Pievieno rakstu! Seko Draugiem Seko Facebook Seko Twitter
 
0
53

Brāļi Fosteri nav tikai izcili autobraucēji, bet ir pazīstami arī kā vieni no labākajiem automašīnu zagļiem pasaulē. Kad Marseļā viņi piedzīvo neveiksmi, mēģinot nozagt vietējā mafijas bosa Džakomo lielāko dārgumu – 1937. gada Bugatti, Džakomo nolemj izmantot viņu talantus pret savu ilggadējo ienaidnieku Maksu un viņa automašīnu kolekciju. Brāļiem neatliek nekas cits, kā pieņemt spēles noteikumus, vienlaicīgi uzsākot arī pašiem sava plāna realizāciju.

Viņscaron jau ir bijis... Autors: EV1TA Skots Īstvuds, dārgas automašīnas un ātrums – asa sižeta filma GĀZI GRĪDĀ.
1.

Viņš jau ir bijis redzēts tādās filmās, kā „Mūsu tēvu karogi” (''Flags of Our Fathers''), „Gran Torino”, „Niknais” (''Fury''), „Ilgākais ceļojums” (''The Longest Ride''), „Pašnāvnieku vienība” (''Suicide Squad'') un „Ātrs un bez žēlastības 8” (''Fast & Furious 8''). Viņam ir spilgta, holivudiska āriene un viņš ir neticami līdzīgs savam tēvam. Šoreiz stāsts būs par asa sižeta filmas GĀZI GRĪDĀ (''Overdrive'') zvaigzni Skotu Īstvudu.

Skots Īstvuds ir dzimis 1986... Autors: EV1TA Skots Īstvuds, dārgas automašīnas un ātrums – asa sižeta filma GĀZI GRĪDĀ.
2.

Skots Īstvuds ir dzimis 1986. gada 21. martā Monterejā, Kalifornijas štatā, aktiera un režisora Klinta Īstvuda un stjuartes Žaklīnas Rīvsas ģimenē. Šajā savienībā divus gadus vēlāk piedzima arī Skota māsa Ketrīna Īstvuda. Klints ne uzreiz atzina bērnus, jo uz to brīdi viņš vēl joprojām atradās civillaulībā ar citu sievieti. Tāpēc Skota un Ketrīnas dzimšanas apliecībās bija atzīme, ka tēvs esot no tiem atteicies. Neskatoties uz to, Klints regulāri kontaktējās ar bērniem un tieši viņš palīdzēja Skotam spert pirmos soļus kino pasaulē. Izskatīgais Skots netika apdalīts ar uzmanību arī no modeļu aģentūru puses un joprojām ir ļoti pieprasīts arī kā modelis. Viņam ir noslēgti līgumi ar tādiem pasaulē slaveniem zīmoliem, kā Hugo Boss, Abercrombie & Fitch, Davidoff un BMW, kā arī Skots ir piedalījies dziedātājas Teilores Sviftas mūzikas video „Wildest Dreams”.

Viņscaron uzsāka savu kino... Autors: EV1TA Skots Īstvuds, dārgas automašīnas un ātrums – asa sižeta filma GĀZI GRĪDĀ.
3.

Viņš uzsāka savu kino karjeru kā Skots Rīvss, izmantojot savas mātes uzvārdu, taču vēlāk nomainīja to uz Īstvudu. Par pirmo filmu viņa kino biogrāfijā kļuva „Mūsu tēvu karogi”, kurai režisors bija Klints Īstvuds. Arī vēlāk, Klints uzticēja dēlam divas nelielas lomas savos projektos – „Gran Torino” un „Nesalaužamais” (''Invictus'') Kritiķi uzskata, ka iziet no sava slavenā tēva ēnas viņam izdevās ar 2011. gada fantastikas trilleri „Ieeja nekurienē” (''Enter Nowhere''), kurā viņam izdevās parādīt savu individualitāti un tikai sev piemītošo aktierspēles „rokrakstu”. Piedalījies dažāda žanra projektos, Skota Īstvuda pēdējā filma, kurā viņš parādījās Latvijas kinoskatītājiem, bija slavenās filmu sērijas „Ātrs un bez žēlastības” astotā daļa. Sekojot labākajām šīs filmu sērijas tradīcijām, Skota jaunākā filma „Gāzi grīdā” arī stāsta par automašīnām un ātrumu. Piedāvājam interviju ar aktieri, kurā viņš dalās savos iespaidos par piedalīšanos šajā filmā.

