Pievieno rakstu! Seko Draugiem Seko Facebook Seko Twitter
 
1
139

Dzīves pieredzes un izciliem sasniegumiem bagāti cilvēki ir sastopami tepat mūsu valstī. Šis ir vēstījums, kas lasītājiem tiek nodots jau otro reizi grāmatā Kā gūt panākumus Latvijā. Grāmata, kas gan iedvesmo, gan rosina spert reālus soļus savas personīgās izaugsmes virzienā, iznāks jau februāra vidū.

Drosme uzdrīkstēscaronanās... Autors: EV1TA Izciliem sasniegumiem bagātas personības publicē savus stāstus grāmatā
1.

Drosme, uzdrīkstēšanās un spēja atkal piecelties un turpināt iesākto pat pēc smagiem dzīves triecieniem ir tas, kas raksturo katru no grāmatas varoņiem – 14 latviešu uzņēmējiem, kuru pieredzes stāstus grāmatā apkopojuši autori Kārlis Ozols un Laura Vanaga-Mickeviča.

Katrs no panākumu stāstiem... Autors: EV1TA Izciliem sasniegumiem bagātas personības publicē savus stāstus grāmatā
2.

Katrs no panākumu stāstiem ir īpašs, un liek nonākt pie atziņas, ka nav gatavas receptes veiksmes pievilināšanai – katram jārada savējā. Tomēr ieskatīšanās stāstnieku pasaules aizkulisēs, personīgajos pārdzīvojumos un pārdomās, sniedz iespēju saprast, ka panākumus veido vienkārši ikdienas soļi – atliek tikai darīt, un tie atnāks.

Radot grāmatu, autori mērķis bija atspoguļot dažādos cilvēku domāšanas veidus, un šķiet, tas ir izdevies. Grāmatā iespējams lasīt to, kā Andele Mandele radītāja Līva Jaunozola atvērusi veikalu vēl pirms uzņēmuma reģistrācijas; kā uzņēmuma Gemoss īpašniece un vadītāja Ieva Treija izcilā traukus katrā restorānā; kā Draugiem Group līdzīpašnieks Lauris Liberts pieņēmis darbā pirmo amerikāni; kā reklāmas aģentūras New Black īpašnieks un vadītājs organizējis slaveno Zemenes skrējienu futbola laukumā ar plikām krūtīm un daudzus citus.

Ar Baltic International Bank atbalstu izdotā grāmata tiks nodota lasītājiem jau pavisam drīz – kā pirmie to saņems radošo industriju konferences Subject: Creativity dalībnieki, 16. februārī Liepājā. Vēl pēc dažām dienām, 21. februārī notiks grāmatas prezentācijas pasākums Rīgā. Latvijas grāmatnīcās tā būs pieejama sākot no 16. februāra. Vairāk par grāmatu iespējams uzzināt mājas lapā http://kagutpanakumuslatvija.lv un grāmatas Facebook profilā.

Pēc pirmās grāmatas Kā gūt panākumus Latvijā izdošanas 2015. gadā, domāju, ka ar šo devumu panākumiem bagātas Latvijas veidošanā man pietiks ilgam laikam, taču ne ilgi,” stāsta grāmatas autors Kārlis Ozols. “Grāmatai klājās izcili, tāpēc radās motivācija turpināt apkopot veiksmes stāstus, un paldies Baltic International Bank par iespēju to realizēt. Otrās grāmatas radīšanā piesaistīju Lauru, kas sniedza ļoti vērtīgu pienesumu, kā rezultātā otrā grāmata ir daudzpusīgāka un pilnīgāka. Vēlos, lai ikvienam būtu iespēja mācīties no mūsu uzņēmīgajiem un drosmīgajiem cilvēkiem, jo tieši viņu pūles veicina Latvijas attīstību.”

