Pievieno rakstu! Seko Draugiem Seko Facebook Seko Twitter
 
2
123
« 1  2  3  4  5 »

Vakardienas Asorti šodienai. (17.05.2017.)

Labrīt,labdien un labvakar.Panākumus mums šai diena,aiziet darīšanās.

*******

Lācis.

Lacis iekrit bedre. Zakis to pamana , pieiet klat bedrei un saka " ha,tagad tevi mednieki nosaus un apedis " iet zakitis prom un doma - nee,par maz pateicu,un iet atpakal... "ha , un tu nekad vairs neredzesi savu gimeni.. (uzsplauj virsu) " un iet prom... iet,iet un doma- nee,par maz pateicu,un iet atkal atpakal.. pieiet zakis klat bedrei un skatas-tur neviena nav... Zakitis jut,ka pie pleca sim pieskaras kada LIELA un smaga kepa.. Zakitis pagriezas-a tur Lacis.. Zakitis lacim saka " Lacit-tu neticeesi.. es atnacu atvainoties"

*******

Fiksi lec mašīnā!

Kāda ģimene straujā tempā kravā mantas, lai dotos ciemos. Māte sauc savai mazajai meitai: "Anniņ, fiksi, fiksi lec mašīnā, mēs jau kavējam!" Meita: "Labi, mammu, es tikai pēc Fubljas aizskriešu." Māte izbrīnās par dīvaino vārdu, bet steigā laika izprašņāt nebija un visi sēdās mašīnā, arī meitiņa ar Fublju. Māte prasa meitai: "Anniņ, pēc kā tu tur skrēji?" Meita: "Pēc Fubljas, es taču teicu..." Māte: "Kas tas tāds?" Meita: "Mana lelle." Māte: "A kāpēc tāds vārds jokains?" Meita: "Nezinu, tā visi sauc." Māte: "Parādi!" Meita dod mātei lelli. Māte, tikko ieraudzījusi lelli: "FU, BĻA! Kur tu TĀDU ņēmi?!?!?!?!"

*******

Pēcis sāk iet skolā.

Pēcis sāk iet skolā pirmajā klasē un drīz vien skolotājai paziņo: - Skolotāj, pirmajai klasei es esmu pārāk gudrs, pāceliet mani uzreiz trešajā! Skolotāja aizved Pēci pie direktora un izstāsta par radušos situāciju. Direktors saka: - Labi, bet vispirms pārbaudīsim viņa zināšanas! Cik ir 2 reiz 2? - Četri! - Pareizi! Un cik ir 4 reiz 4? - Sešpadsmit - Pareizi! Skolotāj, es domāju, ka droši varam pārcelt viņu trešajā klasē! Skolotāja iebilst: - Pirms pieņemam galīgo lēmumu, pārbaudīsim arī viņa loģisko domāšanu! Pēter, kas govij ir 4, bet man – 2? - Kājas! - Hmm, un kas tev ir biksēs, bet man nav? Direktors nosarkst un sāk skatīties sāņus, bet Pēcis atbild: - Kabatas! - Pareizi! Labi, direktor, pārcelsim viņu trešajā klasē! Direktors domīgi: - Ziniet, skolotāj, es domāju, ka labāk pārcelsim viņu uzreiz piektajā, jo pēdējos divos jautājumos pat es kļūdījos!

*******

Lūdzu uzvāri man siltu teju.

Vīrs atnāk vēlā vakarā no darba un lūdz sievai.''Lūdzu uzvāri man siltu tēju!'' Sieva dusmīga atbild:''Tēju taisi pats sev ,un, ja kas, es šeit esmu BOSS!'' Vīrs drūms aiziet gulēt. Agrā rītā, vīrs ceļ sievu, un lūdz šai ,lai uztaisa sviestmaizi. Sieva atbild:''Taisi pats sev, es šeit esmu BOSS''. Vīrs dodas uz darbu neēdis. Vakarā atnācis vīrs lūdz sievai ''Lūdzu uzvāri man siltu tēju!'' Sieva atbild: ''Taisi vien pats, es šeit esmu BOSS!'' Vīram apnīk, vīrs iedot sievai purnā un aiziet gulēt.No rīta, nezinis par sievu aiziet uz darbu. Vīrs vakarā atnācis no darba un pie mājas durvīm satiek savas sievas darba koleiģi. Koleiģis jautā vīram:''Kapēc tava sieva guļ paklāja vidū?'' Vīrs atbild:''Viņa tak ir BOSS, lai dara ko grib!''

*******

Dabūsi pa flokšiem!

