Pievieno rakstu! Seko Draugiem Seko Facebook Seko Twitter
 
11
35
« 1  2  3 »
Liek padomāt un aizdomāties...
 Autors: rovuk Saruna ar Dievu
1.
 Autors: rovuk Saruna ar Dievu
2.
 Autors: rovuk Saruna ar Dievu
3.
 Autors: rovuk Saruna ar Dievu
4.
 Autors: rovuk Saruna ar Dievu
5.
 Autors: rovuk Saruna ar Dievu
6.
 Autors: rovuk Saruna ar Dievu
7.
 Autors: rovuk Saruna ar Dievu
8.
 Autors: rovuk Saruna ar Dievu
9.
 Autors: rovuk Saruna ar Dievu
10.
« 1  2  3 »
11
35

Citi šī autora raksti:

Lasi vēl labākos rakstus:

komentāri [67]

Niks: vai ienāc ar
Kārtot komentārus: populārākie | jaunākie | vecākie
Rādīt bildes
ahmbrod avatars
Medaļa Spoks
  ahmbrod 02.11.08 02:50
 
5
0
Sorry vispirms, par ļoti garo komentāru. Nav tāda Dieva, tādu kādu to pasniedz jebkura no reliģijām. Tas nav tā - TAS IR, KAS vairāk... To pat nevar īsti izskaidrot. Katrā ziņā - tas nav tāds spēks, kuram jābūt piesietam, kā to gandrīz vai paģēr Bībele, vai citi svētie raksti. Cilvēkam vislielākais ir apziņas un domu spēks. Kā izskaidrot no kurienes tas mums nāk. Labi - var pateikt no smadzenēm. Tas nav tas - smadzenēs ir prāts, kas aprēķina kas un kā ko darīt, kā datoram procesors. Bet kā rodas apziņa? No kurienes rodas, piemēram, priekšnojautas, sajūtas ka iepriekš esi bijis/usi tajā vietā, kur iepriekš neesi bijis/usi? Manuprāt, mēs esam ļoti niecīgas daļiņas šajā milzu Visumā. Es nezinu, bet man pašam ir radusies it kā sava teorija par to, kāda tā pasaule un Visums ir. Paskatieties uz Saules sistēmas uzbūvi... (Tie, kas rubī kko no astronomijas) Salīdziniet to ar atoma uzbūvi... Saule - tas varētu būt tas pats, kas kodols atomam. Planētas - atomam ir neitroni un protoni. Tātad - Saules sistēma veido kādu atomu. Un šis atoms varētu veidot kādu molekulu, kas savukārt kopā ar citām molekulām veido kādu vielu. Ķīmija - njā, bet ir lieta, ka gaiss, ūdens u.c. kāda viela arī uz mūsu pasaules, ko mēs pašlaik redzam sastāv no molekulām, kas savukārt no atomiem. Šiem atomiem arī ir savi kodoli un neitroni, un protoni. Nav izslēgts, ka varētu būt tāda lieta, ka uz vienas no šīm daļiņām ir arī kāds protons/neitrons, kas varētu būt analogs mūsu pašu Zemei - tātad dzīvība. Nu sāku prātuļot - mēs paši arī dzīvojam uz kāda "Protona/neitrona". Un varbūt esam sastāvdaļa, piemēram, tam pašam datora ekrānam, ko atkal lieto kāds cits, citā dimensijā. Tas ir tikai mans viedoklis, es to neuzspiežu nevienam, vienkārši gribēju padalīties ar savām domām.
kuššš avatars
Medaļa ŽurnālistsMedaļa TulpīteMedaļa Sviestmaize
  kuššš 01.11.08 23:28
 
5
0
special agent Fawkes - nav noziimes tam vai tu tici vai netici Dievam...šajos tekstos patiešaam gudras domas pateiktas ;)

special agent Fawkes avatars
Medaļa Mani sirdspukstiMedaļa RecidīvistsMedaļa Man ir kredīts
  special agent Fawkes 02.11.08 00:38
 
5
0
kuššš -> zinu, ka šitās dzīves patiesības nebija no sliktajām, bija ļoti ok, bet vnk Dieva vārds mani kaut kā instinktīvi atgrūž.

zazyte avatars
Medaļa Žurnālists
  zazyte 02.11.08 00:02
 
4
0
tiesam liek aizdomaties kaut mazliet lieku +++

ananaasss avatars
Medaļa Seko draugiem 3000Medaļa SpoksMedaļa Bakalaurs
  ananaasss 02.11.08 00:47
 
4
0
Perfekti =)

nimfa avatars
Medaļa SpoksMedaļa StudentsMedaļa Zebra
  nimfa 02.11.08 00:01
 
4
0
aforismi labi

DeathAngel avatars
Medaļa Spoks
  DeathAngel 01.11.08 23:23
 
4
0
Aforismi vai nu kā tos nosaukt tiešām ir labi, mazliet liek aizdomāties. :]
SharK avatars
Medaļa RainisMedaļa Dienas joksMedaļa Redaktors iesaka
  SharK 01.11.08 23:21
 
5
1
jauki un tiešām liek auzdomāties... milzīgs plus no manis :)

DeathAngel avatars
Medaļa Spoks
  DeathAngel 02.11.08 00:38
 
4
0
Es arī dievam neticu, bet tas jau nemaina to, ka tie tekstiņi tiešām ir labi un liek padomāt, galu galā nav jau tie nekādi citāti no bībeles. :D
Sokjis avatars
Medaļa MaģistrantsMedaļa Laimīgu Jauno gaduMedaļa Žurnālists
  Sokjis 02.11.08 03:11
 
4
0
Heh... izlasīju visu rakstu un visus komentārus... :D Interesanta lasāmviela :) Pluss arī no manis! :) Es gan ticu, ka Dievs eksistē... Laikam esmu pirmais, kurš to te ir pateicis...