Esmu pateicīga apstākļu sakritībai par iespēju būt daļai no izzināšanas procesa, kas man ļāva apjaust, ko patiesībā nozīmē gūt panākumus. Šīs grāmatas tapšanas laikā esmu piedalījusies 14 fantastiskās sarunās. Nē, drīzāk tie ir semināri par izcilību, unikalitāti, dažādību un prasmi uz pasauli paskatīties atšķirīgi. Tāpēc ceru, ka, lasot šo grāmatu, katrs atradīs telpu un vietu, lai no sirds atrastu atbildes uz saviem lielajiem dzīves jautājumiem, un iegūs veiksminieka domāšanas veidu.”

bdquoBaltic International... Autors: EV1TA Izciliem sasniegumiem bagātas personības publicē savus stāstus grāmatā
3.

Baltic International Bank jau ilgus gadus aktīvi atbalsta dažādus Latvijas kultūrā ,literatūrā un uzņēmējdarbībā būtiskus notikumus, un uzskatu, ka viens no tiem ir arī grāmatas Kā gūt panākumus Latvijā izdošana,” stāsta Baltic International Bank Stratēģiskās plānošanas pārvaldes vadītāja Jekaterina Kuzņecova. “Pēdējo gadu laikā sabiedrībā intensīvi ir apspriesta talantīgu Latvijas jauniešu un jau izglītību un pieredzi guvušu profesionāļu emigrācijas problēma, meklējot risinājumus, kā samazināt emigrāciju vai veicināt profesionāļu reemigrāciju pēc izglītības iegūšanas ārvalstīs. Ceru, ka Latvijas valsts 100 gadu jubilejas gada sākumā simboliski izdotā grāmata Kā gūt panākumus Latvijā būs vēl viens apliecinājums tam, ka Latvija ir izcila valsts, kurā dzīvot un strādāt, sasniedzot savus mērķus un – sniedzot savu ieguldījumu mūsu valsts ilgtspējīgā attīstībā!”

1
139

Lasi vēl labākos rakstus:

komentāri [27]

Niks: vai ienāc ar
Kārtot komentārus: populārākie | jaunākie | vecākie
Rādīt bildes
aris1188 avatars
Medaļa Dienas joksMedaļa PingvīnsMedaļa Pingvīns
  aris1188 06.02.18 16:04
 
11
3

panākumiem ir tikai viena atslēga, tā ir veselība. slimam cilvēkam pie panākumiem ir daudz grūtāk tik nekā veselam cilvēkam. Šajā valstī nevienam neiesaku smagi saslimt, jo velesības sistēma šeit ir galīgā dirsā un 50% ārsti ir pensionāri ar padumjo laiku domāšanu

kakasy avatars
Medaļa Zoles 3000 spelesMedaļa AspazijaMedaļa Komiķis
  kakasy 06.02.18 17:12
 
5
0

Tufta! Vajag vienkārši darīt un lietas veiksies un panākumi atnāks. Nekādas zelta gudrības nav nepieciešamas. Un vajag darīt to, kas patīk. Viss.

veiksmīGais avatars
Medaļa Dienas joksMedaļa Gada raksts 2012Medaļa Dienas joks
  veiksmīGais 06.02.18 19:02
 
4
0

atbildot uz kakasy komentāru " Tufta! Vajag vienkārši darīt un lietas ... "

Piekrītu, vienīgi cita lieta, ka valsts sistēma nemitīgi tev liek priekšā kāju un neļauj darīt to kas tev patīk, nez vai grāmatā par to arī ir kas teikts..  

aris1188 avatars
Medaļa Dienas joksMedaļa PingvīnsMedaļa Pingvīns
  aris1188 06.02.18 17:20
 
3
0

atbildot uz kakasy komentāru " Un citā valstī tu ieteiktu kādam smagi sasli... "

Latvijā tu ar smagu slimību nomirsi gaidot mēnešiem rindā pie speciālista. Gadijās saslimt nīderlandē, slimnīcā nevienu rindu neredzēju un arī ārstus-pensionārus nemanīju

kakasy avatars
Medaļa Zoles 3000 spelesMedaļa AspazijaMedaļa Komiķis
  kakasy 06.02.18 17:51
 
3
0

atbildot uz aris1188 komentāru " Latvijā tu ar smagu slimību nomirsi gaidot mē... "

Latvijā "derīgie" ļaudis vairāk iet bojā autoavārijās nekā no smagām saslimšanām. Un tur jau iemesls ir prātiņa plānums.

