Pievieno rakstu! Seko Draugiem Seko Facebook Seko Twitter
 
4
65

Iepriekšējais raksts -

Skyway Ekofests 2017

No Junicka runas uzstāšanās laikā! zelta vārdi, zelta cilvēks.

"Daži mūs apvaino tajā, kas mēs esam krāpnieki, viltnieki. Protams, ka tas tā nav! Vai tad krāpnieki tērē naudu uz šo visu? Viņi, laikam, to zog un bēg. Es no neviena neslēpjos, esmu atvērts. Tas tā nav nekur pasaulē. Tas pats Elons Masks vai arī, pieņemsim, Hyperloop - tagad viņi ir savākuši 200 milj. dolāru. Bet ko viņi ir izdarijuši? Viņi tak nav krāpnieki, bet amerikāņi, ģēniji. Tie esam mēs, baltkrievi, - krāpnieki. Un paskatieties, ko mēs esam izdarijuši par mazāku naudu!"

2017.gada 1.jūlija EkoFesta, kas notika Marjina Gorka, viesi varēja baudīt ne tikai iedvesmojošu nākotnes transporta ritošā sastāva demonstrāciju un sengaidīto tikšanos ar domubiedriem, bet arī ziedošo dārzu aromātus ne tikai SkyWay EkoTehnoParka teritorijā, bet arī uz enkuru balstiem un viesu mājas jumtiem.

Gandrīz tajā pašā pašā laikā vienā no baltkrievu Interneta resursiem parādījās ziņojums par to, ka šajās dienās ANO Attīstības programmas un Vides ministrijas projekta ietvaros Baltkrievijā, uz ģimnāzijas jumta Marjina Gorka, parādījies pirmais "zaļais" jumta segums.

Kā vecā anekdotē pats... Autors: astraalis Skyway 34
1.

Kā vecā anekdotē, pats interesantākais ir tas, ka tā patiešām parādījās šajā pilsētā, taču ne šinīs dienās, bet pagājušajā gadā. Un ne uz ģimnāzijas jumta, bet SkyWay EkoTehnoParkā: kā mēs jau ziņojām 2015.gada oktobrī, tā bija kopīga AS "Stīgu tehnoloģijas" un rajona sabiedriskās apvienības "Puhovičskij kraj" iniciatīva ar nosaukumu "Ēku jumtu apzaļumošana" (piedāvājumu kuram uzrakstīja А. Junicka vietnieks bio un agrotehnoloģiju jautājumos, bijušais Lauksaimniecības un pārtikas ministra vietnieks, zinātņu kandidāts V. Pavlovskis) un tas saņēma ANO Attīstības programmas grantu.

 

Skyway tehnoloģiju sākotnēji... Autors: astraalis Skyway 34
2.

Skyway tehnoloģiju sākotnēji izstrādāja Anatolijs Junickis, ar mērķi uzlabot cilvēku dzīves kvalitāti, atveseļojot apkārtējo vidi. Īpašu uzmanību mūsu ģenerālkonstruktors sāka veltīt šim stīgu transporta aspektam pirms 15-20 gadiem, kad, sakarā ar zemes deficītu un saspīlēto ekoloģisko situāciju pilsētās, asi pacēlās problēma par ēku jumtu, pazemes garāžu, estakāžu un citu mākslīgo pamatu izmantošanu, lai radītu arhitektoniskus ainavu objektus, izmantojot zaļos apstādījumus un labiekārtošanas elementus. Pēdējos gados laukumu paplašināšana ar apzaļumotām teritorijām notiek lēnāk, nekā aug pilsētu iedzīvotāju skaits, kā rezultātā pilsētu iedzīvotāju nodrošināšana ar zaļiem koplietošanas apstādījumiem manāmi samazinās. Pēc SkyWay autora ieceres, zaļiem jumtiem ir jānodrošina dzīves līmeņa un cilvēka veselības uzlabošana, jāpadara naidīgā pilsētvide komfortabla un pietuvināta dabas apstākļiem.