 Kā tu varētu pāris vārdos... Autors: EV1TA Skots Īstvuds, dārgas automašīnas un ātrums – asa sižeta filma GĀZI GRĪDĀ.
4.

- Kā tu varētu pāris vārdos aprakstīt filmu „Gāzi grīdā”?
- Hmm, ļaujiet man padomāt... Tas ir filmu „Aizdzīt 60 sekundēs” (''Gone in 60 Seconds'') un „Itālijas variants” (''Italian Job'') apvienojums.

 Ko tu juti kad pirmo reizi... Autors: EV1TA Skots Īstvuds, dārgas automašīnas un ātrums – asa sižeta filma GĀZI GRĪDĀ.
5.

- Ko tu juti, kad pirmo reizi lasīji scenāriju?
- Tas bija elpu aizraujoši un seksīgi. Mani ļoti fascinēja ideja par dārgo klasisko automašīnu zādzībām. Es patiešām neatceros, ka kaut ko tādu būtu redzējis kādā citā filmā iepriekš. Un arī abi brāļi Fosteri nāk no pavisām dažādām pasaules malām, viņiem ir pavisam atšķirīgs stils, bet viņiem ir jāatrod kopēja valoda un jādarbojās kopā.

 Kas tev visvairāk patika... Autors: EV1TA Skots Īstvuds, dārgas automašīnas un ātrums – asa sižeta filma GĀZI GRĪDĀ.
6.

- Kas tev visvairāk patika šajā projektā? Pats stāsts, režisors, filmēšanas vieta?
​-Noteikti, ka viss kopā. Pirmkārt, mūsdienās top tik daudz filmu rimeiki, bet šis stāsts ir pilnīgi oriģināls. Mani ļoti aizrāva attiecības starp abiem brāļiem, no kuriem viens ir vecāks un ar lielāku pieredzi, bet otrs ir jaunāks. Un, protams, nevar nebūt sajūsmā par darbības vietu – Franču Rivjēru. Klasisko automašīnu zādzība tur, šķiet sevišķi seksīga.

- Kā tu domā, kāpēc tevi izvēlējās šai lomai un vai tu tai piestāvi?
- Filma ir pārsātināta ar kaskadieru darbu, tajā ir daudz triku un es vienmēr esmu gatavs tos izpildīt pats. Man varonis ir rīcības cilvēks, viņš nekad nemuld pa tukšo un tas man viņā ļoti patīk. Viņš vienmēr atrodas tādā kā strīdu stāvoklī ar savu brāli – viņiem ir kopīgi paveicams darbs, bet viņi visu laiku kašķējās savā starpā. Man liekas, ka tas ir ļoti jautri un man ļoti patīk šādas partneru attiecības arī klasiskajās filmās, tādās kā „Bučs Kesidijs un Sandens Kids” (''Butch Cassidy and the Sundance Kid''), „Nāvējošais ierocis” (''Lethal Weapon'' un „Netīrais Harijs” („Dirty Harry”.)

- Filmā ir redzamas daudz lieliskas automašīnas. Vai tas tev kaut ko nozīmē? Tevi tās piesaista?
​- Noteikti, tas man bija ļoti svarīgi. Tā bija viena no lietām, kura mani piesaistīja šim projektam īpaši. Kad lasīju scenāriju, nevarēju vien beigt sajūsmināties par to, kā tas viss izskatīsies uz ekrāna. Klasiskās automašīnas ir patiesi mākslas darbi un es nevarēju vien sagaidīt, kad varēs tās izmēģināt uz ātrgaitas šosejas.

