Pievieno rakstu! Seko Draugiem Seko Facebook Seko Twitter
 
0
138
« 1  2  3  4  5 »

Vakardienas Asorti šodienai (13.03.2018.)

Labrīt,labdien un labvakar. Jauku trešdienu,saticību gan te,gan personiskajā dzīvē.

*******

Īsta mīlestība.

Vācietim ir sieva un mīļākā, bet mīl sievu. Francūzim ir sieva un mīļākā, bet mīl mīļāko. Ebrejam ir sieva un mīļākā, bet mīl māti. Krievam ir sieva un mīļākā, bet mīl… Putinu!

*******

Tikai dažāda domu gaita.

Sieva , gribēdama romantiski noskaņot vīru , saka : " Tuvākajā laikā tevi sagaida romantiskas vakariņas ar satriecošu sievieti ." - Vīrs : " Es nemaz nezināju , ka tu brauksi komandējumā ."

*******

Paradīzi vai elli?

Kāds visnotaļ mūsdienīgs, bet pasaulīgs cilvēks nomirst un tajā pašā mirklī viņam pretim nostājas būtne ar sekojošu piedāvājumu
- Tev ir divas izvēles: Paradīze vai elle. Ko izvēlēsies?
- Hmm...interesanti...pastāsti mazliet par abām!
- Nu...Paradīze - viss skaisti, piemīlīgi, putniņi dzied, visi dzīvo mierā...nu bet saproti pats mazliet garlaicīgi.
Ellē gan viss citādi - jautrība sit augstu vilni - mūzika, dejas, vienmēr jautri.
- nu ko te vispār domāt - protams, elli!!!
Pēc kāda laika cilvēks sauc:
- Kāpēc mani nebrīdināji, ka te ir TĀ!!??
Vai, mīļais, Tu nekad pa TV reklāmas neskatījies uz Zemes?

un
Nomirst cilvēks un nonāk paradīzē. Pienāk maltītes laiks, Jēzus attaisa konservus un cienā. Cilvēks neko, ēd. Nākamā maltītē atkal tas pats. Pēc nedēļas cilvēks neiztur un prasa:
- Klausies, es visu mūžu esmu bijis godīgs, kalpojis Tev, vai tad patiešām es tikai konservus esmu pelnījis? patiešām nekā cita nebūs?
Jēzus mierīgi:
- Ai man slinkums mums diviem te gatavot.

*******

Strādīgs,laulāts pāris.

Kādam strādigam un kārtīgam laulātajam pārim raizes sagādāja viņu vienīgā dēla nesekmība skolā. Dēls slēpa savu nolaidību, noveļot vainu uz skolotājiem par viņu neprasmi mācīt. Iekārtoja dēlu citā skolā. Pēc gada atkārtojās tāda pat aina - dēls vēl nesekmīgāks, vecāki izmisumā. Tad kāds labs cilvēks ieteica iekārtot dēlu kristīgajā internātskolā. Tā arī izdarīja. Pēc gada dēls atveda liecību, kurā bija fiksētas tikai labas atzīmes un nevainojama uzvedība. Vecāki nesapratnē. Lūdz dēlam paskaidrot šo negaidīto pavērsienu. Dēls stāsta: "Kad es ierados šajā skolā, tā ieraudzīju pie sienas pienaglotu kādu puisi. Sapratu, ka te joki nebūs. Kas man cits atlika, kā sakt mācīties."

*******

Trīs puikas runā...

3 puikas runā par saviem tēviem, salīdzinot, kurš stiprākais, gudrākais u.tml. Kad runa ir par naudu, viens saka: "Mans tēvs ir jurists, viņš nopelna 1000 dolārus par vienu dienu tiesā!" Otrs saka: "Bet manējais ir ķirurgs, viņš saņem 2000 dolārus par vienu operāciju!" Trešais īsti nezina, ko teikt, jo viņa tēvs ir mācītājs. Viņā apdomājas un saka: "Tas viss ir nieki, mans tēvs ir mācītājs un pēc 20 minūtēm viņa sprediķošanas vajadzīgi 6 vīri, lai aiznestu visu naudu!"

*******

Pirms nāves...

Vienam pirms nāves dod iespēju palūkoties, kā būs ar ēdināšanu abās vietās.
Ellē visi sēž pie bagātīgi klātiem galdiem, bet galīgi izsalkuši un nelaimīgi. Visiem rokās karotes ar gariem kātiem. Ēdienu paņemt var, bet mutē sev iedabūt nevar...
Debesīs viss tāpat - bagātīgi klāti galdi, karotes ar gariem kātiem, bet visi paēduši un priecīgi. Izrādās - šie pasmeļ ēdamo un bāž mutē nevis sev pašam, bet gan pretī sēdošajam.

*******

Bērziņu ģimene.

Kad Bērziņu ģimene bija ievākusies jaunā mājā, pie viņiem ciemos atbrauca vecmāmiņa. Viņa jautāja piecus gadus vecajam Tomam, kā viņam patīkot jaunā māja. "ļoti patīk," viņš teica, "man ir pašam sava istaba, Aleksim ir pašam sava istaba, Jūlijai ir sava istaba. Tikai nabaga mammai jādzīvo joprojām kopā ar tēti."

*******

Lai tiktu paradīzē!