Sadarbība ar ANO

Diemžēl, ANO Attīstības programmas un mūsu uzņēmuma turpmāka sadarbība attiecībā uz šo projektu nenotika vairāku objektīvu iemeslu dēļ, galvenokārt, pārāk stingra to organizāciju, kas var un ar kurām vajadzētu strādāt, saraksta reglamentējuma dēļ. Tā rezultātā, AS "Stīgu tehnoloģijas", iegūstot stipendiju, no tās atteicās un pabeidza iesākto darbu šajā virzienā uz sava rēķina. Pagājušā gada septembrī tika noaudzēts SkyWay transporta loģistikas mezgla jumta segums, kas ir savienots ar pirmo enkura balstu, bet šī gada maijā - viesu mājas jumts. Tika pabeigti arī otrā enkura apzaļumošanas darbi. Tā kā tas notika notika daudz agrāk, lielākā apjomā un, kā mēs paredzam, ar mazākiem līdzekļiem, nekā ar darbu tika galā ANO granta saņēmējs, mēs uzskatām, ka tika pieņemts pareizs lēmums.

Pēc mūsu rīcībā esoscaronās... Autors: astraalis Skyway 34
3.

Pēc mūsu rīcībā esošās informācijas, "Marjinogorskas ģimnāzijas" siltumnīcas ēkas apzaļumošanas projekts paredzēja izveidot zaļo jumtu ap 100 m2 platībā (projekts tika finansēts ar UNDP dotāciju, svinīga atklāšana notika 27/06/17). Tajā pašā laikā AS "Stīgu Tehnoloģijas" 2016.-2017. gados īstenoja kopumā 3 dzīvojamo un ražošanas ēku jumtu apzaļumošanas projektus ar kopējo platību 236 m2. Papildus esošajai pieredzei, mums ir pozitīvs pašu darba rezultāts: Sadarbībā ar Baltkrievijas ZA zinātniskajiem uzņēmumiem, kompānija izstrādāja speciālu augsnes sastāvu jumta seguma apzaļumošanai un veica augsnes sastāva reģistrāciju Baltkrievijas Republikas Valsts standartā. Tas nozīmē, ka mums ir tiesības pārdot šo īpašo augsni mūsu valsts teritorijā.

Tika apgūti uzreiz vairāki... Autors: astraalis Skyway 34
4.

Tika apgūti uzreiz vairāki darbības veidi šajā virzienā: paralēli dzīvojamo ēku jumtu apzaļumošanai, Anatolijs Junickis izstrādāja betona vietā grunts kārtas izmantošanas tehnoloģiju uz enkuru balstiem vairāku metru biezumā, to būvniecības būtiskai palētināšanai. Tādējādi, vienlaicīgi tika sasniegti vairāki mērķi. Vēl jo vairāk, mūsu dārzs uz jumta jau ir pārziemojis, pierādot savu dzīvotspēju un augi tajā pat dod ražu! Āboli tur ir neparasti garšīgi, bet, iebaudījusi zemeni, nesen SkyWay EkoTehnoParku apmeklējusī svarīga amatpersona no AAE, nosauca to par pašu garšīgāko, kādu ir ēdusi savā dzīvē. Pieminēšanas cienīgs ir fakts, ka mūsu zinātniekiem jumta seguma dārzos izdevās ievietot uzturvielu krājumu veselam gadsimtam!

Tādējādi AS quotStīgu... Autors: astraalis Skyway 34
5.

Tādējādi, AS "Stīgu tehnoloģijas" realizēja jumtu apzaļumošanas projektu pirmā un absolūti patstāvīgi, daudz īsākos termiņos un daudz efektīvāk, nekā visi konkurenti un dotajā momentā ir ekskluzīvs īpašnieks patiesi unikālai tehnoloģijai.

Kādas sajūtas mēs piedzīvojam, lasot šādas ziņas? Bet tas nav galvenais. Nepavisam nav svarīgi, kurš bija pirmais. Daudz svarīgāki ir "zaļo" ideju dzinumi cilvēku prātos. Tā ir atzinība! Kas reiz nebija iedomājams, vai vismaz likās dīvains, pakāpeniski iekļaujas mūsu dzīvē, padarot to labāku! Tas nozīmē, ka, neskatoties uz visām "neprecizitātēm" šāda veida publikācijās, lasot tās, mēs izjūtam dziļu apmierinātību!

Žurnāls GuestGuide... Autors: astraalis Skyway 34
6.