Charged avatars
Medaļa Dienas joksMedaļa TribīneMedaļa Nedēļas hīts #2
  Charged 06.02.18 16:07
 
2
0

  

superfreak avatars
Medaļa SpoksMedaļa BērndārznieksMedaļa Dienas doma
  superfreak 06.02.18 21:10
 
1
0

atbildot uz Stulbi genials komentāru " Es ļoti ceru, ka šī nav kārtējā self-he... "

Cereet jau var   

Izskatas tiesi pec parastakaas copy paste self-help book. Tik nosaukumu gan vareja tadu vairak vienkaarsu, lai atspogulo gramatu. Piemeram, "666 soli, kas laus tev gutu panakumus "       

Stulbi genials avatars
Medaļa Dienas domaMedaļa Dienas joksMedaļa Moderatora favorīts
  Stulbi genials 06.02.18 18:44
 
1
0

Es ļoti ceru, ka šī nav kārtējā self-help grāmata, bet gan daiļliteratūra.     Nosaukums gan tāds pašvaks

Juris1604 avatars
Medaļa Misija izpildītaMedaļa NastijsMedaļa Dienas doma
  Juris1604 07.02.18 18:45
 
1
0

Slimnīca un tiesas zāle, protams, ka nenolidzu personības talantus, tikai jāšķiro, kuri nopelnīja ar savu galvu un izdomu,  no tiem, kuri izmantoja citu cilvēku nezināšanu (nepieredzi ļoti viegli teikts). Ļoti cienu tos, kuri spēja pacelties no "garāžas" ražošanas, bet neieredzu tos, kuri izmantoja tautas nezināšanu, un pacēlās uz tautas apmuļķosanu, kaut gan tas arī ir talants.  

kakasy avatars
Medaļa Zoles 3000 spelesMedaļa AspazijaMedaļa Komiķis
  kakasy 08.02.18 08:43
 
0
0

atbildot uz aris1188 komentāru " uz 70 cilvēki vismaz šajos laikos ir pārāk bi... "

Izklausās, ka šī tev ir visai sāpīga tēma. Ir sanācis nopietni ārstēties?

aris1188 avatars
Medaļa Dienas joksMedaļa PingvīnsMedaļa Pingvīns
  aris1188 06.02.18 18:21
 
0
0

atbildot uz kakasy komentāru " Latvijā "derīgie" ļaudis vairāk iet bojā auto... "

Cik derīgie ļaudis aizgāja bojā autoavārijās 2017. gadā ? tieši autoavārijas izraisa plānie prātiņi. Latvijā ir ļoti daudz cilvēki ap gadiem 40 ar ļoti daudzām ielaistām kaitēm, sākot ar zobiem. Un paskatoties lemberga lieciniekus, ļoti daudzi mirst ap 40, sirds vnk neiztur Latvijas klimatu  

nokiansvero avatars
Medaļa BetmensMedaļa Admins iesakaMedaļa Betmens
  nokiansvero 06.02.18 19:34
 
0
0

  

kakasy avatars
Medaļa Zoles 3000 spelesMedaļa AspazijaMedaļa Komiķis
  kakasy 12.02.18 10:37
 
0
0

atbildot uz aris1188 komentāru "Ģmo un liela daļa no visām drazām ko liek pie p... "

Kas tev liedz dzīvot laukos, audzēt maksimāli iespējami visu pašam? Es, piemēram, tā daru Vasarā gandrīz visu ēdam no sava dārza, ziemā daļēji. Dārza darbi ir patīkama atpūta pēc sēdoša biroja darba. Citi skrien uz sporta zālēm, tērē milzu naudas - es izvēlos pa dārzu padarboties.

