Pievieno rakstu! Seko Draugiem Seko Facebook Seko Twitter
 
0
168
« 1  2  3  4  5 »

Vakardienas Asorti šodienai (03.06.2018.)

Sveiks/ka pirmdienā. Jauna nedēļa, varbūt ir jaunas apņemšanās - lai tev tās piepildās.

*********

Gudrīši.

Mācību gada beigās skolotājs rīko zināšanu pārbaudi 4.klases skolēniem. Tie ir standarta jautājumi, uz kuriem bērniem būtu jāzina atbildes.
- Kurā pusē lec saule?
Roku paceļ Ilzīte:
- Vai tad jūs nezināt, ka saule nelec ne austrumos, ne rietumos. Saule stāv uz vietas. Zeme griežas.

**********

Pie velna to politiku. (no draugiem.lv)

..tiko saņēmu lapeli ''Jaunā OIKU Vienotība''...viss kā nākas,...sirmgavji no Eiroparlamenta -Kalniete un ''kāzu ģenerālis'' Kariņš,kas nu izbīdīts it kā par Premjeru,...bet kronis visam -Saeimas animators Abu Meri zem kura portreta lieliem burtiem -Patriotisms...Atgadināšu ,vārds Patriotisms/ no grieķu- patria/, Latvijas teritorijā parādījās XIX g ,nozīmē mīlestību pret Tēviju ,pret Dzimteni....atgadināšu ,ka šis tips ar saukli uz lūpām ''ubi bene ,ibi patria''nodeva gan Dzimteni ,gan Tēvzemi,arī bariņu sievu,pat pasi izmeta..

**********

Pasaka , nedudz nerātna ...

Saruna kādā klusā Rīgas ieliņā, sestdienas vakarā.
- Bez tevis es esmu tik neaizsargāts, tik vientuļš, tik ..
- Ieej manī, citādi es arī jutīšos tik vientuļa.
- Es jau labprāt, bet vēl neesmu iedarbinājies, kad būšu gatavs es ieiešu tevī.
- tu esi tik mitrs šodien, tas mani tā uzbudina, ka tu, mitrs ieiesi manī jau pavisam drīz.
- Es gribu ātrāk ieiet tevī, šis lietus mani padara pārāk slapju.

Atnāca Ford īpašnieks, iekāpa savā automašīnā un iebrauca ar to garažā.

saruna turpinās.
- Tu beidzot iegāji manī.. Es jūtu tavu slapjo riepu pieskārienus manī.
- Es jau pēc pusstundas būšu beidzis... izžūt un būšu sauss.
- Es arī vairs nebūšu mitra, tavas slapjās riepas mani padarīja mitru.
- Tu esi tik jauka, mana garažiņa
- Tu arī manu Fordiņ

Pienāca rīts, auto īpašnieks Streety, kurš bija izgulējies Carlsberg alus un Brendija dzērumu, iekāpa auto un izbrauca ielās. Fords vēl paspēja atvadīties no savas mīļotās. Atbraucot atpakaļ, vakarā, garaža jautā fordam:

- Kas tev tā par lapiņu uzlīmēta uz pakaļējā stikla?
- Es nezinu, es nevaru saskatīt, mēģini tu salasīt, kas tur rakstīts.
- Tur ir rakstīti kaut kādi burti PĀRDOD, bet nezinu ko tas nozīmē.
- Es arī nezinu, gan jau kaut kas labs...

Pēc pāris dienām auto izbrauca no garažas un tā arī neatgriezās. Garaža jutās skumji un vientuļi. Viņa sāka raudāt, viņā esošā benzīna kanna nokrita un izlija...
Nepagāja pat nedēļa, kad Streety uz garažu atveda tikko nopirkto auto, Opel.
Iestājās nakts un garažā sākās saruna:
- Čau, kā tevi sauc?
- Opelis.
- kāds ir tavs uzvārds?
- Omega
- Tev jauks uzvārdiņš, cik ilgi tu paliksi manī?
- Es ceru, ka ļoti ilgi, tu esi ļoti jauka un silta.

Pienāca rīts.

- Mums bija tik jauka pirmā nakts kopā. Es negribu, lai tu tagad mani pamet. Paliec ar mani vēl vismaz stundiņu.
- Es centīšos, es darīšu visu, lai mans saimnieks mani neiedarbina vēl kādu brīdi.