Žurnāls GuestGuide Baltkrievijas viesiem pastāstīja par otro EkoFestu. Populārajā izdevumā, kas orientēts uz Minskas un valsts viesiem, jūs atradīsiet īsu aprakstu par festivālu, kas apvieno dažādu paaudžu cilvēkus ar dažādiem uzskatiem, kurus vieno interese par jaunā veida transportu. Arī es saņēmu žurnālu, kuru deva bezmaksas, kopā ar OnAir Belavia borta žurnālu un “Junitska Debesu ceļu” grāmatu.

Pievienotie video

1.

SkyWay EkoTehnoParkā ir aizsākušies kompleksie izmēģinājumi uz vieglās ceļa struktūras, kā arī UniTrack. Mērķis - pārbaude teroētiski aprēķinātajai iespējai izmantot pasažieru līnijas kravas pārvedāšanas vajadzībām vairāk, nekā 500 km attālumā. SkyWay kravas ritošais sastāvs UniTrack ir uztaisīts pēc pilsētas "uzkārtā" UniBusa bāzes. 

Ir izstrādāti vairāki transporta līdzekļi, kas var būt apvienoti ar jūras, dzelzsceļa, un automašīnu konteineriem priekš šķidrām, beramkravām, gabarītkravām un speciālām kravām. 
UniTrack ar ļoti izturīgu daudzslāņainu korpusu ir apgādāti ar gaisa regulēšanas un kondecionēšanas sistēmu, ir domāti priekš augsti bīstamām kravām, kuri pārvietojas ar 150km/st. lielu ātrumu un to veiktspēja ir līdz 250milj. tonnu gadā, un maksimālais veicamais slīpums ir līdz 30 grādiem.

Trošu sliedes spēj apvienot ātrgaitas, pilsētas, un kravas pārvadājumus. Turklāt vēl sliedes iekšpusē ir iespējams iestrādāt līnijas sakara kanālus, elektropadevi, internetu un tā tālāk. Tādā veidā SkyWay ceļa izbūve jebkurā planētas vietā automātiski apgādās teritorijas komplekso aptveršanu kas ir nepieciešama attiecīgajai infrastruktūrai. Kā arī saglabās auglīgo zemi priekš lauksaimniecības darbiem.

2.

Mogiļeva - pilsēta Baltkrievijas Republikā, biznesa plāns jau ir gatavs un gaida to realizēšanu. Brauciens ar šo transportu izmaksās vien 0,50$, bet trases garums ir nedaudz vairāk, kā 2km. Šī ir "Līnijpilsētas" tipa sistēma, kad enkurbalsti ir savienoti ar trošu sliedēm un visa transporta kustība norisinās "Otrajā līmenī". Arī "ēkas" - enkurbalstus var izmantot, kā birojus, veikalus, dzīvokļus, stacijas u.c. Kā jau redzat, tad nekādu sastrēgumu un ātruma ierobežojumu, ekoloģiski tīrs transports kas netraucē mūsu mātei zemeiun var tikt izmantots dažādākos veidos.

3.
4.
5.
6.
7.
4
65

Citi šī autora raksti:

Lasi vēl labākos rakstus:

komentāri [47]

Niks: vai ienāc ar
Kārtot komentārus: populārākie | jaunākie | vecākie
Rādīt bildes
Karlis Anonims avatars
Medaļa Dienas domaMedaļa Dienas domaMedaļa Patīk komentārs
  Karlis Anonims 17.07.17 15:03
 
3
0

atbildot uz Skaivejists komentāru " Junickis ekofestā teica ka SW ir visdrošākais... " Domāju, tādā gadījumā pēc iespējas ātrāk jāizbūvē mazi gredzenveida SW ceļi Irākā, lai var braukāt pa riņķi un neuztraukties par uzlidojumiem un bumbām. Fantastiski, kāpēc šī ziņa vēl nav nodota NATO?

Karlis Anonims avatars
Medaļa Dienas domaMedaļa Dienas domaMedaļa Patīk komentārs
  Karlis Anonims 12.07.17 11:11
 
2
0

atbildot uz astraalis komentāru " Anonīm Kārli - Tu te tāds neitrālāks iz... " Sveiks!

Ir divas lietas, par kurām cilvēki šeit diskutē - projekta tehnoloģiskā un ekonomiskā puse, un šķiet, pārāk bieži tās tiek jauktas kopā.

