Pievieno rakstu! Seko Draugiem Seko Facebook Seko Twitter
 
0
86

Vācu kompānija Audi ir piedāvājusi džika konceptu darbojošos ar elektrodzinēju e-tron Sportback autoizstādē Šanhajā. Automašīna ar 450 kilometru darbības ilgumu sastāda konkurenci Tesla Model X 100D un izieš ražošanā Audi ekoloģisko transportu līnijā.

Futuristiskais... Autors: astraalis Audi piedāvā elektrisko bezceļņieku - Teslas konkurentu
1.

Futuristiskais elektromobīlis e-tron Sportback izmanto to pašu spēka dzinēju, kuru izmanto arī elektroniskais crossover e-tron quattro, kura izlaišana ir ieplānota 2018 gadā. Piedāvātais automobīlis Šanhajas izstādē ieskrienas līdz 100km/st. lielam ātrumam tikai 4,5 sekundēs, un attīsta maksimālo ātrumu līdz 210 km/st. Ar vienas baterijas uzlādi automašīna spēj nobraukt līdz 450 km (pēc EPA standartiem). Tādēļ parādītais jaunums sastāda tiešu konkurenci Teslas X 100D automašīnai, kura spēj nobraukt ar pielādētu akumulatoru 475 kilometrus.

Elektromascaronīnas salons... Autors: astraalis Audi piedāvā elektrisko bezceļņieku - Teslas konkurentu
2.

Elektromašīnas salons ir aprīkots ar skārienjūtīgiem displejiem: viens no tiem atrodais aiz stūres, divi - centrālajā konsolē. Spoguļu vietā ir uzstādītas kameras, kuras translē video režīmā notiekošo durvju displejos. 

etron Sportback ir jau... Autors: astraalis Audi piedāvā elektrisko bezceļņieku - Teslas konkurentu
3.

e-tron Sportback ir jau otrais pilnībā elektroniskais automobīlis no Audi kompānijas. Pirmais Audi modelis - e-tron quattro - iznāks pārdošanā 2018 gadā, bet jaunais bezceļnieks 2019 gadā.

Līdz 2020 gadam kompānija... Autors: astraalis Audi piedāvā elektrisko bezceļņieku - Teslas konkurentu
4.

Līdz 2020 gadam kompānija apsola izlaist jau trīs elektromašīnas modeļus, bet līdz 2025 ceturtā daļa Audi līnijas automašīnu izmantos tikai elektrodzinējus. Audi arī plāno izlaist bezceļnieku h-tron, kas ar viena akumulatora uzlādi spēs nobraukt pat 600 kilometrus ar 200 km/st. lielu ātrumu. 

 Autors: astraalis Audi piedāvā elektrisko bezceļņieku - Teslas konkurentu
5.
Pats labākais ir tas ka... Autors: astraalis Audi piedāvā elektrisko bezceļņieku - Teslas konkurentu
6.

Pats labākais ir tas, ka šī vairs nav nekāda zinātniskā fantastika, bet, gan mūsdienu tehnoloģija, kas mums atļauj atteikties no kontrolētās naftas, kuras liešana bākā mums pat visiem nav pa kabatai. Elktromašīnas ir klusas, ļoti komfortas un daudz drošākas, nekā degvielas auto, kuri avārijas gadijumā aizdegās un sprāgst tieši dēļ degvielas. Domāju, ka pēc gadiem 10-15 lielākā daļa jau lietos elektromašīnas, kuras būs iespējams iemainīt pret jau esošo degvielas auto, vai saņemt atlaidi. 

 Autors: astraalis Audi piedāvā elektrisko bezceļņieku - Teslas konkurentu
7.
 Autors: astraalis Audi piedāvā elektrisko bezceļņieku - Teslas konkurentu
8.
Scaronis elektromobīlis tiek... Autors: astraalis Audi piedāvā elektrisko bezceļņieku - Teslas konkurentu
9.

Šis elektromobīlis tiek uzlādēts tikai 2,5 stundu laikā ar 3,7 kW uzlādes stacijā. Ir pieejami mājas apstākļos uzlādes punkti, jeb arī publiskās vietās, kas nākotnēs būs domājams, ka katrā lielā restorānā vai uzņēmumā, kā arī citās publiskās vietās. Pat Kiprā esmu redzējis jau vienu tādu uzlādes staciju restorāna autosstāvietā. 

Lai uzstādītu mājās šāda veida uzlādes staciju, tas izmaksātu aptuveni 500 eiro ar 3,7 kW uzlādes sistēmu. Viena pilna uzlāde izmaksā aptuveni 2 eiro, bet jāņem vērā elektrības tarifus.

0
86

Citi šī autora raksti:

Lasi vēl labākos rakstus:

komentāri [12]

Niks: vai ienāc ar
Kārtot komentārus: populārākie | jaunākie | vecākie
Rādīt bildes
astraalis avatars
Medaļa Admins iesakaMedaļa Sertificēts spoksMedaļa Vienu jau var
  astraalis 23.04.17 11:38
 
4
0

atbildot uz march komentāru " Par Tesla elektroauto es jau pirms 5 gadiem d... " Nebūs tādas cenas. Tas ir pilnīgi tas pats, kas tad, kad iznāk jauns Iphone modelis, kurš maksā 1000$, bet pēc gada jau pa 500 var nopirkt. Elektro auto nav nekāds super brīnums un nav iemesla turēt cenas augšā. Cenas ir tik dārgas, jo ir vairāki nozīmīgi faktori, un viens no tiem ir tas, ka elektroauto tagad ir jaunums, kuru Tesla ir uzražojusi jau nopietni ņemamā veidolā un Tesla nav pagaidām neviena konkurenta. Tādēļ arī tās cenas ir tik augstas. Katrai inovācijai tā ir, pilnīgi katrai. Tām mašīnām cenas nekritīsies, kamēr nebūs konkurenti un nepaies kāds laiks, kad norimsies tas bums. 

