Pievieno rakstu! Seko Draugiem Seko Facebook Seko Twitter
 
1
57

Šī gada 7.jūlijā savu darbību uzsāka jauns izzinošs un izklaidējošs projekts – erudīcijas, atjautības un uzmanības spēle – CIETIE RIEKSTI. Muzikālajā klubā “Četri balti krekli” notika CIETIE RIEKSTI atklāšanas spēle, kopumā apvienojot vairāk nekā 80 dalībniekus. Atklāšanas spēle bija par ziedojumiem dzīvnieku patversmei “Ulubele”.

Vai Tu zini, kas ir attēlots brīdinājuma zīmē "TOKSISKA VIELA"? Vai zini, kas ir Vjetnamas oficiālā valoda? Bet varbūt Tu zini no kā baidās aktieris Džonijs Deps, vai kur atrodas vismazākais cilvēka kauls? Šie ir tikai daži no jautājumiem, uz kuriem atbildes meklēja CIETIE RIEKSTI pirmie dalībnieki.

Kas tad īsti ir CIETIE... Autors: jacky Spēle CIETIE RIEKSTI: izzinošs un pozitīvām emocijām bagāts izklaides formāts
1.

Kas tad īsti ir CIETIE RIEKSTI? Tā ir erudīcijas, uzmanības un loģiskās domāšanas spēle, kurā piedalīties aicināts ikviens neatkarīgi no sava vecuma, interesēm vai zināšanu līmeņa. Spēle ir veidota, apvienojot dažāda veida jautājumus par visdažādākajām tēmām. Projekts tapis, lai apvienotu izklaidi ar savu zināšanu papildināšanu. 

CIETIE RIEKSTI uzdevums ir veicināt sabiedrības iesaistīšanu izglītojošos pasākumos un sekmēt iedzīvotāju interesi par tādām tēmām kā literatūra, sports, fizika, mūzika, kultūra, vēsture, ģeogrāfija u.c.

Spēles formāts ir gaužām vienkāršs – lai piedalītos spēlē ir nepieciešams izveidot komandu 2-6 cilvēku sastāvā, izdomāt nosaukumu un pieteikt dalību, rakstot vēstuli facebook.com/4CIETIRIEKSTI/

1
57

Lasi vēl labākos rakstus:

komentāri [3]

Niks: vai ienāc ar
Kārtot komentārus: populārākie | jaunākie | vecākie
Rādīt bildes
Strāvonis avatars
Medaļa SEOMedaļa Autoru autorsMedaļa SEO
  Strāvonis 20.07.17 09:19  
 
2
0
nav slikti

Balanss avatars
Medaļa Dienas joksMedaļa SviestmaizeMedaļa Burvju klana biedrs
  Balanss 20.07.17 10:27
 
0
0

meklēju kādu kultūras darbinieku svai komandai   

SAMSS avatars
Medaļa Zoles recidivistsMedaļa Burvju klana biedrsMedaļa Nostradams
  SAMSS 20.07.17 19:05
 
0
0