Garažā ienāca Streety, iekāpj Opelī, un mēģina iedarbināt, bet tas viņam neizdodas.

- Opeli, tev labi izdodas. Dari vēl tā, vēl, neļauj saimniekam tevi iedarbināt, mani tas uzbudina.
- Es darīšu visu ko tu vēlies, bet viņš man iesita pa stūri, man sāp, pēc 5 minūtēm es iedarbināšos.
- Es ilgošos pēc tevis, es gaidīšu tevi atpakaļ vakarā.
- Es arī ilgošos vēlreiz iekļūt tevī...

Saimnieks beidzot iedarbināja Opeli, bet viņš jau kavēja darbu, pārkāpjot satiksmes noteikumus viņš brauca cik ātri vien varēja. Līdz lielā ātrumā ietriecās pretī braucosā autobusā. Streety, automašīnas saimnieks, smagā stāvoklī tiek aizvests uz slimnīcu. Opel sadragātais ķermenis tika aizvilkts uz garažu.

- Kas ar tevi noticis? Mīļais Opelīt, kas noticis? Runā ar mani. Neklusē! Opelīt, tu man esi vajadzīgs. Es bez tevis nevaru, runā ar mani!

Opelis bija miris. Garaža bija uz sabrukuma robežas, bet viņa turējās. Viņa pārvarēja skumjas un katru dienu vēroja sevī esošo Opeļa līķi. Garaža lēnām kļuva par nekrofīli, līdz kādu vakaru Opeļa līķis tika seksuāli izmantots. Un tas atkārtojās katru vakaru līdz Streety atgriezās no slimnīcas un Opeļa līķi aizveda uz autokapsētu. Garažā uzradās Ferrari, bet pat tāds skaistulis nespēja izmainīt Garažas vēlmes pēc līķiem. Garaža nevēlējās dzīvu auto, viņa gribēja līķi. Viņa vairs nespēja mīlēt īstu, dzīvu auto.
Garažas dzīvē iestājās krīze, viņa ienīda sevī dzīvojošo Ferrari, viņa nevarēja iemīlēt šo auto. Viņa vēlējās tikai Ferrari nāvi.

Blakus mājā ievācās Ralfa Šumahera bijusī sieva. Bet viņa tur nedzīvoja ilgi, tikai 8 mēnešus, līdz bijusī Šumahere pārvācās uz dzīvi pie Streety. Arī viņai bija Ferrari. Bet diviem auto garaža bija pārāk maza. Tāpēc Streety izdomāja nojaukt garažu. Viņš izņēma visu, kas atradās garažā, un iekāpa savā Ferrari.

Ferarri saka garažai:
- Tu tik ilgi gribēji manu nāvi. Tu to nesagaidīsi. Tu pati drīz mirsi. Tevi nositīs. Tu jutīsi sāpēs, līdz sabruksi. Un man un manam jaunajam draugam, otram Ferrari būs viena, kopīga Garaža. Mēs būsim laimīga ģimene, divi vīri un sieva.
- Es tev vēl pieminēšu To. Tava jaunā Garaža tiks uzcelta uz maniem pamatiem un ES spokošos. Es nelikšu jums mieru. Jūs visi mirsiet. Es jūs iznīcināšu, visus...

Streety izbrauca savu Ferrari ārpus garažas. Jau pēc pāris stundām garaža nebija. Pēc dažām dienām tajā vietā bija jauna, divvietīga Garaža, kurā jau stāvēja abi Ferrari.

- Čau sievas vīr, kā šodien jūties?
- Lieliski, sievas vīr, kurš pirmais šonakt izklaidēs sievu?
- Pirmais, kurš iedarbinās sev signalizāciju varēs izklaidēt sievu, līdz rītam.
- Labi.

Streety Ferrari iedarbināja signalizāciju ātrāk nekā bijušā Šumahera sievas Ferrari.

- Sievas vīr, labi, tu uzvarēji, ņem mūsu sievu un izklaidē, es tikmēr skatoties ko tu dari, mēģināšu aizmigt.

Pamodās Garaža un saka:
- Labāk jūs abi mani izklaidējiet, trijatā jautrāk...

*********

Militārais zaķis.

