Pievieno rakstu! Seko Draugiem Seko Facebook Seko Twitter
 
1
141
« 1  2  3  4  5 »

Vakardienas. Asorti šodienai. (18.05.2017.)

Labdien piektdienā.Jādomā kā feini pavadīt brīvdienas,kuras sola siltas.Veiksmīgu dienu.

*******

Dzīves patiesība.

Kuveitā, piedzimstot bērnam, valsts viņam uz konta uzliek 20 000... un summa aug līdz ar viņu. Pie mums, piedzimstot bērnam, valsts uzliek daiktu... un jo vecāks kļūst cilvēks, jo ar lielāku daiktu no valsts puses viņš var rēķināties.

********

Majors un seržants.

Armijas pilsētiņas restorānā satiekas majore un jauns seržants. Seržants dzer skotu viskiju, bet majorei tik tikko pietiek naudas lētam vīnam. - Kā gan tas sanāk, seržant, - viņa to uzrunā, - jums vienmēr ir nauda, bet es no sava vīra nekad lieku santīmu nevaru izmānīt? - Es jūs pamācīšu, - seržants saka, - atnākot mājās, apskaujiet viņu, noskūpstiet cieši un gan viņš jums naudu iedos. Majore atnāk mājās, apskauj vīru un noskūpsta. Vīrs samiegojies jautā: - Nu ko, seržant, atkal nauda beigusies?

*******

Četri pensionāri.

Parkā satiekas četri pensionāri un sāk lielīties. Pirmais: "Manam dēlam pieder bagāta firma, nesen viņš vienam draugam dzīvokli nopirka." Otrais: "Mans dēls strādā starptautiskā kompānijā. Nesen viņš vienam draugam jaunu auto nopirka." Trešais: "Mans dēls strādā bankā, nesen viņš kādam draugam bezprocentu kredītu izgādāja." Ceturtais: "A mans puika ir gejs. Nesen viens mīļākais viņam dzīvokli nopirka, otrs - mašīnu, bet trešais bezprocentu kredītu izgādāja."

*******

Padomi darbiniekiem!

Nekad neejiet pa gaiteni bez dokumentu mapēm rokās. Cilvēki ar dokumentiem rokās izskatās pēc ļoti strādīgiem darbiniekiem, kas dodas uz svarīgām sanāksmēm. Cilvēki bez dokumentiem izskatās pēc tādiem, kas dodas uz kafejnīcu. Cilvēki ar avīzi izskatās pēc tādiem, kas dodas uz tualeti. Tāpēc, ejot uz mājām, ņemiet sev līdzi daudz dokumentu, lai radītu iespaidu, ka jūs arī mājās smagi strādājat. Izmantojiet datoru, lai izskatītos aizņemts. Galvenais, lai uz desktopa nebūtu tikai solitērs vai minesweeper. Vienmēr turiet atvērtus dokumentus ar firmas datiem, lai ātri varētu pārslēgties uz tiem, ja nu gadījumā boss ir tuvumā. Tā jūs varat sūtīt e-meilus, čatoties, kalkulēt savas finanses. Uztaisiet bardaku uz rakstāmgalda, lai izskatās, ka jūs smagi strādājat. Cilvēki, kam galds ir tīrs, izskatās pēc tādiem darbiniekiem, kam ir tik daudz brīva laika, lai tie pat varētu atvēlēt laiku rakstāmgalda sakārtošanai. Celiet augstus papīru kalnus apkārt jūsu darba vietai. Parastam skatītājam, pagājušā gada papīri izskatās tādi paši kā šāogada; visu nosaka daudzums. Ja jūs zināt, ka kāds nāk pie jums, sāciet rakāties pa šiem papīriem, tēlojot, ka jūs kaut ko meklējat. Izmantojiet voice mail. Nekad neatbildiet uz telefona zvaniem, ja jums ir voice mail. Cilvēki jums nezvana, lai vienkārši kaut ko iedotu, tiem vajag, lai jūs kaut ko izdarītu viņu labā. Ja kāds lūdz izdarīt kādu darbu, atbildiet pusdienas pārtraukumā, lai cilvēki domātu, ka jūs arī šajā laikā strādājat. Visjaukākā voice mail vēstule ir 'ignorē manu iepriekšējo vēstuli, es jau visu nokārtoju'. Ja voice mail ir vēstuļu limits, dariet tā, lai bieži vien šis limits beigtos. “Atvainojamies, bet mailbox ir pilns,' – droša zīme, ka jūs esat ļoti strādīgs, ļoti pieprasīts un aizņemts darbinieks.

*******

CV.

Augsti kvalificēts - raksta un lasa Sociāli aktīvs - dzer tikai kompānijā Ģimene sociāli aktīva - sieva arī dzer Ātri atrod risinājumus - mak attaisnoties Labi apdomā, pirms lemj - vēl nav pieņēmis nevienu lēmumu Izmanto loģiku sarežģītu uzdevumu risināšanā – liek strādat citiem Laba pašizteiksme - runą latviski Līdera īpašības - garš un skaļa balss Pieņem pareizos lēmumus - haļavčiks Laba humora izjūta - zina daudz rupjus jokus Ambiciozs - iet pāri līķiem Atbrīvots darba stils - guļ ofisā Neatkarīgs - neviens nezin, ko viņš dara Labs orators - labi māk lamāties Sabiedrisks - daudz muld pa telefonu Uzticīgs firmai - nekur citur nevar atrast darbu.

