Pievieno rakstu! Seko Draugiem Seko Facebook Seko Twitter
 
68
2096

Kā Čērčils izpaudās savā kabinetā un kā Čaplins pavadīja savus filmu uzņemšanas starplaikus? Nē, viņi nedzēra kafiju un nepīpēja zāli..

Sabiedrībā izslavēto cilvēku slēptākie paradumi.

Mahatma Gandhiir viens no... Autors: agurs Perversie  ģēniji
1.

Mahatma Gandhi

ir viens no slavenākajiem garīgajiem līderiem senajā vēsturē. Viņš bija par pilsoņu tiesībām. Viņš bija pazīstams ar saviem mierīgajiem, bet spēcīgajiem streikiem. Viņš neēda, nesadarbojās un panāca savu, un pastāvētu par indiešu tiesībām. Viņš tika uzskatīts par svētu vīru. Bet Gandhi nogalināja kāds reliģijas fanātiķis, kas tajā laikā bieži notika ar daudziem ievērojamiem vīriem. Zināms, ka Gandhi bija devis celibāta zvērestu, kad viņam bija 37 gadi.

Bet kad durvis... Autors: agurs Perversie  ģēniji
2.

Bet, kad durvis aizveras...

Šis zvērests viņu neatturēja pārgulēt ar daudzām jaunām skaistulēm līdz pat viņš sasniedza 70 gadu vecumu. Saskaņā ar noteikumiem, viņš ar nevienu no meitenēm nedrīkstēja gulēt, pat viņu īstie vīri to nevarēja darīt. Viņš ne tikai gulēja ar šīm sievietēm, bet arī gāja kaili peldēties, lai šīs meitenes pludmalē varētu izģērbties viņam. Viņu īpaši iepriecināja sieviešu izteiktie krūšu gali, kuru vilinājumam viņš nevarēja pretoties.

Tas vēl nebija trakākais. Kādā braucienā uz Bengalu viņam līdz devās kāda 18 gadus veca meitene. Viņš viņai visu ceļu lika palikt kailai un apmierināt jebkurā brīdī, kad viņš to vēlās. Jo, ja viņa to nedarīs, jebkurā brīdī kāds musulmanis „nejauši” var viņu nogalināt. Šī jaunā meitene pietam bija viņa juridiskā brāļa meita.

Visas šīs izvirtības viņš turēja slepenībā, jo, ja kāds to uzzinātu, viņa gods tiktu pazaudēts un visi viņa nopelni izrādītos veltīgi.

Benjamins Franklinsnbspbija... Autors: agurs Perversie  ģēniji
3.

Benjamins Franklins 

bija viens no Amerikas Savienoto Valstu dibinātājiem. Viņš ir izgudrojis daudz dažādas lietas kā: bifokālās brilles, odometru, elastīgu urīna katetru kā arī ir viens no repa pamatlicējiem. Viņš ieguva dažādas atzinības, veidoja bibliotēkas, slimnīcas, ugunsdzēsēju dienestus kā arī uzstāja, lai tiktu pārtraukta verdzība.

Bet kad durvis aizverasBet... Autors: agurs Perversie  ģēniji
4.

Bet, kad durvis aizveras...

Bet aiz visiem šiem labajiem darbiem slēpās kaut kas cits. Franklins bija sausu šķirbiņu cienītājs. Viņš lepojās ar sevi, ka var iegūt vecākas kundzes sev par mīļākajām. Viņš spēja viņām parādīt to, ko viņas nav piedzīvojušas ar sava vecuma vīriešiem. Viņam patika veidot dažādus šovinistiskus priekšnesumus ar sievietēm, kuras no rīta pamodās viņa mājās.

Ļodzīgas, vecas, vairāk dabiskas un diskrētas sievietes. Viņām bija lielāka pieredze, bija ļoti maza iespēja palikt stāvoklī un nebūs nekādas problēmas kā ar nejaušu sievieti, kura palikusi grūta. 

