Pievieno rakstu! Seko Draugiem Seko Facebook Seko Twitter
 
5
64

Lai veicinātu Latvijas ekonomikas uzplaukumu, Ekonomikas un kultūras augstskolas (EKA) studenti izstrādājuši ideju par izklaides un atpūtas termināļa būvi Rīgas jūras līcī. Projekts paredzēts kā industriāls ieguldījums Latvijas tūrisma un tautsaimniecības attīstībai.

EKA radoscaronie studenti... Autors: EV1TA EKA studenti izstrādājuši unikālu izklaides termināļa projektu Rīgas jūras līcī
1.

EKA radošie studenti kopā ar lietišķās spēles “Latvijas budžets 2018” moderatoru, EKA docētāju Edgaru Čerkovski.

Terminālim, kura projektu izstrādājuši EKA studienti, paredzēta gan lidaparātu nosēšanās vieta, gan jahtu piestātne, uz tā atradīsies dažādas izklaides vietas – kafejnīcas, restorāni, naktsmītnes ar brīnišķīgu skatu uz jūru, bērnu izklaides laukumi un pat kino.

Latvijai ir unikāla teritoriālā atrašanās vieta, jo mūsu valstī ērti nokļūt gan no Eiropas, gan Āzijas, bet līdz šim nav izmantotas visas iespējas tūristu piesaistei un Latvijas izaugsmei kopumā, “ pauž Jana Bērziņa, viena no projekta autorēm. “Latvijā ir bagāts kultūrvēsturiskais mantojums, skaista, neskarta daba, bet mūsu valsts ir maza un to var apceļot dažās dienās. Kādēļ uz Latviju braukt otrreiz? Manuprāt, trūkst jauni, novatoriski risinājumi, “ uzskata Jana Bērziņa. EKA studente uzskata, ka šādu unikālu projektu izstrāde radīs potenciālu jaunai izaugsmei, darba vietām un paaugstinās interesi par Latviju kā tūristu galamērķi.

Studenti paredzējuscaroni... Autors: EV1TA EKA studenti izstrādājuši unikālu izklaides termināļa projektu Rīgas jūras līcī
2.

Studenti paredzējuši arī ērtu nokļūšanu no termināļa gan līdz dzelzceļa savienojumam “Rail Baltica,” gan līdz Rīgas lidostai, kur tūristiem nodrošinās tālākus savienojumus ar Eiropu. Savukārt Latvijas burātājiem un zvejniekiem, kas tūristus nogādās no termināļa uz sauszemi – radīsies jaunas darba iespējas.

Ideja par termināļa būvi Rīgas jūras līcī EKA studentiem radās lietišķās spēlēs “Latvijas budžets 2018” laikā. Šīs simulācijas spēles uzdevums studentiem ir izstrādāt idejas, kā uzlabot valsts iedzīvotāju labklājību un veicināt valsts izaugsmi izlgtermiņā. Studenti spēles laikā netiek ierobežoti, bet aicināti izteikt dažādas kreatīvas idejas.

5
64

Lasi vēl labākos rakstus: