Pievieno rakstu! Seko Draugiem Seko Facebook Seko Twitter
 
1
41

26. un 27. augustā Splendid Palace, Cafe Film Noir, Rīgas Improvizācijas teātra (RIT) aktieri ielēks 25 stundu garā improvizācijas maratonā. Uzstāsies RIT pamatsastāvs, studijas: ART i ŠOK, Prieka Ministrija, KIKIT, IN impro, Kontakts, jaunākie RIT dalībnieki un RIT draugi. Vairāk kā diennakti ilgajā improvizācijas virpulī skatītājiem tiks piedāvāta plaša programma - studiju izrādes, improvizācijas džemi jauktos sastāvos, kā arī muzikālā improvizācija.

Šis būs otrais šāda veida improvizācijas maratons Latvijas improvizācijas vēsturē. Šogad 24 stundu vietā, RIT dalībnieki ir apņēmušies improvizēt 25 stundas no vietas. “Pērn no skatītāju vidus visu maratonu izturēja 1 dāma, ceram, ka šogad tie būs vismaz septiņi censoņi,” teic improvizatori. Impromīļi aicināti just līdzi, sākot no 26. augusta plkst. 20.00, kad maratonu atklās RIT studija ART i ŠOK. Pasākuma biļetes iespējams iegādāties “Biļešu servisa” kasēs un internetā www.bilesuserviss.lv.. Pasākuma laikā darbosies vīna telpa TINTO, kas pabaros izsalkušos un atveldzēs izslāpušos.

Improvizācijas teātris ir skatuves žanrs, kurā netiek izmantots iepriekš sarakstīts materiāls, visas darbības un dialogi rodas reālajā laikā un vietā. Veiksmīgam rezultātam ir būtiska gan jaunrade, gan efektīva aktieru mijiedarbība (klausīšanās, akceptēšana, rutīnas laušana). Rīgas Improvizācijas teātris savu darbību uzsācis 2008. gadā, tā vadītājs ir Raimonds Ruzenieks un pašlaik teātrī darbojas teju 100 cilvēki.

 Autors: jacky Otrais Rīgas Improvizācijas teātra maratons šogad ilgs 25 stundas
1.
 Autors: jacky Otrais Rīgas Improvizācijas teātra maratons šogad ilgs 25 stundas
2.
1
41

Lasi vēl labākos rakstus:

komentāri [2]

Niks: vai ienāc ar
Kārtot komentārus: populārākie | jaunākie | vecākie
Rādīt bildes
Strāvonis avatars
Medaļa SEOMedaļa Autoru autorsMedaļa SEO
  Strāvonis 17.08.17 10:02  
 
0
0
izklausas, ka būs labs

theFOUR avatars
Medaļa Nedēļas redaktorsMedaļa Nedēļas modersMedaļa Nedēļas moders
  theFOUR 17.08.17 10:44
 
0
0

izsoles uz šito būs?

parasti, kad izlasu rakstu par šādiem pasākumiem, tad pēc pāris stundām parādās arī izsole.