Ardaxa avatars
Medaļa Žurnālists
  Ardaxa 01.11.08 23:27
 
4
0
Tiešām lika par šo to padomāt... bildes arī labas +

tas pats Jaanis avatars
Medaļa SviestmaizeMedaļa RecidīvistsMedaļa Sertificēts spoks
  tas pats Jaanis 02.11.08 03:32
 
3
0
Atzinjas, aforismi vai kaa tur vinjus nosaukt tieshaam ir labi...

Noktirne avatars
Medaļa Žurnālists
  Noktirne 01.11.08 23:36
 
4
1
Dumbasses, katrā reliģijā ir kaut kas tāds, ko mēs negribam un nevaram pieņemt, un bieži vien arī nevajag. Bet katrā no tām ir arī kaut kas tāds, kas ir ļoti vērtīgs, ko izprotot un atceroties var kaut nedaudz pilnveidoties un iespējams padarīt dzīvi kā tadu pašiem sev nedaudz košāku.
rovuk avatars
Medaļa SEOMedaļa Žurnālists
  rovuk 02.11.08 11:15
 
3
0
Prieks , ka cilvēki domā un diskutē un izsaka viedokļus
AVENIIITE avatars
Medaļa Spoks
  AVENIIITE 02.11.08 00:19
 
5
2
Par to vai Dievs ir vai nav neviens iisti spriest nevar. Bet man sis raksts patika, jo seit tika ietverti ziimiigi aforismi kaa arii bija visnotal skaistas bildes. Paldies, tas lika man mazliet aizdomaaties.
swetita avatars
Medaļa Soarkana RūžeņaMedaļa SpoksMedaļa Students
  swetita 01.11.08 23:37
 
3
0
Šitas ir kkur lasīts.. :) Bildes vnk izdeušās ideāli.. :) Bet par šo to liek aizdomāties tīri sadzīviskā jomā.. :)
kuššš avatars
Medaļa ŽurnālistsMedaļa TulpīteMedaļa Sviestmaize
  kuššš 01.11.08 23:21
 
4
1
njaa, patieshaam lika aizdomaaties...

rovuk avatars
Medaļa SEOMedaļa Žurnālists
  rovuk 02.11.08 16:55
 
3
0
Churchiks - parādīsi man kā Tu apliec visas substances un pakļauj matēriju ?
Puncis avatars
Medaļa SpoksMedaļa Bakalaurs
  Puncis 02.11.08 01:11
 
4
1
Bļeģ. Uzrakstīju smuku palagu, bet kkas sapisās, tālākai jums ir skaidrs. Nu karoče tā. Tie, kas d*nstratīvi noliedz dievu ir idioti. Tie, kas sludina dieva vārdu jeb apsaukā tos, kas netic dievam, par pagāniem, tie ir vēl lielāki idioti. Jā, un runājot par dievu es domāju to bārdaino onkuli, garā baltā paltrakā. Nu loģiski, ka dievs kā tāds neeksistē, bet tas tak ir galīgi pie dirsas un to saprot jebkurš ar normālām prāta spējām apveltīts indivīds, bet the main thing is - koncepts, ko sauc par "ticību". Jup, ticība ir tā lieta ap kuru viss stuff's grozās. :0 Tak cilvēks, kurš netic nekam, nespēj arī dzīvot (fun with hangman's knot), jo pazūd šīs dzīves jēga, protams, otrs variants - cilvēks pārvēršas par hardcore * [tas ir, tie psihiski slimie], kuri ir tik debīli, ka pat nespēj uztaisīt pašnāvību (nu tak grieziet gareniski, nevis perpendikulāri xD). Jā, un šī lieta [ticība] nāk līdzi visām reliģijām, precīzāk otrādi. Šīs reliģijas ir veids kā iespaidot cilvēku ticību, un, patiesībā, ticība dievam nebūt nav tas slikākais veids. Jā un, ja sākam bliezt tā kārtīgi ar science fiction, tad the ultimate human būs tas, kurš ar ticības spēku spēs radīt vai iznīcināt matēriju, realitāti, jo pēc loģikas viss ir relatīvs un viss ir iespējams, jo apziņa veido cilvēku [Šeit neliels iespraudums par trakajiem jeb tiem, kas dzīvo baltajā mājā un uztver pasauli savādāk, īpaši tie, kas redz lietas, kuras viņi grib redzēt, nevis, kuras realitātē eksistē. Tātad, tādā gadījumā es gribu būt traks xD, jo nav svarīgi kā ir realitātē, svarīgi ir, ko tu piedzīvo. Nu the point is - labāk būt trakam, bet laimīgam, nekā saprātīgam, bet nelaimīgam... njā, es sāku baidīties. xD]. Bet mēs to nekad nepieredzēsim, jo pastāv paralēlas dimensijas [piemērs par trakajiem, fiziski atrodas šeit, bet mentāli citā dimensijā xD], un neiet runa par matēriju šajās dimensijās, jo prāts [apziņa] ir tas, kas mums liek uztvert objektus, realitāti 'n' stuff, tātad arī spēj veidot šīs dimensijas... tātad mūsu pašu apziņa veido pasauli tādu kāda tā ir. :) Morāle - trakajiem pieder pasaule, vārdu vistiešākajā nozīmē. x) Heh. man patīk filozofēt. xD
Le Bagman avatars
Medaļa SensācijaMedaļa Dienas joksMedaļa Reāls pacans
  Le Bagman 02.11.08 00:28
 
2
0
tur bij pareizraxtības kļūda :D :) Bet tā šito zināju :) daudzi sūtīja labu laiciņu atpakaļ šādu materiālu caur slaidiem. :)

« 1  2  3  4 »