Tehnoloģiskā ziņā šķiet ciniski teikt, ka šāds transports atrisinās visas problēmas, jo šāda principa (2. līmeņa) transports dažādās vietās pasaulē ir eksistējis jau ilgu laiku un, protams, ir ar savām priekšrocībām, bet vai tas ir ko fundamentāli atrisinājis, grūti teikt.

Ekonomiskā ziņā mani visvairāk uztrauc tehnoloģiskais monopols.

 

Skyway tiek pasniegts kā transporta nākotne. Tajā pašā laikā - tiek izstrādātā ļoti specifiska tehnoloģija, kura ir patentēta un kuru veido viena kompānija. 

Ir ceļi, sliedes, lidostas; ir simtiem kompāniju, kas ražo auto, vilcienus un lidmašīnas. Līdz ar to rodas konkurence, kā rezultātā ceļas kvalitāte, efektivitāte un krīt cenas. Skyway gadījumā izskatās, ka pa šo infrastruktūru pagaidām plānots pārvietoties tikai Skyway transportlīdzekļiem vai vismaz tādiem, kas precīzi atbilst līnijas specifikācijām (automatizētām vadības sistēmām utt.)

Piemēram, ja kāda pilsēta pēc 20 gadiem pie sevis vēlēsies ieviest pašbraucošo sabiedrisko autobosu parku, būs iespējas izvēlēties no daudziem variantiem. Skyway gadījumā varam tikai cerēt, ka tehnoloģija ap to laiku būs sevi tik daudz pierādījusi, ka kāds vēlēsies sākt kopēt viņu paraugu, pirkt tiesības izmantot patentus un īrēt infrastruktūru ,kas diezgan sadārdzina visu pasākumu.

 

Divos vārdos - mani uztrauc Skyway potenciālais monopols šajā tehnoloģijā, jo monopols negatīvi atspoguļojas tirgū.

 

 

Tad vēl cilvēki runā par mārketinga un investīciju piesaistes pieejām, kuras, objektīvi skatoties, tiešām izskatās shady. Viena lieta ir crowdfunding, otra lieta - affiliate marketings, kas tiek pielietots finansējuma iegūšanai. Saliec kopā futūristisku tehnoloģiju, grandiozus solījumus un affiliate marketingu, un nu nav jābrīnās, kāpēc cilvēki dalās divās nometnēs - “tā ir krāpšana” un “tā ir nākotne”. Ir vai nu nenormāli jānotic projektam, vai arī tas pa gabalu izskatās pēc lohatrona. Nesaku, ka tas ir lohatrons, bet esmu strādājis interneta mārketingā pietiekami daudz lai zinātu, kā izskatās cilvēkus manipulējoši mārketinga materiāli, saukļi, copywrite, solījumi, mājaslapu dizains, video prezentācijas utt. Nesaku, ka tas tā ir domāts, bet izskatās precīzi tā, un to saku no sausa profesionāla skatpunkta.

 

Kopumā - domāju, pēc pāris gadiem būs vērts iedziļināties, kas notiek ar tehnoloģiju, pa to laiku skatos ar pozitīvu skepsi. Jebkurš projekts, kura mērķis ir risināt samilzušas problēmas, ir pelnījis netikt nozākāts bez pamatojuma.

Pliiners avatars
Medaļa RainisMedaļa Patīk komentārsMedaļa Nostradams
  Pliiners 10.07.17 16:03  
 
4
3
Nu, raujam vaļā diskusiju! SW ir pilnīgs mēsls!

Pliiners avatars
Medaļa RainisMedaļa Patīk komentārsMedaļa Nostradams
  Pliiners 11.07.17 20:44
 
1
0

atbildot uz astraalis komentāru " Es vispār brīnos par tiem cilvēkiem, ka... " Es, piemēram, brīnos, kā var neredzēt to, ka SW ir parasts lohatrons?  Tas, kas tur Baltkrievijā ir uzbūvēts, ir labi ja 15 - 20% no kopējā investīciju apjoma. Pārējā nauda, un līdz ar to arī peļņa, jau biznesa modeļa pamatā tiek nozagta, pat ja viņa kādreiz tur nejauši uzrastos. Bet uz to pat SW tēvu tēvs Junickis neliek ne pliku grasi, tāpēc arī neizlaiž kontrolpaketi no rokām, lai neviens neko nečuhņītu. 