3190. gadā pasaule sastāv tikai un vienīgi no mežiem un okeāniem. Nekas cits vairs nepastāv. Cilvēce ir izmirusi. Āfrikā valda ziloņi, Amerikā - gigantiskas skudras, divu metru lielumā. Eirāzijā, savukārt valda nežēlīga lāču armija, kura desmitiem gadu karo ar sarkano vilku armiju. Austrālijas meži bija vieta bez valdniekiem. Tur dzīvoja dzīvnieciņi, pārojās, ēda viens otru, un visādi citādi laimīgi dzīvoja.

Kādu dienu zaķītis Mcķītis, kuru draugi sauca par Maķīti, izdomāja peldēt uz citu kontinentu, meklēt sev draudzeni. Viņš no mirušo dzīvnieku kauliem uztaisīja plostu un devās okeānā meklēt citu kontinentu. Pēc vairāku nedēļu kuģošanas Zaķītis Maķītis nonāca Eirāzijā. Izkāpis krastā, viņš paskatījās visapkārt, noslēpa savu plostu mežmalā un devās iekšā eirāzijas mežā.
Meža biezoknī deviņi lāči gāja pie sava karaļa Lāča Varenā Kodēja, no medībām, kurās viņi noķēruši piecus zaķus, trīs žurkas un divas lapsas. Pusdienām un rītdienas brokastīm pietiks. Zaķītis Maķītis lēnām tuvojās lāčiem, viņš pamanīja, ko viņi ir nomedījuši. Maķītis sadusmojās un strauji ieskrienoties, ar savām lielajām ausīm sadūra lāčus. Bet bija jau par vēlu. Visi nomedītie zvēriņi bija miruši. Zaķītis ļoti dusmīgs novilka savas kažokbikses un ar savu superlocekli nodūra visus ievainotos lāčus un izdomāja atriebties. Uzvilcis bikškažoku atpakaļ, viņš izdomāja iet pie lielā lāču karaļa un nourbināt viņu. Pa ceļam pie lielā Lāča Varēnā Kodēja, viņš sastapa lielu, ļaunu vilku armiju, kas arī devās pie lāča. Zaķītis paslēpās meža biezoknī un vēroja, kas notiks.
Vilku armija aplenca Lāča midzeni un visapkārt apčurāja ar savu superdegošo urīniņu. Drīz pēc tam viņi aizdedzināja to vietu. Viss sāk degt. Lāča armija bija sadegusi un līdz ar viņiem daudzi nevainīgi dzīvnieciņi. Zaķītis Maķītis atkal sadusmojās un domāja jaunu plānu kā atriebties, šoreiz nevis lāču armijai, bet gan vilkiem.

3191. gads. Zaķītis Maķītis pamostas un visapkārt redz daudz gigantiskas skudras. Brīdī, kad viņš pieceļas, kāda skudra iesaucas: "Zaķēns, kurš iznīcināja ļaunos vilkus ir atdzīvināts. viņš ir dzīīīīīīvs."

*********

Problēmas.

Nāk vīrietis pie ārsta un saka: “Man ir problēmas ar erekciju!"
Ārsts iedod dzeltenu šķidrumu, lai viņš uzlej uz locekļa. Pēc 2 nedēļām atkal atnāk un saka: “Gribētos, lai vēl ilgāk stāv. "
Tad ārsts iedod pelēku šķidrumu. Pēc mēneša vīrietis nāk un saka: “Pat tagad stāv!"
Ārsts atbild: “Cements paliek cements. "

*********

Trīs sievietes.

Trīs sievietes nolemj pēc nogurdinošas darba dienas iedzert pa glāzītei.
Vakarpusē noskaidrojas, ka pie vienas nevar, jo viņai mājās nikna vīramāte. Otrai ir stingrs vīrs, bet trešajai pilns komplekts - vīramāte, vīrs un vēl bērni. Tā nu visas trīs nolemj doties uz kapsētu - tur ir gan soliņi, gan neviens netraucēs. Nākošajā rītā satiek visu triju draudzeņu vīri.
Pirmais saka: - Ziniet, man liekas, ka manai sievai ir mīļākais - viņa
atgriezās mājās agri no rīta ar milzīgu ziedu pušķi rokā.
Otrs:- Jā, manējai laikam ir divi mīļākie, jo viņa atgriezās agri no rīta ar diviem ziedu pušķiem.
Trešais: - Ar manējo ir pavisam traki - atnāca mājās pilna kā mārks, bet kaklā vainags ar uzrakstu " No visas brālības!"