Zaķīts aiziet pie karaļa lauvas un saka-Lācis mani apsaukāja ar sliktiem vārdiem!!! Lauva atbild-atceries,ja tevi kāds apsaukā vienmēr runā caur puķēm. NĀKOŠAJĀ DIENĀ zaķis satiek lāci un saka-Ei tu,dumjā margrietiņa,ko boli savas vizbulītes,dabūsi pa flokšiem,zvaniņi vien nozvanīs!!!

*******

Tēva padoms.

Tēvs un dēls ieiet lielveikalā, un kad viņi iet garām prezervatīvu stendam, dēls jautā tēvam, kādēļ plauktā ir tik daudz dažādu prezervatīvu paku. Tēvs atbild: «Labi, redzi to paku ar trīs prezervatīviem? Tā būs tev, kad tu iesi vidusskolā. Divi piektdienas vakaram un viens sestdienas vakaram.» Dēls jautā tēvam: «Kam vajadzīga paka ar sešiem prezervatīviem?» Tēvs atbild: «Tas būs tev, kad tu mācīsies augstskolā. Divi piektdienas vakaram, divi sestdienas vakaram un divi svētdienas rītam.» Tad dēls jautāja tēvam par paku ar divpadsmit prezervatīviem. Tēvs atbild: «Tas būs tev, kad tu apprecēsies. Viens janvārim, viens februārim, viens martam, viens…»

*******

Skābais krejums Jums ir?

Čukča ieiet aptiekā un jautā: - Vai jums skābais krējums ir? - Nav, protams! – pārdevēja dusmīgi atbild. - Un žāvēta desa? - Arī nav. - Un kūpināta zivs? - Nav! Mēs tādas lietas aptiekā netirgojam! - Tad jau slikti tirgojaties! - Mēs slikti tirgojamies?! Ja vēlaties, varam samainīties vietām – paskatīšos, kā jums ies! Čukča piekrīt un nostājas pārdevējas vietā, bet viņa aiziet letes pretējā pusē un jautā: - Vai jums sarkanie ikri ir? - Ir! – čukča atbild. - Oho! Un melnie? - Arī ir. - Labi, tad man pa 100 gramiem no abiem! - Bet kur ir recepte? – čukča viltīgi jautā.

**********************

Klājas kā zirnīšam ceļmalā; kurš garām iet, tas pākstiņu norauj.

( Latviešu)

********* *********

 Autors: Tēvocis Sems Asorti šodienai. (18.05.2017.)
1.
 Autors: Tēvocis Sems Asorti šodienai. (18.05.2017.)
2.
 Autors: Tēvocis Sems Asorti šodienai. (18.05.2017.)
3.
 Autors: Tēvocis Sems Asorti šodienai. (18.05.2017.)
4.
 Autors: Tēvocis Sems Asorti šodienai. (18.05.2017.)
5.
 Autors: Tēvocis Sems Asorti šodienai. (18.05.2017.)
6.
 Autors: Tēvocis Sems Asorti šodienai. (18.05.2017.)
7.
 Autors: Tēvocis Sems Asorti šodienai. (18.05.2017.)
8.
 Autors: Tēvocis Sems Asorti šodienai. (18.05.2017.)
9.
 Autors: Tēvocis Sems Asorti šodienai. (18.05.2017.)
10.
« 1  2  3  4  5 »
2
123

Citi šī autora raksti:

Lasi vēl labākos rakstus:

komentāri [7]

Niks: vai ienāc ar
Kārtot komentārus: populārākie | jaunākie | vecākie
Rādīt bildes
SAMSS avatars
Medaļa RecidīvistsMedaļa Duraks recidivistsMedaļa Patīk komentārs
  SAMSS 18.05.17 07:25
 
7
0

  

Juris1604 avatars
Medaļa Misija izpildītaMedaļa NastijsMedaļa Dienas doma
  Juris1604 18.05.17 10:48
 
6
0

        

TkPasta avatars
Medaļa Admins iesakaMedaļa Admins iesakaMedaļa Admins iesaka
  TkPasta 18.05.17 15:05  
 
6
0
Vienmēr ar prieku skatos šod rakstus.
ernestsmalejs avatars
Medaļa Vilkaču klana biedrsMedaļa Ped(r)otrollisMedaļa Pēdējais smaids
  ernestsmalejs 18.05.17 14:34
 
5
0

  

chechens5 avatars
Medaļa Veiksmes lādeMedaļa MaģistrantsMedaļa Pingvīns
  chechens5 18.05.17 11:51
 
4
0

Pēdējā smuka

 

exkluzīvais avatars
Medaļa Gada SPOKS 2017Medaļa UberautorsMedaļa Gada RAKSTS 2017
  exkluzīvais 18.05.17 19:47
 
3
0

Labas bildes.

Mclampina avatars
Medaļa RecidīvistsMedaļa TrumpeMedaļa Sertificēts spoks
  Mclampina 18.05.17 17:38
 
2
0

18. Gots izveda pastaigā savu mīluli.