Maaartinsch avatars
Medaļa ZeltrocisMedaļa ZeltrocisMedaļa Spoks
  Maaartinsch 07.02.18 07:19
 
0
0

  

kakasy avatars
Medaļa Zoles 3000 spelesMedaļa AspazijaMedaļa Komiķis
  kakasy 07.02.18 09:39
 
0
0

atbildot uz veiksmīGais komentāru " Piekrītu, vienīgi cita lieta, ka valsts ... "

Jā, valsts drusku traucē, bet gudrs cilvēks atrod veidus, kā uzmest valsti. Kas dara, tam sanāk, kas domā, tas izdomā, kas meklē, tas atrod.

aris1188 avatars
Medaļa Dienas joksMedaļa PingvīnsMedaļa Pingvīns
  aris1188 09.02.18 13:29
 
0
0

atbildot uz kakasy komentāru " Tu neesi ņēmis vēra, ka tad, kas tev būs 70,... "

pieaug, bet kad mūžu nodzīvos paaudze kas e vielas un ģmo visu mūžu grūž kuņģī tad būs cits stāsts, tagad daudziem 40 gadniekiem ir lielākas problēmas nekā 70 gadniekiem

kakasy avatars
Medaļa Zoles 3000 spelesMedaļa AspazijaMedaļa Komiķis
  kakasy 09.02.18 08:27
 
0
0

atbildot uz aris1188 komentāru " Mani vecvecāki apmēram gadus 40 lielāko daļu ... "

Tu neesi ņēmis vēra, ka tad, kas tev būs 70, būs arī citas medicīnas metodes, kas ļaus nesāpīgi pastiept vēl pārdesmit gadus. Un jau jau viss ir tik slikts, kāpēc mūža vidējais ilgums visur tikai pieaug?

aris1188 avatars
Medaļa Dienas joksMedaļa PingvīnsMedaļa Pingvīns
  aris1188 08.02.18 18:03
 
0
0

atbildot uz kakasy komentāru " Man gluži identiski, tikai manējie vēl uz urr... "

Mani vecvecāki apmēram gadus 40 lielāko daļu no tā ko viņi apēd, audzēja savos dārzos. Manā uzturā pašaudzēta pārtika ir tikai kādi 10% un tur nav jābūt ģēnijam lai saprastu, ka veikalā nopirktā pārtika man neļaus dzīvot ilgi un laimīgi. Mani vecvecāki abi ir agronomi un viņiem jau tuvojas 90 gadi, abi vienā gadā dzimuši. Manuprāt tās problēmas kas viņiem sākas tagad, man sāksies ap gadiem 70

kakasy avatars
Medaļa Zoles 3000 spelesMedaļa AspazijaMedaļa Komiķis
  kakasy 08.02.18 15:58
 
0
0

atbildot uz aris1188 komentāru " man vectēvs un vecmamma tūlīt svinēs 60 gadu ... "

Man gluži identiski, tikai manējie vēl uz urrā ņemas pa māju, dārzu, sētu. Vasarā darbus beidz tikai uz Panorāmas laiku Visādas vainītes jau ir, kā jau vecam cilvēkam, bet nekā tāda, dēļ kā būtu ilgstoši jāarstējas vai diskomfortā jādzīvo. Un viņi nav vienīgie mani paraugi kā vajag dzīvot! Paši netic, ka jau pāri 80. Vajag sevi nedaudz uzpasēt, gribēt un darīt. Kad griba sāk zust, tad arī cilvēks līdz ar to.

aris1188 avatars
Medaļa Dienas joksMedaļa PingvīnsMedaļa Pingvīns
  aris1188 07.02.18 18:19
 
0
0

atbildot uz kakasy komentāru " Ko tik pieticīgi? :O Ir kādi konrēti zināmi ... "

uz 70 cilvēki vismaz šajos laikos ir pārāk bieži viesi slimnīcās, tas nav priekš manis. Kad slimnīcā regulāri jāpavada vairāk laiks nekā ārpus tās tad jāsāk štukot kaut kas cits