Pievieno rakstu! Seko Draugiem Seko Facebook Seko Twitter
 
38
191

Zolmaņu TOP joku/atziņu apskats. Katram sevi cienošam zoles spēlētājam atradīsies šeit kāds joks par ko pasmieties un kāda atziņa - par ko aizdomāties.

Četri puiši sēž un spēlē zoli uz augstām likmēm, kad pēkšņi Juris pēc zaudētas zoles bezstiķī saķer krūtis un nokrīt pie galda miris. Izrādot cieņu kritušajam biedram, pārējie trīs pabeidz izspēlēt norunāto partiju skaitu stāvot kājās.

Roberts palūkojas apkārt un jautā: "Un kurš tad no mums šo bēdīgo ziņu nodos sievai?" Viņi velk sērkociņus. Kārlis, kurš vienmēr ir zaudētājos, izvelk visīsāko sērkociņu. Biedri viņam saka: "Esi taktisks, jauks un nepadari šo nepatīkamo situāciju par vēl briesmīgāku."

"Kungi! Taktisks? Esmu vistaktiskākais cilvēks, kuru jūs jebkad esat satikuši. Taktiskums ir mans otrais vārds, atstājiet to manā ziņā." Kārlis dodas uz Jura māju, klauvē pie durvīm. Durvis atver Jura sieva un jautā Kārlim ko viņš vēlas.

Kārlis saka: "Jūsu vīrs, spēlējot zoli, nupat zaudēja daudz naudas." Viņa šausmās kliedz: "SAKIET VIŅAM, LAI VIŅŠ IET ELLĒ!" Kārlis atbild: "Labi, es viņam to nodošu."

JOKI:

Mājsaimniece stāsta... Autors: EV1TA Zolmaņu līgas asorti
1.

Mājsaimniece stāsta kaimiņienei: "Iedomājies, tas mans dumjais vīrs gribēja, lai es pārguļu ar dzīvokļa saimnieku, jo spēlējot zoli, viņš zaudēja visu dzīvokļa īres naudu"! "Tu taču to neizdarīji, vai ne?" – atbild kaimiņiene.

Mājsaimniece: "Jāatzīst, ka es to izdarīju, taču jāpiebilst, ka mani māca šaubas. Tas ko neesmu izdarījusi ir tas, ka neesmu pateikusi vīram, ka dzīvokļa īre ir apmaksāta sešus mēnešus uz priekšu!"

Piena pārdevējs iet garām... Autors: EV1TA Zolmaņu līgas asorti
2.

Piena pārdevējs iet garām mājai nr. 17 un, ejot garām, viņš ieskatās pa logu un ierauga bariņu jaunu puišeļu, kuri dzer viskiju un spēlē zoli, kā izskatās uz diezgan lielām likmēm punktā.

Viņš piezvana pie durvīm, un durvis atver sešus gadus vecs puišelis ar kārtīm rokās un cigāru mutē...

Piena pārdevējs jautā: "Vai Tavi vecāki ir mājās?" Puišelis atbild: "UN KĀ TEV ŠĶIET?"

Scarono pēcpusdienu pavadīju... Autors: EV1TA Zolmaņu līgas asorti
3.

Šo pēcpusdienu pavadīju spēlējot zoli, zaudēju 150 Eiro un biju uzvilcis savas jaunās saulesbrilles. Kā izrādās tajās atspīdēja mans kārtis!

Dace ienāk bārā un ievēro ka... Autors: EV1TA Zolmaņu līgas asorti
4.

Dace ienāk bārā un ievēro, ka pie tālākā galda spēlē zoli. Nedaudz tuvāk apskatot zoles galdiņu, Dace ierauga, ka pie galda sēž trīs vīrieši un arī suns. Tas izraisa Dacē interesi un viņa pieiet tuvāk galdam un redz sunim priekšā kārtis. Nākamajā partijā kārtis iedala arī sunim un tas spēlē kā pārējie pie galda esošie spēlētāji. Neviens no pārējiem trim vīriešiem sunim nepievērsa nekādu īpašu vērību un izturējās kā pret līdzīgu. Pēc neilga brīža Dace neizturēja un pajautāja vienam vīrietim: „Es nespēju noticēt, ka tas suns spēlē zoli, tas laikam ir gudrākais suns pasaulē”! Uz ko vīrietis atbildēja: „Tas nav nemaz tik gudrs suns, jo katru reizi, kad tam ir labas kārtis, tas luncina asti”.

