13:55  
 
1
0
atbildot uz astraalis komentāru " Vienmēr un visur ir krāpnieki un tādēļ nav ko... "Ui, Astrāli, tu ES nosauci par muļķiem! Tagad es sazināšos ar ECB un panākšu, ka tavā rīcībā esošo EUR valūtu anulē vai arī esmu gatavs to no tevis atpirkt pa papīra vērtību! A? Ko? Paskat kāds! Nolamā Eiropu, bet ar EUR uz veikalu tomēr skrien!

Pliiners avatars
Medaļa O!ZorroMedaļa Dienas joksMedaļa Dienas doma
  Pliiners 17.10.17 23:06
 
1
0

Ko tu, Dāvid, mums nerādīji, cik līkas sliedes ir Tehnopakā?

http://www.6tonn.ru/gumus

Pliiners avatars
Medaļa O!ZorroMedaļa Dienas joksMedaļa Dienas doma
  Pliiners 16.10.17 17:40  
 
1
0
Dāvid, ļauj minēt, tev ir netradicionāla seksuālā orientācija?

Lauris Ase avatars
Medaļa BērndārznieksMedaļa Spoks
  Lauris Ase 16.10.17 00:19  
 
1
0
atbildot uz bidla komentāru " Atpirkt no kaā??? No Kampanijas?? Kampanija N... "Astrālis jau te pāris komentārus atpakaļ teicās, ka varot kaut atpirkt pats.... Kā tad būs ,,god,, D.D. kungs?
Lauris Ase avatars
Medaļa BērndārznieksMedaļa Spoks
  Lauris Ase 13.10.17 22:09  
 
1
0
atbildot uz astraalis komentāru " Hyperloop nav slikta tehnoloģoja, bet t... "Diskutabls jautājums, kas kuram smukāks un kurš ko uzskata par vieglak sagraujamu. Balstu ar visām stīgam pa gaisu un vsjo-štopars. Pasaulē jau pastāv tehnaloģijas, kur realitātē kursē 450-500 kmh vairakus gadus, kamēr SW unika šī brīža reālos ātrumus, man kaimiņos dzīvojošais onkulīts ar savu pirmo žigulīti apdzen. Hyperloop pieminēju tieši Brensona dēļ-tas veciz zin ko dara un ko tik nav uzbliezis. Ne velti Brensonam tāds SW ne mazāko interesi nav izraisījis. Lai cik futuristiskis izklausās Hyperlops ar saviem 1000+ kmh, tie kaut kā SW stilā ,,investorus,, nemeklē....
Karlis Anonims avatars
Medaļa Patīk komentārsMedaļa Dienas domaMedaļa Dienas doma
  Karlis Anonims 20.10.17 15:43
 
1
0

atbildot uz astraalis komentāru "atbildot uz astraalis komentāru " Onliner meļi ... "  

Redzi, man vienkārši grūti saprast, kāpēc eksistē tādi nelabvēļi. Lielajai transporta industrijai, visticamāk, šobrīd par to visu ir diezgan vienalga (neviens no viņu "pīrāga" gabalu nost negriež). Tāpat vairumam to, kas te trollē, arī nav ne silts, ne auksts. Līdz ar to ir divi varianti - 

1) Tiešām darbojas kāds nelabvēlis, kurš izgrūž ievērojamas pūles un naudu, lai veidotu nomelnošanas kampaņu;

2) Portāla redaktori vienkārši raksta tā, kā domā. 

Tā kā nav iedomājams neviens konkrēts motīvs 1) versijai, kaut kā vairāk sliecos uz otro.

Pliiners avatars
Medaļa O!ZorroMedaļa Dienas joksMedaļa Dienas doma
  Pliiners 20.10.17 21:41
 
1
0

atbildot uz astraalis komentāru " Eksistē tādu ļoti daudz. Par jebkuru inovatīv... " ''kādēļ, lai viņi aprunātu kompāniju, kurai ir tādi panākumi un nekā netīra tur nav? neviens nav apkrāpts, bet gan notiek darbi'' - jā, kādēļ, lai kāds to darītu, ja jau viss ir tik godīgi un kārtīgi? Pateikšu priekšā - katrs normāls cilvēks redz, ka šī ir parasta Ponzī shēma, kurā tiek imitēta arī kaut kāda darbība un pasaules glābšana un nopelnīs tikai tie, kuri ir piesaistījuši ''projektam'' sekotājus.

''kādēļ, lai viņi aprunātu kompāniju, kurai ir tādi panākumi un nekā netīra tur nav? neviens nav apkrāpts, bet gan notiek darbi'', ''nevar sadūšoties,l ia aizietu uz izstādi un parunātos par visiem taviem pārmetumiem ar tiešajiem kompānijas cilvēkiem'' - kādēļ, lai mēs ietu un tērētu savu naudu un laiku kaut kādiem sūdiem, par kuriem mums sen jau viss ir skaidrs? Mēs sen jau zinām, ka šī ir krāpniecība, kādēļ mums būtu jāmeklē atbildes? Tu te centies visiem ieskaidrot, ka viss ir godīgi, ej un jautā atbildes uz jautājumiem, par kuriem tev nav nekādas sajēgas un tad nāc te un sāc atspēkot pārmetumus! Un par kuru kompāniju tu runā teikdams, ka viņai ir TĀDI panākumi? Kādi?

Pliiners avatars
Medaļa O!ZorroMedaļa Dienas joksMedaļa Dienas doma
  Pliiners 13.10.17 09:17  
 
1
0
atbildot uz astraalis komentāru " Ieraudzīsi video, un tad nākamis ko gribēsi r... "Kāda biržas platforma? SW solīja tūkstoškārtīgu peļņu pēc nonākšanas starptautiskajās biržās! Ir tik sūdīgi, ka neviena starptautiskā birža netirgojas ar faņķikiem un tāpēc jātaisa savējā?

Pliiners avatars
Medaļa O!ZorroMedaļa Dienas joksMedaļa Dienas doma
  Pliiners 16.10.17 20:46
 
1
0

atbildot uz astraalis komentāru " Pēc kā tu to spried? nē, man nav netrad... " Jo tev manieres kā pid@ram.

Pliiners avatars
Medaļa O!ZorroMedaļa Dienas joksMedaļa Dienas doma
  Pliiners 20.10.17 21:46
 
1
0

atbildot uz astraalis komentāru " Eksistē tādu ļoti daudz. Par jebkuru inovatīv... "

''neviens nav apkrāpts'' - šis, protams, nones jumtu, visi ir apkrāpti, pilnīgi visi, bet neviens nav apkrāpts? Ha, ha, ha, ha, hāaaaaa!

« 1  2  3  4  5 »