Pievieno rakstu! Seko Draugiem Seko Facebook Seko Twitter
Lācisuzpoda
0
17

Čau visiem. Klāt jau ir 2017.g novembra beigas, un hokejs mūsu valstī ir uzņēmi apgriezienus. Šajā rakstā es nu mēģināšu pastāstīt tās sāpošās tēmas kas apvij Dinamo, un šo to vēl kas nu mūsu hokeja pasaulē notiek.

Sāksim ar pozitīvo ir... Autors: Fosilija Dinamo un Latvijas hokejs (jaunumi)
1. Sāksim ar pozitīvo, ir atgriezusiem , manuprāt, viena no Latvijas hokeja sejām, un , protams , arī Dinamo vairāku sezonu līderis L. Dārziņš. Un kā vēl atgriezies? 3 spēlēs 1 vārti , kas bija khl nedēļās top viens vārtu gūšanas monents,kā arī Dārziņam viena piespēle. 3sp 2p ir ļoti labi! Noteikti būs šis atlikušās sezonas viens no vilcējiem.
Nācis talkā ir Rihards... Autors: Fosilija Dinamo un Latvijas hokejs (jaunumi)
2. Nācis talkā ir Rihards Bukarts, kurš pēdejo laiku spēlēja čehijā kopā ar brāli. Bet nu čehijā viņam īsti neuzticējās un nedeva laiku. Kapēc? Iespējami motivācijas trūkums. Vai vienkārši spēlētājs neiederējās čehu komandas selektācijā. Pirmā viņa spēle pret Avto bija laba, un komandai godam izcīnīta uzvara. Ja par komplektāciju runājam, komandu ir pametis A.Čistovs, cik nopratu ļoti nemotivēts spēlētās, un īpašus draudus pretinieku vārtiem viņš neradīja, kas būtu uzbrucēja pienākums. Taču viņa tautietis žerģevs ir parakstijis ar komandu pārbaudes līgumu , kura termiņš ir mēnesis, viņam bija disciplinārs pārkāpums komandā.
Un tagad tas sāpīgais kas... Autors: Fosilija Dinamo un Latvijas hokejs (jaunumi)
3. Un tagad tas sāpīgais kas smeldz man sirdī, proti, šorīt vēroju Dinamo kāds tas bija pirms gadiem 5 , šķiet diena pret nakti. Tribīnes pārpildītas, no Rīgas puses ļoti aktīvs hokejs ar daudz neordinārām saspēlēm, un rezultatīvām spēlēm kurās guvām uzvaras. Skaistas uzvaras. Nevis kā tagad, knapi iemet ripu vārtos, pretinieks izlīdzina, un papildlaiks kā vienmēr,tās vienu līdz divu vārtu spēles ir tik garlaicīgas...vismaz man. Skatijos raidījumu hat trick, tur tika minēts ka pats KHL var ar nākamo sezonu pateikt atā dažām komandām, kuras nav spējīgas labi konkurēt līgā. Jā tieši tā lasītāj, vēl aizvien esam pēdējie un par apmēram 10 punktiem atpaliekam no tuvākajiem konkurentiem Slovan. Valdis Valters raidījuma laikā teica , ka viņš redz vīziju kā uzturēt Dinamo, respektīvi izveidot to kā bāzes komandu Latvijas izlasei, ar pašu Hārtliju vadībā. Nu par ko tādu es būtu priecīgs☺. Reāli ja pie mums atgriestos visi labākie šobrīd spēlējošie hokejisti. Ja Savickis sarosītos un uzbrūvēt šādu sastāvu: Karsums Sprukts Daugaviņš;Indrašis Kristo Makmilans;R.Bukarts Džeriņš R. Bukarts. Dārziņš Jevpalovs Rēdlihs. Aizsardzībā: Bārtulis Kulda;Cibuļskis Galviņš. Balinskis Stolerijs. Vārtos Kalniņš ar Gudļevski . Domāju nebūtu nemaz tik dārgs sastāvs, bet latvisks 4 ārzemnieki tikai. Būtu kārtīga play off blice, katra maiņa draudīga. Jautāsiet kur mēs jaunos audzināsim?
Tur mums noteikti vajag... Autors: Fosilija Dinamo un Latvijas hokejs (jaunumi)
4. Tur mums noteikti vajag fārmklubu VHL. Par to vajadzētu parūpēties LHF. Ja protams viņi vēlas audzināt hokejam labu augsni. Bet HK Rīgai vajadzētu labākus trenerus , vēlams no ārzemēm lai labi un perspektīvi audzinātu jaunos sākumā priekš VHL un pēc tam uz Dinamo. Tā notiktu normāla paaudžu maiņa. Šobrīd skatoties uz HK Rīga bēdas pārņem , jo esam ari vieni no pastarīšiem un lielajai komandai nespēj dot pietiekamu devumu.
Par Dinamo pietiks Pagājušo... Autors: Fosilija Dinamo un Latvijas hokejs (jaunumi)
5. Par Dinamo pietiks. Pagājušo nedēļu mūsu pagājušā gada spēcīgākā komanda Kurbads cienīgi nostartēja KK kausā. Pirmajā spēlē veiksmīgi sakāvām Dāņu komandu, un divas cienīgas zaudes junost un steelers. Varējām tikt divniekā nodrošinot sev tikšanu finālturnīrā , bet diemžēl nu kaut kas nenostrādāja līdz galam. Bet var redzēt , ka Ohl aug, kurbards šogad nav nemaz līderis virslīgā. Bet vienalga labi spēlēja ar respektējamiem pretiniekiem. Par to prieks.
Pat pedējās divās vietās... Autors: Fosilija Dinamo un Latvijas hokejs (jaunumi)
6. Pat pedējās divās vietās esošās komandas spēj iekost pretiniekiem , kas atrodas augšgalā. Kā piemeram pēdēja Kurbada spēlē tika ciesta zaude pret Prizmu 1:2. Es būtu tikai par to lai Igauņi un Lietuvieši domā kā izveidot konkurēt spējīgu komandu Ohl. Un ja varētu piesaistīt vēl kādu komandu , varbūt, varētu uzaisīt pa komandai Daugavpilī un Ventspilī. Tad mums būtu 10 komandas , un tad jau būtu daudz interesantāk. Vairāk spēļu,lielāka spriedze iespējams. Ko domājat jūs? Par visu šo garo penteri ko sarakstīju😀. Esmu noguris tapēc lūdzu nekritizējiet interpunkciju utt.
0
17

Lasi vēl labākos rakstus:

komentāri [1]

Niks: vai ienāc ar
Kārtot komentārus: populārākie | jaunākie | vecākie
Rādīt bildes
SAMSS avatars
Medaļa Zoles recidivistsMedaļa Zoles 3000 spelesMedaļa Vilkaču klana biedrs
  SAMSS 25.11.17 17:04
 
0
0