Pliiners avatars
Medaļa RainisMedaļa Patīk komentārsMedaļa Nostradams
  Pliiners 13.07.17 08:49  
 
1
0
atbildot uz maks komentāru " Un Astraali varbūt atpūties no tās SkyW... "Šie jau grib arī kosmosā savu sliedi uzbūvēt. Man tas nedaudz atgādina Loti ar Mēnesszaķiem vai pasaku par garo pupu. Bail jau pat ieminēties par to, ka zeme griežas. Atkal būšu muļķis uz idiots, kurš neko nesaprot no Junicka kristāltīrajiem nodomiem.

Pliiners avatars
Medaļa RainisMedaļa Patīk komentārsMedaļa Nostradams
  Pliiners 13.07.17 18:52
 
1
0

atbildot uz astraalis komentāru " Skaivejist, ignorē tos anonīmos troļļus... " Vai tad ''Skaivejists'' pats nav anonīms trollis.

Un ko tad mēs nožēlosim par saviem nihilistiskajiem, idiotiskajiem izteicieniem? Tu mūs sodīsi? Ha, ha, ha! Pamuļķis!

Pliiners avatars
Medaļa RainisMedaļa Patīk komentārsMedaļa Nostradams
  Pliiners 10.07.17 22:58  
 
1
0
Anonīmiem mudakiem neatbildu.

Pliiners avatars
Medaļa RainisMedaļa Patīk komentārsMedaļa Nostradams
  Pliiners 16.07.17 23:14
 
1
0

atbildot uz anonims komentāru " Skaijvejists ar Astrali tagad apsadirsu... " Kā tad! Es jau tagad varu iedomāties nākamā gada Ekofesta programmu - pateiks, ka ''ir jauns līgums ar Ķīnas imperatoru un Prūsijas hercogu, kuri personīgi  ir svētījuši Junicki un dažus valdes locekļus.  SW ir pilnībā pabeigts, bet, drošības nolūku dēļ, turpmāk būs redzams tikai datorizētas simulācijas. Ekotehnoparks ir nojaucams, jo viss ir sertificēts, bet Unitraka ēna negatīvi ietekmē upeņu ražu. To koka māju atstāj Junickim personīgā lietošanā, bet viņš svinīgi apsola pa savu māju pārvietoties tikai guļus uz skrituļdēļa un mūžīgi lasīt investoru uzvārdus. Katram investoram tiek e-pastā izsūtīts links, no kura var izprintēt savas ''akcijas'' ar domājamo peļņu 1:1300!!!!!

Tiek izsludināta vienreizēja iespēja investēt kosmosa sliedes projektā, jo ir saņemts signāls no Andromedas galaktikas, ka Junicka astrālais dvīņubālis grasās nozagt ideju un tādu sliedi uzbūvēt virzienā uz šejieni, nevis no šejienes, tādējādi laupot visiem domājamo peļņu 1:2600!" 

Karlis Anonims avatars
Medaļa Dienas domaMedaļa Dienas domaMedaļa Patīk komentārs
  Karlis Anonims 17.07.17 13:31
 
1
0

atbildot uz astraalis komentāru " Es nesaprotu to aprobežotību? jādomā ir ārpus... "

Es nesaku, ka nedrīkst būvēt MLM finanšu modeli šādam projektam - drīzāk varētu teikt, ka šādam projektam, kur galvenais pārdodamais ir sapnis un sajūta par potenciālu finansiālu neatkarību, MLM ir tieši vietā. Fakts, ka kompānija izmanto MLM, nevis citus finanšu piesaistes modeļus, gluži vienkārši rada nepatīkamas konotācijas. Cilvēks, kas piecreiz būs iekāpis sūdā, ejot pa skaistu pļavu, sestajā reizē sāks uz to skatīties ar skepsi.

 

Jā, es ļoti labi saprotu, ko es runāju. Es saku, ka ir nekaunīgi mētāties ar tādām projekcijām kā “aptversim 50% transporta tirgus” brīdī, kad neeksistē neviens pilotprojekts. Zini, kam ir domāti pilotprojekti? Lai saprastu, kā projekts darbojas praksē, kādi ir trūkumi, kas jāuzlabo, vai projektam ir perspektīva, cik tas ir rentabls. Pirms pilotprojekta šāda informācija neeksistē. Bez šādas informācijas pateikt, ka projekts aptvers 50% transporta tirgus, ir, diemžēļ, minhauzenisms.