Esmu pilnīgi pārliecināts, ka pēc dažiem gadiem jau jebkurš varēs to atļauties un baterijas nebūs jāmaina tik bieži, jo tehnoloģija attīstās tādos tempos, ka nevar paspēt izsekot. Vairs nav 20 gs.

astraalis avatars
Medaļa Admins iesakaMedaļa Sertificēts spoksMedaļa Vienu jau var
  astraalis 22.04.17 11:08
 
1
0

atbildot uz march komentāru " Cik tāds maksā!? 60 000+....Latvijas as... " Domā uz priekšu. Tie elektroauto ir tik dārgi, jo tas ir jaunums pašlaik. Nepaies ne pāris gadi, kad varēs nopirkt lētāk, nekā degvielas auto. Tehnika attīstās tādos tempos, ka rītdien jau būs jauna veida dzinējs. Katra inovācija un jauna tehnoloģija maksā nesalīdzināmi dārgi tās pirmajos soļos. Arī bateriju jautājums tiks izlīdzināts un pārējais, tās ir tikai detaļas.

astraalis avatars
Medaļa Admins iesakaMedaļa Sertificēts spoksMedaļa Vienu jau var
  astraalis 21.04.17 15:40
 
1
0

atbildot uz sweexlol komentāru "Tad jau būtu izdevīgs pirkums, jo elektrību pri... " Protams, ka izdevīgi un tā tas notiks nākotnē. Cik es zinu, tad vairākās valstīs jau ir uzdots uzdevums attīrīt degvielas auto no ielām, un braukt tikai ar elektriskajām. Nepaies ne 10 gadi, kad retais tikai brauks ar degvielu

astraalis avatars
Medaļa Admins iesakaMedaļa Sertificēts spoksMedaļa Vienu jau var
  astraalis 21.04.17 15:39
 
1
0

atbildot uz Abc komentāru " Tesla ir eksistējošs auto un jau sen,be... " Kādi slapjie sapņi? Audi izstrādā jau trešo modeli, un ne tikai Audi, tagad elektromašīnas sāk augt kā sēnes. Tesla nav vienīgā kompānija, tieši tāpat, kā kādreiz Fords uztaisija pirmo mašīnu ar degvielas dzinēju, un cik tagad ir daudz labākas mašīnas? tirgus ir liels šajā jomā un Tesla nav vienīgā kompānija. 

sweexlol avatars
Medaļa NostradamsMedaļa RainisMedaļa Dienas joks
  sweexlol 21.04.17 00:29  
 
1
0
atbildot uz astraalis komentāru " Var uzlādēt no mājas tīkla. Tikai jauzstāda s... "Tad jau būtu izdevīgs pirkums, jo elektrību priekš elektroauto tiek segta 100% pagaidām. Vienīgi šie auto ir dārgi

abolzinis avatars
Medaļa Patīk komentārsMedaļa Dienas domaMedaļa Dienas joks
  abolzinis 20.04.17 22:06
 
1
0

Man šobrīd praktiskāks ir hibrīds. Tomēr pie pirmās iespējas centīšos tikt pie elektroauto. Pilnīgi noteikti.

sweexlol avatars
Medaļa NostradamsMedaļa RainisMedaļa Dienas joks
  sweexlol 20.04.17 14:10  
 
1
0
atbildot uz astraalis komentāru " Tikai 2,5 stundas ar 3,7 kilovatu uzlādes sta... "Nu ja es pie mājas viņu varetu uzlādēt un man būtu nauda šādam auto tad varētu iegādāties.

exkluzīvais avatars
Medaļa Gada SPOKS 2017Medaļa UberautorsMedaļa Gada RAKSTS 2017
  exkluzīvais 20.04.17 13:02
 
1
0

  

astraalis avatars
Medaļa Admins iesakaMedaļa Sertificēts spoksMedaļa Vienu jau var
  astraalis 21.04.17 00:18
 
0
0

atbildot uz sweexlol komentāru "Nu ja es pie mājas viņu varetu uzlādēt un man b... " Var uzlādēt no mājas tīkla. Tikai jauzstāda speciāls termināls, kas ir parasts pārveidotājs.

astraalis avatars
Medaļa Admins iesakaMedaļa Sertificēts spoksMedaļa Vienu jau var
  astraalis 20.04.17 12:26
 
0
0

atbildot uz sweexlol komentāru " Un cik ilgi notiek uzlāde? " Tikai 2,5 stundas ar 3,7 kilovatu uzlādes staciju, pievienošu informāciju rakstam. 

sweexlol avatars
Medaļa NostradamsMedaļa RainisMedaļa Dienas joks
  sweexlol 20.04.17 12:22  
 
0
0
Un cik ilgi notiek uzlāde?

Čaks Norriss avatars
Medaļa Burvju klana biedrsMedaļa Vilkaču klana biedrsMedaļa Sviestmaize
  Čaks Norriss 20.04.17 14:05  
 
0
1
Es nedomāju ka es tādubm ņemtu.. labāk iekšdedzes dzinēju