Lai tiktu paradīzē, jānokārto eksāmens pie Jēzus. Dominikānis aiziet uz eksi, iznāk laukā nosvīdis - "Tiku cauri!", aiziet franciskānis, arī kaut kā svīsdams pūsdams, bet nokārto un paziņo "Tiku cauri!". Tad ieiet jezuīts. Trīs dienas neviens nenāk laukā no eksāmena istabas. Trešajā dienā iznāk Jēzus, nosvīdis..."Fū, tiku cauri!"

*******

Ies peldēties.

Luterāņu mācītājs, katoļu priesteris un rabīns iet pārgājienā. Visi 3 noguruši un ierauga ezeru. Nolemj nopeldēties, bet peldbikšu;šu nav.
Luterāņu mācītājs saka:
- Klausieties, mēs taču visi 3 esam vīrieši, iesim tāpat.
Visi noģērbjas, ieiet ezerā, peldas. pēkšņi skatās piebrauc autobuss, izkāpj jaunieši un sāk tusēt. VIsi sēž ūdenī, bet paliek auksts. nevar vairs izturēt. Luterāņu mācītājs saņemas, aizklāj vīriešu lepnumu ar rokām, izskrien no ezera, paķer drēbes un prom. katoļu priesteris rīkojas tāpat. Rabīns aizklāj ar rokām seju un ar skrien laukā no ezera. Pieskrien pie diviem, tie šokā. rabīns paskaidro :
- nezinu kā jūsu draudzēs, bet mani visi pazīst pēc sejas.

*******

Jaunais krievs.

Jaunais krievs noskatījies ballītē pie baseina, ka labi izskatās pie zelta ķēdes arī krusts. Aiziet pasūtīt pie juveliera lielāku kā citiem, kur saprotams, vairāk zelta. Atnāk pēc pasūtījuma un skatās - kautkas nav kā vajag un saka: "Rabota horoshaja, krest beru no snimikje etogo gimnasta!"

*******

Lielas atšķirības!

kaimiņu bērneļi Anniņa un Pāvuliņš nomaldās mežā...
Riņķojot jau 5 apli, sāk līt lietus.
saulīte spīd spoži, spoži, bet lietus pieņemas spēcīgās pilēs. Bērni jau saguruši, drēbes slapjas, paliek auksti... tā nu nolemj mazie kaimiņi drēbes novilkt, lai saulītē sasildītos.
Te pēkšņi Anna piepūš vaigus un lielā sašutumā saka: - Tā jau es no pieaugušajiem biju dzirdējusi, ka starp mums luterāņiem un katoļiem ir lielas atšķirības, nu bet, ka tik lielas?????

**********************************

Nav nevienam dievam pa spēkam ko darīt ar tādu cilvēku, kurš ignorē sabiedrisko domu, pieklājības normas, pārkāpj likumus, pats sevi grūž kaunā un izpelnās savu tuvāko lāstus. Katrs ar veselīgu saprātu apveltīts cilvēks viegli sapratīs, ka šajā pasaulē apkārtējo cieņa un mīlestība ir nepieciešama viņa paša laimes labad, tam, kas kaitē pats sev ar saviem netikumiem un izpelnās sabiedrības nicinājumu, dzīve kļūst par mokošu slogu.

(Holbahs)

Paldies ka avēri šo rakstu.

 Autors: Tēvocis Sems Asorti šodienai (14.03.2018.)
1.
 Autors: Tēvocis Sems Asorti šodienai (14.03.2018.)
2.
 Autors: Tēvocis Sems Asorti šodienai (14.03.2018.)
3.
 Autors: Tēvocis Sems Asorti šodienai (14.03.2018.)
4.
 Autors: Tēvocis Sems Asorti šodienai (14.03.2018.)
5.
 Autors: Tēvocis Sems Asorti šodienai (14.03.2018.)
6.
 Autors: Tēvocis Sems Asorti šodienai (14.03.2018.)
7.
 Autors: Tēvocis Sems Asorti šodienai (14.03.2018.)
8.
 Autors: Tēvocis Sems Asorti šodienai (14.03.2018.)
9.
 Autors: Tēvocis Sems Asorti šodienai (14.03.2018.)
10.
« 1  2  3  4  5 »
0
138

Citi šī autora raksti:

Lasi vēl labākos rakstus:

komentāri [6]

Niks: vai ienāc ar
Kārtot komentārus: populārākie | jaunākie | vecākie
Rādīt bildes
mazais28 avatars
Medaļa VienotībaMedaļa Vilkaču klana biedrsMedaļa Vampīru klana biedrs
  mazais28 14.03.18 07:46
 
4
0

Kā vienmēr-super   

SAMSS avatars
Medaļa SpoksMedaļa RainisMedaļa Patīk komentārs
  SAMSS 14.03.18 18:46
 
4
0

  

Juris1604 avatars
Medaļa Misija izpildītaMedaļa NastijsMedaļa Dienas doma
  Juris1604 14.03.18 20:23
 
4
0

        

Charged avatars
Medaļa Dienas joksMedaļa TribīneMedaļa Nedēļas hīts #2
  Charged 14.03.18 11:49
 
2
0

  

Drakonvīrs avatars
Medaļa RainisMedaļa RecidīvistsMedaļa Dienas doma
  Drakonvīrs 14.03.18 20:55  
 
2
0

Aņuki labie, un 5. nu ņefiga zapars  +

Grey Wolf avatars
Medaļa Dienas domaMedaļa Dienas domaMedaļa Dienas doma
  Grey Wolf 18.03.18 11:54
 
2
0