Ārsts atbild uz telefona... Autors: EV1TA Zolmaņu līgas asorti
5.

Ārsts atbild uz telefona zvanu un dzird pazīstama kolēģa balsi otrā līnijas galā. „Mums vajag trešo zoles spēlētāju”, viņam saka draugs.

„Es tūlīt būšu”, atbild ārsts.

Viņš jau vilka virsū savu mēteli, kad sieva jautāja: „Vai tas ir nopietni”, uz ko viņš pārliecinoši atbildēja: „Pavisam nopietni”.

Ārsts vēl piebilda: „Patiesībā tur jau mani gaida divi citi ārsti”!

Vīrs katru trescarondienu es... Autors: EV1TA Zolmaņu līgas asorti
6.

Vīrs: katru trešdienu es ar draugiem spēlēju futbolu, vienalga sniegs, lietus vai kādi citi apstākļi! FUT-BO-LU! Saprati?!

Sieva: Sapratu!

Vīrs: Katru piektdienu ar draugiem spēlēju ZOLI! Neatkarīgi ne no kā. Saprati?!

Sieva: Sapratu!

Vīrs: Katru svētdienu man ir MAKŠĶERĒŠANA - ziema, lietus, kaut vai pat tavas mātes dzimšanas diena - vienalga kas! Man ir MAKŠĶERĒŠANA! Saprati?!

Sieva: Sapratu!

Vīrs: Iebildumi ir?

Sieva: Nav.

Vīrs: Nu tad varbūt tev arī ir kādi ieradumi, kas man jāievēro un jāciena?

Sieva: JĀ, viens! Es katru vakaru pulksten 9 nodarbojos ar seksu! Neatkarīgi ne no kā. Ir vīrs mājās - vai nav vīra mājās - vienalga es nodarbojos ar SEKSU! Saprati?!

ATZIŅAS:

Labam advokātam gluži kā gudram zoles spēlētājam savas kārtis jātur cieši pie krūtīm, lai tās neviens cits neredzētu. /Autors nezināms/

hellip kā spēlē tā... Autors: EV1TA Zolmaņu līgas asorti
7.

… kā spēlē, tā dzīvē.

Viena no pasaulē populārākajām izklaidēm ir spēļu kāršu kava, kas satur trīspadsmit kārtis no katra masta. Īpaši izceļot karaļus, karalienes un kalpus, kuri, iespējams, ir karalieņu jaunākie, vairāk piesaistošie draugi. /Lemony Snicket/

Zolmaņu kārscaronu kavu var... Autors: EV1TA Zolmaņu līgas asorti
8.

Zolmaņu kāršu kavu var atpazīt no citām… 

Dzīve var nebūt iedalījusi katram lieliskas kārtis... bet kurš teicis, ka tas, kurš ir ar labākām kārtīm, uzvarēs? /Manoj Vaz/

Kad zolmanis ar naudu satiek... Autors: EV1TA Zolmaņu līgas asorti
9.

Kad zolmanis ar naudu satiek zolmani ar pieredzi, zolmanis ar pieredzi aiziet ar naudu un zolmanis ar naudu aiziet ar pieredzi. /Autors nezināms/

Katrs zolmanis zina to... Autors: EV1TA Zolmaņu līgas asorti
10.

Katrs zolmanis zina to sajūtu, kad rokās ir nepārprotama zole.

Zolē ir divi pamatlikumi: viens vispārējais un viens speciālais. Pirmais no tiem skan šādi: agrāk vai vēlāk katrs uzvarēs, ja labi pacentīsies. Tāds ir vispārējais likums. Speciālais likums norāda, ka katrs zolmanis lielākā vai mazākā mērā ir izņēmums no vispārējā likuma.

Ja labs zolmanis piesaka zoli ar vājām kārtīm, tas nozīmē to pašu, ko mīlēt: visi saprāta argumenti – pret, bet intuīcija – par!

Kamdēļ gan ar neizdevušos dzīvi nevar darīt tāpat kā ar neizdevušos zoli: pārdalīt un spēlēt no jauna!

Tikai īsti zolmaņi zina nerakstītos līkumus, kas jādara gadījumos, kad lielais paliek bezstiķī…

38
191

Lasi vēl labākos rakstus: