local-stats-pixel fb-conv-api

108 0

Rīgas "Dinamo" komanda šodien ar uzvaru uzsāka jauno 2014./2015. gada KHL sezonu. Hokejisti ar 4:2 spraigā cīņā uzvarēja Minskas "Dinamo" hokejistus. Pirmie rezultātu atklāja viesi, Džonatans Čīčū ar vieglu uzmetienu mazākumā pārspēja Edgaru Masaļski. Spēli izlīdzināja Krišjānis Rēdlihs, kurš bija viltīgs pie pretinieku vārtiem un guva pirmos vārtus Rīgas "Dinamo" komandā šajā sezonā. Otros vārtus rīdzinieku labā guva Pjotrs Ščastļivijs un ilgi nebija jāgaida, kad vēl divus bezatbildes vārtus guva mūsējie. Tomēr vienus vārtus viesi atguva samazinot rezultātu lielajā skaitliskajā mazākumā.

''Var ar atvieglojumu nopūsties'', tā Artis Ābols sacīja pēc spēles. ''Pirmajās divās trešdaļās mums spēle bija ļoti smaga. Mēs klumburējām visos stūros, divcīņas zaudējām, bijām otrie pie ripas. Visu cieņu, bet veiksme ir jānopelna. 1:1 pēc otrā perioda bija labākais, kas varēja būt. Paši bijām saglabājuši iespēju. Ar trešo trešdaļu un trim punktiem es varu būt apmierināts.''