 

“Avārijas varbūt kaut kādas būs” nav vienāds ar “nekādas avārijas.” Bērnudārznieka līmenis drīzāk ir runāt superoptimistiski. Mazs jautājums - vai SkyWay ir veicis / plāno veikt testus situācijai, kad sastāvs ar pasažieriem tomēr nokrīt (tehniska kļūme, terorakts, huliganisms utt.)? Vai ir plānoti kādi airbagi?

Pliiners avatars
Medaļa RainisMedaļa Patīk komentārsMedaļa Nostradams
  Pliiners 10.07.17 19:35
 
1
0

atbildot uz astraalis komentāru " Tikai slims un neizglītots cilvëks ko t... " Mēsls un naudas slaukšanas piramīda! Punkts.

Tikai slims un neizglītots cilvēks var savā sarunu biedrā saskatīt savus simptomus.

astraalis avatars
Medaļa Admins iesakaMedaļa Sertificēts spoksMedaļa Vilkaču klana biedrs
  astraalis 10.07.17 18:30  
 
2
1
Tikai slims un neizglītots cilvëks ko tādu var pateikt, jo nav nekādas saprašanas par to, ko vispār iet runa. Mēsls ne mēsls, bet ar katru dienu tiek darīti darbi, kurus es te izlieku. Pavisam drīz arī rūgti salūzīsiet.

astraalis avatars
Medaļa Admins iesakaMedaļa Sertificēts spoksMedaļa Vilkaču klana biedrs
  astraalis 12.07.17 21:25
 
0
0

atbildot uz Pliiners komentāru " Kāds tad jums būs sakars ar Indijas SW projek... " Vistiešākais, jo visi akcionāri ir investējuši tehnoloģijā, neviss projektā un dividendes tiks maksātas par jebkuru pilotprojektu, kas ir realizēts vienalga kurā planētas vietā. Otrkārt, tas ir milzīgs darbs kas padarīts un ja jau nu Indijas amatpersonas izvēlējās SkyWay, tad padomā pats, cik tehnoloģija ir nopietna un perspektīva, tie ir tikai tādi daži fakti.

Karlis Anonims avatars
Medaļa Dienas domaMedaļa Dienas domaMedaļa Patīk komentārs
  Karlis Anonims 12.07.17 17:12
 
0
0

atbildot uz Pliiners komentāru " Nu, redzi, Astrāli, arī Anonīms Kārlis tev ca... " Tā nu gluži nav, ka es teiktu, ka tur nekā nav. Jā, redzu daudzas problēmas, bet pastāv iespēja, ka tas ir leģitīms projekts, tikai ar iestagnējušām idejām par mārketingu un ekonomiku.

Tas, ka Junitskim patīk nihilistiski izteikties par Hyperloop, pašbraucošām automašīnām un vispār demagoģēt, nenorāda, ka visa tehnoloģija ir pilnībā ārā metama. Šobrīd vēl neticu, ka Skyway ir "transporta nākotne", bet ticu, ka kaut kas labs no tā visa var iznākt, tikai ne tādā mērogā, kā tiek solīts.

Pliiners avatars
Medaļa RainisMedaļa Patīk komentārsMedaļa Nostradams
  Pliiners 12.07.17 15:45
 
0
0

atbildot uz Karlis Anonims komentāru "Anonīm Kārli - Tu te tāds neitrālāks izskaties,... " Nu, redzi, Astrāli, arī Anonīms Kārlis tev caur puķēm pateica, ka nekā tavā SW nav! Tukša čaula.

1. Otrā līmeņa transports ir veca, nevis jauna, ideja;

2.  Ja SW sliedes tiek monopolizētas, tad projekts būs mākslīgi sadārdzināts;

3. SW darbojas kā tipiski interneta uzmetēji. Vienvārdsakot, ja uzķertos mana vecmamma, tad es vēl saprastu, bet tu? Kaut gan nē, viss kārtībā! Muļķis arī baznīcā dabūs pērienu.