Sers Winstons... Autors: agurs Perversie  ģēniji
5.

Sers Winstons Čerčils 

bija Lielbritānijas premjerministrs un pirmais kapteinis Otrā pasaules kara laikā. Viņš bija Nobela balvas ieguvējs, neapstrīdami viens no slavenākajiem valstu līderiem vēsturē. Čerčils bija uz diētas, viņš lietoja tikai alkoholu un cigārus, un staigāja kā Dickensian naudas aizdevējs.

Bet kad durvis... Autors: agurs Perversie  ģēniji
6.

Bet, kad durvis aizveras...

Winstonam patika staigāt kailam pa savu biroju. Viņu netraucēja nejauši ieradušās ārzemju amatpersonas vai arī parastie darbinieki. Viņš to sauca par kaulaino dzimšanas dienas uzvalku – savu kailumu. Acīmredzot viņam patika, ka maigi uzpūš viegla vēja plūsmiņa pār viņa kailo ķermeni.

Kādā reizē Čerčilam bija sarunāta tikšanās ar Franklina D. Rūzvelta dēlu Eliotu, kurš ierodoties viņa birojā redzēja, kā Winstons kails, ar cigāru mutē diktēja vēstuli savam sekretāram, kurš bija vīrietis.

Valdnieks Byronsnbspviens no... Autors: agurs Perversie  ģēniji
7.

Valdnieks Byrons 

viens no romantisma pamatlicējiem Eiropā. Viņa dēļ ir radies mūsdienās populārais teiciens „Don Juan” – nelabojams sieviešu mīlnieks. Viņš turēja lāčus kā mājdzīvniekus. Kad viņš 36 gadu vecumā nomira, visā Lielbritānijā bija sēras par notikušo.

Bet kad durvis aizverasViņam... Autors: agurs Perversie  ģēniji
8.

Bet, kad durvis aizveras...

Viņam bija tendence „čiki briki” taisīt pa visām pasaules malām (iespējams arī ar kādu latvieti ir padarbojies)... Mūsdienās cilvēki savus entos partnerus var apskatīt draugos vai feisbūkā, bet tolaik tādas lietas nebija. Tāpēc Byrons no katras sievietes mazliet paņēma sev, viņš nogrieza šķipsnu kaunuma matus un sasēja tos ar sēru lenti. Kad bija ieguvis šo trofeju, viņš ielika konvertā un aizsūtīja to uz Lielbritāniju, kur viņš tos glabāja. Viņam bija kolekcija ar šiem dāsnajiem sieviešu dāvinājumiem, dažas jau nedāvināja, bet viņš ieguva, ko gribēja.

Šī kolekcija slepus glabājās vairākus gadus pēc Byrona nāves.

Johans Wolfgangs Gētebija... Autors: agurs Perversie  ģēniji
9.

Johans Wolfgangs Gēte

bija vācu rakstnieks, mākslinieks un politiķis. Viņš pārsvarā rakstīja lirisku un episku dzeju dažādos garumos un stilos. Kā arī prozu, memuārus, autobiogrāfiju un dažādas kritikas. Viņam ir bijuši arī daudzi slaveni zīmējumi.

Bet kad durvis... Autors: agurs Perversie  ģēniji
10.

Bet, kad durvis aizveras...

Izrādās, ka ļoti daudziem slaveniem rakstniekiem ir īpašas attiecības ar kājām. Viens no tādiem bija tieši Gēte. Brīžos, kad viņš neveltīja laiku rakstot slaveno Vācu leģendu Fausts, viņš bija atradis kādu sievieti vārdā Christiane von Vulpis. Tajā laikā daudzas sūtīja saviem mīļākajiem kādu laiku panēsātu apakšveļu, bet viņa Gētem sūtīja savas dejošanas kurpes. Von Vulpis Gētes dzimumlocekli sauca par "Herr Schonfuss" jeb "Mr. Nicefoot", kas norāda uz viņa lielo apsēstību ar pēdām.