 Kura no filmēscaronanas... Autors: EV1TA Skots Īstvuds, dārgas automašīnas un ātrums – asa sižeta filma GĀZI GRĪDĀ.
7.

- Kura no filmēšanas ainām bija pati sarežģītākā?
- Es domāju, ka viena no grūtākajām noteikti bija aina ar kravas automašīnas aplaupīšanu. Tu atrodies piekārts trosēs, tev seko vairākas filmēšanas kameras no visām pusēm, režisors mēģina filmēšanas laikā tev vēl kaut ko stāstīt un tas viss notiek atrodoties ātrumā apmēram 80 km/h. Tas ir kā izpildīt deju – visam ir jānotiek precīzi un vajadzīgajā brīdī. Jā, tas ir sarežģīti.

- Ko tu vēl gribētu piebilst pats?
- Šī ir filma, kuru skatoties tu pat nevari īsti apzināties visu to darbu, kurš ticis paveikts strādājot pie tās – tu redzi tikai beigu produktu. Un šajā sakarā ir jāsaka, ka tas ir tik lieliski, ka vari strādāt ar tādu fantastisku komandu, kura jūt sevi kā neatņemamu filmēšanas procesa daļu un ir gatava izdarīt visu, lai plānotais sanāktu tieši tā un ne savādāk. Tāpēc es gribētu pateikt lielu paldies mūsu komandai par brīnišķīgo laiku, kuru pavadīju darbojoties pie filmas „Gāzi grīdā”. Es arī ļoti ceru, ka skatītājiem patiks kinoteātrī redzētais. Viņi nāks ārā pēc šīs filmas un teiks: „Tas bija patiešām aizraujoši!”

Asa sižeta piedzīvojumu filma „Gāzi grīdā” – kinoteātros no 28. jūlija.

0
53

Lasi vēl labākos rakstus:

komentāri [7]

Niks: vai ienāc ar
Kārtot komentārus: populārākie | jaunākie | vecākie
Rādīt bildes
Fosilija
Spoku fosilijas ikonaFosilija 25.07.17 09:50
 
3
0

Pareizāk nebūtu ''filmā''?  

Fēlikss Edmunda dēls avatars
Medaļa RainisMedaļa Dienas joksMedaļa Patīk komentārs
  Fēlikss Edmunda dēls 25.07.17 12:14
 
3
0

Kaut kas no Gone in 60 Seconds, kaut kas no 2 fast 2 furious, kaut kas no Need for Speed. Diez kas bus tas orģinālais?  Jaunais action varonis?

kartupelis ar mugurkaulu  avatars
Medaļa Supermena olaMedaļa Dienas joksMedaļa Senču ola
  kartupelis ar mugurkaulu 25.07.17 17:10  
 
3
0
Gribētos kādreiz Shelbi Cobra mašīnu iekļaut savā kolekcijā!!!Tā ir labākā sporta mašīna pasaulē!!!Nesen noskatījos filmu "Need for Speed" un vairāk negribās skatīties... Žēl iztērētos septiņus eiro par dvd disku!!!Bet vispār man "gonku" filmas patīk!!!

Lil Teemo avatars
Medaļa PandaMedaļa ZebraMedaļa Bronzas ninja
  Lil Teemo 25.07.17 17:33
 
2
0

Kur izsole uz Kino Gaisma ?  

Crop avatars
Medaļa Bronzas ninjaMedaļa Joda olaMedaļa Sudraba ninja
  Crop 25.07.17 16:22
 
1
0

Nu nez, uz pc varētu novilkt, bet lai maksātu i'll pass

superfreak avatars
Medaļa BērndārznieksMedaļa Patīk komentārsMedaļa Sertificēts spoks
  superfreak 25.07.17 18:51
 
0
0

atbildot uz Anonīms komentāru " Fast & Furious parodija? " Fast and Furious ir pati par sevi parodija!   

Pati sev parodija, salidyinot pirmo ar jaunako dalu tas ir. 

SAMSS avatars
Medaļa Zoles 3000 spelesMedaļa Patīk komentārsMedaļa Zoles recidivists
  SAMSS 25.07.17 19:43
 
0
0