**********

Atnāca uz ...

Atnāk uz striptīzbāru slavens ārsts, jurists un baņķieris, un nosēžas pie pašas skatuves, kur tieši pie viņu deguniem gorās kāda plika striptīzdejotāja. Ārsts gribēdams pazīmēties, izvelk no maka 100 Ls banknoti uzspļauj uz tās un pielipina dejotājai uz vienas dibena puses. Jurists gribēdams parādīt, ka viņš nav sliktāks, izvelk no maka divas 100 Ls banknotes uzspļauj, un pielipina abas uz otras dibena puses. Baņķieris izvelk no maka kredītkarti izvelk caur dibena spraugu, un noņem no dibena visu naudu.

*************************

Atņemt cilvēkiem tos tukšos aizspriedumus, maldīgos uzskatus, pavedinošos rēgus un himēriskās cerības, kas uztur tos pie dzīvības, iespējams nozīmētu tos nolemt garlaicībai, riebumam, skumjām un izmisumam.

( Bēkons F.)

************ **********

 Autors: Tēvocis Sems Asorti šodienai (04.06.2018.)
1.
 Autors: Tēvocis Sems Asorti šodienai (04.06.2018.)
2.
 Autors: Tēvocis Sems Asorti šodienai (04.06.2018.)
3.
 Autors: Tēvocis Sems Asorti šodienai (04.06.2018.)
4.
 Autors: Tēvocis Sems Asorti šodienai (04.06.2018.)
5.
 Autors: Tēvocis Sems Asorti šodienai (04.06.2018.)
6.
 Autors: Tēvocis Sems Asorti šodienai (04.06.2018.)
7.
 Autors: Tēvocis Sems Asorti šodienai (04.06.2018.)
8.
 Autors: Tēvocis Sems Asorti šodienai (04.06.2018.)
9.
 Autors: Tēvocis Sems Asorti šodienai (04.06.2018.)
10.
« 1  2  3  4  5 »
0
168

Citi šī autora raksti:

Lasi vēl labākos rakstus:

komentāri [9]

Niks: vai ienāc ar
Kārtot komentārus: populārākie | jaunākie | vecākie
Rādīt bildes
Dindinja avatars
Medaļa Soarkana RūžeņaMedaļa Lai dzīvo sievietes!Medaļa Patīk raksts
  Dindinja 04.06.18 16:51  
 
6
0
22. Tas fons
mazais28 avatars
Medaļa VienotībaMedaļa Vilkaču klana biedrsMedaļa Vampīru klana biedrs
  mazais28 04.06.18 18:41
 
3
0

  

SAMSS avatars
Medaļa RainisMedaļa RainisMedaļa Rainis
  SAMSS 04.06.18 19:21
 
3
0

  

mežabrāls avatars
Medaļa Aģents 0/7Medaļa Aģents 0/7Medaļa Aģents 0/7
  mežabrāls 04.06.18 23:20  
 
3
0
Sodienas asorti parspej viss shodienas asortus!!!!!!
Drakonvīrs avatars
Medaļa MobiļņiksMedaļa RecidīvistsMedaļa Recidīvists
  Drakonvīrs 05.06.18 01:14  
 
2
0

Labie  +

shvillis66@speles avatars
Medaļa Krustvardu superrecidivistsMedaļa Zoles recidivistsMedaļa 100 atminetas miklas
  shvillis66@speles 05.06.18 03:56
 
2
0

    

Grey Wolf avatars
Medaļa Dienas domaMedaļa Dienas domaMedaļa Dienas doma
  Grey Wolf 05.06.18 09:31
 
2
0

9. transvestits - nekrofīls   

Miroņiem domātās drēbes un apakšā sieviešu veļa...

P.S. miroņiem, lai vieglāk saģērbt.. muguru tāpat neviens neredz...

Juris1604 avatars
Medaļa Misija izpildītaMedaļa NastijsMedaļa Dienas doma
  Juris1604 09.06.18 12:57
 
2
0

        

upeskakis avatars
Medaļa Dienas domaMedaļa MaģistrsMedaļa Maģistrants
  upeskakis 09.06.18 17:23
 
2
0