 

---> Dīvainas ķermeņa deformēšanas <-- Šis raksts tev arī varētu patikt

68
2096

Citi šī autora raksti:

Lasi vēl labākos rakstus:

komentāri [52]

Niks: vai ienāc ar
Kārtot komentārus: populārākie | jaunākie | vecākie
Rādīt bildes
ČOPERS avatars
Medaļa SuperautorsMedaļa CūceneMedaļa Uberdraugs
  ČOPERS 15.04.13 00:24
 
183
3
Tagad vēstures stundās uz šīm personībām skatīšos no cita leņķa ! :D

SuicideBunny avatars
Medaļa Pilnu klēpi tulpēmMedaļa PamatskolnieksMedaļa Dienas joks
  SuicideBunny 15.04.13 13:15
 
120
8

Mahatma Gandhi ir viens no slavenākajiem garīgajiem līderiem senajā vēsturē. Viņš bija par pilsoņu tiesībām. Viņa vadības rezultātā briti pārņēma lielu daļu no visas Indijas

 

Tālāk nelasīju, jo ir skaidrs, ka autoram nav ne jausmas par ko tieši viņš/viņa raksta. Kā tieši lai tic taviem "pikantajiem" faktiem, ja tev nav ne jausmas, ko Gandijs darīja un kādā vēstures periodā dzīvoja?

Sviests kaut kāds.

spoku dienas doma

Moonwalker avatars
Medaļa AspazijaMedaļa Gada Spoks 2015Medaļa Sensejs
  Moonwalker 15.04.13 13:25
 
37
3

Sit mani kaut nost, bet man šķiet, ka esmu jau šito lasījis... kaut kur...

Cuukis avatars
Medaļa Misija izpildītaMedaļa TestētājsMedaļa Sertificēts spoks
  Cuukis 15.04.13 16:32
 
28
0

Šogad Titānu Cīņas laikam tiek vērtētas skarbāk kā citas reizes tāpēc teikšu, ka raksts spokiem ir ok, bet Titānu Cīņām tāds pavājš...

Mūsdienu domātājs avatars
Medaļa HītsMedaļa ĢenerālisMedaļa Gada raksts 2014
  Mūsdienu domātājs 15.04.13 13:39
 
36
9

"Mahatma Gandhi ir viens no slavenākajiem garīgajiem līderiem senajā vēsturē. Viņš bija par pilsoņu tiesībām. Viņa vadības rezultātā briti pārņēma lielu daļu no visas Indijas. Viņš bija pazīstams ar saviem mierīgajiem, bet spēcīgajiem streikiem. Viņš neēda, nesadarbojās un panāca savu, un pastāvētu par britu tiesībām. "

Autoram laikam mazas zināšanas... Brīnos ka vispār tik daudz + par tik zemas kvalitātes sākumu. Neko vairāk par - nesagaidīt vismaz no manas puses!

carlito avatars
Medaļa SviestmaizeMedaļa MaģistrsMedaļa Maģistrants
  carlito 16.04.13 10:51
 
23
0

kā var zināt, ka fakti nav vienkārši izdomājums? jebkurš var sarakstīt pēdējās muļķības un pasniegt to kā cilvēka dzīvesveidu. kur informācijas avots? cik uzticams ir informācijas avots? bez normāliem datiem tas ir tas pats ,kas  - kāda tante teica.

Šabūs avatars
Medaļa BestsellersMedaļa Twittera čomsMedaļa Bērndārznieks
  Šabūs 15.04.13 21:40
 
23
1

Bet, kad durvis aizveras...

Burns avatars
Medaļa Seko draugiem 3000Medaļa ŽurnālistsMedaļa Sertificēts spoks
  Burns 16.04.13 19:30
 
13
0

Man arī patīk sieviešu kājas! - Laikam būšu rakstnieks.