Vēlu veiksmi visiem ''veiksmīgajiem'' investoriem un novēlu nopirkt vēl daudzus upeņu un jāņogu krūmus, lai tad, kad sāks dalīt to bagātību, jums tiktu visvairāk! Noteikti apmeklēt ekofestus katru gadu un dalīties priekos par gaidāmo peļņu ar saviem jauniegūtajiem biznesa partneriem.

Karlis Anonims avatars
Medaļa Dienas domaMedaļa Dienas domaMedaļa Patīk komentārs
  Karlis Anonims 12.07.17 11:13
 
0
0

atbildot uz astraalis komentāru " Ej un pamācies Kārli, kā notiek procesi... " Atvainojos, ko?

Shaws avatars
Medaļa SpoksMedaļa Sertificēts spoksMedaļa Vampīru klana biedrs
  Shaws 11.07.17 23:40
 
0
0

  

astraalis avatars
Medaļa Admins iesakaMedaļa Sertificēts spoksMedaļa Vilkaču klana biedrs
  astraalis 11.07.17 23:00
 
0
0

Ej un pamācies Kārli, kā notiek procesi un cik naudas aiziet tādos projektos un realizācijā. Bērna prātā cilvēks, vēl kaut kas te ar šizofrēniju. Pats murgoji, ka materiālu cenas ir tādas un šādas, tad pēc Taviem mistiskajiem aprēķiniem tikai trasei būtu pieticis, bet tak ne jau algām, darba braucieniem, ražotnei, ritošajiem sastāviem un jaunām iekārtām, kuras ir ļoti dārgas. Tā ir visa tava loģika un saprašana.

astraalis avatars
Medaļa Admins iesakaMedaļa Sertificēts spoksMedaļa Vilkaču klana biedrs
  astraalis 11.07.17 22:20
 
0
0

Te pat ar Jums nav iespējams konstruktīvs dialogs, jo tie kas runā galīgāko tuftu - esat Jūs. Nespēja saskatīt lietas, kas atrodas tālāk par savu degungalu. Atstāju jums te vienam ar otru sarunāties, jo uz šitādiem idiotismiem vairs neatbildēšu, un "Anonīm mudak" ļoti ož pēc šizofrēnijas, un ļoti labi zini par ko es runāju, melo un izlikties ir labi.

astraalis avatars
Medaļa Admins iesakaMedaļa Sertificēts spoksMedaļa Vilkaču klana biedrs
  astraalis 11.07.17 22:10
 
0
0

atbildot uz anonīms mudaks komentāru " A kā var astraali teikt kautko pozitīvu... " Bija ziņas no austrālijas un tas nav pirmkārt atkarīgs no SW, tapēc, ka tas nav primārais pašlaik. Pašlaik primārais ir tās valstis, ar kurām ir noslēgti līgumi, kā piemēram Indija, Indonēzija, utt. Indieši pirmo avansu grasās maksāt jau augustā un kā Tu izskaidrosi to, ka Indijas transporta ministrs pats paziņoja par SW tehnoloģijas ieviešanu un ir ļoti laimīgs ar lēmumu. 

Tu domā, ka tas ir vienas dienas darbs? Tak Jums nav sajēgas ne par procesiem, ne vispār situāciju un visu to, kā tās lietas notiek un plānojās. Man pat nav iekšās skaidrot kaut ko Tev, jo Tu tak nekā vispār nesaproti, tāpat kā tavs Pliiners.

Jūs te spokos neviens neko pozitīvu neesat pateikuši, jo esat tie dīvānā pirdēji, kur itikai prot runāt, bet argumentēt nespēj pilnīgi neko.

Visi cilvēki, kuriem es esmu parādijis projektu, ir izteikušies pozitīvi un pirms dažām dienām parādiju SW vienam cilvēkam, kurš saprot un iesaistās tehnoloģijā. Un viņš pateica to, ka SW ir izrāviens transporta jomā un ja projekts ieviests, tad tā būs jauna transporta ēra - pilnīgi manas domas.

astraalis avatars
Medaļa Admins iesakaMedaļa Sertificēts spoksMedaļa Vilkaču klana biedrs
  astraalis 10.07.17 23:54
 
0
0

Anonīm Kārli - Tu te tāds neitrālāks izskaties, tad gribētu dzirdēt Tavu komentāru sakarā ar SW tehnoloģiju. Cik perspektīvs, utt.?

« 1  2  3 »