*******

Alkohola lietošana.

1. pakāpe Viegls smaidiņš, nedrošība starp svešiem, flirts ar oficianti, psiholoģiskā kaktiņa sameklēšana (ar muguru pret sienu). 2. pakāpe Platāks smaids, nekontrolēta kreisās uzacs raukšana, regulāra tualetes apmeklēšana, tualetes higiēnas neievērošana, sava locekļa (vīriešiem) vai - attiecīgi - sēžamvietas un krūšu (sievietēm) pārbaude uz aci un aptaustot, tīksmināšanās pašam par sevi, kas izpaužas kā matu atglaušana, sevis glāstīšana utt. 3. pakāpe Augošs šarms, pirmā tuvināšanās pretējam dzimumam, pašapziņas nostiprināšanās, nepatīkamas alkohola smakas parādīšanās. 4. pakāpe Rodas pirmās līdzsvara saglabāšanas problēmas, valoda vēl tiek kontrolēta, taču izruna kļūst neskaidra, parādās spēja tekoši runāt 17 valodās (dažreiz vienlaikus), tiek apgāzti uz galda stāvoši priekšmeti, sāk viegli tecēt deguns. 5. pakāpe Kļūstot stipri uzbāzīgam, vairs nav problēmu apskaut sava dzimuma personas, diezgan uzkrītoša uzmanības koncentrēšana uz sekundārajām dzimum pazīmēm, kuņģis sāk dumpoties, kuņģa skābe sāk kāpt rīklē, siekalas nāk pa muti. 6. pakāpe Tagad iespējams gulēt uz parka soliņa, maksimāls izsalkums, filozofēšana par pasaules politiku, dziļa un intīma draudzība ar parka pulksteni, orientācijas zudums un diskusijas ar bankomātu. 7. pakāpe Mātes valodas spēju zudums savienojumā ar problēmām kontrolēt kuņģa saturu, parādās tieksme pēc lieluma mānijas, pretējais dzimums liekas maksimāli pievilcīgs. 8. pakāpe Nekontrolēta urīna nolaišana, mēģinājums piekaut kaimiņu un viņa suni, galējs atmiņas zudums, par valodu atbildīgā smadzeņu daļa pilnībā atslēgusies. 9. pakāpe Dzimumakts ar suni (skat. 8. pakāpi) ar sekojošu piespiedu aizvešanu, ko veic: a) policija; b) kaimiņš; c) ātrā palīdzība. Katrā gadījumā ir noķerta nepazīstama veneriskā slimība. 10. pakāpe Līdz šim to sasnieguši tikai nedaudzi, tās autorizēts apraksts nav pieejams.

****************

Daudz derīgāk, kā spriest par atsevišķu cilvēku raksturu pēc viņu rīcības, ir mācēt paredzēt, kāda būs šo cilvēku rīcība tādos vai citādos apstākļos, atkarībā no viņu rakstura.

( Fīldings)

********** *********

 Autors: Tēvocis Sems Asorti šodienai. (19.05.2017.)
1.
 Autors: Tēvocis Sems Asorti šodienai. (19.05.2017.)
2.
 Autors: Tēvocis Sems Asorti šodienai. (19.05.2017.)
3.
 Autors: Tēvocis Sems Asorti šodienai. (19.05.2017.)
4.
 Autors: Tēvocis Sems Asorti šodienai. (19.05.2017.)
5.
 Autors: Tēvocis Sems Asorti šodienai. (19.05.2017.)
6.
 Autors: Tēvocis Sems Asorti šodienai. (19.05.2017.)
7.
 Autors: Tēvocis Sems Asorti šodienai. (19.05.2017.)
8.
 Autors: Tēvocis Sems Asorti šodienai. (19.05.2017.)
9.
 Autors: Tēvocis Sems Asorti šodienai. (19.05.2017.)
10.
« 1  2  3  4  5 »
1
141

Citi šī autora raksti:

Lasi vēl labākos rakstus:

komentāri [5]

Niks: vai ienāc ar
Kārtot komentārus: populārākie | jaunākie | vecākie
Rādīt bildes
SAMSS avatars
Medaļa ZeltrocisMedaļa RecidīvistsMedaļa Nostradams
  SAMSS 19.05.17 07:12
 
4
1

  

Juris1604 avatars
Medaļa Misija izpildītaMedaļa NastijsMedaļa Dienas doma
  Juris1604 19.05.17 11:11
 
3
0

        

chechens5 avatars
Medaļa Veiksmes lādeMedaļa MaģistrantsMedaļa Pingvīns
  chechens5 19.05.17 11:32
 
3
0

  

mumis avatars
Medaļa MaģistrantsMedaļa RainisMedaļa Nostradams
  mumis 21.05.17 06:09  
 
2
0
👍😎

exkluzīvais avatars
Medaļa Gada SPOKS 2017Medaļa UberautorsMedaļa Gada RAKSTS 2017
  exkluzīvais 19.05.17 19:43
 
2
1

7. Cik romantiski.