Cuukis avatars
Medaļa Misija izpildītaMedaļa TestētājsMedaļa Sertificēts spoks
  Cuukis 15.04.13 16:16
 
9
0

atbildot uz SuicideBunny komentāru " Mahatma Gandhi ir viens no sl... " Es tiku līdz tai vietai, sāku rakstīt komentāru un pamanīju tavu komentu. Vārds vietā :D

Homer J Simpson avatars
Medaļa Dienas joksMedaļa BērndārznieksMedaļa Spoks
  Homer J Simpson 20.04.13 15:36
 
10
1

Pag pag un kur tad izvirtušās sievietes? Ā pareiz vīrieši tik bija ģēniji

spoku dienas doma

toadbeauty avatars
Medaļa Man patīk Facebook 7000Medaļa SpoksMedaļa Dienas joks
  toadbeauty 16.04.13 14:09
 
7
0

Par Gandiju - pilnīgs analfabētisms. Bet SuicideBunny jau izteicās.

Booker DeWitt avatars
Medaļa RecidīvistsMedaļa Spoki flameMedaļa Dienas joks
  Booker DeWitt 15.04.13 20:27
 
7
0
Ja man butu sava maja.........ja man butu briviba (neprasi) tad es ari staigatu pliks pa maju....i wouldn't give a fuck

agrinjo avatars
Medaļa RecidīvistsMedaļa SpoksMedaļa Kapteinis Huks
  agrinjo 20.04.13 15:50
 
6
0

tātad Čaplins ir prostitūcijas biznesa aizsācējs :D

IgnisDei avatars
Medaļa JāņugunsMedaļa Mani sirdspukstiMedaļa Kukijs
  IgnisDei 18.04.13 18:55
 
6
0

atbildot uz SuicideBunny komentāru " Mahatma Gandhi ir viens no sl... " Tak tagad drīz stāstīs, ka Jēzus nodarbojas ar grupveida orģijām un māte Terēze bija pārgulējusi ar puseiropu...

lzetta avatars
Medaļa Spoks
  lzetta 16.04.13 20:32
 
5
0

7.Džordžs Gordons Noels Bairons ir "Dons Žuans" grāmatas autors . Un nekad nav bijis valdnieks...

Fosilija
Spoku fosilijas ikonaFosilija 06.01.17 13:20
 
5
0

Damn o_0 nav kategorijas autoru kari jasna..

NeregjistreetsNiks avatars
Medaļa Dienas domaMedaļa Redaktors iesakaMedaļa Spoks
  NeregjistreetsNiks 16.04.13 19:32
 
5
0

Ir tie kas dabū ko vēlas un ir tie kas no malas kunkst un sūdzas. Katrs pats zin kurš no abiem pats ir. 

Fosilija
Spoku fosilijas ikonaFosilija 15.04.13 19:59
 
4
0

atbildot uz Moonwalker komentāru " Sit mani kaut nost, bet man šķiet,... " cracked'ā? :D

bet paļubom spokos tepat.

Cuukis avatars
Medaļa Misija izpildītaMedaļa TestētājsMedaļa Sertificēts spoks
  Cuukis 15.04.13 19:24
 
4
0

atbildot uz agurs komentāru "kurš tad no 7 ir TC cienīgs? Ja jau tik skarbi ... " Šogad pirmā kārta ir tāda knapāka, ja salīdzina ar pagājušo reizi. Tur  lielākā daļa bija tūkstoš, divu tūkstošu plusu cienīgi raksti.

Treasure avatars
Medaļa Dienas domaMedaļa Dienas joksMedaļa Maģistrants
  Treasure 06.01.17 14:54
 
3
0

Ja sievietei starp kājām ir vairāk matu nekā uz galvas, tas nozīmē, ka viņas draudzene ir gudra vāvere   

« 1  2  3 »