Pievieno rakstu! Seko Draugiem Seko Facebook Seko Twitter
 
0
92
AS ldquoLatvijas Zaļais... Autors: jacky Konkursā “ZAĻAIS RESTARTS” aicina radīt jaunas lietas no nolietotām precēm
1.

AS “Latvijas Zaļais punkts” aicina visus Latvijas 1.-9.klašu skolēnus piedalīties konkursā “ZAĻAIS RESTARTS”, kura mērķis ir veicināt skolēnu zināšanas un izpratni par atkritumu šķirošanas nepieciešamību, resursu saudzīgu patēriņu un materiālu otrreizēju izmantošanu. Konkursā skolēniem no izlietotā iepakojuma vai citiem vairs nevajadzīgiem materiāliem ir jārada jaunas, praktiski izmantojamas lietas. Konkursa uzvarētāji saņems vērtīgas balvas – jaunā izklaides parka “Avārijas Brigāde” apmeklējumu visai klasei, gardumu grozus no konditorejas izstrādājumu un uzkodu ražošanas uzņēmuma “Orkla Confectionery & Snacks Latvija”, bet oriģinālākā individuālā darba autors AS “Latvijas Zaļais punkts” speciālbalvu – giroskūteri. Konkurss norisināsies no šā gada 1.marta līdz 31.martam.

Kaspars Zakulis, AS “Latvijas Zaļais punkts” direktors: “Daudzas savu laiku nokalpojušas vai nevajadzīgas lietas izmetam atkritumos, vai krājam ar domu, ka varbūt tomēr kādreiz noderēs. Mēs aicinām skolēnus vecajām lietām piešķirt jaunu dzīvi, tās pārveidot un izveidot jaunas sadzīvē praktiski noderīgas lietas. Skolēniem šajā konkursā ir lieliska iespēja parādīt savu radošo potenciālu un piešķirt jaunu vērtību vecajām lietām videi draudzīgā veidā. Kas zina, varbūt kāds no darbiem nākotnē var kļūt par jaunu videi draudzīgu produktu, ko gatavi lietot arī citi?”

Lai piedalītos konkursā “Zaļais restarts”, skolēnu uzdevums ir individuāli vai grupās līdz 10 personām izveidot no izlietotā iepakojuma un/vai citiem otrreiz izmantojamiem materiāliem (piemēram, apģērbiem, mēbelēm, tukšām pudelēm, kartona kastēm u.t.t.) radošus vides risinājumus, objektus vai jaunas lietas. Izgatavotie darbi jānofotogrāfē un līdz 31.marta dienas beigām trīs fotogrāfijas ar nelielu aprakstu jānosūta uz e-pastu konkursi@zalais.lv.

Izklaides parka “Avārijas Brigāde” vadītājs Mārtiņš Brezauckis: “Veidojot jauno izklaides parku “Avārijas brigāde”, mums ir svarīgi, lai tas būtu kā aizraujošs ceļojums visai ģimenei. Parka izstrādē daudz domājam par to, kā piešķirt jaunu elpu un iedzīvināt iemīļotus pasaku un animācijas varoņus, lai arī mūsu bērni iemīļotu tos tikpat stipri, cik mēs - pieaugušie.”

Konditorejas izstrādājumu un uzkodu ražošanas uzņēmuma “Orkla Confectionery & Snacks Latvija” (zīmoli “Laima”, “Staburadze”, “Selga”, “Ādažu Čipši" ) sabiedrisko attiecību un komunikācijas vadītāja Lineta Mikša: “Viena no mūsu uzņēmuma galvenajām vērtībām ir drosme, kas, mūsuprāt, iemieso uzdrīkstēšanos, radošumu un apņemšanos sasniegt lielus mērķus un uzvaras. Mēs aicinām skolēnus būt drosmīgiem un radošiem jaunu lietu radīšanas procesā!”

“Zaļā restarta” uzvarētāji tiks paziņoti 11.aprīlī. 1.vietas ieguvēji balvā saņems ekskursiju visai klasei uz izklaides parku “Avārijas brigāde” ar apmaksātiem transporta izdevumiem, 2.vieta – ieejas biļetes izklaides parka “Avārijas brigāde” apmeklējumam visai klasei, 3.vieta - biļetes izklaides parka “Avārijas brigāde” apmeklējumam līdz 10 personām. Savukārt 4.-10.vietas ieguvēji saņems gardumu grozus no “Orkla Confectionery & Snacks”, kas būs piepildīti ar dažādiem “Laimas”, “Staburadzes”, “Selgas” un “Ādažu Čipsi” kārumiem. Oriģinālākā individuālā darba autors saņems speciālbalvu no AS “Latvijas Zaļais punkts” – giroskūteri jeb balansēšas elektro skūteri.

0
92

Lasi vēl labākos rakstus:

komentāri [3]

Niks: vai ienāc ar
Kārtot komentārus: populārākie | jaunākie | vecākie
Rādīt bildes
exkluzīvais avatars
Medaļa Gada SPOKS 2017Medaļa UberautorsMedaļa Gada RAKSTS 2017
  exkluzīvais 27.02.17 13:39
 
2
0

  

Emchiks avatars
Medaļa RedaktorsMedaļa Gada spoks 2014Medaļa Superaģents 0/70
  Emchiks 27.02.17 17:29
 
0
0

Kurš ar mani veidos savu klasi?   

SAMSS avatars
Medaļa AutoklikerisMedaļa AutoklikerisMedaļa Duraka 3000 speles
  SAMSS 13.03.17 21:41
 
0
0